ascending
descending
found: 175 books on 7 pages. This is page 1
- Next page

(WERKMAN, H.N.)
Het Verborgen Woord. Drukken Van Hendrik Nicolaas Werkman en Andere Clandestiene Publikaties Uit de Collectie ***.
. Exh. cat. K.B. Den Haag, 1995. 192 nos. 48pp. 6 plates in b/w. Bibliography. Wrs..
Book number: 72753
€  14.00 [Appr.: US$ 17.56 | £UK 11.25 | JP¥ 1397]
Catalogue: 2al
Keywords: Typographie Typography Libraries Bookcollecting Bibliotheken Bi
In shopping cart

More information

ACHTERBERG, GERRIT & WERKMAN, H.N. [ILL.]
Meisje
In Agris occupatis, [= A. Th. Mooij, W.H. Nagel en W.H. Overbeek], 1944. Ed./Druk: 1. Softcover. Pp: 12. 110 genummerde exemplaren. 2de nummer in de Volière-reeks. Verlucht met sjabloondrukken (vier kleuren) van de hand van H.N. Werkman.(Omslag wat vlekkig, verder gaaf.) # De Jong nr. 25 / Hot Printing nr. 44-G6. Voliere reeks2. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U368693
€  950.00 [Appr.: US$ 1191.87 | £UK 760.5 | JP¥ 94810]
Catalogue: Over Literatuur
In shopping cart

More information

WERKMAN, H.N: -- HENKELS, F.R.A:
Chassidische legenden verbeeld door H.N.Werkman, tesksten van F.R.A. Henkels naar de uitgave Die Legende des Baalschem door Martin Buber
Groningen, Wolters-Noordhoff, 1987, V, XXVIIp met ill, verkleinde herdruk, gebonden met omslag, gebruikssporen
Book number: 30839
€  18.00 [Appr.: US$ 22.58 | £UK 14.5 | JP¥ 1796]
Keywords: art history resistance
In shopping cart

More information

F.R.E. BLOM;H.N. WERKMAN;KOPPEN, W. VAN;MARIJKE VAN DER WAL
Brieven rond de Blauwe Schuit 1940-1945 / druk 1 SUN
2 delen hardcover mmet stofomslag, in cassete. Nog in plastic. 2008 Als nieuw d182 Hardcover
Book number: 55766
€  60.00 [Appr.: US$ 75.28 | £UK 48.25 | JP¥ 5988]
Keywords: 9789085064794
In shopping cart

More information

BUBER, MARTIN & WERKMAN, H.N. [ILL.]
Chassidische Legenden
J.H. Henkes, 1967. Ed./Druk: 1. Anders, nl. Facsimile. Folio. 2 suites van elk tien kleurenreproducties, met bijbehorende tekstdelen. De suites in afzonderlijke linnen mappen, de beide mappen samen in een linnen overslagdoos. Om deze overslagdoos de originele kartonnen doos. Cond./Kwaliteit: Als nieuw.
Book number: U1967304
€  475.00 [Appr.: US$ 595.94 | £UK 380.25 | JP¥ 47405]
Catalogue: Kunst
In shopping cart

More information

CHAGALL, MARC; WERKMAN, H.N.; BANTZINGER, C.A.B.; BECKMAN, MAX.; CANTRE, JOSEPH.(EN VELE ANDEREN; ILLS. EN VIGNETTTEN).
Centaur. Internationaal Cultureel Maandblad. Jaargang 1, nrs. 1-2-3-4-6-7-8-9-10 & Jaargang 2, nrs. 1-2-4/5/6-11/12. 13 delen.
Amsterdam, Salm, 1945-1946. Orig. omslagen(inhoud gebruind; omslagen soms vlekkerig; niet erg mooi, wel erg schaars) N.p. Met vignetten en ills. 13 delen. [schaars]
Book number: 40610
€  125.00 [Appr.: US$ 156.83 | £UK 100.25 | JP¥ 12475]
Catalogue: Literatuur
Keywords: literatuur proza secundair literaire tijdschriften
In shopping cart

