ascending
descending
found: 129 books on 6 pages. This is page 1
- Next page

BEKKERING, HARRY & ZUIDERENT, AD
Jan Campert-prijzen 1999
1999. Paperback. Pp: 127. Essays en bio- en bibliografische informatie over de door de Campert-stichting in 1999 bekroonde schrijvers Willem Jan Otten, Peter van Lier, Gijs IJlander, Eva Gerlach en Gwij Mandelinck. ISBN: 9789075697315. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U264947
€  10.00 [Appr.: US$ 13.27 | £UK 8.5 | JP¥ 1021]
Catalogue: Over Literatuur
Keywords: 9789075697315
In shopping cart

More information

BEKKERING, HARRY [RED.] & ZUIDERENT, AD
Jan Campert-prijzen 1998
Uitgeverij VanTilt, 1998. Ed./Druk: 1. Paperback. Pp: 118. Essays en bio- en bibliografische informatie over de Nederlandse schrijvers H.H. ter Balkt, Tonnus Oosterhoff, Helga Ruebsamen en Atte Jongstra. ISBN: 9789075697148. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U641893
€  6.00 [Appr.: US$ 7.96 | £UK 5.25 | JP¥ 613]
Catalogue: Over Literatuur
Keywords: 9789075697148
In shopping cart

More information

BREMS, HUGO; ZUIDERENT, AD (EDITORS)
Contemporary Poetry of the Low Countries
Rekkem, Stichting Ons Erfdeel. 1992, First Edition. (ISBN: 907083149x) Card Wrappers. Book, 112pp. Comprehensive introduction by the editors. Very lightly bumped at tail of spine. Near Fine.
Book number: A112495
GBP 6.50 [Appr.: EURO 8 US$ 10.33 | JP¥ 795]
Keywords: 907083149x Poetry Dutch Anthologies Translations 20th
In shopping cart

More information

BREMS, HUGO & ZUIDERENT, AD
Contemporary poetry of the low countries
1993. Paperback. Pp: 112. Cond./Kwaliteit: Redelijk.
Book number: U645341
€  5.00 [Appr.: US$ 6.64 | £UK 4.25 | JP¥ 511]
Catalogue: Poëzie
In shopping cart

More information

BREMS, HUGO (SAM.); ZUIDERENT, AD (SAM.)
Hedendaagse Nederlandstalige Dichters
Rekkem, Stichting Ons Erfdeel. 1992. (ISBN: 9070831465). Soft cover. Book, Good/No Jacket.
Book number: 3141
€  5.00 [Appr.: US$ 6.64 | £UK 4.25 | JP¥ 511]
Keywords: 9070831465 poëzie
In shopping cart

More information

BREMS HUGO - ZUIDERENT AD
Hedendaagse Nederlandstalige dichters
Stichting Ons Erfdeel, 1992, 112 .pp, soft cover, 20 x 13 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Magazijn b)
Book number: 287483&290C
€  3.00 [Appr.: US$ 3.98 | £UK 2.75 | JP¥ 306]
Catalogue: Poëzie
Keywords: Poëzie
In shopping cart

More information

BREMS HUGO, ZUIDERENT AD
Hedendaagse Nederlandstalige Dichters
Stichting Ons Erfdeel, 1995. Pocket, 112 pp, index. Very fine
Book number: 43225
€  7.50 [Appr.: US$ 9.96 | £UK 6.5 | JP¥ 766]
Catalogue: LITERATURE
In shopping cart

More information

BREMS, HUGO (SAM.); ZUIDERENT, AD (SAM.)
Kortárs Holland és Flamand Költök
Rekkem, Stichting Ons Erfdeel. 1998. (ISBN: 9075862334). Soft cover. Book, Good/No Jacket.
Book number: 3145
€  5.00 [Appr.: US$ 6.64 | £UK 4.25 | JP¥ 511]
Keywords: 9075862334 poëzie
In shopping cart

