| ||||
|
|
|
|||
| found: 25 books |
Brieven. Aan familie en vrienden 1919-1941 Amsterdam, Van Oorschot. 1966, 1e dr. Hardcover, Linn. + st.omsl. 8vo. 887p. Dundrukeditie. In keurige staat. Book number: 006176 € 34.00 [Appr.: US$ 42.66 | £UK 27.25 | JP¥ 3393] Catalogue: Ned. Indië/Indonesië-letterkunde
| In shopping cart More information div> |
Brieven, aan familie en vrienden 1919-1941, A'dam, v.Oorschot, 2e vermeerderde dr.1992, 947p., Ing., Typ.: Druk: THIEME Omsl.: Band: Elias P. van BOMMEL Ed. R. Niewenhuys, F. Schamhardt & J.H.W. Veenstra, Book number: 16187 € 12.50 [Appr.: US$ 15.68 | £UK 10.25 | JP¥ 1248]
Keywords: nederlands | In shopping cart More information div> |
Brieven aan familie en vrienden 1919-1941. Met een biografische inleiding van F. Schamhardt. {Samengesteld door R. Nieuwenhuys, S. Schamhardt en J.H.W. Veenstra]. . Amsterdam, G.A. van Oorschot, 1966. With a portrait. 888 pp. First edition. - Buur PD 2021. Orig. cloth with dwr. Fine copy. Book number: 001025 € 25.00 [Appr.: US$ 31.37 | £UK 20.25 | JP¥ 2495] Catalogue: Indonesia - Colonial Literature - Memoirs
Keywords: Southeast Asia / Dutch East Indies / Indonesia / Colonial Literature / Letters | In shopping cart More information div> |
Brieven Amterdam, G.A. van Oorschot, 1992. Gebonden met stofomslag, 2e druk. 947 pp. maat boek hxb 200 x 125 mm. Ongedefinieerd. Book number: 3139 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: (ned.) indonesie
| In shopping cart More information div> |
Brieven. Aan familie en vrienden, 1919-1941. Geef mij vrede, o mijn beminden, en ik zal schrijven, en misschien wel goed ook Van Oorschot, 1992, 2de druk, hardcover met stofomslag. 9789028207691 . Book number: 117814370 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: secundair
| In shopping cart More information div> |
Brieven. Amsterdam, Van Oorschot, 1992, 2e vermeerderde druk, linnen met omslag, 948 p. Book number: 10328 € 25.00 [Appr.: US$ 31.37 | £UK 20.25 | JP¥ 2495] Catalogue: Nederlandse literatuur
| In shopping cart More information div> |
Eendagsvliegen. Journalistieke getuigenissen uit kranten en tijdschriften. Amsterdam, G.A. van Oorschot, 1971. Geb./st. 326 pp. Book number: 6075 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: literatuur | In shopping cart More information div> |
Eendagsvliegen. Journalistieke getuigenissen Amsterdam, Van Oorschot. 1971, 1e dr. Hardcover, Linn. + st.omsl. 8vo. 326p. Keurig ex. Book number: 006177 € 20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996] Catalogue: Ned. Indië/Indonesië-letterkunde
| In shopping cart More information div> |
Eendagsvliegen - journalistieke getuigenissen uit kranten en tijdschriften. Amsterdam; van Oorschot; 1971; z.d.; 326 pag.; samenstelling F. Schamhardt en Rob Nieuwenhuys; inleiding Rob Nieuwenhuys; linnen, met stofomslag; Omslag verschoten. - Book number: 08593 € 24.00 [Appr.: US$ 30.11 | £UK 19.25 | JP¥ 2395]
Keywords: Nederlands. | In shopping cart More information div> |
Eendagsvliegen, Journalistieke getuigenissen uit kranten en tijdschriften, A''dam, van Oorschot, 1e dr.1971, 326p., Linnen & iets verkleurd omsl., Typ.: Druk: Thieme Omsl.: Band: Elias P. van BOMMEL Ed. R. Nieuwenhuys, F. Schamhardt & J.H.W. Veenstra, Book number: 5677 € 25.00 [Appr.: US$ 31.37 | £UK 20.25 | JP¥ 2495]
Keywords: nederlands | In shopping cart More information div> |
Eendagsvliegen. Journalistieke getuigenissen uit kranten en tijdschriften, Amsterdam, Oorschot, 1971, 1e druk, 325 blz., linnen met stofomslag; 8vo Boekgrootte tot 247 mm. Staat: Goed; isbn: geen / none; .. Book number: 23869 € 20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996] Catalogue: Nederlandse Literatuur: proza en letterkunde
Keywords: LITERATUUR Nederlands na 1900 | In shopping cart More information div> |
De groote verbittering. Herinneringen aan mijn vader . Amsterdam, De Engelbewaarder, 1977. 51 pp. First edition. Sewn paperback. Book number: 004920 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Indonesia - Colonial Literature - Memoirs
Keywords: South East Asia / Dutch East Indies / Indonesia / Colonial Literature / Secondary Texts / Memoirs Indonesia - Colonial Literature - Secondary Texts | In shopping cart More information div> |
De groote verbittering. Herinneringen aan mijn vader. Amsterdam, De Engelbewaarder, 1977. Wrappers. 51 pp. Book number: 10533 € 15.90 [Appr.: US$ 19.95 | £UK 12.75 | JP¥ 1587]
