ascending
descending
found: 198 books on 8 pages. This is page 1
- Next page

BOEKENWEEKGESCHENK., COOLEN, ANTOON., WIT, AUGUSTA DE. & WOUDE, JOHAN VAN DER.
Drie novellen - Antoon Coolen, Augusta de Wit en Johan van der Woude.
BOEKENWEEKGESCHENK 1939. Oorpronkelijke omslag met de bruine opdruk. Op schutblad ex libris. 158 pag.
Book number: 62785
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: ; Boekenweekgeschenk
In shopping cart

More information

BOEKENWEEKGESCHENK., COOLEN, ANTOON., WIT, AUGUSTA DE. & WOUDE, JOHAN VAN DER.
Drie novellen - Antoon Coolen, Augusta de Wit en Johan van der Woude.
BOEKENWEEKGESCHENK 1939. Oorpronkelijke omslag met de blauwe opdruk. 158 pag.
Book number: 42524
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: ; Boekenweekgeschenk
In shopping cart

More information

BOEKENWEEKGESCHENK., COOLEN, ANTOON., WIT, AUGUSTA DE. & WOUDE, JOHAN VAN DER.
Drie novellen - Antoon Coolen, Augusta de Wit en Johan van der Woude.
BOEKENWEEKGESCHENK 1939. Oorpronkelijke omslag met de blauwe opdruk. 158 pag. KEURIG EXEMPLAAR
Book number: 67143
€  12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198]
Keywords: ; Boekenweekgeschenk
In shopping cart

More information

COOLEN, ANTOON ; WIT, AUGUSTA DE ; WOUDE, JOHAN VAN DER
Drie novellen.
Boekenweekgeschenk 1939. Boekenweek Commissie/ Vereeniging ter bevordering van de belangen des Boekhandel, 1939, 1e druk. Gebonden. Redactie: Emmy van Lokhorst en Victor van Vriesland. Antoon Coolen: Huwelijk. Augusta de Wit: Liefde en geweld langs den Barito. Johan van der Woude: Afgesloten balans. Boekenweekgeschenk 1939. Los bijgesloten een overlijdingsbericht van de red. betreffende Augusta de Wit. Pp 155. bibliotheekstempels.verder goed.
Book number: ln50796
€  9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Catalogue: Literatuur
Keywords: novelle, literatuur, boekenweekgeschenk, nederlands
In shopping cart

More information

COOLEN,ANTON. AUGUSTA DE WIT. JOHAN VAN DER WOUDE.
Drie novellen. Boekenweekgeschenk 1939.
Amsterdam, Ver.Bevordering Belangen Boekh.A'dam., 1939, 1e druk, Toestand van het boek is goed, stofomslag: geen stofomslag aanwezig, band: gekartonneerd. Bruin fignet. Overlijdensbericht Augusta de Wit los voorin gevoegd.
Book number: 109204
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
In shopping cart

More information

COOLEN, ANTOON & 1939, NEDERLANDSCHE BOEKENWEEK & WIT, AUGUSTA DE & WOUDE, JOHAN VAN DER
Drie novellen: geschenk ter gelegenheid van de Nederlandsche Boekenweek 25 Februari tot 4 Maart 1939
1939. Paperback. Pp: 155. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1727215
€  20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996]
Catalogue: Over Literatuur
In shopping cart

More information

COOLEN, ANTOON/WIT, AUGUSTA DE/WOUDE, JOHAN VAN DER
Drie novellen. Huwelijk/Liefde en geweld langs de Barito/Afgesloten balans.
VBBB, 1939. 1e druk, Softcover 8vo, 155pp. Boekenweekgeschenk 1939. (BRUINE OPDRUK) Kartonnen band. Rug verkleurd. Verder goed. (Please inquire before collecting in our bookstore) .
Book number: 81583.BOW
€  30.00 [Appr.: US$ 37.64 | £UK 24.25 | JP¥ 2994]
In shopping cart

More information

COOLEN, ANTOON/WIT, AUGUSTA DE/WOUDE, JOHAN VAN DER
Drie novellen. Huwelijk/Liefde en geweld langs de Barito/Afgesloten balans.
VBBB, 1939. 1e druk, Softcover 8vo, 155pp. Boekenweekgeschenk 1939. (BLAUWE OPDRUK) Kartonnen band. Rug verkleurd. Verder heel goed. (Please inquire before collecting in our bookstore) Met overleidens bericht mbt Augusta de Wit.
Book number: 66763.BOW
€  30.00 [Appr.: US$ 37.64 | £UK 24.25 | JP¥ 2994]
In shopping cart

