ascending
descending
found: 22 books

HEINSIUS, DANIEL. RANK, L.PH. & J.D.P.WARNERS & F.L.ZWAAN.
Bacchus en Christus. Twee lofzangen van Daniel Heinsius.
Zwolle, 1965. 352 pp. Soft cover. (Zwolse drukken en herdrukken voor de maatschappij der Nederlandse letterkunde te Leiden. Nr. 53.)
Book number: 210982
€  20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996]
Keywords: Dutch literature 17th century Nederlandse letterkunde 17e eeuw
In shopping cart

More information

WARNERS, J. D. P. & RANK, L. PH
Bacchus. Lyrisch leesboek over de god Bacchus, met aantekeningen en vertalingen, tevens een illustratie van het translatio- imitatio- aemulatio- principe
1971. Paperback. Pp: 364. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1089362
€  9.50 [Appr.: US$ 11.92 | £UK 7.75 | JP¥ 948]
Catalogue: Klassieke talen
In shopping cart

More information

WARNERS, J.D.P. EN RANK, L.PH.
Bacchus. Deel 1: Zijn leven verteld en verklaard door dichters, mythologen en geleerden. Deel 2: Lyrisch leesboek over de god Bacchus.
Atheneum-Polak & Van Gennep: Amsterdam, 1968/70. Paperback, deel 2 met aantekeningen en veretalingen; tevens een illustraite van het ranslatio-aemulatio principe, bibliogr., reg., goede set, 158+ 364 pp.
Book number: 28790
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Catalogue: Literatuur
In shopping cart

More information

WARNERS, J.D.P. & L.PH. RANK.
Bacchus. 1: Zijn leven verteld en verklaard door dichters, mythologen en geleerden. 2: Lyrisch leesboek over de god Bacchus
Amsterdam: Atheneum, 1968. 1e druk, Paperback, 158&364pp. 8o. 2 delen. Goede exemplaren (Please inquire before collecting in our bookstore) .
Book number: 53831.FIL
€  20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996]
Catalogue: Filosofie
In shopping cart

More information

WARNERS, J.D.P. EN L.PH. RANK,
Bacchus. Vol.I: Zijn leven verteld en verklaard door dichters, mythografen en geleerden. Vol.II: Lyrisch leesboek over de god Bacchus, met aantekeningen en vertalingen; tevens een illustratie van het translatio-imitatio-aemulatio-principe.
Athenaeum-Polak&VanGennep, Amsterdam, 1968/71. 2 vols. X,160;364p. Paperback. Vol.1 bit yellowed. Gew/weight: Normal.
Book number: 2148
€  18.50 [Appr.: US$ 23.21 | £UK 15 | JP¥ 1846]
In shopping cart

More information

WARNERS, J.D.P. EN RANK, L.PH.
BACCHUS. Lyrisch leesboek over de god Bacchus, met aantekeningen en vertalingen; tevens een illustratie van het translatio-
imitatio-aemulatio-princile. Deel 2. Athenaeum-Polak & Van Gennep Amsterdam 1971. Utrechtse Publikaties voor Algemene Literatuurwetenschap. Paperback. Netjes. 364 pag.
Book number: 99465
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
In shopping cart

More information

WARNERS, J.D.P. & RANK, L.PH.
Bacchus. Zijn leven verteld en verklaard door dichters, mythologen en geleerden. Deel 1.
Athenaeum-Polak & Van Gennep. 1968. x-159 p. Paperback. * Utrechtse Publikaties voor Algemene Literatuurwetenschap. * Licht gedeukt. Licht verkleurd.
Book number: 74709
€  7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699]
Catalogue: Klassieken
Keywords: Klassieken Klassieken, Griekse Letterkunde Literatuur Mythologie
In shopping cart

More information

WARNERS, J.D.P. (E.A.)
Bacchus en Christus: twee lofzangen van Daniel Heinsius
Zwolle, Tjeenk Willink, 1965. Druk: 1ste druk. octavo, ingenaaid, 352 pp. gravures . Minder exemplaar.
¶ Inleiding, Heinsius' schrijverslijst, zijn Griekse, Romeinse en Bijbelse bronnen, voetnoten. Herdruk met commentaar van twee lofzangen van Daniel Heinsius.
Book number: 2898
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: ; ; ; ZWAAN;
In shopping cart

More information

WARNERS, J.D.P
Bijbel en Oudheid in de renaissance
1968. 11p., G, In: Nieuwe Taalgids, 61e jrg. afl. 1
Book number: 06805
€  2.50 [Appr.: US$ 3.14 | £UK 2.25 | JP¥ 250]
Catalogue: lit/secundair
In shopping cart

More information

WARNERS, J.D.P.
De Gebroken Lans
1950, wolters - groningen, linnen, 171 blz. goede staat
Book number: 8111952
€  2.50 [Appr.: US$ 3.14 | £UK 2.25 | JP¥ 250]
In shopping cart

More information

WARNERS, J.D.P.,
De gebroken lans. Een bundel moderne essays en critieken.
Wolters, 1950. 172 pp. Soft cover.
Book number: 38169
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
In shopping cart