More information

BREMS, HUGO (SAM.); ZUIDERENT, AD (SAM.)
Nutida Nederländsksprakiga Diktare
Rekkem, Stichting Ons Erfdeel. 1997. (ISBN: 9075862156). Soft cover. Book, Good/No Jacket.
Book number: 3144
€  5.00 [Appr.: US$ 6.64 | £UK 4.25 | JP¥ 511]
Keywords: 9075862156 poëzie
In shopping cart

More information

BREMS, HUGO & ZUIDERENT, AD
Poesía contemporánea en lengua neerlandesa.
Rekkem, Edicion Stichting Ons Erfdeel, 1995. 1e druk. Paperback, 20cmx13cm, Good copy. Fundación flamenco-neerlandesa. Traducido del neerlandés por Diego J. Puls en colaboración con Carmen Bartolomé. Con bibliografia, índice de personas e índice de poemas. 112 pag.
Book number: 021575
€  14.00 [Appr.: US$ 18.58 | £UK 11.75 | JP¥ 1430]
Keywords: poëzie spaans bartolomé
In shopping cart

More information

BREMS, HUGO (SAM.); ZUIDERENT, AD (SAM.)
Poètes Néerlandophones Contemporains
Rekkem, Stichting Ons Erfdeel. 1992. (ISBN: 9070831473). Soft cover. Book, Good/No Jacket.
Book number: 3142
€  5.00 [Appr.: US$ 6.64 | £UK 4.25 | JP¥ 511]
Keywords: 9070831473 poëzie
In shopping cart

More information

BREMS HUGO - ZUIDERENT AD
Poètes néerlandophones contemporains
Onbekend, 1993, 112 .pp, soft cover, 13 x 20 cm. illustrated. Goed/Good/Bien/Gut. Frans/French/Français/Französisch. (Mag Westerlo)
Book number: 43490&280G
€  4.00 [Appr.: US$ 5.31 | £UK 3.5 | JP¥ 408]
Keywords: Literatuurgeschiedenis
In shopping cart

More information

 -
BREMS, HUGO; ZUIDERENT, AD"
Poetes Neerlandophones Contemporains.
Rekkem, Stichting Ons Erfdeel 1992 (eerste druk) paperback, 112 pag., porto 2,00 euro NL, isbn 9070831473 in good condition, written in French..
Book number: MP809/44382
€  4.00 [Appr.: US$ 5.31 | £UK 3.5 | JP¥ 408]
Catalogue: Poezie
In shopping cart

More information

BREMS, HUGO (SAM.); ZUIDERENT, AD (SAM.)
Soucasní BásníCI Z Nizozemska a Flander
Rekkem, Stichting Ons Erfdeel. 1999. (ISBN: 9075862393). Soft cover. Book, Good/No Jacket.
Book number: 3146
€  5.00 [Appr.: US$ 6.64 | £UK 4.25 | JP¥ 511]
Keywords: 9075862393 poëzie
In shopping cart

More information

BREMS, HUGO EN AD ZUIDERENT
Zeitgenössische niederländischsprachige Lyrik
Rekkem, Stichting Ons Erfdeel. 1992, 1e druk. Paperback, Ill.: niet geïllustreerd. poëzie. Goed.
Book number: 006226
€  3.50 [Appr.: US$ 4.65 | £UK 3 | JP¥ 357]
Keywords: poëzie niet geïllustreerd
In shopping cart

More information

BREMS, HUGO (SAM.); ZUIDERENT, AD (SAM.)
Zeitgenössische Niederländischsprachige Lyrik
Rekkem, Stichting Ons Erfdeel. 1995. (ISBN: 9070831821). Soft cover. Book, Good/No Jacket.
Book number: 3143
€  5.00 [Appr.: US$ 6.64 | £UK 4.25 | JP¥ 511]
Keywords: 9070831821 poëzie
In shopping cart