More information

HENKELS, F.R.A.; WERKMAN, H.N.
Logboek Van de Blauwe Schuit
Amsterdam, Balkema. 1946, limited edition. (Mass market paperback) Very good plus. [64pp.]. Illus. ports. - 15 b / w plates and numerous textual illustrations. Very light general shelf wear. Slight foxing to edges. Bright, clean, tight within. One of 500 unnumbered copies. The BLUE BOAT, a Dutch periodical operated by Werkman throughout WWII.
Book number: 112431
CAD 125.00 [Appr.: EURO 97 US$ 121.66 | £UK 77.75 | JP¥ 9678]
Keywords: Art, Art, Art - Holland, Holland
In shopping cart

More information

HENKELS, F.R.A. & WERKMAN, H.N.
Logboek van de blauwe schuit
1982. Paperback. Pp: 48. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1561911
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Kunst
In shopping cart

More information

JORDENS, J.G. (INL) ; WERKMAN, H.N. (DRUK)
De 1e twintig linoleumsneden van leerlingen eener H.B.S.V.
Uitgave J.G. Jordens, Groningen, 1925. Blokboek, 1e druk, n.pp. 20 expressionistische linosnedes. Goed ex.
Book number: kb15027
€  150.00 [Appr.: US$ 188.19 | £UK 120.25 | JP¥ 14970]
Catalogue: Kunstenaarsboek
Keywords: kunst, toegepaste kunst, linosnede, linoleumsnede, kunstenaarsboek, blokboek, opleiding, 20e eeuw, groningen, H.N. Werkman, Jordens, lesboek
In shopping cart

More information

(WERKMAN, H.N.). MARTINET, J.
Hot printing. Catalogus van druksels en voorlopige catalogi van gebruiksdrukwerk, litho's, etsen, houtsneden, tiksels en schilderijen van Hendrik Nicolaas Werkman. (Met een inleiding van W. Sandberg).
Amsterdam, Stichting H.N. Werkman, 1963. Ingenaaid. XX, 218 p. Rijk geïllustreerd. 1e druk. Rechterbovenhoek wat gekreukt.
¶ Hét standaardwerk over H.N. Werkman - nog steeds! Fraaie uitgave op verschillende soorten papier, vormgegeven door W. Sandberg.
Book number: 30738
€  90.00 [Appr.: US$ 112.91 | £UK 72.25 | JP¥ 8982]
In shopping cart

More information

 -
(WERKMAN, H.N.). MILLER, HENRY
Het heelal van de dood. Een studie over Lawrence, Proust en Joyce. (Vertaald door J[acques] d[en] H[aan]).
[Groningen], In agris occupatis, [1944]. Ingenaaid. 36 p. Omslag in rood en wit ontworpen en gedrukt door H.N. Werkman. Gedrukt in een oplage van 200 genummerde exemplaren. Mooi exemplaar.
¶ Betekenisvolle tekst. De Groninger boekverkoper Jacques den Haan (1908-1982) was een onvermoeibaar pleitbezorger van Henry Miler. De drukinkt van dit boek is niet geheel zwart, maar een beetje paarsig, waarschijnlijk vanwege de oorlogsomstandigheden. Volière-reeks 9/10. Dekkers G-254. Hot printing 44-g21. De Jong 568. Simoni M 23.
Book number: 4604
€  95.00 [Appr.: US$ 119.19 | £UK 76.25 | JP¥ 9481]
In shopping cart