More information

COOLEN, ANTOON/WIT, AUGUSTA DE/WOUDE, JOHAN VAN DER
Drie novellen. Huwelijk/Liefde en geweld langs de Barito/Afgesloten balans.
VBBB, 1939. 1e druk, Softcover 8vo, 155pp. Boekenweekgeschenk 1939. (GROENE OPDRUK) Kartonnen band. Rug verkleurd. Kleine beschadiging aan voorplat. Verder goed. (Please inquire before collecting in our bookstore) .
Book number: 66765.BOW
€  30.00 [Appr.: US$ 37.64 | £UK 24.25 | JP¥ 2994]
In shopping cart

More information

COOLEN, ANTOON, WIT, AUGUSTA DE, WOUDE, JOHAN VAN DER
Drie novellen: geschenk ter gelegenheid van de Nederlandsche boekenweek 1939
Amsterdam: Vereeniging ter bevordering van de belangen des boekhandels, [S.l.], 1939. Boekenweekgeschenk 1939, -, Bevat: Huwelijk / Antoon Coolen. Liefde en geweld langs den Barito / Augusta de Wit. Afgesloten balans / Johan van der Woude 155 pagina's 20 cm. Groene variant Goed.
Book number: 19704
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
In shopping cart

More information

COOLEN, ANTOON & BOEKENWEEK, NEDERLANDSCHE & 1939, & WIT, AUGUSTA DE & WOUDE, JOHAN VAN DER
Drie novellen: geschenk ter gelegenheid van de Nederlandsche Boekenweek 25 Februari tot 4 Maart 1939
1939. Paperback. Pp: 155. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U702294
€  20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996]
Catalogue: Romans
In shopping cart

More information

COOLEN, ANTOON, WIT, AUGUSTA DE, WOUDE, JOHAN VAN DER
Drie novellen: geschenk ter gelegenheid van de Nederlandsche boekenweek 1939
Amsterdam: Vereeniging ter bevordering van de belangen des boekhandels, [S.l.], 1939. Boekenweekgeschenk 1939, -, Bevat: Huwelijk / Antoon Coolen. Liefde en geweld langs den Barito / Augusta de Wit. Afgesloten balans / Johan van der Woude 155 pagina's 20 cm. Zeer mooie kwaliteit. Met het inlegvel betreffende het overlijden van Augusta de Wit., Blauwe variant Zeer goed.
Book number: 19702
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
In shopping cart

More information

COOLEN, ANTOON/WIT, AUGUSTA DE/WOUDE, JOHAN VAN DER
Drie novellen. Huwelijk/Liefde en geweld langs de Barito/Afgesloten balans.
VBBB, 1939. 1e druk, Softcover 8vo, 155pp. Boekenweekgeschenk 1939. (BLAUWE OPDRUK) Kartonnen band. Rug verkleurd. Verder goed. (Please inquire before collecting in our bookstore) .
Book number: 70758.BOW
€  30.00 [Appr.: US$ 37.64 | £UK 24.25 | JP¥ 2994]
In shopping cart

More information

COOLEN ANTON - AUGUSTA DE WIT - JOHAN VAN DER WOUDE - BOEKENWEEKGESCHENK 1939
Drie novellen. Huwelijk. Liefde en geweld langs den Barito. Afgesloten balans. Boekenweekgeschenk 1939.
S.l. Vereeniging ter bevordering...Boekhandels, 1939, in-8°, 155 pp, uitgever's cartonnage (iets bestoft) (Boekenweekgeschenk).. .
Book number: 26494
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
In shopping cart

More information

CORT, MARTIJN (=JOHAN VAN DER WOUDE)
Zeven brieven.
Z.p., De Bezige Bij, 1944. Or. omslag met flappen en titeletiketjes, 64+4p. 16,5 x 12,5 cm.
¶ Gedrukt in rood en zwart; niet opengesneden. De Jong 161. Hoekje uit eerste 2 pagina's; verder goed exemplaar.
Book number: 22140
€  8.50 [Appr.: US$ 10.66 | £UK 7 | JP¥ 848]
Keywords: Bibliofilie Clandestiene uitgaven Illegale uitgaven Nederlandse literatuur Tweede Wereldoorlog Woude, Johan van der
In shopping cart

More information

CORT, MARTIJN (=WOUDE, JOHAN VAN DER),
Zeven brieven,
Utrecht, Bezige Bij, 1e dr.1944, 68p., Ing.in iets gevlekt omslag, Reeks: Quousque Tandem 12 Typ.: in rood en zwart Opl.525exx. Dit is een ex. "h.s.", begrijpelijk omdat het drukken van het colophon een beetje misging: het rood ligt bijna in het zwart. De Jong 160, Blindstempel,
Book number: 4603
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Keywords: illegaal
In shopping cart

