| ||||
|
|
|
|||
| found: 132 books on 6 pages. This is page 1 - Next page |
Kartini, een baanbreekster voor haar volk, roman; A'dam, Meulenhoff, 1945, 1e, 260p., halfl., geen stofomslag, woordenlijst, naam op schutblad, Buur 1543, Book number: 17206 € 7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP„ 699] Catalogue: Indische letteren
Keywords: indische letteren | In shopping cart More information div> |
Indrukken van een zwervelinge Paperback. ISBN 9789071380648. Book number: 3426-B-3324 € 9.60 [Appr.: US$ 12.04 | £UK 7.75 | JP„ 958]
Keywords: 9789071380648 | In shopping cart More information div> |
Oude glorie Zonder Uitgever Zonder Jaar. Conditie Als nieuw Binding: Paperback ISBN 9789071380532 -- Budget BoekBook number: 24945 € 13.00 [Appr.: US$ 16.31 | £UK 10.5 | JP„ 1297]
Keywords: 9789071380532 | In shopping cart More information div> |
Aan de Kruis-wegen. First edn. Amsterdam, Meulenhoff, [..], 1922. 12°. orig. batikcloth covered boards, title in gilt within a double gilt-barred oval-shape on fromt boards and on spine. Original richly gilt decorated endpapers, publ. imprint on recte of 2nd. leave, printed within a richly decorated border (recte blank) repeated on opposite ti.-p. Hftitle (verso blank). 152pp.(incl. list of contents printed on verso of p. 151), [7]pp. of publ. list at very end. [Meulenhoff's kleine boeken, series]. BUUR, PD, 939. A collection of 7 stories, of which 5 set in Southern-Celebes (mountain-range: Bone, Watampone) and 2 on Java, after author's recollections, with as central theme the controversies between local Rulers and dutch colonial civil servants, both in Sulawesi and in Java. A very fine copy in a beautiful batik binding. One of the rarest titles by author. Book number: 40914 € 150.00 [Appr.: US$ 188.19 | £UK 120.25 | JP„ 14970]
Keywords: literature stories sulawesi celebes bone watampone java colonialism indonesia southeastasia buur | In shopping cart More information div> |
Als de mail komt. . Amsterdam, Scheltema & Holkema's Boekhandel [1926]. 16 pp. Sewn, orig. printed wrs. Play in one act situated on Java. - Buur PD 1016. Book number: 004964 € 30.00 [Appr.: US$ 37.64 | £UK 24.25 | JP„ 2994] Catalogue: Indonesia - Colonial Literature - Plays
Keywords: South East Asia / Dutch East Indies / Indonesia / Colonial Literature / Fiction / Plays | In shopping cart More information div> |
Averij Amsterdam, Van Holkema & Warendorf 1928/z j ill Tjeerd Bottema 1e en 2e dr. - (Bekroonde boeken). - Linnen, prima staat Book number: J28454 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP„ 399] Catalogue: Kinder- en jeugdboeken
Keywords: kinderboek/jeugdboek | In shopping cart More information div> |
Averij; A'dam, Van Holkema & Warendorf, (1928), 1e, 240p., linnen, ills. Tjeerd Bottema, Bekroonde Boeken, mooi expl., Buur jeugd 0453, Book number: 20156 € 20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP„ 1996] Catalogue: Indische letteren
Keywords: indische letteren | In shopping cart More information div> |
Averij 2e druk, Van Holkema en Warendorf z.j., 242 pag., linnen, ills (Tjeed Bottema), 17x24, naam eigenaar, hoekje uit voorplat. Book number: 1042 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP„ 599] Catalogue: Kinderboeken
| In shopping cart More information div> |
Averij. Tweede druk. Amsterdam, Van Holkema & Warendorf's U.M., z.j. Or. linnen, 242+2p. ¶ Geļllustreerd door Tjeerd Bottema. Serie: Bekroonde boeken. Voorplat W. Heskes. Iets verkleurd; goed exemplaar. Book number: 15208 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP„ 998] Catalogue: Jeugdliteratuur
Keywords: Bottema, Tjeerd Heskes, W. Jeugdliteratuur | In shopping cart More information div> |
Averij; A'dam, Van Holkema & Warendorf, (1928), 1e, 240p., linnen, ills. Tjeerd Bottema, Bekroonde Boeken, mooi expl., Buur jeugd 0453, Book number: 7993 € 20.50 [Appr.: US$ 25.72 | £UK 16.5 | JP„ 2046] Catalogue: Indische jeugdliteratuur
Keywords: indische jeugdliteratuur | In shopping cart More information div> |
Averij. Gillustreed door Tjeerd Bottema. Amsterdam, van Holkeme en Warendorfs n.d.(c.1920), 8vo., 242 pp., frontis., 3 illus.; Tweede Druk; VG/polichrome vanilla cloth/none; Book number: LR46472 USD 10.00 [Appr.: EURO 8 | £UK 6.5 | JP„ 795]
| In shopping cart More information div> |
Averij; A'dam, Van Holkema & Warendorf, (1928), 2e (1e = 1928), linnen, ills. Tjeerd Bottema, Bekroonde Boeken, mooie band, Buur jeugd 0453, Book number: 11283 € 11.50 [Appr.: US$ 14.43 | £UK 9.25 | JP„ 1148] Catalogue: Indische jeugdliteratuur
