| ||||
|
|
|
|||
| found: 39 books on 2 pages. This is page 1 - Next page |
Nederland voor honderd jaar 1967. Linnen band. Pp: 256. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1746772 € 6.50 [Appr.: US$ 8.15 | £UK 5.25 | JP¥ 649] Catalogue: Geschiedenis
| In shopping cart More information div> |
Nederland voor honderd jaar 1967. Linnen band. Pp: 256. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1931633 € 7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749] Catalogue: Geschiedenis
| In shopping cart More information div> |
De brieven van Jeanne d'Arc. Groningen, Wolters, 1954, 1e, ingenaaid, 62p. Book number: 15231 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: History | In shopping cart More information div> |
THE INTERACTIONS OF AMSTERDAM AND ANTWERP WITH THE BALTIC REGION, 1400 - 1800. DE NEDERLANDEN EN HET OOSTZEE GEBIED, 1400 - 1800. Leiden, Martinus Nijhoff, 1983 Gebrocheerd, originele uitgeversomslag, 15.8x23.8 cm., 199 pp. ISBN 9024780128. ¶ Nederlandsch Economisch-Historisch Archief Werken nr. 16. Papers presented at the third international conference of the "Association Internationale d'Histoire des Mers Nordiques de l'Europe", Utrecht, August 30th - September 3rd 1982. Book number: 26493 € 126.00 [Appr.: US$ 158.08 | £UK 101 | JP¥ 12575]
Keywords: . 1400 1800 Economisch Historisch d' l'Europe 9024780128 | In shopping cart More information div> |
The Interactions of Amsterdam and Antwerp with the Baltic Region, 1400-1800 / De Nederlanden en het Oostzeegebied, 1400-1800 Paperback; 1983; Martinus Nijhoff, Leiden; 199pp.; Exlibris geplakt op binnenzijde omslag -- Conditie: Goed; Nederlandstalig, Engelstalig Book number: 083757 € 20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996] Catalogue: Geschiedenis/Nederland
Keywords: Antwerpen (stad), Vlaanderen, Geschiedenis België, Baltische regio, Oostzee, Geschiedenis Nederland | In shopping cart More information div> |
Over stadsgeschiedenis : voor Johanna Maria van Winter. Utrecht : Instituut voor Geschiedenis, 1988. Uitg. ter gelegenheid van het afscheid van professor dr. Johanna Maria van Winter als hoogleraar van de vakgroep geschiedenis van de Rijksuniversiteit Utrecht. Met Nederlandse en Duitse teksten Met lit. opg. Historici, geïnteresseerden in lokale geschiedenis, mediaevisten. (ISBN/EAN: 9072131061) Book number: 21503 € 7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699] Catalogue: History/Geschiedenis
Keywords: history sociaal economische ; feest gedenkbundels | In shopping cart More information div> |
Over stadsgeschiedenis. Utrecht. University Utrecht. 1988. Original publisher's light-blue paperback, pictorial frontcover, tall 8vo: 112pp. [iv], 7 contributions, references, list authors. Very fine copy. Volume 9 nr. 3/4: Utrechts Historische Cahiers. ISBN: 90-72131-06-1. Book number: 33329 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Keywords: 9072131061 | In shopping cart More information div> |
Recepten uit de oudheid en middeleeuwen Unieboek, 1976, 168 .pp, paperback, 21 x 25 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 249323&254A € 12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198] Catalogue: Kookboeken
Keywords: Kookboeken | In shopping cart More information div> |
Ridderschap. Ideaal en werkelijkheid : [Van] J. M. van Winter 1965. Paperback. Pp: 112. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U2133907 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Geschiedenis
| In shopping cart More information div> |
Ridderschap. Ideaal en werkelijkheid : [Van] J. M. van Winter 1965. Paperback. Pp: 112. Cond./Kwaliteit: Redelijk. Book number: U768154 € 5.99 [Appr.: US$ 7.52 | £UK 5 | JP¥ 598] Catalogue: Geschiedenis
| In shopping cart More information div> |
Ridderschap. Ideaal en werkelijkheid : [Van] J. M. van Winter 1965. Paperback. Pp: 112. Cond./Kwaliteit: Redelijk. Book number: U1763174 € 4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449] Catalogue: Geschiedenis
| In shopping cart More information div> |
Rittertum. Ideal und Wirklichkeit. A. d. Niederl. von Axel Plantiko und Paul Schritt. München, Deutscher Taschenbuch Verlag, 1979. 107 S. m. Abb. Ill. OKart. (dtv 4325). Book number: HOW-961 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: How to do things with words
| In shopping cart More information div> |
