| ||||
|
|
|
|||
| found: 78 books on 4 pages. This is page 1 - Next page |
Indische spreuken, naar de vertaling uit het sanskrit van Otto Bohtlingk, in bloemlezing verdietscht door dr. C.J. Wijnaendts Francken Haarlem, H.D. Tjeenk Willink & Zoon, 1932 soft cover, 164 pag., porto 2,50 euro, in matige staat. Book number: MD454/33092 € 7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749] Catalogue: Taalwetenschappen
| In shopping cart More information div> |
Arabische spreekwoorden en zegswijzen. Haarlem, H.D. Tjeenk Willink & Zoon N.V. 1936, IX, 99 pp. gebrocheerd. (roestvlekjes op pagina's) (dit werkje bevat alleen de nederlandse vertaling; geen arabische text of transcriptie). in goede staat. Book number: 011763 € 7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699] Catalogue: Literatuurgeschiedenis overige landen
Keywords: arabisch, arabische, sprrekwoorden, zegswijzen | In shopping cart More information div> |
Fransche Moralisten Tjeenk Willink & Zoon, 1904, Goede Staat, Gebonden, blz vergeeld, 247 blz. . Book number: 101041170 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Literatuur
| In shopping cart More information div> |
Goethe en de vrouwen. Friederike Brion, Charlotte von Stein, Christiane Vulpius 1928. Pp: 163. Cond./Kwaliteit: Redelijk. Book number: U1964891 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Duitstalige literatuur
| In shopping cart More information div> |
Menschenkennis en Levenswijsheid. Amsterdam, Wereldbibliotheek. 1940, 240 pp, Gebonden, gebruikssporen Schutblad beschadigd Book number: 101546047 € 16.50 [Appr.: US$ 20.7 | £UK 13.25 | JP¥ 1647]
Keywords: literatuur | In shopping cart More information div> |
Het sexueele leven Tjeenk Willink & Zoon. 1e druk, 334 pp. Goed - Good. Book number: 15247 € 14.00 [Appr.: US$ 17.56 | £UK 11.25 | JP¥ 1397] Catalogue: 109
| In shopping cart More information div> |
Wijsgeerige geschiedbeschouwing. Prolegomena van historiosophie. Haarlem, Tjeenk Willink, 1924. Ing. VII, 150 pp. Book number: T9243 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Filosofie > Ethiek
Keywords: Filosofie > Ethiek | In shopping cart More information div> |
De Zelfmoord. Een sociologische Studie door C. J. Wijnaendts Francken 1899. Hardcover. Pp: 107. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U695797 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Psychologie
| In shopping cart More information div> |
De theorie van Freud in hare psychologische grondslagen. Baarn, Hollandia, 1920. Oorspronkelijke omslag. 32 pag. Book number: 45561 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: ; Psychology | In shopping cart More information div> |
Aphorismen Amsterdam, Wereldbibliotheek, 1937, 166pp. hc -- De LezenaarBook number: T12850 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497] Catalogue: Literatuur, taal-en letterkunde
Keywords: Literatuur Letterkunde | In shopping cart More information div> |
Aphorismen Wereldbibliotheek, 1937. Gebonden. 164 blz. Book number: 404-563 € 12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198] Catalogue: Wereldbibliotheek
| In shopping cart More information div> |
Aphorismen Wereldbibliotheek. 1937 164pp Gebonden half linnen boekband minder fraai Book number: 101399850 € 17.75 [Appr.: US$ 22.27 | £UK 14.25 | JP¥ 1771]
Keywords: literatuur | In shopping cart More information div> |
Aphorismen Wereldbibliotheek, 1937. Gebonden. 164 blz. Book number: 404-32 € 12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198] Catalogue: Wereldbibliotheek
| In shopping cart More information div> |
Arabische spreekwoorden en zegswijzen. Haarlem, H.D. Tjeenk Willink & Zoon, 1936. Softcover, gebrocheerd, 8vo, 99 pp, index. Good, roestvlekjes Book number: 45605 € 11.00 [Appr.: US$ 13.8 | £UK 9 | JP¥ 1098] Catalogue: LINGUISTICS
| In shopping cart More information div> |
Arabische spreekwoorden & zegswijzen. Tjeenk Willink,1936. 99p.(licht roestvl.). Ingenaaid. Book number: Z6-7-163 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
| In shopping cart More information div> |
Arabische Spreekwoorden en Zegswijzen. Haarlem, Tjeenk Willink, 1936;. 99 pp. Book number: 17833 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497] Catalogue: Nederlands Algemeen