Keywords: Indonesia Indonesia belletrie Indonesia general | In shopping cart More information div> |
De groote verbittering, Herinneringen aan mijn vader, A'dam, De Engelbewaarder, 1e dr.1975, 52p., Garenloos, Reeks: De Engelbewaarder 1 Licht verkleurd., Book number: 1796 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Keywords: nederlands | In shopping cart More information div> |
Levenslijnen. Herinneringen aan Dirksland en Flakkee. Met een voorwoord van Rob NIeuwenhuis Commissie Herdenking Willem Walraven, Dirksland, 1993. Paperback. Pp: 63. Oplage 600 exemplaren. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1439407 € 12.50 [Appr.: US$ 15.68 | £UK 10.25 | JP¥ 1248] Catalogue: Topografie
| In shopping cart More information div> |
Een maand in het boevenpak. (een novelle bezorgd door Frans Schamhardt) 's-Gravenhage, Thomas & Eras Uitgevers. 1978, 116 pp. (ISBN: 906242913X) paperback. Book number: 018370 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: 906242913X | In shopping cart More information div> |
Een maand in het boevenpak Den Haag, Thomas & Eras. 1978, 1e dr. Softcover, Ing. + st.omsl. Gr.8vo. 116p. Zo goed als nieuw. Book number: 007675 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Ned. Indië/Indonesië-letterkunde
| In shopping cart More information div> |
Een maand in het boevenpak, Een novelle, 's-Hage, Thomas & Eras, 1e dr.1978, 107p., Ing.met flappen, Typ.: Thom PRONK Ills.: Foto's Ed. F. Schamhardt. Primaire & secundaire bibliografie, Book number: 5682 € 12.50 [Appr.: US$ 15.68 | £UK 10.25 | JP¥ 1248]
Keywords: nederlands | In shopping cart More information div> |
Een maand in het boevenpak. Enn novelle. Bezorgd door Frans Schamhardt.t . Den Haag, Thomas & Eras, 1978. Illustrated. 117 pp.; bibliography. Sewn, orig. wrs. (D). Book number: 001203 € 12.50 [Appr.: US$ 15.68 | £UK 10.25 | JP¥ 1248] Catalogue: Indonesia - Colonial Literature - Memoirs
Keywords: Southeast Asia / Dutch East Indies / Indonesia / Colonial Literature / Short Stories | In shopping cart More information div> |
Een maand in het boevenpak. Den Haag, Thomas & Eras. 1978. (ISBN: 906242913x) . Softcover. Goed. Book number: 006224 € 9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Nederlands Indie
Keywords: 906242913x | In shopping cart More information div> |
Een maand in het boevenpak. 's-Gravenhage. Thomas & Eras Uitgevers. 1978. Original publisher's sewn paperback, pictorial dustjacket, large 8vo: frontispiece, 108pp. [10]pp. illustrations, notes, acknowledgements, afterword, bibliography, colophon. Very fine copy. ISBN: 978-90-6242-913-4. Book number: 13849 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: 9789062429134 | In shopping cart More information div> |
Een maand in boevenpak, een novelle (bez. Frans Schamhardt); Den Haag, Thomas & Eras, 1978, 1e, 120p., ing., met stofomslag, vormg. Thom Pronk, Book number: 22269 € 12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198] Catalogue: Indische letteren
Keywords: indische letteren | In shopping cart More information div> |
Modjokerto in de regen. Reizen over Java en Madoera Leiden, KITLV. 1998, 1e dr. Softcover, Ing. Gr.8vo. 157p. met foto's. Als nieuw. Book number: 007674 € 9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Ned. Indië/Indonesië-letterkunde
| In shopping cart More information div> |
Oriëntatie. Walraven Nummer, Aug.-Sept. 1949. . Bandoeng, Nix, 1949. With a portrait an linolcuts by Wim Schippers in the text. 128 pp. Sewn, orig. dec. wrs. Contents: Introduction by F. Schamhardt; Op de grens , De clan [short stories] ; Brieffragmenten; Boekbesprekingen; Artikelen; Reiskronieken. Book number: 000825 € 22.50 [Appr.: US$ 28.23 | £UK 18.25 | JP¥ 2246] Catalogue: Indonesia - Colonial Literature - Memoirs
Keywords: South East Asia / Dutch East Indies / Indonesia / Colonial Literature Indonesia - Colonial Literature - Secondary Texts | In shopping cart More information div> |
De red-star library. Samengesteld en ingeleid door Frank Okker. Leiden, Burgersdijk & Niermans, 1997. Kl.8vo. Oorspr. omslag. Geïll. z/w. 32 p. ¶ Nieuwjaarswens voor 1998. - Oplage: 1000 ex. Book number: #56709 € 16.00 [Appr.: US$ 20.07 | £UK 13 | JP¥ 1597]
| In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 |