More information

OS, H.W. VAN / WERKMAN, H.N.
H.N. Werkman: Uitgegeven ter gelegenheid van de Werkmantentoonstelling in het Instituut voor Kunstgeschiedenis van de Rijksuniversiteit te Groningen, 6 maart tot 31 maart 1965.
Groningen, 1965, J. Niemeijer. 62 pp. Paperback. Kleine vlek (koffie?) op voorzijde. Omslag langs randen licht vergeeld. Net exemplaar .
Book number: 11612
€  22.50 [Appr.: US$ 28.23 | £UK 18.25 | JP¥ 2246]
Catalogue: Kunst
In shopping cart

More information

SANDBERG, (WILLEM) (VOORWOORD) ; WERKMAN, H.N.
Bibliofiel Bericht nr 4 H.N. Werkman
Catalogus Reflex, Utrecht. (1980). Geniet, n.pp. Geillustreerd, net ex.
Book number: kt31231
€  12.50 [Appr.: US$ 15.68 | £UK 10.25 | JP¥ 1248]
Catalogue: Boekkunst
Keywords: boekkunst, typografie, boekdrukkunst, grafiek, groningen, werkman, reflex, catalogus
In shopping cart

More information

 -
(WERKMAN, H.N.). SCHELTEMA, F.G.
Toelichting tot de maskerade te houden op 1 juli 1914, bij gelegenheid van het 60ste lustrum van het Groningsch Studentencorps "Vindicat atque polit".
Groningen, H.N. Werkman, 1914. Ingenaaid. 32 p. Met 12 fotografische platen. Met schema's en overzicht van de deelnemers en hun plaats in de stoet. 1e druk. Omslag met wat vlekjes. Met één tekstcorrectie.
¶ Vroege commerciële publicatie van de in 1910 opgerichte drukkerij van Werkman.
Book number: 258274
€  75.00 [Appr.: US$ 94.1 | £UK 60.25 | JP¥ 7485]
In shopping cart

More information

SM 1977:, WERKMAN, H.N. ; MARTINET, J.
Hendrik Nicolaas Werkman 1882 - 1945.’druksels’ en gebruiksdrukwerk / ‘druksel’prints and general printed matter.
Stedelijk Museum, Amsterdam, 1977. Orig. wrappers. 20,5 x 27,5 cm. With illustrations in col. and b/w. Text in Dutch and English. 72 pag. FINE COPY
Book number: 53926
€  14.00 [Appr.: US$ 17.56 | £UK 11.25 | JP¥ 1397]
Keywords: Art / Dutch artist ; Stedelijk Museum / Municipal Museum Amst
In shopping cart

More information

SM 1977:, WERKMAN, H.N. ; MARTINET, J.
Hendrik Nicolaas Werkman 1882 - 1945.’druksels’ en gebruiksdrukwerk / ‘druksel’prints and general printed matter.
Stedelijk Museum, Amsterdam, 1977. Orig. wrappers. 20,5 x 27,5 cm. With illustrations in col. and b/w. Text in Dutch and English. 72 pag. FINE COPY Met aankondigingsfolder van het verschijnen van de reprint van THE NEXT CALL
Book number: 73016
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Keywords: Art / Dutch artist ; Stedelijk Museum / Municipal Museum Amst
In shopping cart

More information

SM 1977:, WERKMAN, H.N. ; MARTINET, J.
Hendrik Nicolaas Werkman 1882 - 1945.’druksels’ en gebruiksdrukwerk / ‘druksel’prints and general printed matter.
Stedelijk Museum, Amsterdam, 1977. Orig. wrappers. 20,5 x 27,5 cm. With illustrations in col. and b/w. Text in Dutch and English. 72 pag. FINE COPY Met aankondigingsfolder van het verschijnen van de reprint van THE NEXT CALL Text on first endpaper. NEAR FINE COPY
Book number: 75303
€  14.00 [Appr.: US$ 17.56 | £UK 11.25 | JP¥ 1397]
Keywords: Art / Dutch artist Typography /Typografie ; Stedelijk Museum / Municipal Museum Amst
In shopping cart