Rittertum: Ideal und Wirklichkeit. München: Beck 1969. . 106p cream paperback, minor shelfwear, pages unmarked, with many b&w plates, binding firm, very good condition, sehr gut erhaltenes Exemplar, leichte Lagerspuren, Seiten sauber und unmarkiert, mit vielen Abbildungen. Book number: PAQ122269 GBP 8.00 [Appr.: EURO 10 US$ 12.54 | JP¥ 998] Catalogue: Middle Ages
| In shopping cart More information div> |
Rittertum. Ideal und Wirklichkeit. München, C. H. Beck, 1969. 8vo. 106 S. Mit Abb. OKart. (St.a.Vorsatz, Bibl.-Schild auf Rücken). Book number: 16638DB € 20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996]
| In shopping cart More information div> |
Van Soeter Cokene. Recepten uit de romeinse en middeleeuwse keuken Grolsch / Spiegel Historiael, 1971. Ed./Druk: 1. Linnen band met stofomslag. Pp: 158. ISBN: 9789022842911. Cond./Kwaliteit: Redelijk. Book number: U1717727 € 6.50 [Appr.: US$ 8.15 | £UK 5.25 | JP¥ 649] Catalogue: Koken
Keywords: 9789022842911 | In shopping cart More information div> |
Van Soeter Cokene. Recepten uit de Oudheid en Middeleeuwen. Haarlem. Fibula-van Dishoeck. 1976. Original publisher's sewn paperback, picturial covers, 4to: frontispiece, 168pp. very richly illustrated, index. Very fine copy. Eindelijk het antwoord op de vraag: Wat aten de Romeinen en de Middeleeuwers? In de 52 recepten uit verschillende landen wordt de kans geboden om zelf in de practijk met hun kookkunst kennis te maken. Verder bevatten tekst en afbeeldingen tal van gegeves over hun eetgewoonten, gezondheidsleer, kruiden en wat daar verder mee samen hangt. ISBN: 978-90-228-4291-1. Book number: 3366 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: 9789022842911 | In shopping cart More information div> |
Van Soeter Cokene. 52 Recepten Uit De Romeinse En Middeleeuwse Keuken. Grolsch / Spiegel Historiael 1971 1e Gebonden. Met stofomslag. 158 pp. Book number: 105138395 € 9.50 [Appr.: US$ 11.92 | £UK 7.75 | JP¥ 948]
| In shopping cart More information div> |
Van Soeter Cokene. 52 recepten uit de romeinse en middeleeuwse keuken. Bussum, Grolsch - Spiegel Historiael, 1971. Rijk geïll. Or. linnen met stofomslag, 158 pp. Book number: TE12062 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Varia
Keywords: Varia | In shopping cart More information div> |
Van soeter cokene recepten uit de oudheid en middeleeuwen Fibula Van Dishoeck. 1976 166pp paperback zw/w en kl. foto's scheurtjes en tape Book number: 118224795 € 10.95 [Appr.: US$ 13.74 | £UK 9 | JP¥ 1093]
Keywords: hobby | In shopping cart More information div> |
Van Soeter Cokene; 52 recepten uit de Romeinse en Middeleeuwse keuken Enschede/Bussum, Grolsche Bierbrouwerij/Unieboek. 1971, 1e druk. (ISBN: 9022842916). Gebonden, 21,5x15x1,5. Goed/Goed. Book number: 000986 € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Keywords: Koken Middeleeuwen 9022842916 | In shopping cart More information div> |
Van soeter cokene. Recepten uit de oudheid en middeleeuwen. Fibula-Van Dishoeck, Haarlem, 1976. 167 p. ing. 20,5x25,5 cm. foto’s. ill. Rug iets verbleekt. -- Bladzij 20Book number: 051010-18 € 7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699] Catalogue: Eten en drinken
Keywords: koken, middeleeuwen, oudheid | In shopping cart More information div> |
Van Soeter Cokene. Recepten uit de oudheid en middeleeuwen Fibula Van Dishoeck, 1e druk 1976. Pb, 167 pag, prima conditie. Book number: O5310 € 7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749] Catalogue: Kookboek
| In shopping cart More information div> |
Van Soeter Cokene. Recepten uit de oudheid en middeleeuwen. Haarlem. Fibula. Van Dishoeck. 1976. 4°. 167pp. Pap. Illustr. Book number: 1557 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: Kochbücher, Cooking, kookboeken, Gastronomy | In shopping cart More information div> |
Van Soeter Cokene Grolsch Spiegel Historiael. 1971 158pp Gebonden met stofomslag fraai geïllustreerd kookboek Book number: 101278895 € 16.50 [Appr.: US$ 20.7 | £UK 13.25 | JP¥ 1647]
Keywords: recepten | In shopping cart More information div> |
Van Soeter Cokene. 52 recepten uit de romeinse en middeleeuwse keuken. Enschede. Grolsch. Spiegel Historiael. 1971. 8°. 158pp. Or.linn.metlicht besch. omsl. Illustr. Book number: 1365 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: Kochbücher, Cooking, kookboeken, Gastronomy | In shopping cart More information div> |