| ||||
|
|
|
|||
| found: 60 books on 3 pages. This is page 1 - Next page |
De Goddelijke Komedie 1957. Pp: 537. Cond./Kwaliteit: Redelijk. Book number: U1848944 € 25.00 [Appr.: US$ 31.37 | £UK 20.25 | JP¥ 2495] Catalogue: Over Literatuur
| In shopping cart More information div> |
Belijdenissen. Amsterdam, Athenaeum-Polak en Van Gennep 1981 (eerste druk nl) gebonden met stofomslag, 495 pag., Porto 6,75 euro NL, isbn 902531564 in goede staat. Naast de vele werken van Augustinus die een unieke plaats hebben in de geschiedenis van de christelijke theologie en het Europees denken heeft - al sinds de zesde eeuw - een van zijn boeken ook buiten de kring `professionele`lezers ingang gevonden, een boek dat ook vandaag nog velen blijft boeien: Belijdenissen.. Book number: MP349/56505 € 50.00 [Appr.: US$ 62.73 | £UK 40.25 | JP¥ 4990] Catalogue: Religie
| In shopping cart More information div> |
De belijdenissen van Aurelius Augustinus. Utrecht-Merksem. Uitgeverij De Fontein-Uitgeverij Westland. [1963]. Original publisher's brown cloth hardback, gilt lettering spine, dustjacket, thick large 8vo: 496pp. chapternotes & references. Fine copy. Book number: 53565 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
| In shopping cart More information div> |
Belijdenissen Ambo, 1998. Ed./Druk: 4. Paperback. Pp: 372. Autobiografische confessies van de kerkvader (354-430) waarin hij zijn zoeken naar de waarheid en zijn ontdekking daarvan in het christendom beschrijft. ISBN: 9789026315428. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U2103775 € 12.50 [Appr.: US$ 15.68 | £UK 10.25 | JP¥ 1248] Catalogue: Wetenschap
Keywords: 9789026315428 | In shopping cart More information div> |
Carthaagse preken. Baarn. Ambo. 1988. Original publisher's red paperback, white lettering spine, 8vo: 188pp. chapternotes & references. Very fine copy. ISBN: 978-90-263-0865-9. Book number: 57349 € 12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198]
Keywords: 9789026308659 | In shopping cart More information div> |
Twintig preken van Aurelius Augustinus Uitgever: Ambo Zonder Jaar. Conditie Als nieuw Binding: Paperback van gennip 230 bl wijdeveld ISBN 9789026307591 -- Budget BoekBook number: 31807 € 15.99 [Appr.: US$ 20.06 | £UK 13 | JP¥ 1596]
Keywords: 9789026307591 | In shopping cart More information div> |
Sub Pondere Zeist, Orbis Terrae. Eerste druk. 61 pp. Met opdracht: "Voor de heer J.d. J van den dichter. Gerard Wijdeveld. "De verzenbundel "Sub Pondere" is uitsluitend voor den dichter en zijn vrienden gedrukt en niet voor de handel bestemd. De oplage bedraagt 210 exemplaren. Dit is No. 156." Het linnen van de band is aan de voorkant (minder) en de achterkant (meer) verschoten. Gebonden/Geen stofomslag. Goed. Gesigneerd. Book number: 03604 € 30.00 [Appr.: US$ 37.64 | £UK 24.25 | JP¥ 2994]
| In shopping cart More information div> |
Zomerwolk. Utrecht , Spectrum. Poëzie. Goed. Oorlogs uitgave. Book number: P119 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Poëzie
Keywords: Gedichten | In shopping cart More information div> |
De navolging van Christus. Naar de Brusselse Autograaf 1985. Paperback. Pp: 253. ISBN: 9789024275069. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1661084 € 7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749] Catalogue: Religie
Keywords: 9789024275069 | In shopping cart More information div> |
De navolging van Christus 1957. Gekartonneerd met stofomslag. Pp: 186. ISBN: 9789028921368. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1777242 € 12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198] Catalogue: Religie
Keywords: 9789028921368 | In shopping cart More information div> |
Uit De Navolging van Christus. Fragmenten uit de vertaling van Gerard Wijdeveld, met de illustraties uit de British Library. Baarn. Uitgaverij Ten Have. 2004. Original publisher's blue paper-covered boards, gilt title spine, pictorial dustjacket, 8vo: pictorial endpapers, 93pp. very richly illustrated, list illustrations. Very fine copy - as new. ISBN: 978-90-259-5402-4. Book number: 47109 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: 9789025954024 | In shopping cart More information div> |
