| ||||
|
|
|
|||
| found: 39 books on 2 pages. This is page 1 - Next page |
Floris Meydam. In vorm. Haarlem, 2003. 208 pp. Col. & b./w. ills. Cloth, dustjacket sl. wrinkled. Book number: 230986 € 45.00 [Appr.: US$ 56.46 | £UK 36.25 | JP¥ 4491]
Keywords: Glass Netherlands Glas Nederland | In shopping cart More information div> |
Deel 15: Glas en kristal. 2e druk. Rott., 1927. 64 pp. 40 ills. Soft cover, edges frayed, loose. Book number: 161931 € 25.00 [Appr.: US$ 31.37 | £UK 20.25 | JP¥ 2495]
Keywords: Glass Netherlands Art & Craft Netherlands Glas Nederland Kunstnijverheid Europa(Nederland) | In shopping cart More information div> |
Deel 15: Glas en kristal. 1e druk Rott., 1924. 52 pp. 31 ills. Soft cover. Book number: 9371 € 25.00 [Appr.: US$ 31.37 | £UK 20.25 | JP¥ 2495]
Keywords: Glass Netherlands Glas Nederland | In shopping cart More information div> |
De belegering van de jonker 2011. Gekartonneerd met stofomslag. Pp: 150. ISBN: 9789079923069. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1189748 € 7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749] Catalogue: Romans
Keywords: 9789079923069 | In shopping cart More information div> |
Dialogen. Amst., Em.Querido, 1920. 130 blz. Gebonden. Band verkleurd. [99478] Book number: 99478 € 6.50 [Appr.: US$ 8.15 | £UK 5.25 | JP¥ 649]
| In shopping cart More information div> |
Dialogen Amsterdam, Querido, 1920. Gebonden, linnen band met goudopdruk, goud op snee, Literaire Luxe-reeks, 130 pp, 1e druk. Rug en voorplat verkleurd, papieren sticker binnenzijde omslag:Stoom en boek-kunst en handelsdrukkerij J.M.Chs. Nijland (Soerabaja), Naam en preegstempel op schutbladen . Book number: 1953321 € 7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749]
| In shopping cart More information div> |
Dylan Thomas Zeist, Uitgeverij Vrij Geestesleven 1998 (eerste druk) paperback, 126 pp., porto 2,50 euro isbn 9789060384428in zeer goede staat, naam op schutblad. Book number: EJD210/73216 € 3.99 [Appr.: US$ 5.01 | £UK 3.25 | JP¥ 398] Catalogue: Verhalen
| In shopping cart More information div> |
Dylan Thomas. Zeist. Indigo. 1998. 8°. 127pp. pap. Bekn. Bibliografie., Illustr. Book number: 12266 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
| In shopping cart More information div> |
Dylan Thomas Zeist Indigo 1998 127 pp. Paperback 13, 5 x 21, 5 cm. Ill. Biografische gegevens. Beknopte bibliografie. Fotoverantwoording. In zeer goede staat Book number: 4679 € 9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Keywords: literature biography dylan thomas karel wasch | In shopping cart More information div> |
DYLAN THOMAS. Zeist, Indigo, 1998. 1e druk. Paperback/garenloos, 21,5cmx13,5cm, Net exemplaar. Ontwerp omslag en zetwerk: Harm van der Meulen. Inhoud: I). Leven. II). Aspecten. 1). Vrienden en vrouwen. 2). Popster avant la lettre. 3). Dylan Thomas in Nederland. 4). Pelgrimages in Laugharne en Swansea. III). Werk. 1). Under Milk Wood. 2). Fragment uit 'Onder het Melkwoud'. 3). Het gevecht. 4). Fern Hill / Varensheuvel. 5). Do not go gentle into that night / ga niet gewillig binnen in die goede nacht. IV). Visies. 1). Een literair criticus. 2). Een psychiater. 3). Een astroloog. 4). Dylan Thomas (1914-1953) over zichzelf. Met Dylan Thomas' leven in vogelvlucht en beknopte bibliografie. Foto-illustraties. 127 pag. Book number: 020936 € 14.00 [Appr.: US$ 17.56 | £UK 11.25 | JP¥ 1397] Catalogue: Algemeen - General
Keywords: wales milkwood hugo claus | In shopping cart More information div> |
Gedichten. Met opdracht en gesigneerd door Karel Wasch. 27.10.'29. Santpoort. C.A.Mees. 1929. 8°. 55pp. Or.linn. Rug verkleurd. Onafgesneden. Book number: 22565 € 22.00 [Appr.: US$ 27.6 | £UK 17.75 | JP¥ 2196]
Keywords: Literatuur, Literatur, Litarature | In shopping cart More information div> |
Gedichten. Santpoort, Mees, 1929. Eerste druk. Halflinnen. 55 pag. Book number: 42624 € 7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699] Catalogue: Poetry