More information

WARNERS, J.D.P.,
Mozes-mozaïek.
RijksUniversiteit Utrecht, Utrecht, 1963. 93p. Sewn. Series: Utrechtse Publikaties voor Algemene Literatuurwetenschap 4. Gew/weight: Normal.
Book number: 13023
€  14.50 [Appr.: US$ 18.19 | £UK 11.75 | JP¥ 1447]
In shopping cart

More information

WARNERS, J.D.P.
Mozes-Mozaïek.
Utrecht: RUU, 1963. 1e dr. 93 p. Pbck. Utrechtse publicaties voor ALW 4.
Book number: 6234
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: Mozes
In shopping cart

More information

 -
J.D.P. WARNERS
Mozes-Mozaiek
Utrecht, Inst. Vergelijkend Literatuuronderz. RU Utrecht, 1963. Gr-8vo (16 x 23 cm). Pp. 93. Ingenaaid met oorspr. omslag. No. 4 van de serie Utrechtse publikaties voor algemene literatuurwetenschap, waarin tevens opgenomen de Mededelingen vanwege het Instituut voor Vergelijkend Literatuuronderzoek aan de Rijksuniversiteit te Utrecht. Verhandeling over de figuur Mozes, zoals optredend in Vondel's Pascha (en andere renaissance-auteurs als Du Bartas en Drayton) en vergelijkenderwijs in de Pentateuch, bij oudere Joodse bronnen als Philo Judaeus en Flavius Josephus en bij oud-christelijke auteurs (Eusebius Caesareae en Gregorius van Nyssa). Avec Sommaire francais. Goed exemplaar.
Book number: 19990
€  12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198]
Keywords: Mozes; Vondel; Du Bartas; Drayton; Flavius Josephus; literairkritiek; literatuurgeschiedenis; Oude Testament; Bijbel; Moïse
In shopping cart

More information

WARNERS, J.D.P.
Mozes-Mozaïek.
Utrecht. IAL. 2063. Original publisher's sewn light-brown paperback, title spine and frontcover, tall 8vo: 94pp. footnotes, bibliograhical notes, conclusion, summary in French. Fine copy. Volume 4: Utrechtse Publikaties voor Algemene Literatuurwetenschap.
Book number: 41885
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
In shopping cart

More information

WARNERS, J.D.P.
Mozes-mozaiek.
Utrecht, 1963. 93 pp., 8vo, wrps.
Book number: 3766
€  12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198]
Catalogue: Literature
In shopping cart

More information

WARNERS, J.D.P.
Mozes-Mozaïek. (Utrechtse Publikaties voor Algemene Literatuurwetenschap; no. 4)
Utrecht, Rijksuniversiteit Utrecht/ Instituut voor Algemene Literatuurwetenschap, 1963. Or. omslag, 93 pp.
Book number: T8806
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: Letterkunde Algemeen
In shopping cart

More information

WARNERS,J.D.P.
UTRECHTSE VOOR ALGEMENE LITERATUURWETENSCHAP: MOZES-MOZAÏEK
Utrecht 1963, 94 pag., niet geill. (code B-177)
Book number: 18412
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Theologie
Keywords: theologie
In shopping cart

More information

WARNERS, J.D.P.
Een verwaarloosd aspect van de achttiende eeuw.
's-Hertogenbosch, L.C.G. Malmberg, 1968. Geniet. 22 p. Voordracht gehouden voor de Katholieke Leergangen op 20 januari 1968 te Tilburg. [bibliotheekstempeltje].
Book number: L7363
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Catalogue: - Rede
Keywords: rede
In shopping cart

More information

WARNERS, J.D.P.
Het vierregelig Gedicht in de Nederlandse Letterkunde sinds de Renaissance (ook: Het Nederlands Kwatrijn).
Amsterd., 1947 (/1948);. 209 pp; Diss.
Book number: 17803
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Keywords: Neerlandistiek: Algemeen,Dutch, Nederlands, Literaturwissenschaft, Allgemein, literaturgeschichte, literatuurgeschiedenis, literary history general, Niederländisch, Dutch: General Literature & Literary History
In shopping cart

More information

WARNERS, J.D.P.,
Het vierregelige gedicht in de Nederlandse letterkunde sinds de Renaissance.
Meulenhoff, Amsterdam, 1947. 209p. Theses. Sewn. Edge yellowed. Joint. Dissertatie Universiteit van Amsterdam. Gew/weight: Normal.
Book number: 19800
€  45.00 [Appr.: US$ 56.46 | £UK 36.25 | JP¥ 4491]
In shopping cart

More information

WELLEKENS, JAN BAPTISTA. (J.D.P. WARNERS, ED.).
Verhandeling van het herderdicht.
Utrecht, Instituut voor Algemene Literatuurwetenschap Rijksuniversiteit Utrecht, 1965. Paperback. 8vo. 120 pp.(Utrechtse Publicaties voor Algemene Literatuurwetenschap, no. 7). Herdruk van de tekst. Met inleiding en van aantekeningen voorzien. (Goed exemplaar).
Book number: 41207
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: letterkunde / literature tekstboek / teksteditie
In shopping cart

More information

| Pages: 1 |

New Search