| ||||
|
|
|
|||
| found: 34 books on 2 pages. This is page 1 - Next page |
Even napraten over Aalst in 1901... Louis Paul Boon Vereniging v.z.w. 1982. Ed./Druk: 1. Paperback. Met 15 bladzijden handschrift in fac-simile en eerder onuitgegeven werk van Marcel Wauters en Willem M. Roggeman. Eerst uitgave van de Louis Paul Boon Vereniging vzw. Cond./Kwaliteit: Als nieuw. Book number: U140061 € 50.00 [Appr.: US$ 62.73 | £UK 40.25 | JP¥ 4990] Catalogue: Romans
| In shopping cart More information div> |
Waar is de eerste morgen? 3 Manteau, 1968, 123 .pp, soft cover, 13 x 21 cm. Eerste blz.: onderlijningen in bic. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Magazijn b) Book number: 284487&21A € 9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Poëzie
Keywords: Poëzie | In shopping cart More information div> |
Als de nachtegaal toeslaat Antwerpen, De Galge 1969 (eerste druk), ingenaaid, 152 p., porto 2,50 euro, rug licht verkleurd, in goede staat. Book number: ED359/29223 € 12.50 [Appr.: US$ 15.68 | £UK 10.25 | JP¥ 1248] Catalogue: Literatuur
| In shopping cart More information div> |
Als de Nachtegaal Toeslaat Antwerpen, Monas/De Galge. 1969, 1st Edition. Soft cover. Book, Good. Book number: 004364 € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
| In shopping cart More information div> |
Als de nachtegaal toeslaat 1969. Paperback. Pp: 149. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1533112 € 7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749] Catalogue: Romans
| In shopping cart More information div> |
Als de nachtegaal toeslaat Antwerpen, 1969, 152 .pp, paperback, 12 x 20 cm. De Galge nr.37, Bibliotheekstempel/Ownership stamp/Cachet de bibliothèque/Bibliothekstempel. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 201090&82C € 9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Als de nachtegaal toeslaat Antwerpen, 1969, 152 .pp, paperback, 12 x 20 cm. Gevouwen rug/Folded back. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Magazijn b) Book number: 259041&96D € 9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Poëzie
Keywords: Poëzie | In shopping cart More information div> |
Anker en zon. Antwerpen, S.M. Ontwikkeling, [1960]. Oorspr. omslag. 96 p. Nieuw Vlaams Tijdschrift Reeks. Omslagontwerp John Trouillard. Book number: R5476 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497] Catalogue: Proza
Keywords: proza | In shopping cart More information div> |
Anker en zon. Album. Antwerpen, S.M. Ontwikkeling, z.j.(1960). Or. omslag met flappen, 96p. ¶ Eerste druk. Omslagontwerp John Trouillard. Nieuw Vlaams Tijdschrift Reeks. Omslag iets verkleurd en met nekele kleine vlekjes; verder mooi exemplaar. Book number: 29043 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur Vlaamse literatuur | In shopping cart More information div> |
Anker En Zon Antwerpen, S. M. Ontwikkeling. 1960. Soft cover. Book, Good/No Jacket. Book number: 2953 € 35.00 [Appr.: US$ 43.91 | £UK 28.25 | JP¥ 3493]
Keywords: poëzie | In shopping cart More information div> |
Apoteek Antwerpen, DE Sikkel 1958 1e dr. - Gebrocheerd, omslagtekening van Lucebert Book number: F76900 € 25.00 [Appr.: US$ 31.37 | £UK 20.25 | JP¥ 2495] Catalogue: Nederlandse en vertaalde literatuur
Keywords: nederlandse literatuur/poëzie | In shopping cart More information div> |
Apoteek. Antwerpen, Uitgeverij De Sikkel N.V., 1958. Or. omslag, 79+1p. ¶ Illustratie op vooromslag van Lucebert. Iets verkleurd; minimaal lijntje op voorzijde; goed exemplaar. Book number: 9536 € 25.00 [Appr.: US$ 31.37 | £UK 20.25 | JP¥ 2495] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: Lucebert Nederlandse literatuur Vlaamse literatuur | In shopping cart More information div> |
Apoteek Antwerpen, De Sikkel. 1958. Soft cover. Book, Omslagtekening van Lucebert. Good/No Jacket. Signed by Author(s). Book number: 2990 € 40.00 [Appr.: US$ 50.18 | £UK 32.25 | JP¥ 3992]
Keywords: poëzie | In shopping cart More information div> |
