ascending
descending
found: 26 books on 2 pages. This is page 1
- Next page

DECORTE BERT, WILLEMS JAN FRANS
Reinaard de Vos, Reinaert de Vos
Mechelen, CODA, 1995. Pocket, 287 pp. illustraties. Very good
Book number: 18340009
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: LITERATURE
In shopping cart

More information

DEPREZ, ADA., MONOGRAFIEËN OVER VLAAMSE LETTERKUNDE. & WILLEMS, JAN FRANS.
Jan Frans Willems door Ada Deprez.
1793 - 1846. Antw., Helios, 1964. Oorspr.omslag. Met foto's. 52 pag.
Book number: 28346
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Catalogue: Poetry
Keywords: Poetry / Studies ;
In shopping cart

More information

HEELU, JAN VAN & WILLEMS, JAN FRANS & D'HISTOIRE, ACADÉMIE ROYALE DES SCIENCES, DES LETTRES ET DES BEAUX-ARTS DE BELGIQUE. COMMISSION ROYALE
Rymkronyk van Jan van Heelu betreffende den slag van Woeringen van het jaer 1288
1836. Gekartonneerd. Pp: 611. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1352525
€  240.00 [Appr.: US$ 301.1 | £UK 192.25 | JP¥ 23952]
Catalogue: Reizen en landen
In shopping cart

More information

SNELLAERT F.A. - JAN FRANS WILLEMS
Korte Levensschets van Jan-Frans Willems.
Gent, F. en E.Gyselinck, 1847, in-8°, lithografisch portret als frontispiece + 46 pp (met een bibliografie van Willems), genaaid, blinde omslag uit de tijd, (voorblad los).. .
Book number: 16500
€  20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996]
In shopping cart

More information

WILLEMS, JAN FRANS
Briefwisseling van Jan Frans Willems en Hoffmann von Fallersleben (1836-1843). (met een inleiding en aantekeningen uitgegeven door Ada Deprez)
Gent, Seminarie voor Nederlandse Literatuurstudie van de Rijksuniversiteit te Gent. 1963, 118 pp. gebrocheerd. in goede staat.
Book number: 011127
€  9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Keywords: literatuurgeschiedenis, Belgie, Jan Frans Willems, Heinrich Hoffmann von Fallersleben
In shopping cart

More information

WILLEMS, JAN FRANS & ROOSES, MAX
Brieven van Jan Frans Willems aan Jer. De Vries, K.A. Vervier, E.J. Potgieter, F.H. Mertens, J.B. David, enz.,
Willem Rogghé, 1874. Gekartonneerd. Pp: 218. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1402526
€  25.00 [Appr.: US$ 31.37 | £UK 20.25 | JP¥ 2495]
Catalogue: Over Literatuur
In shopping cart

More information

WILLEMS, JAN FRANS & PETER EVERAERS
Geschiedenis van Reinaert de Vos.
Ter Hole, Secundus - Turnhout, Herwig Kempenaers, 2010. Or. bedrukte folio, ca. 54 x 39,5 cm.
¶ Oplage 75 genummerde exemplaren (nr. 26 t/m 75 gesigneerd), gedrukt op geschept papier uit het begin van de negentiende eeuw. "Centsprent" met 12 afdrukken (Collectie Historische Drukkerij Turnhout) van de originele houtblokken van drukkerij Van Velsen door De Doncker en Vermorcken; tekst uit de Willems' editie van 1858, bewerkt door Peter Everaers.
Book number: 26753
€  65.00 [Appr.: US$ 81.55 | £UK 52.25 | JP¥ 6487]
Catalogue: Reinaert
Keywords: Bibliofilie Catchpenny prints Centsprenten Drukwerk in de marge Gesigneerd Houtsneden Reinaert Secundus
In shopping cart

More information

WILLEMS JAN FRANS, SMOLDEREN J.G., VANDER STRAELEN J.B., LENAERS F.
Historisch Onderzoek Naer de Oorsprong En Den Waren Naem Der Openbare Plaetsen En Andere Oudheden Van de Stad Antwerpen
Antwerpen, Van der Hey, 1828. Hardcover, halfleder, vier nerven op de rug, goudopdruk, in-8, ix + 293 pp. enkele platen, uitslaande plannen ontbreken Dit werk (in opdracht van het stadsbestuur) kwam tot stand tijdens het burgemeesterschap van ridder Van Ertborn. Bio: Joannes Franciscus (Jan Frans) Willems (Boechout, 11 maart 1793 - Gent, 24 juni 1846) was een Vlaams schrijver en prominent lid van de Vlaamse Beweging in de 19de eeuw. Band geschaafd. Onvolledig qua platen. Foxing op enkele bladzijden. Enkele aantekeningen. Stevig in de band. Goed werkexemplaar.
Book number: 18280003
€  25.00 [Appr.: US$ 31.37 | £UK 20.25 | JP¥ 2495]
Catalogue: ANTVERPIANA
In shopping cart

