| ||||
|
|
|
|||
| found: 40 books on 2 pages. This is page 1 - Next page |
Als de vesuvius barst... Antwerpen, V. Van Dieren. z.j. 13,5x19,5cm, 32pp. soft cover, geniet, in goede staat. Reeks 'Wijsneus speurt..'. Book number: 006123 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Children's books - Kinderboeken
Keywords: Kinderboeken | In shopping cart More information div> |
Anna-Marietje Brugge/Utrecht, Desclee de Brouwer, 1965. tweede dr. Illustr.: Nelly Degouy. 44 pag., hardcover, 6 platen in kleur. Book number: 5047 € 6.50 [Appr.: US$ 8.15 | £UK 5.25 | JP¥ 649] Catalogue: kinderboek
| In shopping cart More information div> |
Anna-Marietje Brugge-Utrecht, 1965, 44 .pp, hard cover, 19 x 15 cm. Geïllustreerd/Illustrated/Illustré/Illustriert. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Westerlo) Book number: 221916&A2E € 24.00 [Appr.: US$ 30.11 | £UK 19.25 | JP¥ 2395] Catalogue: Kinder- En Jeugdboeken
Keywords: Kinder- en jeugdboeken | In shopping cart More information div> |
Anna-Marietje. Brussel - Amsterdam, De Kinkoren - Desclée De Brouwer, z.j. Or. omslag, 27+1p. 18,5 x 16 cm. ¶ Eerste druk. Met illustraties in kleur op een volle pagina van Nelly Degouy. Minimale gebruikssporen; mooi exemplaar. Book number: 18074 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Jeugdliteratuur
Keywords: Degouy, Nelly Jeugdliteratuur | In shopping cart More information div> |
Anna-Marietje Brugge, Desclëe de Brouwer 1965 ill Nelly degouy 2e dr. - Karton Book number: J18731 € 4.60 [Appr.: US$ 5.77 | £UK 3.75 | JP¥ 459] Catalogue: Kinder- en jeugdboeken
Keywords: kinderboek/jeugdboek | In shopping cart More information div> |
Het begon in oktober Westerlo, 1973, 144 .pp, soft cover, 12 x 20 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 23844&117G € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Het begon in oktober Westerlo, 1973, 144 .pp, soft cover, 13 x 20 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 16802&71D € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Bij valavond Tessenderlo, Antiqua. 1977. gebrocheerd met flappen, 17x24 cm. met zes gewassen tekeningen van Gerard Thijs, 40pp. in goede staat. Book number: 011413 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: nederlandse literatuur
| In shopping cart More information div> |
Bloemen voor frau herzog. Brugge, Orion. 1976. 13x21cm, 124pp. soft cover, cover verkleurd. Book number: 006279 € 7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749] Catalogue: Nederlandstalige literatuur
Keywords: Nederlandstalige Literatuur | In shopping cart More information div> |
Bloemen voor Frau Herzog Brugge, 1976, 124 .pp, paperback, 13 x 21 cm. orion. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 112207&302G € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Coletje en Belleke Leuven, 1933, 95 .pp, hard cover, 13 x 19 cm. Davidsfonds volkreeks nr246. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 107391&98C € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Coletje en Belleke. Brugge. HP - Het Poirttersfonds. 1933. Original publisher's green cloth hardback, black title spine and frontcover, large blindstamped ornament backcover, 8vo; 96pp. illustrations. Fine copy. Volume 246: Davidsfonds - Volksreeks. Book number: 11499 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
| In shopping cart More information div> |
COLETJE EN BELLEKE. Leuven, Davidsfonds, 1933 Ingenaaid, originele groene papieren uitgeversomslag, 20.3x13.6 cm., 95 pp. gesneden en ongesneden. ¶ Volksreeks nr. 246. Book number: 32753 € 7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699]