Keywords: indische jeugdliteratuur | In shopping cart More information div> |
Averij. Amsterdam, Holkema & Warendorf. Zonder jaartal, 2e druk, 242 pp, Gebonden, Met illustraties Licht beschadigd Book number: 101385611 € 18.00 [Appr.: US$ 22.58 | £UK 14.5 | JP„ 1796]
Keywords: kinderboeken | In shopping cart More information div> |
Averij N.V. Van Holkema en Warendorf's U.M. Linnen band. Pp: 242. Uitgave in de reeks "Bekroonde Boeken" naar aanleiding van de 1000-Gulden prijsvraag voor het beste jongensboek. Illustraties door Tjeerd Bottema. Tweede druk. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U2007082 € 7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP„ 749] Catalogue: Kinderboeken
| In shopping cart More information div> |
Averij. Amsterdam, van Holkema & Warendorff N.V.. Jeugdboek Geļll. Tjeerd Bottema. matig. tekst en illustraties. Book number: K121 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP„ 499] Catalogue: Kinderboeken
Keywords: Kinderboek | In shopping cart More information div> |
Averij Amsterdam, Van Holkema & Warendorf. 2e druk. linnen, Ill.: Bottema, Tjeerd. kinderboeken. Serie Bekroonde Boeken. Bandtekening Wam Heskes. Goed. Book number: 008034 € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP„ 798] Catalogue: kinderboeken
Keywords: kinderboeken Bottema, Tjeerd | In shopping cart More information div> |
Averij; A'dam, Van Holkema en Warendorf, z.j., 4e (1e = 1928), 224p., linnen, geen stofomslag, ills. R. van Looy, Buur jeugd 0453, Book number: 2513 € 5.75 [Appr.: US$ 7.21 | £UK 4.75 | JP„ 574] Catalogue: Indische jeugdliteratuur
Keywords: indische jeugdliteratuur | In shopping cart More information div> |
Averij. Geïllustreerd door Tjeerd Bottema. Amsterdam, Van Holkema & Warendorp,. Zonder jaartal . 236 pp. gebonden illustraties. Hoekje uit schutblad geknipt Book number: 101512901 € 14.00 [Appr.: US$ 17.56 | £UK 11.25 | JP„ 1397]
Keywords: romans | In shopping cart More information div> |
Averij. Amsterdam, Van Holkema & Warendorf, zonder jaar. Linnen band, 242 pp, 24 cm, Ill.: tekeningen. Bekroonde boeken Goed / good. Book number: 34017 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP„ 399] Catalogue: Kinderboeken - Children's
Keywords: Bekroonde boeken Tjeerd Bottema | In shopping cart More information div> |
Averij. Amsterdam, Van Holkema & Warendorf, zonder jaar. Gebonden, 236 pp, 24 cm, Ill.: zwart/wit illustraties. Goed / good. Book number: 34310 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP„ 399] Catalogue: Kinderboeken - Children's
Keywords: Tjeerd Bottema | In shopping cart More information div> |
Averij Amsterdam: Van Holkema & Warendorf. Bekroonde boeken. 2e druk, Hardcover, 8vo, 242pp. Geillustreerd door Tjeerd Bottema. Linnen band. Voorplat en rug geillustreerd. Band iets smoezelig. Pagina's licht roestig. Verder heel goed. Z. j. Oude spelling. (Please inquire before collecting in our bookstore) . Book number: 47622.KIB € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP„ 998] Catalogue: Kinder- en jeugdliteratuur
Keywords: Bekroonde boeken | In shopping cart More information div> |
Averij. Geïllustreerd door Tjeerd Bottema. AMSTERDAM, Van Holkema & Warendorf. 236 blz. Geb. -- Kool BoekenBook number: 14549 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP„ 499] Catalogue: Leesboeken (jeugd en volwassenen)
| In shopping cart More information div> |
Averij Amsterdam, Van Holkema & Warendorf z j illustraties Rie Reinderhoff 3e dr.- (De knalserie). - Gebonden, goede staat Book number: J64603 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP„ 499] Catalogue: Kinder- en jeugdboeken
Keywords: jeugdboek | In shopping cart More information div> |
Averij. Amsterdam: Van Holkema & warendorf. Druk/edition: 3. 184 pag. op omslag en schutbladen waterschade vlekken, wat roestvlekjes op de bladzijden . Illustr.: Reinderhoff, Rie. li. redelijk. -- Utz BoekenBook number: 8737.1 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP„ 599] Catalogue: Kinder- en jeugdboeken
| In shopping cart More information div> |
Bali Amsterdam, Scheltema en Holkema, ongeveer 1932, gebonden, 32 blz. + 34 zw.w.foto's, rug bovenaan enigszins losgescheurd, kleine inscheuring bovenaan achterband, roestvlekjes, verder in goede staat (W) -- MooiboekBook number: 8103163 € 9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP„ 898]
| In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | - Next page