| ||||
|
|
|
|||
| found: 61 books on 3 pages. This is page 1 - Next page |
35-jarige herdenking van de Nederlandse Vereniging tot bevordering van de Zondagsrust en de Zondagsheiliging over de dag des Heeren. Z.P. 32 blz. Pbk. -- Kool BoekenBook number: 22831 € 2.00 [Appr.: US$ 2.64 | £UK 1.75 | JP¥ 205] Catalogue: Theologie 20e en 21e eeuw
| In shopping cart More information div> |
Aotikh Aatpeia dat is redlyke godtsdienst, in welken de Goddelyke Waeheden des Genade-Verbondts. 2 Vol. Abraham Blusse en zoon Dordrecht, 1755 21ste druk, geb. ruggen in leer, achterplat deel I deels los, verder in goede staat, 1134 + 774 pag. goed. Book number: S-01532 € 85.00 [Appr.: US$ 112.11 | £UK 71.25 | JP¥ 8707] Catalogue: Antiquarische Boeken
| In shopping cart More information div> |
Brief aan den heer N.N. Behelzende eene opwekking en bestiering tot en in de bekeering, heiligmaking en het leven door het geloof op de beloften. Nieuwe uitgave. AMSTERDAM, H. Höveker., 1835. 74 blz. ing -- Kool BoekenBook number: 2681 € 55.00 [Appr.: US$ 72.54 | £UK 46 | JP¥ 5634] Catalogue: Theologie 19e eeuw
| In shopping cart More information div> |
The Christians Reasonoble service -- TranslatedBartel Elshout Volume one Ligonier, Soli Deo Gloria Poblications, 1992. (61)658 blz geb -- Kool BoekenBook number: 48032 € 20.00 [Appr.: US$ 26.38 | £UK 16.75 | JP¥ 2049] Catalogue: Theologie 20e en 21e eeuw
| In shopping cart More information div> |
Dat is redelyke godtsdienst, in welken de goddelyke waerheden des Genade-verbondts worden verklaert etc. 3 delen in 2 banden Dordrecht, Blussé zonder jaar geillustreerd 19e dr. - Perkamenten banden, buitenkant lelijk, intern goed Book number: K77793 € 50.00 [Appr.: US$ 65.95 | £UK 42 | JP¥ 5122] Catalogue: Theologie
| In shopping cart More information div> |
God, die rijk is in barmhartigheid. Tekst: Efeze 2: 4-5. De erve der vaderen. NUNSPEET, De Boeckbinder. 19 blz. -- Kool BoekenBook number: 39682 € 2.00 [Appr.: US$ 2.64 | £UK 1.75 | JP¥ 205] Catalogue: Theologie 20e en 21e eeuw
| In shopping cart More information div> |
Godsdienst, inwelke de Goddelijke Waerheden des Genaden-Verbondts worden veklaert alsmede de Openbaringe van Johannes. Eerste Deel. Hendrik van der Aak, Rotterdam, Netherlands, 1730. 11 ed. 1132 p. illustr. large 8vo. Dutch. Lijvig en vroeg Christelijk werk over het woord Gods en de Openbaring van Johannes. Met titelplaat. Kompleet. Met Index. Paginas in begin een aan 't eind aan randen versleten. Heringebonden in linnen. Gebr. maar leesbaar exempl. Zeldzaam. Early Dutch Christian work on the Gsopel of John. Re-bound in cloth. Used but readable copy. Rare. Book number: B18130-2109 € 108.12 [Appr.: US$ 142.6 | £UK 90.5 | JP¥ 11075]
| In shopping cart More information div> |
Een Godvruchtige brief, ter raadgeving en bestiering aan kinderen in Christus Jezus, ten opzicgte van den geestelijken strijd, ter aanwas en volmaking van het geestelijk genadeleven, op eene klare Evangelische wijze. Door Wilhelmus à Brakel, Th. F. In zijn leven getrouw en geliefd bedienaar des Goddelijken Woords te Rotterdam. Waarachter bijgevoegd is, eenige nuttige vraagstukken beantwoord. Nieuwe uitgave. Rotterdam, L. Dorsman. 15 p. ing. -- Kool BoekenBook number: 49631 € 5.00 [Appr.: US$ 6.59 | £UK 4.25 | JP¥ 512]
