| ||||
|
|
|
|||
| found: 26 books on 2 pages. This is page 1 - Next page |
Memento Vivere. Mensch durf te Leven ! Amsterdam, G.Alsbach ca.?, 1915. original lithograph signed by Leo Gestel in the plate. ( L G.) Printed in black and yellow. 22.5 x 29.5 cm. 3 textpages some mild browning, otherwise in very good condition. Cabaret-Liedjes No 14. Dirk Witte. Book number: 82969 € 138.00 [Appr.: US$ 173.13 | £UK 110.5 | JP¥ 13772]
Keywords: music art | In shopping cart More information div> |
7 over Karel Jonckheere Brussel, Manteau. 1967, 1ste druk. Paperback, 20x12,50cm. 124 blz. Maerlantpocket 5. Foto Jonckheere: Claude Maegelhaes. Goed exemplaar. Book number: 002848 € 7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Essays - Jonckheere - Literatuur Literatuurgeschiedenis | In shopping cart More information div> |
7 over Karel Jonckheere Manteau, 1967. 1e. Heringebonden bibliotheekboek, Maerlantpocket 5, 122p. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 6583 € 5.50 [Appr.: US$ 6.9 | £UK 4.5 | JP¥ 549] Catalogue: Literatuur Nederlandstalig
Keywords: Letterkunde Hedendaagse | In shopping cart More information div> |
7 over Karel Jonckheere Manteau, 1967. 1e. Paperback, Maerlantpocket 5, 122 pp. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 23844 € 7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699] Catalogue: Letterkunde Hedendaagse
Keywords: Literatuur Nederlandstalig | In shopping cart More information div> |
Dirk Witte album een keus uit de beste liedjes van deze pionier der Nederlandse kleinkunst A. J. G. Strengholt's Uitgeversmij N.V., Amsterdam/Les Éditions Internationales Basart N.V.nd. Geniet. Pp 20. Naam op voorplat, voor- en achterplat plat licht gevlekt. Inhoud goed. Book number: mu50420 € 25.00 [Appr.: US$ 31.37 | £UK 20.25 | JP¥ 2495] Catalogue: Muziek bladmuziek
Keywords: muziek, liedjes, muziekschrift, nederlands, bladmuziek | In shopping cart More information div> |
Drie soldatenliedjes. No. 2. Aspirine Amsterdam : Alsbach, PN G.A. & Co. 2135, [1915?]. - 3 p. 4to. Licht vlekkig. Dec. titel o.a. met afb. aspirine.. Book number: 80376 € 12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198] Catalogue: Schlager
Keywords: cabaretmuziek, Nederland, Kabarettmuziek, Nederland Unterhaltungsmusik | In shopping cart More information div> |
M`n eerste. Amsterdam, Alsbach, n.d. 3 pp. Bladmuziek. Or.omsl. Stempeltje op voorzijde. Book number: 17732 € 8.50 [Appr.: US$ 10.66 | £UK 7 | JP¥ 848]
Keywords: cabaret | In shopping cart More information div> |
EERSTELINGEN/ TIEN GEDICHTEN VAN POL VERPOORT, Brugge, Walleyndruk, 1964 Gebrocheerd, zwarte kartonomslag met rijstpapieren wikkel met handafdrukken, 210 x 210mm., pagina's niet genummerd. ¶ Woord vooraf door Dirk de Witte. In goede staat. Zeldzaam. Book number: 20568 € 35.00 [Appr.: US$ 43.91 | £UK 28.25 | JP¥ 3493] Catalogue: Poëzie ; Poetry ; Poésie ; Poesie
Keywords: posy literatuur littérature literature letteren letterkunde | In shopping cart More information div> |
Ernie Wever. Slibreeks nr. 19. Zeeuws Kunstenaarscentrum: Middelburg, 1982. Paperback, stofomslag, geniet, 1ste dr., Tekeningen Leonard Snelders, opl. 1500 exx., als nieuw, ongepagineerd. Book number: 21214 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Poëzie
| In shopping cart More information div> |
Ernie Wever. Middelburg, Zeeuws Kunstenaarscentrum, 1982. Cahiersteek. N.p. Slibreeks 19. Tekeningen Leonard Snelders. Book number: K5930 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Proza
Keywords: proza | In shopping cart More information div> |
Ernie Wever Middelburg, Slibreeks. 1982, First Edition. Ingenaaid. Ill.: Snelders, L. . As New. -- Champ ClarkBook number: 003724 € 7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699]
Keywords: Slibreeks 19 Snelders, L. | In shopping cart More information div> |