More information

SM 1945:, WERKMAN, H.N. & VRIES, HENDRIK DE.
H.N. Werkman, Drukker-Schilder.
Oorspr. omslag, 16 pag. gevolgd door illustraties in z/w. Tekst Hendrik de Vries, A.J.Zuidhoff. Typ. D.Elffers. Catalogus expositie in het Stedelijk te Amsterdam (24 nov.-17 dec. 1945). REDELIJK EXEMPLAAR
Book number: 75549
€  25.00 [Appr.: US$ 31.37 | £UK 20.25 | JP¥ 2495]
Keywords: ; Stedelijk Museum / Municipal Museum Amst
In shopping cart

More information

VRIES, HENDRIK DE ; ZUITHOFF, DR A.J. ; WERKMAN, H.N.
H.N. Werkman Drukker-schilder 1882 1945
Catalogus nav een tentoonstelling in het Stedelijk Museum, Amsterdam, 1945, 1e druk, gebroch.16.pp. +afbeeldingen van zijn werk. Omslag licht smoezelig, inhoud goed.
Book number: km19785
€  30.00 [Appr.: US$ 37.64 | £UK 24.25 | JP¥ 2994]
Catalogue: Kunst
Keywords: kunst, kunstgeschiedenis, werkman, groningen, de ploeg, drukker-kunstenaar, 20e eeuw, verzet
In shopping cart

More information

WERKMAN, H.N. & JORDENS, J.G.
de 2e twintig. Linoleumsneden van leerlingen eener H.B.S.V.
H.N. Werkman, 1925. Ed./Druk: 1. Gekartonneerd. Pp: 20. with 20 expressionist woodcuts designed by students of Groningen Graphic Design school, edited by their teacher Jan Gerrit Jordens (1883-1962) and with short introduction in Dutch by Jordens, bound as a blockbook. Published in 300 copies. Printed by H.N. Werkman. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U842749
€  150.00 [Appr.: US$ 188.19 | £UK 120.25 | JP¥ 14970]
Catalogue: Kunst
In shopping cart

More information

WERKMAN, H. N. EN AB VISSER
Bos-Idylle. Naar Een 18e Eeuwse Gravure. Voliere Reeks
Groningen, In agris occupatis A.Th. Mooij, W.H. Nagel en W.H. Overbeek. 1944, First Edition. Ingenaaid. dit is nr. 61 van de totale oplage van 310 waarvan ongeveer de helft door de Duitsers is vernietigd. Qoed.
Book number: 011971
€  80.00 [Appr.: US$ 100.37 | £UK 64.25 | JP¥ 7984]
Catalogue: De Ploeg
In shopping cart

More information

WERKMAN, H.N.
Brieven van H.N. Werkman.
Amsterdam, Arbeiderspers, 1982. Tweede druk. Paperback. Privé-domein Nr. 10. 197 pag.UITSTEKEND EXEMPLAAR
Book number: 43814
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Catalogue: Literature
Keywords: Literatuur / Eerste druk ; Privé-domein
In shopping cart

More information

WERKMAN H. N.
Brieven aan Ate en Wiea Zuithoff.
Utrecht, Swertz. 1995. 103 pp. goed.
Book number: 002642
€  12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198]
Keywords: Werkman Drukkunst
In shopping cart

More information

 -
WERKMAN, H.N.
Brieven van H.N. Werkman 1940 - 1945
Amsterdam, De Arbeiderspers, 1968. Ingenaaid, 1e druk. 197 pp. Verzorgd door J. Martinet. nr. 10 maat boek hxb 195 x 115 mm. Goed.
Book number: 1665
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Catalogue: Privé-domein
In shopping cart

More information

 -
WERKMAN, H.N.
Brieven van H.N. Werkman 1940-1945
Paperback; 2e druk, 1982; De Arbeiderspers, Amsterdam; 197pp.; Conditie: Goed
Book number: 122232
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: Privé-domein
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | - Next page

New Search