Keywords: . . 246 letteren letterkunde | In shopping cart More information div> |
Coletje en Belleke Het Poirtersfonds, Eindhoven, 1935. Ingenaaid, papieren band,100 pagina's, enkele roestvlekjes, Geïllustreerd. -- KIEN BoekenBook number: 15620 € 6.50 [Appr.: US$ 8.15 | £UK 5.25 | JP¥ 649] Catalogue: Literatuur Nederlandstalig
| In shopping cart More information div> |
Coletje en Belleke Leuven, 1933, 95 .pp, hard cover, 13 x 19 cm. Davidsfonds volkreeks 246, geïllustreerd, 1e editie. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 80480&125E € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Coletje en Belleke. Leuven, Davidsfonds, 1933. geïllustreerd, 95pp ingenaaid, papieren omslag, Volksreeks nr.246, redelijk tot goede staat, Tweedehands; rug verschoten, randjes omslag en rug beschadigd, exlibrisstempel op 2 pagina's, vlekjes op enkele pagina's, verder goed. Book number: 1100001641 € 5.75 [Appr.: US$ 7.21 | £UK 4.75 | JP¥ 574] Catalogue: Proza
Keywords: Romans | In shopping cart More information div> |
Coletje en Belleke Eindhoven, 1935, 100 .pp, hard cover, 16 x 19 cm. geïllustreerd. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 15609&53E € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Coletje en Belleke Leuven: Davidfonds, 1933. Volksreeks, 246. 1e druk, Hardcover, 8vo, 95pp. Geillustreerd. Linnen band. Heel goed. (Please inquire before collecting in our bookstore) . Book number: 55493.LIT € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Literatuur (oorspr. Nederlands)
Keywords: Volksreeks, 246 | In shopping cart More information div> |
Coletje en Belleke. Davidsfonds. 1933. 13x19cm, 95pp. volksreeks nr. 246, linnen band, in goede staat. Met illustraties. Book number: 003176 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Nederlandstalige literatuur
Keywords: Nederlandstalige Literatuur Staf Weyts | In shopping cart More information div> |
Coletje en Belleke. Leuven, Davidsfonds, 1933, 1e, ingenaaid, 95p. Book number: 5080 € 11.00 [Appr.: US$ 13.8 | £UK 9 | JP¥ 1098]
Keywords: Nederlands proza | In shopping cart More information div> |
Coletje en Belleke Leuven, Davidsfonds, 1933. 1e druk. Ingenaaid met papieren omslag, 95p., ill. in zw/w, rug en randen verschoten, verder in goede staat. Book number: LT14/323 € 6.50 [Appr.: US$ 8.15 | £UK 5.25 | JP¥ 649] Catalogue: Literatuur
| In shopping cart More information div> |
Coletje en Belleke. Brugge. Davidsfonds. 1933. Original publisher's blue cloth hardback, black title spine and frontcover, blindstamped ornament backcover, 8vo; 96pp. illustrations. Fine copy. Volume 246: Davidsfonds - Volksreeks. Book number: 11497 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
| In shopping cart More information div> |
gebed om verzoening Leuven, Davidsfonds, 1961. 180 pp., Gebonden met stofomslag. 1e druk. 8vo. Gulden Reek 489. Inscr.: . zeer goed. Book number: 7477 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497] Catalogue: Literaire Romans Ned
Keywords: Gulden Reek | In shopping cart More information div> |
Die geheimnisvolle Hand. Bonn, Glöckner 1950. 134 S. Hln. Papier etwas gebräunt. Book number: 56906EB € 7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699] Catalogue: Kinderbücher
| In shopping cart More information div> |
De gestolen kroon en andere verhalen. Jeugdreeks van het Davidsfonds nr. 71 Davidsfonds, 1953, 140 .pp, soft cover, 13 x 20 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Antwerpen) Book number: 257882&OKJ € 3.00 [Appr.: US$ 3.76 | £UK 2.5 | JP¥ 299] Catalogue: Oude Kinder- En Jeugdboeken
Keywords: Oude kinder- en jeugdboeken | In shopping cart More information div> |