| ||||
|
|
|
|||
| found: 24 books |
Aan de waterkant. / Ons boekenplankje nr. 14. Amsterdam, V. Holkema & Warendorf. Zonder jaartal, 234 pp, Gebonden, illustraties Book number: 101548848 € 15.50 [Appr.: US$ 19.45 | £UK 12.5 | JP¥ 1547]
Keywords: kinderboeken | In shopping cart More information div> |
Anneke van den dokter H. ten Brink. Ed./Druk: 1. Linnen band. Pp: 190. Cond./Kwaliteit: Redelijk. Book number: U1917499 € 12.50 [Appr.: US$ 15.68 | £UK 10.25 | JP¥ 1248] Catalogue: Kinderboeken
| In shopping cart More information div> |
De Boschjes-club Den Haag, Van Goor zonder jaar platen Nans van Leeuwen 3e dr. - Linnen, ruimte op voorkneep intern Book number: J84817 € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Kinder- en jeugdboeken
Keywords: jeugdboek/Scheveningen | In shopping cart More information div> |
De Boschjes-club`. LJ Veen, Amsterdam, 1885, 213 pp. hardcover 16 x 25 cm, fraaie illustraties van L. W. R. Wenckebach. Schutblad ontbreekt. -- 't DuveltjeBook number: 0201-338 € 7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699] Catalogue: Kinder / Jeugd Boek
| In shopping cart More information div> |
De boschjes-club Amsterdam, Veen z j illustraties L W R Wenckebach 2e dr. - Linnen Book number: J63963 € 9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Kinder- en jeugdboeken
Keywords: jeugdboek | In shopping cart More information div> |
De Boschjes-club Veen. 288pp Gebonden linnen Book number: 101358428 € 16.50 [Appr.: US$ 20.7 | £UK 13.25 | JP¥ 1647]
| In shopping cart More information div> |
De boschjesclub Den Haag, 223 .pp, hard cover, 16 x 25 cm. Tekening door Van Leeuwen Nans, foxing/roestvlekjes. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 72074&25D € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Oude Kinder- En Jeugdboeken
Keywords: Oude kinder- en jeugdboeken | In shopping cart More information div> |
De buren Amsterdam, Veen zonder jaar tekeningen C Rovers 1e dr. - Rood linnen band, goede staat Book number: J71772 € 7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699] Catalogue: Kinder- en jeugdboeken
Keywords: jeugdboek | In shopping cart More information div> |
De buren. Veen Amsterdam,Zj. 219P. Bedrukte linnen band. Met tekeningen van C.Rovers. (goed) Book number: 38603 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Kinderboeken
| In shopping cart More information div> |
Constance trok van huis tot huis Arnhem, Ten Brink zonder jaar platen en bandtekening van Enna F Nieuwenhuis 1e dr. - Linnen, ruimte op binnenkneep Book number: J96130 € 4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449] Catalogue: Kinder- en jeugdboeken
Keywords: jeugdboek | In shopping cart More information div> |
Do en Lo Verster. Oorspronkelijk verhaal- jongens en meisjesbibliotheek Meppel, H. ten Brink, 1910. 1e druk. Linnen band met opdruk, 179p., met platen van Louis Raemaekers, omslag vervaald, verder in goede staat. Book number: MB13/249 € 20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996] Catalogue: Meisjesboeken
| In shopping cart More information div> |
De familie van Clarenbeek en hun trouwe Antoon Doetinchem, Misset z j ill Frans van Noorden 1e dr. - (Misset's bibliotheek voor de jeugd). - Halflinnen Book number: J19962 € 4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449] Catalogue: Kinder- en jeugdboeken
Keywords: kinderboek/jeugdboek | In shopping cart More information div> |
De grote taak van Emmeline Rotterdam, Voorhoeve z j ill Gabi Wirth 1e en 2e dr. - Halflinnen en karton Book number: J50623 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Kinder- en jeugdboeken
Keywords: jeugdboek | In shopping cart More information div> |
De grote taak van Emmeline. Voorhoeve/Bredee, n.d. (1937). 115 pp. Karton. Illustr. Gabi Wirth. Book number: 38461 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: meisjesboeken jeugdboeken kinderboeken | In shopping cart More information div> |
Het moeilijke begin Veen. rond 1916 2e druk 243pp Gebonden linnen Book number: 101334742 € 16.50 [Appr.: US$ 20.7 | £UK 13.25 | JP¥ 1647]
Keywords: romans | In shopping cart More information div> |
Het moeilijke begin Amsterdam, Veen z j ill Willy Sluiter 3e en 2e dr. - Linnen Book number: J29010 € 11.40 [Appr.: US$ 14.3 | £UK 9.25 | JP¥ 1138] Catalogue: Kinder- en jeugdboeken
Keywords: kinderboek/jeugdboek | In shopping cart More information div> |
Rietje zorgt ervoor. Assen, Van Gorcum & Comp. N.V., z.j. Or. omslag, 29+3p. ¶ Met tekeningen ('zwartjes') van Ans Muller-Idzerda. Serie: 'Naar 't zonlicht toe....' Nr. 24(?). Met illustratie op vooromslag geplakt. Omslag iets verkleurd; goed exemplaar. Book number: 18384 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Jeugdliteratuur
Keywords: Jeugdliteratuur | In shopping cart More information div> |
De tante van het Duinveld Amsterdam, L.J. Veen gebonden, 211 pag., Porto 3,00 euro, naam op schutblad en roestvlekken op bladen, verder in goede staat. Book number: MP938/34807 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Kinder / Jeugdboeken
| In shopping cart More information div> |
De tante uit het Duinveld. L.J. Veen Amsterdam, (1906)., 219 pp., linnen, wat smoezelig, naam op schutblad. Ill.: met serie-band van Wenckenbach en 4 platen.; C.; Rovers. . Book number: 187-86 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497] Catalogue: JEUGDBOEKEN
Keywords: serie band 4 . . | In shopping cart More information div> |
Vooruitgestuurd Amsterdam, Veen 1909 tek G van Doorn 1e dr. - Linnen, uitstekende staat Book number: J19821 € 7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749] Catalogue: Kinder- en jeugdboeken
Keywords: jeugdboek/Nederlands-Indië | In shopping cart More information div> |
Vriendschap van Bertha en Beata Veen. Ed./Druk: 1. Linnen band. Pp: 228. Cond./Kwaliteit: Redelijk. Book number: U223222 € 6.99 [Appr.: US$ 8.77 | £UK 5.75 | JP¥ 698] Catalogue: Kinderboeken
| In shopping cart More information div> |
De vriendschap van Bertha en Beate. Amsterdam, L.J. Veen. Jeugdboek Geïll. Frida Langeler. matig. tekst en illustraties. Book number: K162 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Kinderboeken
Keywords: Kinderboek | In shopping cart More information div> |
Wij zijn jong! L.J. Veen. Ed./Druk: 1. Linnen band. Pp: 202. Cond./Kwaliteit: Redelijk. Book number: U1917622 € 7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699] Catalogue: Kinderboeken
| In shopping cart More information div> |
Wij zijn jong! Amsterdam, Veen. 1e druk. linnen, Ill.: niet geïllustreerd. voorin iets los; linnen hier en daar kaal. Goed. Book number: 009298 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: kinderboeken
Keywords: niet geïllustreerd | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 |