| In shopping cart More information div> |
Hallelujah, ofte lof des Heeren, over het genadenverbondt, ende desselfs bedieninge in het Oude en N. Testament. By gelegenheit der verklaringe van den 8. Psalm. Den derde druk. ROTTERDAM, Van Doesburg, 1686. (24) 583 blz. Org perkement 8o. blz 579 t/m in kopie op donker gekleurd papier. -- Kool BoekenBook number: 48301 € 85.00 [Appr.: US$ 112.11 | £UK 71.25 | JP¥ 8707] Catalogue: Theologie 17e eeuw
| In shopping cart More information div> |
Hallelujah, ofte Lof des Heeren over het Genaden Verbondt ende deszelfs Bedieninge in het Oude en N. Testament bij gelegentheit der Verklarine van den VIII. psalm Zalt-Bommel, Joh. Noman. Zonder jaar. 514 pp. Titelpagina aan de bovenkant versterkt met restauratie tape. Op de laatste pagina is een scheur geplakt met twee stukjes papier (oud). Nieuwe band. Gebonden/. Enige gebruikssporen. Book number: 11293 € 50.00 [Appr.: US$ 65.95 | £UK 42 | JP¥ 5122] Catalogue: Godsdienst, theologie / Religion. theology
| In shopping cart More information div> |
Hallelujah, ofte lof des Heeren, over het genaden verbondt, ende deszelfs bedieninge in het Oude en N. Testament. By gelegentheyt der verklaringe van den VIII Psalm. ZALT-BOMMEL, Joh. Noman en Zoon. ca. 1840 (12) 514 blz. . geb latere half leren.band 8o. SGT B583. Vrij onbekende druk. -- Kool BoekenBook number: 31725 € 75.00 [Appr.: US$ 98.92 | £UK 62.75 | JP¥ 7682] Catalogue: Theologie 19e eeuw
| In shopping cart More information div> |
Hallelujah, ofte lof des Heeren, over het genadenverbondt, ende desselfs bedieninge in het Oude en N. Testament. By gelegenheit der verklaringe van den 8. Psalm. Den achstendruk. ROTTERDAM, Van Doesburg, 1723. (18) 583 blz.. halflerent band, 8o. -- Kool BoekenBook number: 14743 € 115.00 [Appr.: US$ 151.67 | £UK 96.25 | JP¥ 11779] Catalogue: Theologie 18e eeuw
| In shopping cart More information div> |
Hallelujah, ofte lof des Heeren, over het genadenverbondt, ende desselfs bedieninge in het Oude en N. Testament. By gelegenheit der verklaringe van den 8. Psalm. Den vierden druk. ROTTERDAM, Van Doesburg, 1689. (24) 583 blz. Opn. geb. halfleren band. 8o. blz 577 en 578 in kopie op donker gekleurd papier. -- Kool BoekenBook number: 36247 € 110.00 [Appr.: US$ 145.08 | £UK 92 | JP¥ 11267] Catalogue: Theologie 17e eeuw
| In shopping cart More information div> |
De Heere Jezus Christus voor de Alleene ende Souverein Koning over zyne Kerke Uytgeroepen in een verhandelinge over psalm II vers 6. Ik doch mynen Koning gesalft over Zion, den bergh myner Heyligheid. Onveranderd herdrukt, volgens oorspronkelijke uitgave van 1688. (Voor rekening van den verkooper) KAMPEN, G. van Wageningen. Mede te bekomen: by G. Ph. Zalsman., 1859. 40 pag. Org. papieren omslag. 4o SGT B 593, vermeld 1 locatie. -- Kool BoekenBook number: 358 € 40.00 [Appr.: US$ 52.76 | £UK 33.5 | JP¥ 4097] Catalogue: Theologie 19e eeuw
| In shopping cart More information div> |