De formule van Lorentz Brussel, Manteau. 1969, Eerste druk. (ISBN: -) Paperback. Goede staat. Book number: 009911 € 6.50 [Appr.: US$ 8.15 | £UK 5.25 | JP¥ 649] Catalogue: Literatuur - Literature
| In shopping cart More information div> |
De Formule Van Lorentz Brussel, Manteau. 1969, First Edition. Pb. 132p.. Goed. -- Champ-ClarkBook number: 013333 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: Linquistics
| In shopping cart More information div> |
De formule van Lorentz verhalen en teksten Brussel, A.Manteau. 1969. Paperback, 12,5X20 cm. 136pp. goed,naam op schutbl. Book number: 006373 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: nederlandse literatuur
| In shopping cart More information div> |
De formule van Lorentz. Verhalen en teksten. Brussel/Den Haag, Manteau, 1969 Softcover, 133pp., 12.5x20cm., goede staat. ¶ 1ste druk. Book number: 29235 € 7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699]
| In shopping cart More information div> |
De formule van Lorentz, verhalen en teksten. Brussel, Manteau, 1969. 1e druk. Paperback. 132 p. GMP 47. Book number: B0257 € 7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749] Catalogue: Proza
Keywords: proza | In shopping cart More information div> |
Jean Louis Pisuisse zingt liedjes van Dirk Witte: M eerster - Het wijnglas - Het land van Noord Scharwou - De peren. Z.j. Grmmafoonplaatjes 45 R.P.M. "His Master's Voice". In hoesje. [100349] Book number: 100349 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
| In shopping cart More information div> |
Het land van Noord-Scharwou. Cabaretliedjes No. 11 Amsterdam : Alsbach, PN 2321, [1917?]. - 3 p. 4to. Licht verkleurd. Enkele kl. Randscheurtjes, lichte besch. op titel, kl. prijs-stempel op titel. Titelillustratie in kleur van Jan Sluijters.. Book number: 83566 € 30.00 [Appr.: US$ 37.64 | £UK 24.25 | JP¥ 2994] Catalogue: Schlager
Keywords: , Unterhaltungsmusik | In shopping cart More information div> |
Memento vivere. Mensch, durf te leven! Cabaretliedjes No. 14 Amsterdam : Alsbach, PN 2404, [1919?]. - 3 p. 4to. Licht verkleurd. 1 kl. Randscheurtje. Titelillustratie in kleur van Leo Gestel.. Book number: 83572 € 30.00 [Appr.: US$ 37.64 | £UK 24.25 | JP¥ 2994] Catalogue: Schlager
Keywords: , Unterhaltungsmusik | In shopping cart More information div> |
De vlucht naar Mytilene Manteau, 1965, 158 .pp, hard cover/dust jacket, 20 x 15 cm. 1e druk/edition/édition/Ausgabe. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Antwerpen) Book number: 286567&NL € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
DE VLUCHT NAAR MYTILENE Walraven 165, 2e druk. Nieuw. Zilverschoonreeks nr. 9. Rode Hardcover linnenprint, 144 pp.. -- Boek na BoekBook number: A19970 € 6.95 [Appr.: US$ 8.72 | £UK 5.75 | JP¥ 694]
| In shopping cart More information div> |
De vlucht naar Mytilene A. Manteau Brussel, 1965, 158 .pp, hard cover/dust jacket, 14 x 20 cm. Naam op titelpagina/Name on title page. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Antwerpen) Book number: 309983&NL € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
De vlucht naar Mytilene. Brussel/Den Haag, Manteau, 1965 Gebonden, linnen met stofomslag, 158pp., 14x19cm., redelijke staat (bib. ex.: stempel en stickers). Book number: 29234 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
| In shopping cart More information div> |
De vlucht naar Mytilene. Apeldoorn, Van Walraven, 1965. 2e druk. Gebonden. 144 p. Zilverschoonreeks 9. Book number: H0856 € 7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699] Catalogue: Proza
Keywords: proza | In shopping cart More information div> |
De vlucht naar Mytilene Apeldoorn, Van Walraven. 2 e dr. Gekartonneerd met goudopdruk, 11,5x18cm. z.j. Zilverschoonreeks nr 9 , 144pp. in prima staat. Book number: 012454 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
| In shopping cart More information div> |