ascending
descending
found: 132 books on 6 pages. This is page 1
- Next page

KARTINI, MARIE C. VAN ZEGGELEN,
Kartini, een baanbreekster voor haar volk, roman;
A'dam, Meulenhoff, 1945, 1e, 260p., halfl., geen stofomslag, woordenlijst, naam op schutblad, Buur 1543,
Book number: 17206
€  7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP„ 699]
Keywords: indische letteren
In shopping cart

More information

MARIE C. VAN ZEGGELEN; ROB NIEUWENHUYS
Indrukken van een zwervelinge
Paperback. ISBN 9789071380648.
Book number: 3426-B-3324
€  9.60 [Appr.: US$ 12.04 | £UK 7.75 | JP„ 958]
Keywords: 9789071380648
In shopping cart

More information

NIEUWENHUYS, ROB; ZEGGELEN, MARIE C. VAN
Oude glorie
Zonder Uitgever Zonder Jaar. Conditie Als nieuw Binding: Paperback ISBN 9789071380532
Book number: 24945
€  13.00 [Appr.: US$ 16.31 | £UK 10.5 | JP„ 1297]
Keywords: 9789071380532
In shopping cart

More information

ZEGGELEN, MARIE C. VAN (1870-1957),
Aan de Kruis-wegen. First edn.
Amsterdam, Meulenhoff, [..], 1922. 12°. orig. batikcloth covered boards, title in gilt within a double gilt-barred oval-shape on fromt boards and on spine. Original richly gilt decorated endpapers, publ. imprint on recte of 2nd. leave, printed within a richly decorated border (recte blank) repeated on opposite ti.-p. Hftitle (verso blank). 152pp.(incl. list of contents printed on verso of p. 151), [7]pp. of publ. list at very end. [Meulenhoff's kleine boeken, series]. BUUR, PD, 939. A collection of 7 stories, of which 5 set in Southern-Celebes (mountain-range: Bone, Watampone) and 2 on Java, after author's recollections, with as central theme the controversies between local Rulers and dutch colonial civil servants, both in Sulawesi and in Java. A very fine copy in a beautiful batik binding. One of the rarest titles by author.
Book number: 40914
€  150.00 [Appr.: US$ 188.19 | £UK 120.25 | JP„ 14970]
Keywords: literature stories sulawesi celebes bone watampone java colonialism indonesia southeastasia buur
In shopping cart

More information

ZEGGELEN, MARIE [C.] VAN
Als de mail komt.
. Amsterdam, Scheltema & Holkema's Boekhandel [1926]. 16 pp. Sewn, orig. printed wrs. Play in one act situated on Java. - Buur PD 1016.
Book number: 004964
€  30.00 [Appr.: US$ 37.64 | £UK 24.25 | JP„ 2994]
Keywords: South East Asia / Dutch East Indies / Indonesia / Colonial Literature / Fiction / Plays
In shopping cart

More information

ZEGGELEN, MARIE C VAN
Averij
Amsterdam, Van Holkema & Warendorf 1928/z j ill Tjeerd Bottema 1e en 2e dr. - (Bekroonde boeken). - Linnen, prima staat
Book number: J28454
€  4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP„ 399]
Keywords: kinderboek/jeugdboek
In shopping cart

More information

ZEGGELEN, MARIE C. VAN,
Averij;
A'dam, Van Holkema & Warendorf, (1928), 1e, 240p., linnen, ills. Tjeerd Bottema, Bekroonde Boeken, mooi expl., Buur jeugd 0453,
Book number: 20156
€  20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP„ 1996]
Keywords: indische letteren
In shopping cart

More information

ZEGGELEN MARIE C. VAN
Averij
2e druk, Van Holkema en Warendorf z.j., 242 pag., linnen, ills (Tjeed Bottema), 17x24, naam eigenaar, hoekje uit voorplat.
Book number: 1042
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP„ 599]
Catalogue: Kinderboeken
In shopping cart

More information

ZEGGELEN, MARIE C. VAN
Averij. Tweede druk.
Amsterdam, Van Holkema & Warendorf's U.M., z.j. Or. linnen, 242+2p.
¶ Geļllustreerd door Tjeerd Bottema. Serie: Bekroonde boeken. Voorplat W. Heskes. Iets verkleurd; goed exemplaar.
Book number: 15208
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP„ 998]
Catalogue: Jeugdliteratuur
Keywords: Bottema, Tjeerd Heskes, W. Jeugdliteratuur
In shopping cart

More information

ZEGGELEN, MARIE C. VAN,
Averij;
A'dam, Van Holkema & Warendorf, (1928), 1e, 240p., linnen, ills. Tjeerd Bottema, Bekroonde Boeken, mooi expl., Buur jeugd 0453,
Book number: 7993
€  20.50 [Appr.: US$ 25.72 | £UK 16.5 | JP„ 2046]
Keywords: indische jeugdliteratuur
In shopping cart

More information

VAN ZEGGELEN, MARIE C.
Averij. Gillustreed door Tjeerd Bottema.
Amsterdam, van Holkeme en Warendorfs n.d.(c.1920), 8vo., 242 pp., frontis., 3 illus.; Tweede Druk; VG/polichrome vanilla cloth/none;
Book number: LR46472
USD 10.00 [Appr.: EURO 8 | £UK 6.5 | JP„ 795]
In shopping cart

