| ||||
|
|
|
|||
| found: 73 books on 3 pages. This is page 1 - Next page |
Levend in het werk des Heeren Ds G H Abma predikant en parlementariër Ede, Frits Hardeman, 2006. 156 blz. Geb. als nieuw -- Kool BoekenBook number: 45741 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Theologie 20e en 21e eeuw
| In shopping cart More information div> |
Poesie CPNB, 1972. 1ste. Ingenaaid, hardcover, ongenummerde pagina's, met afbeeldingen uit oude poëziealbums, aangevuld met nieuw werk, Boekenweekgeschenk 1972. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 18238 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: Literatuur Poëzie
Keywords: Literatuur Nederlandstalig | In shopping cart More information div> |
Poesie CPNB, 1972. 1ste. Ingenaaid, hardcover, ongenummerde pagina's, met afbeeldingen uit oude poëziealbums, aangevuld met nieuw werk, Boekenweekgeschenk 1972. Redelijk. -- KIEN BoekenBook number: 18237 € 3.00 [Appr.: US$ 3.76 | £UK 2.5 | JP¥ 299] Catalogue: Literatuur Poëzie
Keywords: Literatuur Nederlandstalig | In shopping cart More information div> |
West Kalimantan : A Bibliography Dordrecht, The Netherlands: Foris Publications Holland, 1983. Paperback. Library call number sticker on spine, ex-lib sticker front endpaper and pocket back endpaper.; Ex-Library; 16 x 24 cm.; pg. x, 260; Koninklijk Instituut Voor Taal-, Land- En Volkenkunde, Bibliographical Series 13. 4 maps, introduction, index. "This bibliography...attempts to place on record most of the available literature on the Indonesian administrativedivision of Kalimantan Barat (West Kalimantan), which covers the same area as the former Dutch 'Westerafdeeling van Borneo'. We include in our project the Karimata archipelago and islands close to the coast...The Natuna, Anambas and Tambelan island groups are excluded, belonging as they do to the Indonesian province of Riau. The bibliography was originally intended as a reference work for anthropologists, but as the project proceeded it became apparent that many writings which contained material ofrelevance to anthropologists ranged over other subject matter as well...Therefore, we expanded the enterprise into a general bibliography for all disciplines." ISBN: 9067650412; 9067650412. Good with no dust jacket . Book number: 2334 USD 45.00 [Appr.: EURO 36 | £UK 28.75 | JP¥ 3580] Catalogue: Borneo
Keywords: Kalimantan Barat (indonesia) -- Bibliography. | In shopping cart More information div> |
Jaarsymphonie van de Zaanstreek. lente zomer herfst winter. Wormerveer., Drukkerij Meijer., 1957. 26 x 21 pp., 96 pp., linnen. zeer nette staa. Book number: 3752 € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Nederland
Keywords: Nederland. photography | In shopping cart More information div> |
Ovidius. Bloemlezing uit de werken van Publius Ovidius Naso. Haarlem, Drukkerij de Spaarnestad, 1955, 288 pp. Geb.Linnen, 13 x 19 cm. Klassieke Bibliotheek. ; In goede staat. Book number: 09202 € 6.50 [Appr.: US$ 8.15 | £UK 5.25 | JP¥ 649] Catalogue: Literatuur
| In shopping cart More information div> |
Vrije fotografie, Baarn, Bosch & Keuning, 1971, 1e druk, z.p. blz., oorspr. omslag; 4to Boekgrootte tot 304 mm. Staat: Goed; isbn: geen / none; . Uitgegeven ter gelegenheid van het 70-jarig bestaan van de amateur fotografen vereniging 'rotterdam', onder auspicien van het historisch museum rotterdam. Book number: 2736 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497] Catalogue: Kunst/Art
Keywords: KUNST Fotografie | In shopping cart More information div> |
Vrije Fotografie. Een overzicht. Rotterdam, 1971. Orig. geb.,no pagination ( ca. 150 pp). Uitgegeven ter gelegenheid van nhet 70-jarig bestaan van de fotografen vereniging 'Rotterdam'. Onder auspiciën van het Historisch Museum. Medewerkende clubs: A.F.V.R. / A.F.C./ De Maasstad/ e.a. (merendeel van de foto's in en rondom Rotterdam) Book number: P6214 € 22.00 [Appr.: US$ 27.6 | £UK 17.75 | JP¥ 2196] Catalogue: Photography
Keywords: photography jpg | In shopping cart More information div> |
Witboek voor een vijftiger. Haarlem, Holland, Paperback. 8vo. 139 pp. (Mooi exemplaar). Onder redaktie van Ad den Besten en J.W. Schulte Nordholt. Met bijdragen over poëzie en kerkmuziek van nagenoeg alle collega's met wie Jan Wit contact had. Book number: 41856 € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Religion/Godsdienst
Keywords: religie / religion / godsdienst / poetry / poezie kerklied | In shopping cart More information div> |
