ascending
descending
found: 27 books on 2 pages. This is page 1
- Next page

WESTLAND, CORA.
Alles vloeit!
Amsterdam,Querido,1922,1ste druk. Geb.or.lin.232p. 2 delen in een band. - Gevlekt.
Book number: 4327
€  12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198]
Keywords: LITERATURE/LITERATUR
In shopping cart

More information

WESTLAND, CORA.
Alles vloeit! 2 delen in één band
Amsterdam: Querido, 1927. Druk/edition: 2. 325 pag. wat roestvlekjes, mooi geïllustreerd linnen . li. goed.
Book number: 8684.1
€  6.80 [Appr.: US$ 8.53 | £UK 5.5 | JP¥ 679]
Catalogue: Fictie vertaald
In shopping cart

More information

WESTLAND, CORA.
Als alles wankelt...
Breda,Bredasche,z.j.(1934),1ste druk. Geb.or.lin.362p. 2 delen in een band. - Gaatje in & stempel op schutblad.
Book number: 5517
€  8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Keywords: LITERATURE/LITERATUR
In shopping cart

More information

WESTLAND, CORA
Ambtenaresje. Meisjesroman.
NIJKERK, G.F. Callenbach. 271 blz. Geb.
Book number: 8840
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
In shopping cart

More information

WESTLAND, CORA (PS. C.M.E.WISBOOM VERSTEGEN-KAUTZMANN)
Ambtenaresje
Nijkerk, Callenbach, 1943, 271pp ingenaaid, linnen, goed
Book number: 8093685
€  4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
In shopping cart

More information

WESTLAND, CORA (PS. C.M.E.WISBOOM VERSTEGEN-KAUTZMANN)
Ambtenaresje.
Nijkerk, Calenbach, 1943. 271pp ingenaaid, linnen, goede staat, Tweedehands; band licht sleets, hechtingen iets los, verder goed.
Book number: 1200003557
€  7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699]
Keywords: Meisjesboeken
In shopping cart

More information

WESTLAND, CORA (C.WISBOOM VERSTEGEN-KAUTZMAN),
Ambtenaresje. Meisjesroman.
Callenbach Nijkerk, (1946)., 271 pp., linnen. Ill.: band van Jan Lutz; . .
Book number: 195-108
€  12.50 [Appr.: US$ 15.68 | £UK 10.25 | JP¥ 1248]
Catalogue: JEUGDBOEKEN
In shopping cart

More information

WESTLAND CORA
Ambtenaresje, meisjesroman
G.F. Callenbach N.V. Nijkerk, 271 .pp, Linnen band/Cloth binding, 17 x 23 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Antwerpen)
Book number: 243776&OKJ
€  7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699]
Keywords: Oude kinder- en jeugdboeken
In shopping cart

More information

WESTLAND, CORA (C M E WISBOOM VERSTEGEN-KAUTZMANN)
Ambtenaresje
Nijkerk, Callenbach z j 1e dr. - Linnen
Book number: J46677
€  4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
Keywords: jeugdboek
In shopping cart

More information

WESTLAND, CORA
Bélia.
Leiden, Sijthoff z.j. Or.linn. 106 pp.
Book number: 22841
€  13.00 [Appr.: US$ 16.31 | £UK 10.5 | JP¥ 1297]
Keywords: LITERATURE
In shopping cart

More information

WESTLAND, CORA
Bélia.
Leiden: Sijthoff, n.d. Orig. cloth binding, 106 pp. Mailorder only - Alleen verzending mogelijk. . ISBN
Book number: #160078
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Keywords: doos, LITERATURE .
In shopping cart

More information

WESTLAND, CORA.
Droom.
Amsterdam, Em. Querido, 1922. 3e druk. Gebonden. 189 p. Band verkleurd.
Book number: L6076
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Proza
Keywords: proza
In shopping cart