Verdedigingsrede van Sokrates 1977. Linnen band met stofomslag. Pp: 59. ISBN: 9789025315276. Cond./Kwaliteit: Redelijk. Book number: U1411246 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Klassieke talen
Keywords: 9789025315276 | In shopping cart More information div> |
Verdedigingsrede van Sokrates. Amsterdam. Athenæum-Polak & Van Gennep. 1977. Original publisher's black cloth hardback, gilt title spine, cream dustjacket, 2nd printing [1974], 8vo: 60pp. notes. Very fine copy ISBN: 90-253-1527-5. Book number: 50940 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: 9025315275 | In shopping cart More information div> |
Verdedigingsrede van Sokrates. Vertaald en ingeleid door Gerard Wijdeveld. Amsterdam, Athenaeum-Polak & Van Gennep, 1977. Linnen met stofomslag. 60 p. 2e druk. ¶ Exemplaar met opdracht van de vertaler aan Karel Reijnders: Voor Karel Reijnders/ in vriendschap van/ de vertaler/ Gerard Wijdeveld/ 15 Juli 1993'. Book number: 6580 € 18.00 [Appr.: US$ 22.58 | £UK 14.5 | JP¥ 1796]
| In shopping cart More information div> |
Nieuwe theologische verkenningstochten 1961. Paperback. Pp: 303. Cond./Kwaliteit: Redelijk. Book number: U326490 € 8.90 [Appr.: US$ 11.17 | £UK 7.25 | JP¥ 888] Catalogue: Religie
| In shopping cart More information div> |
Hoogvlakte. Verzen van Spaanse dichters. Utrecht/Antw. Het Spectrum, 1957, ingenaaide paperback, goed -- MooiboekBook number: 8104875 € 3.00 [Appr.: US$ 3.76 | £UK 2.5 | JP¥ 299]
| In shopping cart More information div> |
Hoogvlakte. Verzen van Spaanse dichters. Utrecht/Antw., Het Spectrum, 1957. 1ste druk. Oorspr.omslag. 51 pag. Book number: 16247 € 7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699] Catalogue: Poetry
Keywords: Poetry / Vertaald ; Opdracht/Dedication | In shopping cart More information div> |
Hoogvlakte Utrecht, Het Spectrum. 1957. Soft cover. Book, Verzen van Spaanse dichters. Good/No Jacket. Book number: 3486 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: poëzie | In shopping cart More information div> |
Hoogvlakte 1957. Pp: 49. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U2102984 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Poëzie
| In shopping cart More information div> |
Hoogvlakte. Verzen van Spaanse dichters Utrecht/Antwerpen, Spectrum. 1957. 49 pp. ingeb/. Goed. Book number: 00745 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
| In shopping cart More information div> |
Poetisch erfdeel der Nederlanden, in afwachting Hasselt, Heideland, 1973. formaat 18-11cm, 79blz, vlaamse pockets, 1e druk - goed Book number: 41185 € 3.00 [Appr.: US$ 3.76 | £UK 2.5 | JP¥ 299] Catalogue: Poezie
Keywords: Wijdeveld Gerard | In shopping cart More information div> |
Het vaderland. Utrecht, De Gemeenschap, 1930. Ingenaaid met omslag. 48 p. Oplage 500 exemplaren. 1e druk. Rug behoorlijk beschadigd. ¶ Exemplaar met opdracht: 'Aan Hendrik Andriessen, met hartelijke gevoelens/ van den schrijver/ Gerard Wijdeveld.'. Book number: 12137 € 25.00 [Appr.: US$ 31.37 | £UK 20.25 | JP¥ 2495]
| In shopping cart More information div> |
Het vaderland Utrecht, De Gemeenschap - gebonden, met stofomslag - uitmuntende staat, 1930 1e druk. Book number: 50886 € 12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198] Catalogue: Literatuur
| In shopping cart More information div> |
Het vaderland. Utrecht, De Gemeenschap, 1930, 1e dr., linnen, 44 p. Met gesigneerde en gedateerde (17 jan 1948) opdracht van Wijdeveld. Book number: 11450 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497] Catalogue: Nederlandse literatuur
| In shopping cart More information div> |
Het vaderland. Utrecht, De Gemeenschap, 1930. 1e druk. Gebonden S.O. 40 p. Oplage 500 exx. Book number: B1710 € 18.00 [Appr.: US$ 22.58 | £UK 14.5 | JP¥ 1796] Catalogue: Poëzie
Keywords: poëzie | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | - Next page