Determinants of Behavioral Development Academic Press, 1972. Board. Academic Press 1972; Large volume, good to very good in blue cloth -no jacket -heavy parcel. Good+ . -- Ryans BooksBook number: 34501 GBP 14.00 [Appr.: EURO 17.5 US$ 21.95 | JP¥ 1746] Catalogue: Psychology
Keywords: America | In shopping cart More information div> |
Psychologie des Jugendalters. Ludwig Auer, Donauwörth 1982. 1. Aufl. 304 S. 8° Original-kartoniert, Einband leicht berieben, sonst ordentliches Exemplar. Book number: 45081 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Psychologie
| In shopping cart More information div> |
Als de geur van toverbloesem De Boekerij, 1982. Linnen band. Pp: 315. ISBN: 9789010041166. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1640312 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Romans
Keywords: 9789010041166 | In shopping cart More information div> |
Determinants of Behavioral Development Academic Press, 1972. Academic Press, 1972 (Hardback, no dj, x-lib with usual markings, contents in very good condition) Book number: 89094 USD 10.99 [Appr.: EURO 9 | £UK 7.25 | JP¥ 874] Catalogue: Psychology / Psychiatry
| In shopping cart More information div> |
Om een bokaal vol wijn 1967. Gekartonneerd. Pp: 55. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U643593 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: Poëzie
| In shopping cart More information div> |
TOCHT NAAR SIAN. Reisverslag China 1982, A.W. Bruna. Softcover, 136 pp. datum voorin. Prima staat. Ongelezen. -- Boek na BoekBook number: A17143 € 2.95 [Appr.: US$ 3.7 | £UK 2.5 | JP¥ 294]
| In shopping cart More information div> |
Tidinge van die Goude. "Als een schip op een zee" De restauratie van 1995-1996 en wetenswaardigheden uit de geschiedenis van het stadhuis te Gouda Schoonhoven, 1997, 108 .pp, soft cover, 17 x 25 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Antwerpen) Book number: 271623&HN € 7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699] Catalogue: Streekgeschiedenis Nederland
Keywords: Streekgeschiedenis Nederland | In shopping cart More information div> |
Laat ons het wagen met de hoogste worp. (Liter. Jaargang 2, nr.9) Zoetermeer-Boekencentrum, 1999, 140 blz., met CD Book number: 46865 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Liturgiek
| In shopping cart More information div> |
Meer dan Steen voelen. Amsterdam, Uitgeverij De Arbeiderspers 1970 (eerste druk) paperback met flappen, 67 pag., porto 2,00 euro NL, verkleurde kaft verder in goede staat.. Book number: MK311/72421 € 4.99 [Appr.: US$ 6.26 | £UK 4 | JP¥ 498] Catalogue: Poezie
| In shopping cart More information div> |
Meer dan steen voelen. A'dam, De Arbeiderspers, 1970. Oorspr.omslag. * * Ter gelegenheid van het 75e jarig jubileum van de Ned. Blindenbond. Book number: 6772 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Poetry
Keywords: Poetry / Bloemlezingen ; | In shopping cart More information div> |
Psychologie van de adolescentie. Nijkerk. Trio. 1981. Zesde druk. 8°. 325pp. Pap. Book number: 25269 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: Psychologie, Pedagogiek, Pädagogik, Education, Sociology | In shopping cart More information div> |
Bobtail en Bearded Collie. Herkomst, verzorging, opfok 1985. Paperback. Pp: 96. ISBN: 9789003989352. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U951319 € 4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449] Catalogue: Natuur
Keywords: 9789003989352 | In shopping cart More information div> |
Bobtail en Bearded Collie. Herkomst, verzorging, opfok 1991. Papieren omslag. Pp: 96. ISBN: 9789052100784. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1366765 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: Natuur
Keywords: 9789052100784 | In shopping cart More information div> |
In den metalen stier; A'dam, Holland, 1954, 1e, 44p., ing., met stofomslag, De Windroos XXXI, Book number: 16994 € 7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699] Catalogue: Poëzie
Keywords: poëzie | In shopping cart More information div> |
In den metalen stier. A'dam, Holland, 1954. 1ste druk. Oorspr.omslag. 44 pag. * Windroos 31. Book number: 10604 € 7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699] Catalogue: Poetry
Keywords: Poetry / Nederlands ; windroos | In shopping cart More information div> |
In den metalen stier. Holland: Amsterdam, 1954. Paperback, 41 pp. Book number: 10929 € 3.00 [Appr.: US$ 3.76 | £UK 2.5 | JP¥ 299] Catalogue: Poëzie
| In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | - Next page