| ||||
|
|
|
|||
| found: 116 books on 5 pages. This is page 1 - Next page |
Aannemen alstublieft Hollandsche Beton Maatschappij bv. 1985. Ill.: Ill.: Peter van Straaten. 48 pp. Ingenaaid/. Boek goed. Book number: 06668 € 7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699]
Keywords: Ill. : Peter Van Straaten | In shopping cart More information div> |
De light scheurkalender 2003. 365 kwatrijnen, limericks, ollekebollekes, sonnetten, enzovoort van de beste professionele plezierdichters. Amsterdam, Nijgh & Van Ditmar, 2003. Orig. omslag. N.p. [nog in folie verpakt; in nieuwstaat] Book number: 39689 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: Literatuur
Keywords: literatuur Nederland poezie humor ISBN 903886938X | In shopping cart More information div> |
ramsj Dick Bruna [ dutch edition ] Zwolle, Waanders. Amsterdam, Mercis, 2006. 16 x 16 cm. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. Met 3 leeslinten. 547 pag. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie. Book number: 76613 € 18.00 [Appr.: US$ 22.58 | £UK 14.5 | JP¥ 1796]
Keywords: Typography /Typografie ; Books on Books ramsj | In shopping cart More information div> |
Het Nederlandse landschap. 2000 jaar mensenwerk Kosmos, 2003. Ed./Druk: 1. Hardcover. Pp: 143. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1438245 € 7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749] Catalogue: Topografie
| In shopping cart More information div> |
Even naar de brievenbus Amsterdam, Van Goor 1991 tekeningen Alfons van Heusden 1e dr. - Karton, als nieuw Book number: J79930 € 7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699] Catalogue: Kinder- en jeugdboeken
Keywords: prentenboek | In shopping cart More information div> |
Even naar de brievenbus. Amsterdam, Van Goor, 1991, 1ste druk, 6 tekstpagina's en 16 kleurpagina's waarvan een aantal in tweeën gesneden (veranderende platen), gedecoreerd glanzend karton, 29,7 x 24 cm. Staat: Mooi. Kinderjury 1992. Book number: 9345 € 18.00 [Appr.: US$ 22.58 | £UK 14.5 | JP¥ 1796]
Keywords: Picture books | In shopping cart More information div> |
Camera obscura Zonder Uitgever Jaar: 1991. Conditie Goed Binding: Hardcover kunstlederen band1972 kruseman herdr 19de eeuw met gravures ISBN 9789064072338 -- Budget BoekBook number: 31773 € 15.99 [Appr.: US$ 20.06 | £UK 13 | JP¥ 1596]
Keywords: 9789064072338 | In shopping cart More information div> |
Camera obscura Zonder Uitgever Jaar: 1991. Conditie Als nieuw Binding: Hardcover ISBN 9789064072338 -- Budget BoekBook number: 34458 € 16.99 [Appr.: US$ 21.32 | £UK 13.75 | JP¥ 1696]
Keywords: 9789064072338 | In shopping cart More information div> |
Vroege Vogels landschappen. Wandelen tussen Oerd en Zwin 1989. Paperback. Pp: 157. ISBN: 9789024646975. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1048354 € 6.50 [Appr.: US$ 8.15 | £UK 5.25 | JP¥ 649] Catalogue: Natuur
Keywords: 9789024646975 | In shopping cart More information div> |
Vroege vogels : verzen. Amsterdam [etc.] : Rap, 1987. Paperback. 8vo. 106 pp. (Mooi exemplaar). Een keuze uit de speciaal voor het VARA-radioprogramma Vroege Vogels geschreven gedichten. - Uitg. in samenw. met de VARA. (ISBN/EAN: 9060052757) Book number: 20960 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Poetry/Poëzie
Keywords: poetry / poezie ; oorspr. Nederlands | In shopping cart More information div> |
Dick Bruna. Zwolle-Amsterdam. Waanders Publishers-Mercis Publishing. 2006. Original publisher's paper-covered boards, pictorial frontcover, 2 ribbon, square thick 12mo: illustrated endpapers, 552pp. 4 essays, hundreds of illustrations, biography, general bibliography, bibliography of Dick Bruna, notes on authors, credits. Very fine copy. Text in English - English Edition. ISBN: 978-90-400-8342-8. Book number: 38987 € 25.00 [Appr.: US$ 31.37 | £UK 20.25 | JP¥ 2495]
Keywords: 9789040083428 | In shopping cart More information div> |
Hoe dieren het doen. Passie en paring in de achtertuin. 's-Graveland. Fontaine Uitgevers. 2006. Original publisher's purple paper-covered boards, pictorial frontcover, large 8vo: frontispiece, 96pp. richly illustrated, sources. ISBN: 978-90-5956-166-3. Book number: 56580 € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Keywords: 9789059561663 | In shopping cart More information div> |
De lappendeken Rotterdam, Lemniscaat 1991 geillustreerd 1e dr. - Karton Book number: J96900 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Kinder- en jeugdboeken
Keywords: prentenboek | In shopping cart More information div> |
