ascending
descending
found: 25 books

WALRAVEN, WILLEM,
Brieven. Aan familie en vrienden 1919-1941
Amsterdam, Van Oorschot. 1966, 1e dr. Hardcover, Linn. + st.omsl. 8vo. 887p. Dundrukeditie. In keurige staat.
Book number: 006176
€  34.00 [Appr.: US$ 42.66 | £UK 27.25 | JP¥ 3393]
In shopping cart

More information

WALRAVEN, WILLEM,
Brieven, aan familie en vrienden 1919-1941,
A'dam, v.Oorschot, 2e vermeerderde dr.1992, 947p., Ing., Typ.: Druk: THIEME Omsl.: Band: Elias P. van BOMMEL Ed. R. Niewenhuys, F. Schamhardt & J.H.W. Veenstra,
Book number: 16187
€  12.50 [Appr.: US$ 15.68 | £UK 10.25 | JP¥ 1248]
Keywords: nederlands
In shopping cart

More information

WALRAVEN, WILLEM
Brieven aan familie en vrienden 1919-1941. Met een biografische inleiding van F. Schamhardt. {Samengesteld door R. Nieuwenhuys, S. Schamhardt en J.H.W. Veenstra].
. Amsterdam, G.A. van Oorschot, 1966. With a portrait. 888 pp. First edition. - Buur PD 2021. Orig. cloth with dwr. Fine copy.
Book number: 001025
€  25.00 [Appr.: US$ 31.37 | £UK 20.25 | JP¥ 2495]
Keywords: Southeast Asia / Dutch East Indies / Indonesia / Colonial Literature / Letters
In shopping cart

More information

 -
WALRAVEN, WILLEM
Brieven
Amterdam, G.A. van Oorschot, 1992. Gebonden met stofomslag, 2e druk. 947 pp. maat boek hxb 200 x 125 mm. Ongedefinieerd.
Book number: 3139
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: (ned.) indonesie
In shopping cart

More information

WALRAVEN, WILLEM
Brieven. Aan familie en vrienden, 1919-1941. Geef mij vrede, o mijn beminden, en ik zal schrijven, en misschien wel goed ook
Van Oorschot, 1992, 2de druk, hardcover met stofomslag. 9789028207691 .
Book number: 117814370
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: secundair
In shopping cart

More information

 -
WALRAVEN, WILLEM
Brieven.
Amsterdam, Van Oorschot, 1992, 2e vermeerderde druk, linnen met omslag, 948 p.
Book number: 10328
€  25.00 [Appr.: US$ 31.37 | £UK 20.25 | JP¥ 2495]
In shopping cart

More information

WALRAVEN, WILLEM.
Eendagsvliegen. Journalistieke getuigenissen uit kranten en tijdschriften.
Amsterdam, G.A. van Oorschot, 1971. Geb./st. 326 pp.
Book number: 6075
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: literatuur
In shopping cart

More information

WALRAVEN, WILLEM,
Eendagsvliegen. Journalistieke getuigenissen
Amsterdam, Van Oorschot. 1971, 1e dr. Hardcover, Linn. + st.omsl. 8vo. 326p. Keurig ex.
Book number: 006177
€  20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996]
In shopping cart

More information

WALRAVEN, WILLEM.
Eendagsvliegen - journalistieke getuigenissen uit kranten en tijdschriften.
Amsterdam; van Oorschot; 1971; z.d.; 326 pag.; samenstelling F. Schamhardt en Rob Nieuwenhuys; inleiding Rob Nieuwenhuys; linnen, met stofomslag; Omslag verschoten. -
Book number: 08593
€  24.00 [Appr.: US$ 30.11 | £UK 19.25 | JP¥ 2395]
Keywords: Nederlands.
In shopping cart

More information

WALRAVEN, WILLEM,
Eendagsvliegen, Journalistieke getuigenissen uit kranten en tijdschriften,
A''dam, van Oorschot, 1e dr.1971, 326p., Linnen & iets verkleurd omsl., Typ.: Druk: Thieme Omsl.: Band: Elias P. van BOMMEL Ed. R. Nieuwenhuys, F. Schamhardt & J.H.W. Veenstra,
Book number: 5677
€  25.00 [Appr.: US$ 31.37 | £UK 20.25 | JP¥ 2495]
Keywords: nederlands
In shopping cart

More information

WALRAVEN, WILLEM
Eendagsvliegen. Journalistieke getuigenissen uit kranten en tijdschriften,
Amsterdam, Oorschot, 1971, 1e druk, 325 blz., linnen met stofomslag; 8vo Boekgrootte tot 247 mm. Staat: Goed; isbn: geen / none; ..
Book number: 23869
€  20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996]
Keywords: LITERATUUR Nederlands na 1900
In shopping cart

More information

WALRAVEN JR, WILLEM
De groote verbittering. Herinneringen aan mijn vader
. Amsterdam, De Engelbewaarder, 1977. 51 pp. First edition. Sewn paperback.
Book number: 004920
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: South East Asia / Dutch East Indies / Indonesia / Colonial Literature / Secondary Texts / Memoirs Indonesia - Colonial Literature - Secondary Texts
In shopping cart

