| ||||
|
|
|
|||
| found: 27 books on 2 pages. This is page 1 - Next page |
Alles vloeit! Amsterdam,Querido,1922,1ste druk. Geb.or.lin.232p. 2 delen in een band. - Gevlekt. Book number: 4327 € 12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198]
Keywords: LITERATURE/LITERATUR | In shopping cart More information div> |
Alles vloeit! 2 delen in één band Amsterdam: Querido, 1927. Druk/edition: 2. 325 pag. wat roestvlekjes, mooi geïllustreerd linnen . li. goed. -- Utz BoekenBook number: 8684.1 € 6.80 [Appr.: US$ 8.53 | £UK 5.5 | JP¥ 679] Catalogue: Fictie vertaald
| In shopping cart More information div> |
Als alles wankelt... Breda,Bredasche,z.j.(1934),1ste druk. Geb.or.lin.362p. 2 delen in een band. - Gaatje in & stempel op schutblad. Book number: 5517 € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Keywords: LITERATURE/LITERATUR | In shopping cart More information div> |
Ambtenaresje. Meisjesroman. NIJKERK, G.F. Callenbach. 271 blz. Geb. -- Kool BoekenBook number: 8840 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Leesboeken (jeugd en volwassenen)
| In shopping cart More information div> |
Ambtenaresje Nijkerk, Callenbach, 1943, 271pp ingenaaid, linnen, goed -- MooiboekBook number: 8093685 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
| In shopping cart More information div> |
Ambtenaresje. Nijkerk, Calenbach, 1943. 271pp ingenaaid, linnen, goede staat, Tweedehands; band licht sleets, hechtingen iets los, verder goed. Book number: 1200003557 € 7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699] Catalogue: Kinder- en jeugdboeken
Keywords: Meisjesboeken | In shopping cart More information div> |
Ambtenaresje. Meisjesroman. Callenbach Nijkerk, (1946)., 271 pp., linnen. Ill.: band van Jan Lutz; . . Book number: 195-108 € 12.50 [Appr.: US$ 15.68 | £UK 10.25 | JP¥ 1248] Catalogue: JEUGDBOEKEN
| In shopping cart More information div> |
Ambtenaresje, meisjesroman G.F. Callenbach N.V. Nijkerk, 271 .pp, Linnen band/Cloth binding, 17 x 23 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Antwerpen) Book number: 243776&OKJ € 7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699] Catalogue: Oude Kinder- En Jeugdboeken
Keywords: Oude kinder- en jeugdboeken | In shopping cart More information div> |
Ambtenaresje Nijkerk, Callenbach z j 1e dr. - Linnen Book number: J46677 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: Kinder- en jeugdboeken
Keywords: jeugdboek | In shopping cart More information div> |
Bélia. Leiden, Sijthoff z.j. Or.linn. 106 pp. Book number: 22841 € 13.00 [Appr.: US$ 16.31 | £UK 10.5 | JP¥ 1297]
Keywords: LITERATURE | In shopping cart More information div> |
Bélia. Leiden: Sijthoff, n.d. Orig. cloth binding, 106 pp. Mailorder only - Alleen verzending mogelijk. . ISBN Book number: #160078 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Keywords: doos, LITERATURE . | In shopping cart More information div> |
Droom. Amsterdam, Em. Querido, 1922. 3e druk. Gebonden. 189 p. Band verkleurd. Book number: L6076 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Proza
Keywords: proza | In shopping cart More information div> |
Droom. Amsterdam, Querido. 1922, 3e druk, 189 pp, Gebonden gebruikssporen Book number: 101334848 € 12.50 [Appr.: US$ 15.68 | £UK 10.25 | JP¥ 1248]
Keywords: romans | In shopping cart More information div> |
Droom Amsterdam, Em. Querido, 1922. 187 blz. Hard cover. Linnen. Geen stofomslag. Naam op schutblad -- De Wijze UilBook number: 23012 € 7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749] Catalogue: Roman
Keywords: Roman | In shopping cart More information div> |
Droom. Amsterdam,Querido,1919,2de druk. Geb.or.lin.189p. - Minder fraai eksemplaar. Book number: 52193 € 9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Keywords: LITERATURE/LITERATUR | In shopping cart More information div> |
Geboortevloek. Amsterdam, Querido, 1924. 337 pp. Cloth. 2 parts in one volume. Book number: 15983 € 8.50 [Appr.: US$ 10.66 | £UK 7 | JP¥ 848]
| In shopping cart More information div> |
Geboortevloek Eerste deel Querido. 1919 224pp Gebonden linnen goud op snede rug scheef enige slijtage Book number: 101374304 € 14.75 [Appr.: US$ 18.51 | £UK 12 | JP¥ 1472]
Keywords: romans | In shopping cart More information div> |
Haar kinderen. Amsterdam,Querido,1921,1ste druk. Geb.or.lin.186p. - Beetje gevlekt, Ex-libris. Book number: 4397 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: LITERATURE/LITERATUR | In shopping cart More information div> |
De levensroman van Andries de Wilde H. Veenman & Zonen, Wageningen. Gebonden, 432 pp Book number: 119445298 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
| In shopping cart More information div> |
De levensroman van Andries de Wilde. . Wageningen, H. Veenman & Zonen [1949]. With a portrait. 432 pp. Orig. cloth. Good copy. Biography of the Andries de Wilde (1781 - 1865), renowned dutch landowner in Priangan, Java. - Buur PD 1715. Book number: 004461 € 35.00 [Appr.: US$ 43.91 | £UK 28.25 | JP¥ 3493] Catalogue: Java and Madura
Keywords: South East Asia / Dutch East Indies / Indonesia / Java / History / Biographies Indonesia - Biographies | In shopping cart More information div> |
Levenswond Leiden, 272 .pp, hard cover, 16 x 21 cm. band wat verkleurd/discolouration, 9e druk. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 107374&98C € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Levenswond. Leiden,Sijthoff,z.j.,9de druk. Geb.or.lin.272p. - Gevlekt. Book number: 5507 € 7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699]
Keywords: LITERATURE/LITERATUR | In shopping cart More information div> |
De ""Meisjes"". Kampen, Kok, 1941. 1ste druk, 211blz., formaat 14-20cm., ingebonden hard cover. - goed Book number: 71289 € 2.50 [Appr.: US$ 3.14 | £UK 2.25 | JP¥ 250] Catalogue: Literatuur
Keywords: De ""Meisjes"". | In shopping cart More information div> |
De Panhoeve. Edam, De Klyne Librye, [1926]. Oorspr. omslag. 43 p. Book number: R0994 € 12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198] Catalogue: Proza
Keywords: proza | In shopping cart More information div> |
S.O.S. Red onze zielen. 1. Amsterdam,Querido,1925,1ste druk. Geb.or.lin.414p. Met foto van de schrijfster. - Gevlekt. Book number: 4629 € 12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198]
Keywords: LITERATURE/LITERATUR | In shopping cart More information div> |