More information

ZEGGELEN, MARIE C. VAN,
Averij;
A'dam, Van Holkema & Warendorf, (1928), 2e (1e = 1928), linnen, ills. Tjeerd Bottema, Bekroonde Boeken, mooie band, Buur jeugd 0453,
Book number: 11283
€  11.50 [Appr.: US$ 14.43 | £UK 9.25 | JP„ 1148]
Keywords: indische jeugdliteratuur
In shopping cart

More information

ZEGGELEN, MARIE, C. VAN
Averij.
Amsterdam, Holkema & Warendorf. Zonder jaartal, 2e druk, 242 pp, Gebonden, Met illustraties Licht beschadigd
Book number: 101385611
€  18.00 [Appr.: US$ 22.58 | £UK 14.5 | JP„ 1796]
Keywords: kinderboeken
In shopping cart

More information

VAN ZEGGELEN, MARIE C.
Averij
N.V. Van Holkema en Warendorf's U.M. Linnen band. Pp: 242. Uitgave in de reeks "Bekroonde Boeken" naar aanleiding van de 1000-Gulden prijsvraag voor het beste jongensboek. Illustraties door Tjeerd Bottema. Tweede druk. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U2007082
€  7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP„ 749]
Catalogue: Kinderboeken
In shopping cart

More information

VAN ZEGGELEN, MARIE C.
Averij.
Amsterdam, van Holkema & Warendorff N.V.. Jeugdboek Geļll. Tjeerd Bottema. matig. tekst en illustraties.
Book number: K121
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP„ 499]
Catalogue: Kinderboeken
Keywords: Kinderboek
In shopping cart

More information

ZEGGELEN, MARIE C. VAN
Averij
Amsterdam, Van Holkema & Warendorf. 2e druk. linnen, Ill.: Bottema, Tjeerd. kinderboeken. Serie Bekroonde Boeken. Bandtekening Wam Heskes. Goed.
Book number: 008034
€  8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP„ 798]
Catalogue: kinderboeken
Keywords: kinderboeken Bottema, Tjeerd
In shopping cart

More information

ZEGGELEN, MARIE C. VAN,
Averij;
A'dam, Van Holkema en Warendorf, z.j., 4e (1e = 1928), 224p., linnen, geen stofomslag, ills. R. van Looy, Buur jeugd 0453,
Book number: 2513
€  5.75 [Appr.: US$ 7.21 | £UK 4.75 | JP„ 574]
Keywords: indische jeugdliteratuur
In shopping cart

More information

ZEGGELEN, MARIE C. VAN
Averij. Geïllustreerd door Tjeerd Bottema.
Amsterdam, Van Holkema & Warendorp,. Zonder jaartal . 236 pp. gebonden illustraties. Hoekje uit schutblad geknipt
Book number: 101512901
€  14.00 [Appr.: US$ 17.56 | £UK 11.25 | JP„ 1397]
Keywords: romans
In shopping cart

More information

ZEGGELEN, MARIE C.
Averij.
Amsterdam, Van Holkema & Warendorf, zonder jaar. Linnen band, 242 pp, 24 cm, Ill.: tekeningen. Bekroonde boeken Goed / good.
Book number: 34017
€  4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP„ 399]
Keywords: Bekroonde boeken Tjeerd Bottema
In shopping cart

More information

ZEGGELEN, MARIE C. VAN
Averij.
Amsterdam, Van Holkema & Warendorf, zonder jaar. Gebonden, 236 pp, 24 cm, Ill.: zwart/wit illustraties. Goed / good.
Book number: 34310
€  4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP„ 399]
Keywords: Tjeerd Bottema
In shopping cart

More information

ZEGGELEN, MARIE C.VAN
Averij
Amsterdam: Van Holkema & Warendorf. Bekroonde boeken. 2e druk, Hardcover, 8vo, 242pp. Geillustreerd door Tjeerd Bottema. Linnen band. Voorplat en rug geillustreerd. Band iets smoezelig. Pagina's licht roestig. Verder heel goed. Z. j. Oude spelling. (Please inquire before collecting in our bookstore) .
Book number: 47622.KIB
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP„ 998]
Keywords: Bekroonde boeken
In shopping cart

More information

ZEGGELEN, MARIE C. VAN
Averij. Geïllustreerd door Tjeerd Bottema.
AMSTERDAM, Van Holkema & Warendorf. 236 blz. Geb.
Book number: 14549
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP„ 499]
In shopping cart

More information

ZEGGELEN, MARIE C VAN
Averij
Amsterdam, Van Holkema & Warendorf z j illustraties Rie Reinderhoff 3e dr.- (De knalserie). - Gebonden, goede staat
Book number: J64603
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP„ 499]
Keywords: jeugdboek
In shopping cart

More information

ZEGGELEN, MARIE C. VAN.
Averij.
Amsterdam: Van Holkema & warendorf. Druk/edition: 3. 184 pag. op omslag en schutbladen waterschade vlekken, wat roestvlekjes op de bladzijden . Illustr.: Reinderhoff, Rie. li. redelijk.
Book number: 8737.1
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP„ 599]
In shopping cart

More information

ZEGGELEN, MARIE C. VAN
Bali
Amsterdam, Scheltema en Holkema, ongeveer 1932, gebonden, 32 blz. + 34 zw.w.foto's, rug bovenaan enigszins losgescheurd, kleine inscheuring bovenaan achterband, roestvlekjes, verder in goede staat (W)
Book number: 8103163
€  9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP„ 898]
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | - Next page

New Search