| ||||
|
|
|
|||
| found: 21 books |
Groot Chinees kookboek 1975. Hardcover. Pp: 452. ISBN: 9789024502493. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1388499 € 9.95 [Appr.: US$ 12.48 | £UK 8 | JP¥ 993] Catalogue: Koken
Keywords: 9789024502493 | In shopping cart More information div> |
Een kooi vol liederen De Arbeiderspers, 1979. Paperback. Pp: 84. ISBN: 9789029532327. Cond./Kwaliteit: Redelijk. Book number: U1501972 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: Poëzie
Keywords: 9789029532327 | In shopping cart More information div> |
Een kooi vol liederen De Arbeiderspers, 1979. Paperback. Pp: 84. ISBN: 9789029532327. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U2102914 € 6.50 [Appr.: US$ 8.15 | £UK 5.25 | JP¥ 649] Catalogue: Poëzie
Keywords: 9789029532327 | In shopping cart More information div> |
ALS SCHRIJVERS KOKEN, Antwerpen, De Vries, Paperback, 120pp. ISBN 9789064812835. ¶ Schrijvers achter hét fornuis: een prozaïsche aangelegenheid of een inspirerend spektakel? In Als schrijvers koken neemt de lezer letterlijk een kijkje in de keuken van diverse auteurs op het moment dat zij hun lievelingsrecept klaarmaken. Onderwijl vertellen zij over hun culinaire ideeën, de overeenkomst tussen koken en schrijven en de mate waarin eten een rol speelt in hun werk. Naast recepten van tientallen schrijvers, dichters en publicisten ziet de lezer de auteurs gefotografeerd achter dampende schotels en omgeven door heerlijke spijzen. Tezamen met de persoonlijke verhalen, literaire fragmenten, dichtregels en illustraties zal Als schrijvers koken zeker de eetlust en de leeshonger opwekken. Nieuw. Book number: 33061 € 17.50 [Appr.: US$ 21.96 | £UK 14.25 | JP¥ 1747]
Keywords: 9789064812835 kookboek cuisine kitchen recep culinair literatuur littérature literature | In shopping cart More information div> |
Schlechts de namen der grote drinkers leven voort. Literaire Reuzepocket 257. Amsterdam. De Bezige Bij. 1968. 8°. 63pp. Pap. Book number: 25568 € 13.00 [Appr.: US$ 16.31 | £UK 10.5 | JP¥ 1297]
Keywords: Literatuur, Literatur, Litarature | In shopping cart More information div> |
Slechts de namen der grote drinkers leven voort, (gedichten), A'dam, BB, 1e dr.1968, 63p., Garenloos, Reeks: LRP257 Typ.: Tessa FAGEL Omsl.: naar Olga WIESE Iets verkleurd, maar mooi ex., Book number: 8820 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Keywords: nederlands | In shopping cart More information div> |
Slechts de namen der grote drinkers leven voort. Amsterdam, De Bezige Bij, 1968. Garenloos. 64 p. 1e druk. Cellofaan rug wat beschadigd en lichte plakbandresten binnenzijde omslag. Book number: 258747 € 9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
| In shopping cart More information div> |
Slechts de namen der grote drinkers leven voort. Amsterdam, De Bezige Bij, 1968, 1e druk. Paperback (lichte verkleuring rand bovenzijde), 20 x 12,5 cm. 63 p. Net exemplaar. Book number: 16248 € 11.50 [Appr.: US$ 14.43 | £UK 9.25 | JP¥ 1148] Catalogue: Literatuur/Literature
Keywords: Literatuur/Literature Poezie/Poetry | In shopping cart More information div> |
Tant pis pour le clown Amsterdam: De Bezige Bij, 1966. Literaire pocketserie, 133. 1e druk, Pocket, Slapkartonnen band. Heel goed. (Please inquire before collecting in our bookstore) . Book number: 64265.POE € 12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198] Catalogue: Literatuur poëzie
Keywords: Literaire pocketserie, 133 | In shopping cart More information div> |
Tant pis pour le clown. Gedichten. Literaire Pocket. 133. Amsterdam. Uitgeverij de Bezige Bij. 1966. Kl.8°. 47pp. Pap. Penstrepen in de marge. Book number: 25566 € 9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Keywords: Literatuur, Literatur, Litarature | In shopping cart More information div> |
Tant pis pour le clown. Gedichten De Bezige Bij, Amsterdam, 1966. 1ste. paperback, Literatire Pocket 133, 47 pp., omslag Karel Beunis, typografie Peter Renard. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 24515 € 12.50 [Appr.: US$ 15.68 | £UK 10.25 | JP¥ 1248] Catalogue: Literatuur Poëzie
Keywords: Literatuur Nederlandstalig | In shopping cart More information div> |
Tant pis pour le clown. Amsterdam: De Bezige Bij, 1966. 1e dr. 47 p. Pbck. . -- ParadoxBook number: 9677 € 8.50 [Appr.: US$ 10.66 | £UK 7 | JP¥ 848] Catalogue: Poëzie: na 1945
| In shopping cart More information div> |
Tant pis pour le clown, gedichten, A'dam, BB, 1e dr.1966, 47p., garenloos, Reeks: LP133 Typ.: Peter RENARD Omsl.: KAREL BEUNIS Book number: 385 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Keywords: nederlands | In shopping cart More information div> |