Keywords: LETTERKUNDE: Algemeen & Vergelijkend, Volkskunde etc.,Dutch, Nederlands, Literaturwissenschaft, Allgemein, literaturgeschichte, literatuurgeschiedenis, literary history general, Niederländisch, Dutch: General Literature & Literary History | In shopping cart More information div> |
Arabische spreekwoorden en zegswijzen. Haarlem: Tjeenk Willink, 1936. 1e dr. IX, 99 p. Pbck. Aantekeningen in (kleur)potlood. . -- ParadoxBook number: 1773 € 12.50 [Appr.: US$ 15.68 | £UK 10.25 | JP¥ 1248] Catalogue: Linguistics: Proverbs
Keywords: Lexicography | In shopping cart More information div> |
Arabische spreekwoorden en zegswijzen. Haarlem. Tjeenk Willink. 1936. 8°. 99pp. Oorspr.omls. Register. Doorlopen roestvlekkig.! Book number: 45371 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: Taal, Taalwetenschap, Sprache, Sprachwissenschaft, Language | In shopping cart More information div> |
Bayle en Voltaire als mensch en als schrijver. Haarlem, Tjeenk Willink, 1933. (VIII) 241 pp. ingenaaid. Bibliografie. Portret. Book number: 572809 € 12.50 [Appr.: US$ 15.68 | £UK 10.25 | JP¥ 1248] Catalogue: Moderne filosofie (1600 - 1900
| In shopping cart More information div> |
Bayle en Voltaire. Als mensch en schrijver. Haarlem, Tjeenk Willink,1933. 241P. Gebonden. Book number: 40686 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Filosofie
| In shopping cart More information div> |
Benjamin Franklin Wereldbibliotheek, ongedateerd, gebonden, in linnen. goed. Book number: A-15325 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Biografisch
| In shopping cart More information div> |
Benjamin Franklin Een Monografie Amsterdam, Wereldbibliotheek, vierde jaargang,gebonden, 139 pp., porto 2,00 euro NL, fraaie biografie. In goede staat.. Book number: JCP722/72967 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Biografie
| In shopping cart More information div> |
Het Boeddhisme en zijn wereldbeschouwing. Tweede, geheel omgewerkte en aanzienlijk vermeerderde druk. Leiden. E.J.Brill. 1932. 8°. x,204pp. Oorspr.omsl. Verkleurd en licht besch. Lichte vochtschade in de marge. Book number: 26387 € 7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699]
Keywords: Philosophie,Filosofie, Phylosophy | In shopping cart More information div> |
HET BOEDDHISME EN ZIJN WERELDBESCHOUWING. Leiden, E. J. Brill, 1932. 2e druk. Paperback/ingenaaid, 20,5cmx15,5cm, Net exempaar /Omslag deels verkleurd, Deze druk is geheel omgewerkt en aanzienlijk vermeerderd. Voorredes bij eerste ( 1897) en tweede druk. Frontispice-afbeelding van Amitabha Boeddha-beeld te Leiden. Inhoud: I). 1). Boeddha's leven 2). Legendarische verhalen. 3). Boeddha's prediking. II). De verbreiding van het Boeddhisme. 1). Inleiding. 2). Verbreiding in het zuiden. 3). Verbreiding in het noorden. 4). Verval in Indië: het Hindoeïsme. III). De Sangha of monniksorde. IV). De zedenleer van het Boeddhisme. V). 1). De Dharma of leer. a). Inleiding: De Brahmaansche leer der persoonlijkheid. 2). De wereldbeschouwing van het Boeddhisme. a). De metaphysica. b). De Karma-leer. c). Het lijden: zijn oorsprong en opheffing. d). Het Nirvana en zijn bereiking. VI). Slotbeschouwingen. Met bijlagen: A). Het Indisch kastenstelsel. B). Het heilige van Benaris. C). De Pitaka's. D). Bibliografie. E). Schetskaartje van het geboorteland van het Boeddhisme. Met als bijlagen: Het indisch astenstelsel, de heilige van Benares, de Pitaka's, een bibliografie en een schetskaartje van het geboorteland van het boeddhisme. Noten, illustraties, index en overzicht schrijversnamen. Francken, Cornelis Johannes, (door naamstoevoeging bij KB van 30-11-1889 gewijzigd in Wijnaendts Francken), filosoof en publicist 1863 - 1944). X + 204 pag. Book number: 000648 € 23.00 [Appr.: US$ 28.86 | £UK 18.5 | JP¥ 2295] Catalogue: Algemeen - General
Keywords: india eliot kern köppen oldenberg rhys davids schopenhauer weber manu bhikkhuni pitaka's braman max müller speyer | In shopping cart More information div> |
Het boeddhisme en zijn wereldbeschouwing. Leiden, Brill, 1932 (2e herz.). (X) 204 pp. ingenaaid. Bibliografie. Illustraties. Book number: 604431 € 12.50 [Appr.: US$ 15.68 | £UK 10.25 | JP¥ 1248]
| In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | - Next page