More information

WESTLAND, CORA
Droom.
Amsterdam, Querido. 1922, 3e druk, 189 pp, Gebonden gebruikssporen
Book number: 101334848
€  12.50 [Appr.: US$ 15.68 | £UK 10.25 | JP¥ 1248]
Keywords: romans
In shopping cart

More information

WESTLAND CORA
Droom
Amsterdam, Em. Querido, 1922. 187 blz. Hard cover. Linnen. Geen stofomslag. Naam op schutblad
Book number: 23012
€  7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749]
Catalogue: Roman
Keywords: Roman
In shopping cart

More information

WESTLAND, CORA.
Droom.
Amsterdam,Querido,1919,2de druk. Geb.or.lin.189p. - Minder fraai eksemplaar.
Book number: 52193
€  9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Keywords: LITERATURE/LITERATUR
In shopping cart

More information

 -
WESTLAND, CORA, (C.M.E. WISBOOM VERSTEGEN-KAUTZMANN)
Geboortevloek.
Amsterdam, Querido, 1924. 337 pp. Cloth. 2 parts in one volume.
Book number: 15983
€  8.50 [Appr.: US$ 10.66 | £UK 7 | JP¥ 848]
In shopping cart

More information

WESTLAND, CORA
Geboortevloek Eerste deel
Querido. 1919 224pp Gebonden linnen goud op snede rug scheef enige slijtage
Book number: 101374304
€  14.75 [Appr.: US$ 18.51 | £UK 12 | JP¥ 1472]
Keywords: romans
In shopping cart

More information

WESTLAND, CORA. (PS)
Haar kinderen.
Amsterdam,Querido,1921,1ste druk. Geb.or.lin.186p. - Beetje gevlekt, Ex-libris.
Book number: 4397
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: LITERATURE/LITERATUR
In shopping cart

More information

WESTLAND, CORA
De levensroman van Andries de Wilde
H. Veenman & Zonen, Wageningen. Gebonden, 432 pp
Book number: 119445298
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
In shopping cart

More information

WESTLAND, CORA (C.M.E. WISBOOM VERSTEEGEN-KAUTZMANN)
De levensroman van Andries de Wilde.
. Wageningen, H. Veenman & Zonen [1949]. With a portrait. 432 pp. Orig. cloth. Good copy. Biography of the Andries de Wilde (1781 - 1865), renowned dutch landowner in Priangan, Java. - Buur PD 1715.
Book number: 004461
€  35.00 [Appr.: US$ 43.91 | £UK 28.25 | JP¥ 3493]
Catalogue: Java and Madura
Keywords: South East Asia / Dutch East Indies / Indonesia / Java / History / Biographies Indonesia - Biographies
In shopping cart

More information

WESTLAND CORA
Levenswond
Leiden, 272 .pp, hard cover, 16 x 21 cm. band wat verkleurd/discolouration, 9e druk. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 107374&98C
€  8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

WESTLAND, CORA.
Levenswond.
Leiden,Sijthoff,z.j.,9de druk. Geb.or.lin.272p. - Gevlekt.
Book number: 5507
€  7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699]
Keywords: LITERATURE/LITERATUR
In shopping cart

More information

WESTLAND, CORA
De ""Meisjes"".
Kampen, Kok, 1941. 1ste druk, 211blz., formaat 14-20cm., ingebonden hard cover. - goed
Book number: 71289
€  2.50 [Appr.: US$ 3.14 | £UK 2.25 | JP¥ 250]
Catalogue: Literatuur
Keywords: De ""Meisjes"".
In shopping cart

More information

WESTLAND, CORA.
De Panhoeve.
Edam, De Klyne Librye, [1926]. Oorspr. omslag. 43 p.
Book number: R0994
€  12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198]
Catalogue: Proza
Keywords: proza
In shopping cart

More information

WESTLAND, CORA.
S.O.S. Red onze zielen. 1.
Amsterdam,Querido,1925,1ste druk. Geb.or.lin.414p. Met foto van de schrijfster. - Gevlekt.
Book number: 4629
€  12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198]
Keywords: LITERATURE/LITERATUR
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | - Next page

New Search