Apoteek Antwerpen, De Sikkel. 1958. Soft cover. Book, Omslagtekening van Lucebert. Good/No Jacket. Book number: 2989 € 35.00 [Appr.: US$ 43.91 | £UK 28.25 | JP¥ 3493]
Keywords: poëzie | In shopping cart More information div> |
Er Is Geen Begin En Geen Einde Antwerpen, Demian. 2008, 1st Edition. Soft cover. Book, Dit is nummer 70 of 71 van 400. Omslagtekening van Louis-Paul Boon. Good/No Jacket. Book number: 000048 € 18.00 [Appr.: US$ 22.58 | £UK 14.5 | JP¥ 1796]
Keywords: poëzie | In shopping cart More information div> |
Haperingen - zeven gedichten, zeven etsen Mechnig, Marcel, 1981. Ed./Druk: 1. Anders, nl. Folio. Bevat 'zeven met de hand geschreven gedichten van Marcel Wauters en zeven etsen'. De etsen zijn gesigneerd in de plaat, en in potlood genummerd en van titel voorzien. Gedrukt in een oplage van 30 (+XII) exemplaren. Cond./Kwaliteit: Als nieuw. Book number: U664246 € 725.00 [Appr.: US$ 909.59 | £UK 580.25 | JP¥ 72355] Catalogue: Poëzie
| In shopping cart More information div> |
Hipoteek Antwerpen, S. M. Ontwikkeling. 1962. Hardcover. Book, Good/Good. Book number: 2951 € 35.00 [Appr.: US$ 43.91 | £UK 28.25 | JP¥ 3493]
Keywords: proza | In shopping cart More information div> |
Hipoteek. Antwerpen, S.M. Ontwikkeling, (1962). Or. Karton met goudopdruk en omslag, 60+4p. ¶ Eerste druk. Omslag minimaal verkleurd; mooi exemplaar. Book number: 29041 € 27.50 [Appr.: US$ 34.5 | £UK 22.25 | JP¥ 2745] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur Vlaamse literatuur | In shopping cart More information div> |
Hipoteek Antwerpen, 1962, 60 .pp, hard cover/dust jacket, 11 x 17 cm. 1e druk/edition/édition/Ausgabe. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Antwerpen) Book number: 205164&A € 45.00 [Appr.: US$ 56.46 | £UK 36.25 | JP¥ 4491] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Hypoteek Ontwikkeling, 1962. Linnen band. Eerste uitgave. Puntgaaf ex. // Tijd en Mens. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U28845 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Romans
| In shopping cart More information div> |
Nota's voor een portret - Wit tegenbericht. Wetteren, Uitgave Hedendaags, z.j. (1967). Or. omslag met flappen, 66p. ¶ Eerste druk. Gedrukt op de persen van Leo Drieghe te Wetteren met zijn opvallende typografie. Mooi exemplaar. Book number: 29042 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: Drieghe, Leo Nederlandse literatuur Tijd en mens Vlaamse literatuur Wetteren | In shopping cart More information div> |
Nota's voor een portret - Wit tegenbericht. Wetteren, Uitgave Hedendaags, 1967. Or. omslag met flappen, 66p. ¶ Eerste druk. Gedrukt op de persen van Leo Drieghe te Wetteren met zijn opvallende typografie. Twee stempels en nummer op titelpagina; stempel op pag. 53; omslag iets verkleurd; achterin sticker niet geheel verwijderd; verder goed exemplaar. Book number: 21214 € 8.50 [Appr.: US$ 10.66 | £UK 7 | JP¥ 848] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: Drieghe Nederlandse literatuur Vlaamse literatuur | In shopping cart More information div> |
Nota's Voor Een Portret/Wit Tegenbericht Wetteren, Hedendaags Wetteren. 1967, 1st Edition. Soft cover. Book, Gesigneerd met opdracht. Gedrukt op de persen van Leo Drieghe in Wetteren. Good/Good. Signed by Author(s). Book number: 000590 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
| In shopping cart More information div> |
Nota's voor een portret - Wit tegenbericht. Wetteren, Uitgave Hedendaags, z.j. (1967). Or. omslag, 66p. ¶ Eerste druk. Gedrukt op de persen van Leo Drieghe te Wetteren met zijn opvallende typografie. Mooi exemplaar met signatuur van de auteur. Book number: 11377 € 20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: Drieghe, Leo Gesigneerd Mechelen 2004 Nederlandse literatuur Tijd en mens Vlaamse literatuur Wetteren | In shopping cart More information div> |
Nota's Voor Een Portret / Wit Tegenbericht Wetteren, Hedendaags Wetteren. 1967. Soft cover. Book, Good/No Jacket. Book number: 3006 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Keywords: poëzie | In shopping cart More information div> |