ascending
descending
found: 24 books

WEHL, NANNIE VAN
Aan de waterkant. / Ons boekenplankje nr. 14.
Amsterdam, V. Holkema & Warendorf. Zonder jaartal, 234 pp, Gebonden, illustraties
Book number: 101548848
€  15.50 [Appr.: US$ 19.45 | £UK 12.5 | JP¥ 1547]
Keywords: kinderboeken
In shopping cart

More information

VAN WEHL, NANNIE
Anneke van den dokter
H. ten Brink. Ed./Druk: 1. Linnen band. Pp: 190. Cond./Kwaliteit: Redelijk.
Book number: U1917499
€  12.50 [Appr.: US$ 15.68 | £UK 10.25 | JP¥ 1248]
Catalogue: Kinderboeken
In shopping cart

More information

WEHL, NANNIE VAN
De Boschjes-club
Den Haag, Van Goor zonder jaar platen Nans van Leeuwen 3e dr. - Linnen, ruimte op voorkneep intern
Book number: J84817
€  8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Keywords: jeugdboek/Scheveningen
In shopping cart

More information

WEHL, NANNIE, VAN (= S.LUGTEN-REYS)
De Boschjes-club`.
LJ Veen, Amsterdam, 1885, 213 pp. hardcover 16 x 25 cm, fraaie illustraties van L. W. R. Wenckebach. Schutblad ontbreekt.
Book number: 0201-338
€  7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699]
In shopping cart

More information

WEHL, NANNIE VAN
De boschjes-club
Amsterdam, Veen z j illustraties L W R Wenckebach 2e dr. - Linnen
Book number: J63963
€  9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Keywords: jeugdboek
In shopping cart

More information

WEHL, NANNIE VAN
De Boschjes-club
Veen. 288pp Gebonden linnen
Book number: 101358428
€  16.50 [Appr.: US$ 20.7 | £UK 13.25 | JP¥ 1647]
In shopping cart

More information

VAN WEHL NANNIE
De boschjesclub
Den Haag, 223 .pp, hard cover, 16 x 25 cm. Tekening door Van Leeuwen Nans, foxing/roestvlekjes. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 72074&25D
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: Oude kinder- en jeugdboeken
In shopping cart

More information

WEHL, NANNIE VAN
De buren
Amsterdam, Veen zonder jaar tekeningen C Rovers 1e dr. - Rood linnen band, goede staat
Book number: J71772
€  7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699]
Keywords: jeugdboek
In shopping cart

More information

WEHL,NANNIE VAN
De buren.
Veen Amsterdam,Zj. 219P. Bedrukte linnen band. Met tekeningen van C.Rovers. (goed)
Book number: 38603
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Kinderboeken
In shopping cart

More information

WEHL, NANNIE VAN
Constance trok van huis tot huis
Arnhem, Ten Brink zonder jaar platen en bandtekening van Enna F Nieuwenhuis 1e dr. - Linnen, ruimte op binnenkneep
Book number: J96130
€  4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449]
Keywords: jeugdboek
In shopping cart

More information

WEHL VAN, NANNIE
Do en Lo Verster. Oorspronkelijk verhaal- jongens en meisjesbibliotheek
Meppel, H. ten Brink, 1910. 1e druk. Linnen band met opdruk, 179p., met platen van Louis Raemaekers, omslag vervaald, verder in goede staat.
Book number: MB13/249
€  20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996]
Catalogue: Meisjesboeken
In shopping cart

More information

WEHL, NANNIE VAN
De familie van Clarenbeek en hun trouwe Antoon
Doetinchem, Misset z j ill Frans van Noorden 1e dr. - (Misset's bibliotheek voor de jeugd). - Halflinnen
Book number: J19962
€  4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449]
Keywords: kinderboek/jeugdboek
In shopping cart

More information

WEHL, NANNIE VAN
De grote taak van Emmeline
Rotterdam, Voorhoeve z j ill Gabi Wirth 1e en 2e dr. - Halflinnen en karton
Book number: J50623
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: jeugdboek
In shopping cart