Keywords: Poetry / Nederlands ; | In shopping cart More information div> |
Gedichten. Santpoort, C.A. Mees. 1929. Or. omslag. 53 p. onafgesneden. Book number: K6337 € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Poëzie
Keywords: poëzie | In shopping cart More information div> |
Gedichten. Santpoort, Mees, 1929. Linnen. 56 p. 1e druk. Licht verschoten. ¶ Exemplaar met handgeschreven, gesigneerde opdracht van de auteur: 'Voor den Heer en Mevrouw/ Hans Roest/ te Dordrecht./ Karel Wasch./ Leerdam 2i.ii.'43'. Bijgevoegd: handgeschreven, gesigneerde en gedateerde ('Leerdam 2i.ii.'43') brief van Wasch ter begeleiding van zijn bundel: 'Ter herinnering aan zakelijke telefoongesprekken met artistieken inslag in de maand November 1943'. Wasch was directiesecretaris van de Glasfabriek Leerdam, maar had ook literaire aspiraties. Book number: 16182 € 30.00 [Appr.: US$ 37.64 | £UK 24.25 | JP¥ 2994]
| In shopping cart More information div> |
Glas en kristal. Uit de serie: De toegepaste kunsten in Nederland. Rotterdam, Brusse, 1924. Orig.ingenaaid., 67 pp.,31 afb.van o.a.: glas van de Bazel, Copier, Lanooy, de Lorm, Muller, Berlage,Jongert. Book number: C5992 € 32.00 [Appr.: US$ 40.15 | £UK 25.75 | JP¥ 3194] Catalogue: Art: applied
Keywords: architecture | In shopping cart More information div> |
Glas En Kristal Roma, W.L. & J. Brusse. 1924, First Edition. Orig. Publ. Dec. Wrappers, Large 8Vo. Book, 67 PP. with 31 Ills. On art-glass by Lebeau, Copier, Gidding etc. Published in the series De Toegepaste Kunsten In Nederland. A very good copy. Very Good/No Jacket. Book number: 2970 € 32.00 [Appr.: US$ 40.15 | £UK 25.75 | JP¥ 3194]
Keywords: Applied Art | In shopping cart More information div> |
Glas En Kristal Rotterdam, W. L. & J. Brusse. 1927. Origineel Omslag, 21x16cm, gewijzigde tweede druk; in de reeks De Toegepaste Kunsten in Nederland; met 40 afbeeldingen; 64pp; In Goede Staat. Book number: 004734 € 25.00 [Appr.: US$ 31.37 | £UK 20.25 | JP¥ 2495] Catalogue: Toegepaste Kunsten / Applied Art
| In shopping cart More information div> |
Glas en kristal. [1e druk]. Rotterdam, W.L. & J.Brusse, 1924. 66 blz. 31 afb. Slappe kaft. Goed. Omslag ontwerp van Roelf Gerbrands [1891-1954]. * De Toegepaste Kunsten in Nederland - Deel 15. [118312] Book number: 118312 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
| In shopping cart More information div> |
Glas en Kristal met 40 afbeeldingen. tweede druk. Rotterdam., Brusse., 1927. 21 x 17 cms, 64 bladzijden. kleurrijke omslag. Enige roestvlekken, nette staat. Book number: 15952 € 7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699]
| In shopping cart More information div> |
Glas en Kristal. Met 40 Afbeeldingen. Rotterdam, Brusse (2001), Stiff decorated wrappers, (4), 64 pp. with 40 b/w illustrations, index, From: De Toegepaste Kunsten in Nederland. Second edition. Book number: 20731 € 16.00 [Appr.: US$ 20.07 | £UK 13 | JP¥ 1597] Catalogue: Applied Art
Keywords: Applied Art | In shopping cart More information div> |
Glas en kristal. Rotterdam, Brusse, 1924. Oorspr. omslag. Geïll. z/w. 52 p. ¶ 1ste druk. - de toegepaste kunsten in nederland. - Hoekje uit titelblad. Book number: #41963 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
| In shopping cart More information div> |
Glas en kristal. Met 40 afbeeldingen. Gewijzigde tweede druk. W.L. & J. Brusse. 64 p. 40 ils. Paperback. * De toegepaste kunsten in Nederland. * Rugje licht versl. Book number: 54008 € 12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198] Catalogue: Glas
Keywords: Glas Kristal Kunst, toegepaste | In shopping cart More information div> |
Glas en kristal. [De toegepaste kunsten in Nederland, 14.] Rotterdam: W.L. & J. Brusse, 1924, 8vo, 21cm. 67 blz., 31 foto's. Ingen., orig. gedec. omslag. Uitst. expl. Book number: 8100 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
| In shopping cart More information div> |
| In shopping cart More information div> |
| In shopping cart More information div> |