Kan de bediening van het Heilig Avondmaal ook mij tot zegen zijn? Praktikale onderwijzingen tot zelfonderzoek voor het Heilig Avondmaal. UTRECHT, W. M. den Hertog. 43 blz. Ing. -- Kool BoekenBook number: 13488 € 5.00 [Appr.: US$ 6.59 | £UK 4.25 | JP¥ 512] Catalogue: Theologie 20e en 21e eeuw
| In shopping cart More information div> |
Leere en Leydinge der Labadisten, Ontdekt en wederlegt in een Antwoord op Yvons Examen over onse Trouwhertige Waarschouwinge. Den Tweeden Druk, Met een Voorrede door Johannes du Vignon,: behelsende een redenerend Onderrecht, Aangaande zeker Boek, genaamt Nuttige t'Samenspraak, ofte Ziels Eenzame Meditatiën, t'Saamgestelt door J.E. en ten twede en derde maal uitgegeven door J.B., Waar in het schadelyke en verdervelyke, in het zelve vervat, ontdekt word, tot waarschuwinge tegen de verleidinge en archlistige bedriegeryen der menschen, op dat en Waarheit en Godzaligheit onkreukbaar gehandhaavt werde, en onafscheidbaar hand aan hand gepaart gaan. Te Rotterdam, By Nikolaas Topyn, 1738. 8o halflinnen (4), 184, (8), 232 pp. band loslatend, p. 223/24 ontbr. Book number: T6606 € 450.00 [Appr.: US$ 593.51 | £UK 376.5 | JP¥ 46094] Catalogue: Oude en zeldzame boeken
Keywords: Oude en zeldzame boeken | In shopping cart More information div> |
Logike Latreia, dat is Redelyke Godtsdienst, in welken de Goddelyke Waerheden des Genade-Verbondts worden verklaert, tegen partyen beschermt , en tot de practyke aengedrongen. Als Mede De Bedeelingen des Verbondts in het O(ude) T(estament), ende in het N(ieuwe) T(estament), Ende de Ontnoetingen der Kerke in het N(ieuwe) T(estament), vertoont in eene Verklaringe der Oppenbaringe van Johannes, door Wilhelmus à Brakel Th: F. In syn leven Bedienaar des Goddelyken Woordts te Rotterdam. De negentiende Druk, Dordrecht, Abraham Blussé in Zoon, (um 1773). 2 Bände, [20 unpaginierte Seiten, 1134 Seiten & 22 Registerseiten]; [774 Seiten, 14 unpaginierte Registerseiten, 360 Seiten, 8 unpaginierte Registerseiten], mit 1 grossen Faltkupferstichportrait (258 x 162 mm), 1 Titelkupferstich, 50 Holzschnittvignetten & 136 Holzschnittinitialen, 4° (22 x 17 cm), goldgeprägte Halbledereinbände der Zeit. ¶ Das Vorwort ist auf den 30 Oktober 1711 datiert. Das Portrait wurde 1773 nach der Zeichnung von H. Car von R. Muys gestochen. Die Seiten von Hand aufgeschnitten. / Gelegentliche, dezente Anstreichungen mit Bleistift. Der Rücken von Band 1 mit grösserer Fehlstelle mittig am Rücken. Der Rücken von Band 2 mit kleinerer Fehlstelle am Fuss. Die Bände sind beschabt und bestossen, Band 1 stärker. Band 1 ist im Bereich der Seiten 424-433 etwas gelockert. Blätter Eee2 (S. 403f.), Sss3 (S. 509f.) & Gggg2 (S. 787f.) mit kleinen schöpfbedingten Löchern ohne Textverlust. In Band 1 die Blätter Aaaa3 (S. 557f.) & Nnnnnn (S. 1017f.) mit kleinen Seiteneinrissen. Papier gelegentlich fleckig. Book number: 1681 € 374.00 [Appr.: US$ 493.27 | £UK 313 | JP¥ 38309] Catalogue: Theologie - Alte Theologie vor 1800
| In shopping cart More information div> |
