| ||||
|
|
|
|||
| found: 23 books |
Voor Rogier. Een bundel opstellen van oud leerlingen de Hoogleraar bij zijn afscheid aangeboden. (Liber Amicorum Prof. dr L.J.Rogier). Hiversum Antwerpen, Paul Brand, 1964, in-8°, 327 pp, bibliography in the notes, publisher's cloth, dustwrapper, (17 articles on dutch history), good copy.. . Book number: 23912 € 25.00 [Appr.: US$ 31.37 | £UK 20.25 | JP¥ 2495]
| In shopping cart More information div> |
Bestemming Semarang. Geschiedenis van de textielfabrikanten Gelderman in Oldenzaal 1817-1970. Oldenzaal, Amst., Gelderman Stichting/NEHA, 1991; 28x22 cm. Geb., linnen, stofomslag. 377 pp., rijk geïllustreerd met foto's en reproducties (deels in kleur), 10 bijlagen, grafieken/tabellen, lijst van afkortingen, literatuurlijst, noten. Giftexemplaar, gesigneerd 14-10-1991 in pen op het schutblad door een der nazaten van de fabrikanten Gelderman. In goede staat. ISBN 90 71617 40 8. Book number: 5222 € 20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996] Catalogue: Trade, Industry
Keywords: Twintigste eeuw Bedrijfsleven Overijssel Twente H.P. Gelderman & Zonen Nederlands-Indië | In shopping cart More information div> |
Bestemming Semarang. Geschiedenis van de textielfabrikanten Gelderman in Oldenzaal 1817-1970. Oldenzaal, Gelderman Stichting, 1991. 4to. Cloth, with dust-jacket. With many illustrations. 377 pp. Book number: 32152 € 26.50 [Appr.: US$ 33.25 | £UK 21.25 | JP¥ 2645]
Keywords: Indonesia Indonesia general | In shopping cart More information div> |
Bestemming Semarang: geschiedenis van de textielfabrikanten Gelderman in Oldenzaal 1817-1970 Oldenzaal: Gelderman Stichting, Amsterdam: NEHA, 1991. E.J. Fischer, J.L.J.M. van Gerwen, H.J.M. Winkelman Met literatuur opgave 377 pagina's 29 cm. Als nieuw. -- De KantlijnBook number: 24958 € 25.00 [Appr.: US$ 31.37 | £UK 20.25 | JP¥ 2495] Catalogue: Overijssel
Keywords: bedrijven en instellingen 9071617408 | In shopping cart More information div> |
Bestemming Semarang. Geschiedenis van de textielfabrikanten Gelderman in Oldenzaal 1817 - 1970 Oldenzaal / Amsterdam, Gelderman Stichting / NEHA, 1991. Vele ill, 377 pp - linnen, stofomslag Book number: 17568 € 20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996]
| In shopping cart More information div> |
Bestemming Semarang. Geschiedenis van de textielfabrikanten Gelderman in Oldenzaal 1817-1970. Oldenzaal-Amsterdam. Gelderman Stichting-NEHA. 1991. Original publisher's gray cloth hardback, gray title spine, gray ornament frontcover, pictorial dustjacket, 4to: pictorial endpapers, 378pp. very richly illustrated, tables, graphs, abbreviations, glossary, summary in Dutch, appendices, sources, bibliography, notes & references. Very fine copy. WWAARR¿¿?? ISBN: 90-71617-40-8. Book number: 47709 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Keywords: 9071617408 | In shopping cart More information div> |
Bestemming Semarang: Geschiedenis van de Textielfabrikanten Gelderman in Oldenzaal 1817 - 1970. Oldenzaal / Asterdam, 1991, Gelderman Stichting / Neha. 377 pp. Gebonden. Stofomslag. Geillustreerd, zwart/wit fotografie. Keurig exemplaar . Book number: 10562 € 27.50 [Appr.: US$ 34.5 | £UK 22.25 | JP¥ 2745] Catalogue: Twente & Overijssel
| In shopping cart More information div> |
Water ter verdediging. Vestingbouwkundige bijdragen 1993.. 's-Gravenhage + Zutphen, Stichting Menno Van Coehoorn + De Walburg Pers, 1994. 1ste / 1st. Soft Cover, A5, Paperback, Good / Goed. 160 pagina's. Foto's, afbeeldingen, plattegronden, kaartjes, documenten. Book number: 010644 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497] Catalogue: Militaria Bunkers Fortificatien
Keywords: Fort Fortificatien verdediginswerken Geschutstelling,Vestingbouw bunkers kazemat | In shopping cart More information div> |
Die Brückenpächter- und die Turmwächterepisode im 'Trierer Floyris' und in der 'Version Aristocratique' des altfranzösischen Florisromans. Proefschrift. rodopi. 1977. Diss./Thesis. 222pp. Pap. Book number: 46502 € 11.00 [Appr.: US$ 13.8 | £UK 9 | JP¥ 1098]
Keywords: Literatuur, Literatur, Litarature | In shopping cart More information div> |
Die Brückenpächter- und die Turmwächterepisode im "Trierer Floyris" und in der "Version Aristocratique" des altfranzösischen Florisromans.. Amsterdam, Rodopi, 1977. [x] 222p., original stiff wrappers (Amsterdamer Publikationnen zur Sprache und Literatur, 27) Book number: 029120 USD 35.00 [Appr.: EURO 28 | £UK 22.5 | JP¥ 2784]
Keywords: Floris Old French Literature Mediaeval | In shopping cart More information div> |