More information

WILLEMS JAN FRANS, SMOLDEREN J.G., VANDER STRAELEN J.B., LENAERS F.
Historisch Onderzoek Naer de Oorsprong En Den Waren Naem Der Openbare Plaetsen En Andere Oudheden Van de Stad Antwerpen
Antwerpen, Van der Hey, 1828. Hardcover, halfleder, vijf nerven op de rug, goudopdruk, in-8, uncut, ix + 293 pp. uitslaande plannen en platen (alle aanwezig): I. de oude kaert der Schelde, II. de titelplaet, III. de gezichten op Antwerpen van 1500, IV. het portrait van Schoonbeke, V. de oude Poort, VI. de oude stadsmuren, VII. charter van hertog Jan II, VIII. het portrait van Philips den goede, IX. de Kroonenburgtoren, X. de groote kaert van 1565. Dit werk (in opdracht van het stadsbestuur) kwam tot stand tijdens het burgemeesterschap van ridder Van Ertborn. Bio: Joannes Franciscus (Jan Frans) Willems (Boechout, 11 maart 1793 - Gent, 24 juni 1846) was een Vlaams schrijver en prominent lid van de Vlaamse Beweging in de 19de eeuw. Rug licht geschaafd. Verder in zeer goede staat.
Book number: 2
€  300.00 [Appr.: US$ 376.38 | £UK 240.25 | JP¥ 29940]
Catalogue: ANTVERPIANA
In shopping cart

More information

 -
WILLEMS, JAN .FRANS
MENGELINGEN VAN HISTORISCH-VADERLANDSCHEN INHOUD.
Antwerpen, Schoesetters, 1827-1830 Gebonden, halfleder, rug met vier nerven en goudopdruk, 13x21.2 cm., gemarrmerde binnenplaten, 563 pp.
¶ Verhandeling over de scheuring der Nederlandsche Provinciën.
Book number: 23959
€  195.00 [Appr.: US$ 244.65 | £UK 156.25 | JP¥ 19461]
Keywords: HISTORISCH VADERLANDSCHEN JF provincien
In shopping cart

More information

WILLEMS JAN-FRANS (SNELLAERT F.A.)
Oude Vlaemsche Liederen ten deele met de melodiën uitgegeven door Jan Frans Willems.
Gent, F.& E. Gyselinck, 1848, in-8°, 24 x 16 cm, officiële prijsband in donkerrode maroccain, met opdruk van het Belgische staatswapen (sterkere slijtage sporen in de knepen, gelithografieerd titelblad met enkele roestvlekken. Eerste druk van de posthume, door Snellaert bezorgde, uitgave van de oude Vlaamse liederen.. .
Book number: 12770
€  200.00 [Appr.: US$ 250.92 | £UK 160.25 | JP¥ 19960]
In shopping cart

More information

WILLEMS, JAN FRANS
Over eenige oude Nederlandsche vloeken, eeden en uitroepingen.
Gent, Snoeck-Ducaju en Zoon, 1834. Blind papieren omslag, 15+1p.
¶ Het omslag is dat van een ander boekje, maar dan met de bedrukte kant naar binnen gebruikt. Stempel; roest; wat verkleurd.
Book number: 17077
€  35.00 [Appr.: US$ 43.91 | £UK 28.25 | JP¥ 3493]
Catalogue: Oude boeken
Keywords: Folklore Nederlandse literatuur Oude boeken Snoeck-Ducaju Vlaamse literatuur Volkskunde
In shopping cart

More information

WILLEMS, JAN FRANS
Over de Hollandsche en Vlaemsche schryfwyzen van het Nederduitsch
Wed. J. S. Schoesetters, 1824. Leder band. Pp: 296. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U980217
€  225.00 [Appr.: US$ 282.29 | £UK 180.25 | JP¥ 22455]
Catalogue: Over Literatuur
In shopping cart

More information

WILLEMS, JAN FRANS
Over de Hollandsche en Vlaemsche schryfwyzen van het Nederduitsch.
Antwerpen, Wed. J.S. Schoesetters, 1824. Or. boards, (X), 139+5p. 8vo.
¶ Spine somewhat strengthened with paper; inside a little lossening; corners a bit bumped. Rare!
Book number: 8605
€  85.00 [Appr.: US$ 106.64 | £UK 68.25 | JP¥ 8483]
Catalogue: Oude boeken
Keywords: Belgicana Grammatica's Taalkunde Vlaamse Beweging Vlaamse literatuur
In shopping cart

More information

WILLEMS, JAN FRANS.
Reinaert de Vos naar de oudste berijming uit de twaalfde eeuw en opnieuw in 1834 berijmd door... Ingeleid W.Gs. Hellinga.
Den Haag, Bert Bakker/Daamen, 1958. 1e druk. Pocket. 228 p. Ooievaar 75. Omslag Herman Berserik.
Book number: B0584
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Catalogue: - Studie
Keywords: studie
In shopping cart