Logike Latreia, Dat Is, Redelijke Godsdienst, in Welke de Goddelijke Waarheden Des Genade-Verbonds Worden Verklaard,. TEGEN PARTIJEN BESCHERMD,... OPENBARING VAN JOHANNES. 3 delen. Nijkerk I.J. Malga, 1870. Tweede druk. Size [1134b; 774b, 360b, registers, 42b] (Reprint of Brakel's opus magnus, first published in 1700. This edition three parts in two volumes.) Rebound in dark brown cloth hardboards with gold lettering on spines, no external signs of use & new yellow end papers, original text pages very good though lightly browned, title pages more browned, tight bindings with no loose or marked pages, extra postage because weighs almost 3 kilos, Good Book number: 011564-chrtheo USD 110.00 [Appr.: EURO 83.5 | £UK 69.75 | JP¥ 8543] Catalogue: Theology
Keywords: Christian religion; Practical theology; Dutch Reformed; | In shopping cart More information div> |
LOGIKÈ LATREIA. Dat is redelyke godtsdienst, In welke de Goddelyke Waerheden des Genaden-Verbondts worden verklaert, tegen allerleye partyen beschermt, ende tot de practyke aendrongen. Als mede De Bedeelinge des Verbondts en de Handelineg Godts met zyne Kercke in het Oude Testament onder de Schaduwen: Ende in het Nieuwe Testament onder de vervullingen vertoont in een verklaringe van de Openbaringe van Johannes [3 Vols. in 2 Bindings - Compl.]. Rotterdam. Hendrik vanden Aak, Boekverkooper op het Steyger by de Koornbeurs. 1733. Contemporary brown leather binding, 5 raised bands, gilt lettering spine, 12th printing, thick small 4to: Vol. 1: 1134pp. [22]pp. Vol. 2: 774pp. [14]pp. & 360pp. [8]pp. Fine - complete set. Book number: 42342 € 225.00 [Appr.: US$ 296.75 | £UK 188.25 | JP¥ 23047]
| In shopping cart More information div> |
Logike latreia. Dat is: redelijke godsdienst, in welke de goddelijke waarheden des genade-verbonds worden verklaard, tegen partijen beschermd, en tot de praktijke aangedrongen. Alsmede: (...) eene verklaringe der Openbaringe van Johannes Nijkerk, I.J. Malga. 1870, 2de druk. Hard Cover. Tweede en derde deel. Onveranderde uitgave. Samen in één band met Abraham Hellenbroek, Algemeene rouwklagt in de straten van Rotterdam, over den zeer eerwaarden, Godvruchtigen en geleerden heer Wilhelmus à Brakel, laatst bedienaar des H. Evangeliums te Rotterdam, heengegaan naar zijn eeuwig huis, op den 30 october 1711. Voorgesteld uit het laatste gedeelte van Prediker XII: 5. Nieuwe onveranderde uitgave. Tweede druk. Nijkerk (I.J. Malga) 1871. Kleine restauratie aan het binnenwerk. Verder een goed exemplaar. Good. Book number: 100039 € 25.00 [Appr.: US$ 32.97 | £UK 21 | JP¥ 2561]
| In shopping cart More information div> |
Logike latreia, dat is Redelijke Godsdienst, in welken de Goddelyke Waerheden des Genade-Verbondts worden verklaert, tegen partyen beschermt, en tot de practyke aengedrongen. Als mede de Bedeelinge des Verbondts in het O.T./ ende in het N.T., ende de Ontmoetingen de kerke in het N.T./ vertoont in eene Verklaringe der Openbaringe van Johannes. 3 dln. in 2 bdn. Dordrecht, Abr. Blussé en Zoon z.j. (1795), De Twintigste Druk. Met titelvignet en portret. 4o, oud halflinnen extra, 1134, (22); 774,(14); 360, (8) pp. Titelpagina gedrukt in rood en zwart. Book number: T16509 € 75.00 [Appr.: US$ 98.92 | £UK 62.75 | JP¥ 7682] Catalogue: Oude en zeldzame boeken
Keywords: Oude en zeldzame boeken | In shopping cart More information div> |