Die Brückenpächter- und die Turmwächterepisode im 'Trierer Floris' und in der 'Version Aritocratique' des altfranzösischen Florisromans,. Eine vergleichende Untersuchung Amsterdam: Rodopi, 1977. 1. Aufl. X, 222 p. Brosch. . -- ParadoxBook number: 1182 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497] Catalogue: Literature: Middle Ages
| In shopping cart More information div> |
Die Brückenpächter- und die Turmwächterepisode im 'Trierer Floryris' und in der 'Version Aristocratique' des altfranzösischen Florisromans. Amsterdam, Rodopi. 1977, 222 pp. (ISBN: 9062034993) Ppb. gut erhalten. Book number: 004595 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497] Catalogue: Deutsche Literatur/Literaturgeschichte
Keywords: mittelhochdeutsch, Florisroman, Floris ende Blancefloer, Tristanroman, Sagen 9062034993 | In shopping cart More information div> |
Die Brückenpächter- und die Turmwächterepisode im Trierer Floyris und in der Version aristocratique des altfranzösischen Florisromans. Amsterdam: Rodopi 1977. (Amsterdamer Publikationen zur Sprache und Literatur). 222p red paperback, as new. Book number: PAQ94889 GBP 12.00 [Appr.: EURO 15 US$ 18.81 | JP¥ 1496] Catalogue: Criticism & Theory
| In shopping cart More information div> |
Die Brückenpächter- und die Turmwächterepisode im " Trierer Floyris " und in der " Version Aristocratique " des altfranzösischen Florisromans. Amsterdam. Rodopi. 1977. Original publisher's sewn paperback, pictorial frontcover, 8vo; xij, 222pp. footnotes/bibliographical notes. Fine copy. Volume 27: Amsterdamer Publikationen zur Sprache und Literatur. ISBN: 90-6203-499-3. Book number: 19298 € 20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996]
Keywords: 9062034993 | In shopping cart More information div> |
Die Brückenpächter- und die Turmwächterepisode im 'Trierer Floyris' und in der 'Version Aristocratique' des altfranzösischen Florisromans. Eine vergleichende Untersuchung. A'dam, Rodopi, 1977 (thesis Leiden). 222 S. (APSL; 27) Book number: 49243 € 12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198] Catalogue: Middlefrench; Middelfrans
| In shopping cart More information div> |
Die Brückenpächter- und die Turmwächterepisode im 'Trierer Floyris' und in der 'Version Aristocratique' des altfranzösischen Florisromans, Eine vergleichende Untersuchung. [Amsterd.,], Rodopi, 1977;. (VII-) 222 pp; Diss. Book number: 16649 € 20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996] Catalogue: French: Medieval Literature
Keywords: Romanistiek: Middeleeuwen,Floyris, French: Medieval Literature | In shopping cart More information div> |
Hier is Barbie en de rest van de Matell-familie (1964-2003) / druk 1 Aksant Eerste druk, 2003. 2003 Goed Paperback d27 Book number: 51144 € 14.00 [Appr.: US$ 17.56 | £UK 11.25 | JP¥ 1397]
| In shopping cart More information div> |
Particuliere archieven en de historische collecties in de moderne bedrijfsorganisatie NEHA, 1997, paperback. . Book number: 104727936 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
| In shopping cart More information div> |
Particuliere archieven en de historische collecties in de moderne bedrijfsorganisatie. Amsterdam, Neha, 1997. Or. omslag (paperback), 207+1p. ¶ Goed exemplaar. Book number: 26427 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Boekwetenschap
Keywords: Archieven Boekwetenschap | In shopping cart More information div> |
Particuliere archieven en de hostorische coillecties in de moderne bedrijfsorganisatie Amsterdam, Neha, 1997. Historische Bedrijfsarchieven. 207 pp Book number: 23976 € 9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: BOB
Keywords: BOB | In shopping cart More information div> |
Particuliere archieven en de historische collecties in de moderne bedrijfsorganisatie Amsterdam, 1997, NEHA. 207 pp. Paperback. Ingenaaid. Net exemplaar . Book number: 16905 € 9.50 [Appr.: US$ 11.92 | £UK 7.75 | JP¥ 948] Catalogue: Industrie
| In shopping cart More information div> |
Voor Rogier. Een bundel opstellen van oud-leerlingen de hoogleraar bij zijn afscheid aangeboden. "Paul Brand; Hiversum," 1964. 24 cm. 327 p. Orig. linnen. Gebonden. Uitstekend, stofomslag zeer goed. -- Utz BoekenBook number: 37139 € 6.50 [Appr.: US$ 8.15 | £UK 5.25 | JP¥ 649] Catalogue: Varia
| In shopping cart More information div> |
Zes beschouwingen over de monarchie. Amsterdam, Polak & van Gennep, 1966. Paperback, 123 pp, 20 cm. Goed / good. Book number: 30125 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: Sociale geschiedenis - Social History
Keywords: oranje franje beu | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 |