More information

 -
BREMS, HUGO; ZUIDERENT, AD"
Zeitgenossische Niederlandischsprachige Lyrik.
Rekkem, Stichting Ons Erfdeel 1992 (eerste druk) paperback, 112 pag., porto 2,00 euro NL, isbn 9070831481 in good condition. Written in the German Language..
Book number: MP809/44383
€  4.00 [Appr.: US$ 5.31 | £UK 3.5 | JP¥ 408]
Catalogue: Poezie
In shopping cart

More information

 -
BREMS, HUGO & ZUIDERENT, AD
Zeitgenossische Niederlandischsprachige Lyrik
Stichting Ons Erfdeel vzw 1992 (herdruk) paperback, 112 pag., porto 2,00 euro NL, ISBN 9070831481. Omslag licht verkleurd, vder in goede staat..
Book number: TP151/54227
€  50.00 [Appr.: US$ 66.37 | £UK 41.75 | JP¥ 5106]
Catalogue: Duitstalig
In shopping cart

More information

BREMS,HUGO ; ZUIDERENT,AD
Zeitgenössische niederländischsprachige Lyrik
Stichting Ons Erfdeel. 1992. Paperback, 13X20cm. 112pp. Goed.
Book number: 009008
€  7.50 [Appr.: US$ 9.96 | £UK 6.5 | JP¥ 766]
In shopping cart

More information

CORNETS DE GROOT, R.A., UYTTERSPROT, H., ZUIDERENT, AD, E.A.
Merlyn. Tweemaandelijks literair tijdschrift, derde jaargang, nummer 6, november 1965
Polak & Van Gennep, Amsterdam, 1965. 1ste. Paperback, 88 pp. Met bijdragen over: Tobias en de dood, Mnemosyne in de bergen II, Kafka's Amerika, e.a. Goed.
Book number: 23577
€  6.90 [Appr.: US$ 9.16 | £UK 6 | JP¥ 705]
Catalogue: Tijdschriften
Keywords: Letterkunde Algemeen, Literatuur Nederlandstalig
In shopping cart

More information

DE HAES JOS, VOORWOORD AD ZUIDERENT
Verzamelde Gedichten
Antwerpen, Manteau. Hardcover, linnen, stofwikkel, gebonden, 8vo, 169 pp. As new.
Book number: 6424
€  16.50 [Appr.: US$ 21.9 | £UK 14 | JP¥ 1685]
Catalogue: Literature
In shopping cart

More information

AD ZUIDERENT; ENA JANSEN; JOHAN KOPPENOL
Een rijke bron
Historische Uitgeverij, 2004. Paperback. ISBN 9789065541932.
Book number: 1404-B-2939
€  14.00 [Appr.: US$ 18.58 | £UK 11.75 | JP¥ 1430]
Keywords: 9789065541932
In shopping cart

More information

SPRINGER, F./ZUIDERENT, AD,
Constantijn Huygensprijs, in:Jan Campertprijzen 1995,
Baarn, De Prom, 1e dr.1995, 93p., Ing., Met secundaire bibliografie., Ook Sigrid Bousset over Eva Gerlach; Janet Luis over Nicolaas Matsier; Aukje Holtrop over Veronica hazelhoff.,
Book number: 16073
€  10.00 [Appr.: US$ 13.27 | £UK 8.5 | JP¥ 1021]
Keywords: studies nederlands
In shopping cart

More information

ZUIDERENT,AD.
De 100 beste gedichten van 2003.
Amst. & Antwerpen, De Arbeiderspers, 2004. 158 blz. Paperback. Fraai. #9029503831. [84033]
Book number: 84033
€  7.00 [Appr.: US$ 9.29 | £UK 6 | JP¥ 715]
In shopping cart

More information

 -
ZUIDERENT, AD (SAMENSTELLER)
De 100 beste gedichten van 2003
Amsterdam, De Arbeiderspers 2004 (eerste druk) Paperback met flappen, 158 pag, porto 2,50 euro NL, isbn 9789029503839, In goede staat..
Book number: CP904/21342
€  11.00 [Appr.: US$ 14.6 | £UK 9.25 | JP¥ 1123]
Catalogue: Poezie
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | - Next page

New Search