More information

CORT, MARTIJN (=WOUDE, JOHAN VAN DER),
Zeven brieven,
Utrecht, Bezige Bij, 1e dr.1944, 68p., Ing., Reeks: Quousque Tandem 12 Nr.182/525exx. De Jong 160, Omsl. iets verkleurd,
Book number: 1769
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: nederlands
In shopping cart

More information

CORT, MARTIJN ( PS. WOUDE, JOHAN VAN DER )
Zeven brieven
De Bezige Bij, Amsterdam 1944, 2e druk. Genaaid, etiket op voorplat. Tweekleurendruk (zwart, rood). De Jong 160. Pp 65.
Book number: id33105
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Illegale drukken
Keywords: brieven, literatuur, nederlands
In shopping cart

More information

CORT, MARTIJN [PS JOHAN VAN DER WOUDE]
Zeven brieven
De Bezige Bij, Utrecht, 1944, 1e druk. Genaaid, etiket voorplat.gemarmerde stofomsl. Tweekleurendruk (bruin, zwart). Quousque tandem nr 12. De Jong 160. Exx. 525 nr 219. Pp 68. Ongelezen ex.
Book number: id33400
€  9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Catalogue: Illegale drukken
Keywords: brieven, literatuur, nederlands, clandestine druk,
In shopping cart

More information

CORT, MARTIJN [PS JOHAN VAN DER WOUDE]
Zeven brieven
De Bezige Bij, Utrecht, 1944, 1e druk. Genaaid, etiket voorplat.gemarmerde stofomsl. Tweekleurendruk (bruin, zwart). Quousque tandem nr 12. De Jong 160. Exx. 525 nr 423. Pp 68. Onopengesneden.
Book number: id33400a
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Illegale drukken
Keywords: brieven, literatuur, nederlands, clandestine druk,
In shopping cart

More information

CORT MARTIJN [=JOHAN VAN DER WOUDE]
ZEVEN BRIEVEN,
Amsterdam, De Bezige Bij, 1944, 1e druk, 68 blz., ingenaaid; . Staat: Goed; isbn: geen / none; Serie Quousque Tandem . Illegale uitgave. De Jong no. 160 GENUMMERD exemplaar. Ex kibris. Rugje bruin.
Book number: 19451
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: LITERATUUR Nederlands na 1900
In shopping cart

More information

CORT, MARTIJN. [= JOHAN VAN DER WOUDE].
Zeven brieven.
De Bezige Bij, [Ch. E. van Blommenstein en G. Lubberhuizen], 1944. Oorspr. omslag. 68 p. [De Jong 161]. Op blz 65 staat de aanduiding: Tweede druk]. [2e druk, Utrecht]. Oplage 500 exx.
Book number: R1866
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Clandestien
Keywords: clandestien
In shopping cart

More information

 -
CORT, MARTIJN & WOUDE, JOHAN VAN DER
Zeven brieven
De Bezige Bij, 1944. Paperback. Pp: 68. [1e druk]. Oplage: 525 ex. Essays in briefvorm. Onder pseudoniem verschenen clandestiene oorlogsuitgave van Johan van der Woude. [De Jong 160 / Renders 11]. Mooi exemplaar, ex-libris, nr. VIII (één van de 25 Romeins genummerde ex.). Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U49411
€  12.50 [Appr.: US$ 15.68 | £UK 10.25 | JP¥ 1248]
Catalogue: Antiek
In shopping cart

More information

DERMOÛT, MARIA] / JOHAN VAN DER WOUDE
Maria Dermoût. De vrouw en de schrijfster
. 's-Gravenhage (etc.), Nijgh & Van Ditmar, 1973. Illustrated. 252 pp.; bibliography of Maria Dermoût. - Nijgh & Van Ditmar Paperbacks; No. 126. Paperback.
Book number: 009014
€  17.50 [Appr.: US$ 21.96 | £UK 14.25 | JP¥ 1747]
Keywords: South East Asia / Dutch East Indies / Indonesia / Colonial Literature / Secondary Texts / Women / Biographies Indonesia - Biographies
In shopping cart

More information

DERMOUT / WOUDE, JOHAN VAN DER
Maria Dermoût, De vrouw en de schrijfster.
's-Gravenhage/Rotterdam, Nijgh & Van Ditmar, 1973. 252 p., zwart/wit foto's HARDCOVER: (Orig. pict. wrpprs. ZEER GOED)
Book number: 9020
€  9.50 [Appr.: US$ 11.92 | £UK 7.75 | JP¥ 948]
Catalogue: Literature
Keywords: Literature fiction biography
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | - Next page

New Search