Verzamelde Gedichten. Amsterdam, Bert Bakker, 1985. Met illustraties. Karton. Paperback. 8vo (oblong). 295 pp. (Randen bij rug ontkleurd. Goed exemplaar.) .Samengesteld door Rien Vroegindeweij en Erik van Muiswinkel. Riekus Waskowsky (1932 - 1977) verwierf zich in de jaren zestig literaire faam met enkele poëziebundels. Zeer persoonlijke poëzie met een mengeling van eruditie, ironie en volkse directheid. Zijn eerste bundel werd bekroond met de Alice van Nahuysprijs. Hendericus Mattheus Waskowsky, roepnaam Riekus, werd op 15 oktober 1932 geboren in Rotterdam. Eén van zijn overgrootvaders was een Poolse vuurtorenwachter die in het midden van de negentiende eeuw aan de Nederlandse kusten terechtkwam; hij bracht de naam Waskowsky het land binnen. Waskowsky publiceerde tussen 1959 en 1962 enkele gedichten en proza-stukken in de Rotterdamse blaadjes Draakje en Exalto. Een zending van vijftien gedichten naar Gard Sivik (geen van allen geplaatst) moet ook in deze periode hebben plaatsgevonden. Na zijn scheiding van Mien den Ouden, eind 1963, ging hij zich in Rotterdam manifesteren als dichter. Hij raakte goed bevriend met de dichters Jules Deelder (die hem meestal ‘Krasnapolsky’ noemde, of ‘Rinus’, twee verbasteringen die Waskowsky niet leuk vond) en Casper van den Berg, en verkeerde enige tijd (1962 en 1963) onder Kentering-literatoren, die voornamelijk uit Delft kwamen. Volgens Van den Berg had Waskowsky tamelijk veel invloed op zijn vrienden vanwege zijn strikt eigenzinnige voorkeuren en belangstellingen. Hij las al in de vroege jaren zestig Wittgenstein, en in 1958 was zijn belangstelling voor de Spaanse en Latijns-Amerikaanse literatuur gewekt. Waskowsky benaderde onder de Rotterdammers in die tijd het romantische beeld van de ‘literator-filosoof-bohémien’ misschien wel het meest. In 1964 kreeg hij voor het eerst gedichten gepubliceerd in een ‘officieel’ literair tijdschrift, Vandaag. Zijn naam als dichter raakte gevestigd. In plaats van zitting te nemen in redacties van tijdschriften en regelmatig te publiceren, nam Waskowsky echter een baan als slaapwagenconducteur bij de Wagons-Lits, de maatschappij die de internationale slaap-treinen van voedsel, beddengoed en passagiers voorzag. In verschillende gedichten en verhaaltjes greep Waskowsky later direct of indirect terug op deze slaaptrein-periode. Achterop zijn eerste bundel Tant pis pour le clown (De Bezige Bij, 1966) liet hij, behalve wat elementaire biografische gegevens, ook zijn beroep afdrukken: ‘Zijn dagelijks brood verdient hij als slaapwagenconducteur bij de Cie. International des Wagons-Lits.’ (ISBN/EAN: 9035101936) Book number: 12999 € 14.00 [Appr.: US$ 17.56 | £UK 11.25 | JP¥ 1397] Catalogue: Poetry/Poëzie
Keywords: poetry / poezie verzameld werk / / poezie / collected poems / collected works | In shopping cart More information div> |
Verzamelde gedichten Amsterdam, Bert Bakker, 1985, 1e druk. Paperback, 295 pp. Band verkleurd; leessporen. Book number: 12298 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
| In shopping cart More information div> |
Verzamelde gedichten. Samenstelling Rien Vroegindewey en Erik van Muiswinkel. A'dam, Bert Bakker, 1985. Paperback (licht geplooid en verkleurd). 295 pag. Book number: 7191 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497] Catalogue: Poetry
Keywords: Poetry / Nederlands ; | In shopping cart More information div> |
Wie het eerste zijn stenen kwijt is, A'dam, BB, 1e dr.1970, 47p., Garenloos., Ills.: Foto's John Stoel Omsl.: Ruud Maliankay Erotisch dammen..., Book number: 2546 € 20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996]
Keywords: nederlands | In shopping cart More information div> |
Wie Het Eerste Z'n Stenen Kwijt is Amsterdam, Bezige Bij. 1970. Ingenaaid. 48p. Goed. -- Champ-ClarkBook number: 033489 € 17.00 [Appr.: US$ 21.33 | £UK 13.75 | JP¥ 1697] Catalogue: Poezie, Poetry
| In shopping cart More information div> |
Wie het eerste zijn stenen kwijt is. Amsterdam, Bezige Bij, 1970, 1e dr., paperback, 48 p. Book number: 13286 € 18.00 [Appr.: US$ 22.58 | £UK 14.5 | JP¥ 1796] Catalogue: Nederlandse literatuur
| In shopping cart More information div> |
Wiet het eerst zijn stenen kwijt is, Amsterdam, De Bezige Bij, 1970, 1e druk, 48 blz., oorspr. omslag; 12mo Boekgrootte tot 196 mm. Staat: Goed; isbn: geen / none; . met foto's,. Book number: 28764 € 40.00 [Appr.: US$ 50.18 | £UK 32.25 | JP¥ 3992] Catalogue: Nederlandse Literatuur: poëzie
Keywords: POEZIE Nederlands na 1900 | In shopping cart More information div> |
ZWART KWAAD. SATIRISCHE ROMAN. Amsterdam, De Arbeiderspers, 1974 Paperback, originele uitgeversomslag in kleur door Wout Muller, 19.8x12.5 cm., 243 pp. ISBN 9029556595. ¶ Grote ABC nr. 233. Book number: 34029 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: . . . 233 letteren letterkunde 9029556595 | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 |