More information

WILLEMS, JAN FRANS [ED.] & HELLINGA, W. GS.
Reinaert de Vos. Naar de oudste berijming uit de twaalfde eeuw, en opnieuw in 1834 berijmd
Bert Bakker, 1958. Ed./Druk: 1. Paperback. Pp: 232. Ooievaar pocket 75. Bewerking van de Rijnaart fabel, ingeleid door Prof. Dr. W.Gs. Hellinga. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1781257
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Catalogue: Over Literatuur
In shopping cart

More information

WILLEMS, JAN FRANS.
Reinaert de Vos.
Naar de oudste berijming uit de twaalfde eeuw en opnieuw in 1834 berijmd door Jan Frans Willems. Ingeleid door W.G.S. Hellinga. A'dam, Bert Bakker, 1977. 6de druk. Oorspr.omslag. 229 pag.
Book number: 12926
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Catalogue: Poetry
Keywords: Poetry / Nederlands ;
In shopping cart

More information

WILLEMS JAN FRANS
Reinaert de vos. Naar de oudste berijming uit de twaalfde eeuw, en opnieuw in 1834 berijmd door J.F.Willems
Bert Bakker, 1960. 2e. Ingeleid door Prof.Dr.W.Gs.Hellinga, Ooievaar pocket 75, (privéherin-) gebonden, halflinnen, 229p. Redelijk.
Book number: 8898
€  4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
In shopping cart

More information

WILLEMS, JAN FRANS
Reinaert de vos
Den Haag, Bert Bakker/Daamen. 1970, 4e druk. Pocket, Ill.: niet geïllustreerd. Ooievaar pocket 256/257. Ingeleid door prof.dr. W.Gs. Hellinga. Eerder verschenen als Ooievaar 75. Goed.
Book number: 003787
€  2.50 [Appr.: US$ 3.14 | £UK 2.25 | JP¥ 250]
Catalogue: Ooievaar pockets
Keywords: Ooievaar pocket 256/257 niet geïllustreerd
In shopping cart

More information

WILLEMS, JAN-FRANS (LINDEMANS, C.)
Reinaert de Vos
Leuven, De Vlaamsche Drukkerij. 1933, 2de dr. Ing. 18,5x14cm. 144 blz. Naar de schooluitgave van J-F Willems.
Book number: 000302
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
In shopping cart

More information

WILLEMS, JAN FRANS
Reinaert de Vos. Naar de oudste berijming uit de twaalfde eeuw, opnieuw in 1834 berijmd
Bert Bakker/Daamen, Den Haag, 1960. 2de. Ooievaarpocket 75, 229 pp., inleiding W.Gs. Hellinga. Goed.
Book number: 17962
€  4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
In shopping cart

More information

WILLEMS, JAN FRANS, ANONIEM
Reinaert de Vos
Bert Bakker/ Daamen, Den Haag, 1958. 1ste. Naar de berijming uit de twaalfde eeuw opnieuw berijmd, Ooievaarpocket 75, 229 pp., inleiding W.Gs. Hellinga, voorplat deels los van rug. Redelijk.
Book number: 16032
€  2.00 [Appr.: US$ 2.51 | £UK 1.75 | JP¥ 200]
In shopping cart

More information

 -
WILLEMS, JAN FRANS
Reinaert de Vos. Naar de oudste berijming uit de twaalfde eeuw. Opnieuw in 1834 berijmd.
Bert Bakker, 1958. Pb, 228 pag, licht verkleurd maar verder goed.
Book number: L2166
€  3.00 [Appr.: US$ 3.76 | £UK 2.5 | JP¥ 299]
Catalogue: Literatuur
In shopping cart

More information

WILLEMS, JAN FRANS.
Reinaert de Vos.
Naar de oudste berijming uit de twaalfde eeuw en opnieuw in 1834 berijmd door Jan Frans Willems. Ingeleid door W.G.S. Hellinga. A'dam, Bert Bakker, 1958. 1ste druk. Oorspr.omslag. Ooievaar 75. 229 pag.
Book number: 31880
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Catalogue: Poetry
Keywords: Poetry / Nederlands ;
In shopping cart

More information

WILLEMS, JAN FRANS
Reinaert de vos
Den Haag, Bert Bakker/Daamen. 1964, 3e druk. Pocket, Ill.: niet geïllustreerd. Ooievaar pocket 075 Berserik. Ingeleid door prof.dr. W.Gs. Hellinga. Omslagtekening Berserik. Goed.
Book number: 002299
€  2.50 [Appr.: US$ 3.14 | £UK 2.25 | JP¥ 250]
Catalogue: Ooievaar pockets
Keywords: Ooievaar pocket 075 Berserik niet geïllustreerd
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | - Next page

New Search