More information

WALRAVEN, WILLEM.
De groote verbittering. Herinneringen aan mijn vader.
Amsterdam, De Engelbewaarder, 1977. Wrappers. 51 pp.
Book number: 10533
€  15.90 [Appr.: US$ 19.95 | £UK 12.75 | JP¥ 1587]
Keywords: Indonesia Indonesia belletrie Indonesia general
In shopping cart

More information

WALRAVEN JR., WILLEM,
De groote verbittering, Herinneringen aan mijn vader,
A'dam, De Engelbewaarder, 1e dr.1975, 52p., Garenloos, Reeks: De Engelbewaarder 1 Licht verkleurd.,
Book number: 1796
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Keywords: nederlands
In shopping cart

More information

WALRAVEN, WILLEM
Levenslijnen. Herinneringen aan Dirksland en Flakkee. Met een voorwoord van Rob NIeuwenhuis
Commissie Herdenking Willem Walraven, Dirksland, 1993. Paperback. Pp: 63. Oplage 600 exemplaren. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1439407
€  12.50 [Appr.: US$ 15.68 | £UK 10.25 | JP¥ 1248]
Catalogue: Topografie
In shopping cart

More information

WALRAVEN, WILLEM
Een maand in het boevenpak. (een novelle bezorgd door Frans Schamhardt)
's-Gravenhage, Thomas & Eras Uitgevers. 1978, 116 pp. (ISBN: 906242913X) paperback.
Book number: 018370
€  4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
Keywords: 906242913X
In shopping cart

More information

WALRAVEN, WILLEM,
Een maand in het boevenpak
Den Haag, Thomas & Eras. 1978, 1e dr. Softcover, Ing. + st.omsl. Gr.8vo. 116p. Zo goed als nieuw.
Book number: 007675
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
In shopping cart

More information

WALRAVEN, WILLEM,
Een maand in het boevenpak, Een novelle,
's-Hage, Thomas & Eras, 1e dr.1978, 107p., Ing.met flappen, Typ.: Thom PRONK Ills.: Foto's Ed. F. Schamhardt. Primaire & secundaire bibliografie,
Book number: 5682
€  12.50 [Appr.: US$ 15.68 | £UK 10.25 | JP¥ 1248]
Keywords: nederlands
In shopping cart

More information

WALRAVEN, WILLEM
Een maand in het boevenpak. Enn novelle. Bezorgd door Frans Schamhardt.t
. Den Haag, Thomas & Eras, 1978. Illustrated. 117 pp.; bibliography. Sewn, orig. wrs. (D).
Book number: 001203
€  12.50 [Appr.: US$ 15.68 | £UK 10.25 | JP¥ 1248]
Keywords: Southeast Asia / Dutch East Indies / Indonesia / Colonial Literature / Short Stories
In shopping cart

More information

WALRAVEN, WILLEM
Een maand in het boevenpak.
Den Haag, Thomas & Eras. 1978. (ISBN: 906242913x) . Softcover. Goed.
Book number: 006224
€  9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Catalogue: Nederlands Indie
Keywords: 906242913x
In shopping cart

More information

WALRAVEN, WILLEM [FRANS SCHAMHARDT - ED.].
Een maand in het boevenpak.
's-Gravenhage. Thomas & Eras Uitgevers. 1978. Original publisher's sewn paperback, pictorial dustjacket, large 8vo: frontispiece, 108pp. [10]pp. illustrations, notes, acknowledgements, afterword, bibliography, colophon. Very fine copy. ISBN: 978-90-6242-913-4.
Book number: 13849
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: 9789062429134
In shopping cart

More information

WALRAVEN, WILLEM,
Een maand in boevenpak, een novelle
(bez. Frans Schamhardt); Den Haag, Thomas & Eras, 1978, 1e, 120p., ing., met stofomslag, vormg. Thom Pronk,
Book number: 22269
€  12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198]
Keywords: indische letteren
In shopping cart

More information

WALRAVEN, WILLEM,
Modjokerto in de regen. Reizen over Java en Madoera
Leiden, KITLV. 1998, 1e dr. Softcover, Ing. Gr.8vo. 157p. met foto's. Als nieuw.
Book number: 007674
€  9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
In shopping cart

More information

WALRAVEN, WILLEM
Oriëntatie. Walraven Nummer, Aug.-Sept. 1949.
. Bandoeng, Nix, 1949. With a portrait an linolcuts by Wim Schippers in the text. 128 pp. Sewn, orig. dec. wrs. Contents: Introduction by F. Schamhardt; Op de grens , De clan [short stories] ; Brieffragmenten; Boekbesprekingen; Artikelen; Reiskronieken.
Book number: 000825
€  22.50 [Appr.: US$ 28.23 | £UK 18.25 | JP¥ 2246]
Keywords: South East Asia / Dutch East Indies / Indonesia / Colonial Literature Indonesia - Colonial Literature - Secondary Texts
In shopping cart

More information

WALRAVEN, WILLEM.
De red-star library. Samengesteld en ingeleid door Frank Okker.
Leiden, Burgersdijk & Niermans, 1997. Kl.8vo. Oorspr. omslag. Geïll. z/w. 32 p.
¶ Nieuwjaarswens voor 1998. - Oplage: 1000 ex.
Book number: #56709
€  16.00 [Appr.: US$ 20.07 | £UK 13 | JP¥ 1597]
In shopping cart

More information

| Pages: 1 |

New Search