De vogelman Rotterdam, Lemniscaat 1988 geillustreerd 1e dr. - Karton, goede staat Book number: J96211 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Kinder- en jeugdboeken
Keywords: prentenboek | In shopping cart More information div> |
Potverdriedubbeltjes., zestig verschillende dichtwerkjes van Pieter Nieuwint (.) Utrecht, Bruna, 1975, 1e, ingenaaid, 71p. Vignetten.(rugje verkleurd). Book number: 15209 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: Nederlandse poëzie | In shopping cart More information div> |
Ollekebollekes Nieuwe Verzameling tevens met veel documenten verrijkt, vol curiosa en memorabilia die men verrast en genietend bekijkt [Inclusief een persoonlijke brief van Pim Oets aan Heinz Polzer] Amsterdam, Pieter Loeb uitgever, 1976 (eerste druk) paperback, 95 pp. plus brief, porto 6,75 euro NL, het boek toont lichte sporen van gebruik, in de bijgesloten brief gaat uitgever Pim Oets, die goed bevriend was met Heinz Polzer in op de inhoud van het boek. De brief is 3 pag. lang op half doorzichtig papier en aan elkaar geniet met een inmiddels geroest nietje.. Book number: D32/59294 € 75.00 [Appr.: US$ 94.1 | £UK 60.25 | JP¥ 7485] Catalogue: Bijzondere uitgaven
| In shopping cart More information div> |
Potverdriedubbeltjes, 60 verschillende dichtwerkjes van [GESIGNEERD door de 3 auteurs] Utrecht, Bruna en Zoon 1975 (eerste druk) gebonden, 71 pp. signed copy, very rare, porto 2,00 euro, rug van het boekje is verkleurd, verder in goede staat, Dit boekje komt uit de persoonlijke bibliotheek van de overleden uitgever Pim Oets die goed bevriend was met Drs. P. en is door alle drie de auteurs handgesigneerd op 26 mei 1975 in Den Haag. Het boekje is gezet uit de Hollandse Mediaeval, Vignetten uit de letterproef van Joh. Enschede en Zonen, Lettergieterij te Haarlem . Boekverzorging, Paul Groenendaal, Druk Van Rossum Utrecht, Bindwerk Koppelman, Utrecht, isbn 9022951588 (D/1975/0939/141). Book number: K305/54740 € 125.00 [Appr.: US$ 156.83 | £UK 100.25 | JP¥ 12475] Catalogue: Gesigneerde Boeken
| In shopping cart More information div> |
De gedichten Bert Bakker, 1991. Paperback. Pp: 526. ISBN: 9789035109964. Cond./Kwaliteit: Redelijk. Book number: U1707597 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Poëzie
Keywords: 9789035109964 | In shopping cart More information div> |
Uit de put. Den Haag, Stichting het Nationaal Reumafonds, 1996. Paperback, 96 pp, 16 x 20 cm, Ill.: zwart/wit illustraties. Zeer goed / very good. Book number: 36879 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Nederlandse literatuur - Dutch Literature
| In shopping cart More information div> |
Uit de put Den Haag, Reumafonds 1996 (eerste druk), paperback, 95 p., porto 2,00 euro, uitgave van het Reumafonds, in perfecte staat. Book number: ED372/29554 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
| In shopping cart More information div> |
Uit De Put`. nationaal reumafonds, 1996, Softcover, 95pp. -- 't DuveltjeBook number: 0350-266 € 4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449] Catalogue: Literatuur
| In shopping cart More information div> |
Van Kooten & De Bie : 25 jaar narren op de kansel Amsterdam : Mets / De Groene Amsterdammer. 1992. Paperback. 5e druk, 92 blz, 20 cm, isbn 9053300597, goed exemplaar. Annotatie: Bijdragen over het Nederlandse televisiecabaretduo. Eerder verschenen in De Groene Amsterdammer, febr. 1992. Inclusief het befaamde interview van Theo van Gogh met Kees van Kooten. Book number: 007339 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Keywords: Kees van Kooten en Wim de Bie | In shopping cart More information div> |
Aagje Tiket. Amsterdam, Nijgh & Van Ditmar, 1999. Oorspr. omslag. 12 x 9.5. cm. 8 p. ¶ 1ste druk. - Oplage: 33 gesign. ex., gedrukt in blauw door Van der Wielen - Maurits Verhoef. Book number: #64467 € 35.00 [Appr.: US$ 43.91 | £UK 28.25 | JP¥ 3493]
| In shopping cart More information div> |
Atletische verzen Paperback; 2006; Nijgh en Van Ditmar, Amsterdam; 64pp.; Vouwtje in omslag. -- Conditie: Goed Book number: 123237 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Literatuur/Poëzie
Keywords: Poëzie | In shopping cart More information div> |
Een dag zonder papier [Zutphen]: Bührmann-Ubbens, cop. 2000. Ivo de Wijs ... [et al.; Illustraties: Patty Harpenau] 64 pagina's 20 cm. Als nieuw. -- De KantlijnBook number: 31067 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Literatuur
Keywords: Reclame uitgaven van drukkerijen / uitgeverijen 9071180263 | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | - Next page