Logike latreia. Dat is: redelijke godsdienst, in welke de goddelijke waarheden des genade-verbonds worden verklaard, tegen partijen beschermd, en tot de praktijke aangedrongen. Alsmede: (...) eene verklaringe der Openbaringe van Johannes Nijkerk, I.J. Malga. 1870, 2de druk. Hard Cover. Tweede en derde deel. Onveranderde uitgave. Samen in één band met Abraham Hellenbroek, Algemeene rouwklagt in de straten van Rotterdam, over den zeer eerwaarden, Godvruchtigen en geleerden heer Wilhelmus à Brakel, laatst bedienaar des H. Evangeliums te Rotterdam, heengegaan naar zijn eeuwig huis, op den 30 october 1711. Voorgesteld uit het laatste gedeelte van Prediker XII: 5. Nieuwe onveranderde uitgave. Tweede druk. Nijkerk (I.J. Malga) 1871. Licht beschadigd aan de rug. Verder een goed exemplaar. Good. Book number: 100038 € 25.00 [Appr.: US$ 32.97 | £UK 21 | JP¥ 2561]
| In shopping cart More information div> |
Redelijke Godsdienst, in welke de Goddelijke warheden des Genade-Verbonds worden verklaard, tegen de partijen beschermd, en tot de praktijk aangedrongen. Alsmede de bedeeling des Verbonds in het O.T. en in het N.T. en de ontmoetingen der kerk in het N.T. vertoond in eene verklaring der Openbaring van Johannes. Door Wilhelmus à Brakel, Th. F. In zijn leven bedienaar des Goddelijken woords te Rotterdam. Nieuwe uitgave. NIJKERK, Malga. Deel I: 1854. (10) 550 (10) blz. Met portret. Deel II: 1855. 368 (8) blz. Deel III: 1855. 172 (4) blz. Geb. in 2 org. banden. Folio. -- Kool BoekenBook number: 34097 € 125.00 [Appr.: US$ 164.86 | £UK 104.75 | JP¥ 12804] Catalogue: Theologie 19e eeuw
| In shopping cart More information div> |
Redelijke Godtsdienst In welke de Goddelyke waerheden des Genaden-Verbondts worden verklaert, tegen allerleye partyen beschermt, en de tot de practyke aengedrongen alsmede een Verklaringe van de Openbaringe Johannes, 1e deel Hendrik vanden Aak, boekverkoper in de Keyserstraat, Rotterdam, 1739, 14e druk 1134p. gebonden, leer -- MooiboekBook number: 8096417 € 40.00 [Appr.: US$ 52.76 | £UK 33.5 | JP¥ 4097]
| In shopping cart More information div> |
Redelijke godsdienst, in welke de goddelijke waarheden des Genade-Verbonds worden verklaard, tegen allerlei partijen beschermd, en tot de praktijk aangedrongen. Alsmede: De bedeeling des verbonds in het O. T. en in het N. T., en de ontmoetingen der kerke in het N. T., vertoond in eene verklaring der Openbaring van Johannes. Nieuwe uitgave. 3 dln. in 2 banden. en: Algemeene rouwklagt in de straten van Rotterdam, over den zeer eerwaarden, Godvruchtigen en geleerden heer Wilhelmus à Brakel, laatst bedienaar des H. Evangeliums te Rotterdam, heengegaan naar zijn eeuwig huis, op den 30 october 1711. Voorgesteld uit het laatste gedeelte van Prediker XII: 5. door Abraham Hellenbroek. Nieuwe uitgave. NIJKERK, I. J. Malga., 1855. I: (18) 1134 (21) blz. II: 360 (8); 42 (6) blz. met portret. Opn. geb. in mooie halfleren banden. 4o. Weinig voorkomende druk. N.C.C. vermeldt 1 locatie. -- Kool BoekenBook number: 23209 € 115.00 [Appr.: US$ 151.67 | £UK 96.25 | JP¥ 11779] Catalogue: Theologie 19e eeuw
| In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | - Next page