More information

WEHL, NANNIE VAN,
De grote taak van Emmeline.
Voorhoeve/Bredee, n.d. (1937). 115 pp. Karton. Illustr. Gabi Wirth.
Book number: 38461
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: meisjesboeken jeugdboeken kinderboeken
In shopping cart

More information

WEHL, NANNIE VAN
Het moeilijke begin
Veen. rond 1916 2e druk 243pp Gebonden linnen
Book number: 101334742
€  16.50 [Appr.: US$ 20.7 | £UK 13.25 | JP¥ 1647]
Keywords: romans
In shopping cart

More information

WEHL, NANNIE VAN
Het moeilijke begin
Amsterdam, Veen z j ill Willy Sluiter 3e en 2e dr. - Linnen
Book number: J29010
€  11.40 [Appr.: US$ 14.3 | £UK 9.25 | JP¥ 1138]
Keywords: kinderboek/jeugdboek
In shopping cart

More information

WEHL, NANNIE VAN
Rietje zorgt ervoor.
Assen, Van Gorcum & Comp. N.V., z.j. Or. omslag, 29+3p.
¶ Met tekeningen ('zwartjes') van Ans Muller-Idzerda. Serie: 'Naar 't zonlicht toe....' Nr. 24(?). Met illustratie op vooromslag geplakt. Omslag iets verkleurd; goed exemplaar.
Book number: 18384
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Jeugdliteratuur
Keywords: Jeugdliteratuur
In shopping cart

More information

 -
VAN WEHL, NANNIE; ROVERS C. (TEKENINGEN)
De tante van het Duinveld
Amsterdam, L.J. Veen gebonden, 211 pag., Porto 3,00 euro, naam op schutblad en roestvlekken op bladen, verder in goede staat.
Book number: MP938/34807
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
In shopping cart

More information

WEHL, NANNIE, VAN (= S.LUGTEN-REYS),
De tante uit het Duinveld.
L.J. Veen Amsterdam, (1906)., 219 pp., linnen, wat smoezelig, naam op schutblad. Ill.: met serie-band van Wenckenbach en 4 platen.; C.; Rovers. .
Book number: 187-86
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Catalogue: JEUGDBOEKEN
Keywords: serie band 4 . .
In shopping cart

More information

WEHL, NANNIE VAN
Vooruitgestuurd
Amsterdam, Veen 1909 tek G van Doorn 1e dr. - Linnen, uitstekende staat
Book number: J19821
€  7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749]
Keywords: jeugdboek/Nederlands-Indië
In shopping cart

More information

NANNIE VAN WEHL
Vriendschap van Bertha en Beata
Veen. Ed./Druk: 1. Linnen band. Pp: 228. Cond./Kwaliteit: Redelijk.
Book number: U223222
€  6.99 [Appr.: US$ 8.77 | £UK 5.75 | JP¥ 698]
Catalogue: Kinderboeken
In shopping cart

More information

VAN WEHL, NANNIE
De vriendschap van Bertha en Beate.
Amsterdam, L.J. Veen. Jeugdboek Geïll. Frida Langeler. matig. tekst en illustraties.
Book number: K162
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Kinderboeken
Keywords: Kinderboek
In shopping cart

More information

VAN WEHL, NANNIE
Wij zijn jong!
L.J. Veen. Ed./Druk: 1. Linnen band. Pp: 202. Cond./Kwaliteit: Redelijk.
Book number: U1917622
€  7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699]
Catalogue: Kinderboeken
In shopping cart

More information

WEHL, NANNIE VAN (S. LUGTEN-REYS)
Wij zijn jong!
Amsterdam, Veen. 1e druk. linnen, Ill.: niet geïllustreerd. voorin iets los; linnen hier en daar kaal. Goed.
Book number: 009298
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Catalogue: kinderboeken
Keywords: niet geïllustreerd
In shopping cart

More information

| Pages: 1 |

New Search