| ||||
|
|
|
|||
| found: 56 books on 3 pages. This is page 1 - Next page |
Decamerone 1990. Gekartonneerd. Pp: 333. ISBN: 9789051411508. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1138761 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Erotiek
Keywords: 9789051411508 | In shopping cart More information div> |
De vreeselijke avonturen van Scholastica. Bussum, C.A.J. van Dishoeck 1933. Folio. 27,[2]p. With 6 full-page woodcuts, 10 woodcut initials and a woodcut tail-piece by Escher. Finely bound in half green morocco, gilt back, marbled sides, orig. front wrapper with another woodcut by Escher preserved. One of 300 numbered copies printed by Joh. Enschede en Zonen. Book number: 38612 € 4500.00 [Appr.: US$ 5645.7 | £UK 3601.5 | JP¥ 449100]
| In shopping cart More information div> |
Aan weerskanten van het voetlicht Amsterdam, 1961, 120 .pp, soft cover, 12 x 18 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 6145&42D € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Theater En Toneel
Keywords: Theater en Toneel | In shopping cart More information div> |
Aan weerskanten van het voetlicht Wereldbibliotheek, 1927. Gebonden. 120 blz. Book number: 404-160 € 9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Wereldbibliotheek
| In shopping cart More information div> |
Aan weerskanten van het voetlicht Wereld-Bibliotheek-Vereniging, 1927, 120 .pp, hard cover, 12 x 19 cm. Handboekjes elck 't beste, Roestvlekjes/Foxing/Taches de rouille/Rostfleckig. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 163740&384B € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Bar Abbas / Hoofdstukken uit de Geschiedenis der Menschheid na Christus Boek en Periodiek. 201pp Gebrocheerd minder fraai; kwetsbaar Book number: 101370770 € 14.75 [Appr.: US$ 18.51 | £UK 12 | JP¥ 1472]
| In shopping cart More information div> |
Boeken die men niet meer leest. Door- Zutphen,, Thieme, 1930. 2 unnumbered lvs. 176 pp. Orcloth, spine gilt-lettered. Bdg. sl. rbbd. Book number: 17011 € 18.00 [Appr.: US$ 22.58 | £UK 14.5 | JP¥ 1796]
| In shopping cart More information div> |
Boeken die men niet meer leest, Zutphen 1930, 176 pag., geb. Price outside EU (no VAT): euro 9 Book number: 39171 € 9.54 [Appr.: US$ 11.97 | £UK 7.75 | JP¥ 952] Catalogue: Letterkunde
Keywords: /Letterkunde | In shopping cart More information div> |
Boeken die men niet meer leest. Zutphen. Thieme & Cie. 1930. 8°. 176pp. Or.hardcover. Book number: 19416 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: Literatuur, Literatur, Litarature | In shopping cart More information div> |
Boeken die men niet meer leest. Zutphen, W.J. Thieme, 1930. Gebonden. 176 p. Book number: K2830 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: - Studie
Keywords: studie | In shopping cart More information div> |
Boeken die men niet meer leest. Zutphen; W.J. Thieme ; cie; 1930; z.d.; 176 pag.; gebonden; net exemplaar, naam op schutblad. - Book number: 09854 € 12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198]
Keywords: Secundaire Literatuur - Literair essay. | In shopping cart More information div> |
Boeken die men niet meer leest. Zutphen, W.J. Thieme & Cie, 1930. Or. linnen, (IV), 176p. ¶ O.a. Hoofdstuk XXII: Van den vos Reynaerde. Pag. 149-156; Hoofdstuk XV: Uilenspiegels. Pag. 101-121. Met achterin een geschreven inhoudsopgave. Goed exemplaar. Book number: 27367 € 7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749] Catalogue: Reinaert
Keywords: Klassieke kinderboeken Nederlandse literatuur Reinaert Robinson Crusoë Uilenspiegel | In shopping cart More information div> |
Boeken die men niet meer leest. Zutphen, W.J. Thieme, 1930. Gebonden S.O. 176 p. Book number: L1475 € 11.50 [Appr.: US$ 14.43 | £UK 9.25 | JP¥ 1148] Catalogue: - Studie
Keywords: studie | In shopping cart More information div> |
Epizoden Uit Het Leven Van Mr. Thomas. Verluchtingen Van Lida Von Wedell. Den Haag, " Boek en Periodiek " z.j. Privé band 141 p. Met opdracht: " Mej. Dr.Keetje Serrurie / eerbiedig en vriendschap / pelijk van / Jan Walch / Feb. 1927 ". Book number: 15221 € 47.00 [Appr.: US$ 58.97 | £UK 37.75 | JP¥ 4691]
Keywords: LITERATURE | In shopping cart More information div> |
Galatea en Hans Bril Amsterdam, Maatschappij voor goede en goedkope lectuur (Nederlandsche Bibliotheek) 1931, gebonden zonder stofomslag, porto 2,50 euro, 281 pp., in goede staat - zonder stofomslag, achterplat wat vlekkerig. Met tekeningen van E. van Hoogstraten.. Book number: HJ636/15629 € 7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749] Catalogue: Roman
| In shopping cart More information div> |
Galatea en Hans Bril. Wereldbibliotheek, 1931. 281 p. Orig. linnen. Gebonden. Goed+. -- Utz BoekenBook number: 3055 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Fictie Nederlands
| In shopping cart More information div> |
Galatea En Hans Bril Amsterdam, WB. 1931. Ill.: E. Van Hoogstraten. gebonden, harde kaft met opdruk, 28 pp, lichte ouderdomsverkleuring, 13 x 19 x 2.5 cm, net. Book number: 001130 € 4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449]
Keywords: Roman E. Van Hoogstraten | In shopping cart More information div> |
Galatea en Hans Bril Amsterdam, Nederlandchse bibliotheek, 1931. 281 blz. Met tekeningen van E. van Hoogstraten. Hard cover. Linnen. Lichte pigmentvlekken op snede. -- De Wijze UilBook number: 489 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Literatuur
Keywords: Literatuur/Wereldbibliotheek | In shopping cart More information div> |
Galatea en Hans Bril Wereldbibliotheek, 1931. Gebonden. 281 blz. Book number: 404-250 € 9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Wereldbibliotheek
| In shopping cart More information div> |
Galathea en Hans Bril. z.pl., Wereldbibliotheek, 1931. tekeningen: E.van Hoogstraten. goudgestempeld linnen zonder stofomslag, 281 p. -- De MiniatuurBook number: N1308 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Nederlandse literatuur
| In shopping cart More information div> |
Grimassen Den Haag, ""Boek en periodiek"" R. J. Goddard, n. d. around 1930. 129(3) pp. Or. cold ill. wrappers. Bdg trifle soiled, spine a bit worn & darkened. Book number: 16217 € 18.00 [Appr.: US$ 22.58 | £UK 14.5 | JP¥ 1796]
| In shopping cart More information div> |
Grimassen Den Haag, ""Boek en periodiek"" R. J. Goddard, n. d. around 1930. 129(3) pp. Or. cold ill. wrappers. Bdg trifle soiled, spine a bit worn & darkened. Book number: 12049 € 20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996]
| In shopping cart More information div> |
Holland. Eerste Gedichten. Kampen, Stads Boek- en Courantdrukkerij z.j. Or.linn. 118p. Book number: 1261 € 19.00 [Appr.: US$ 23.84 | £UK 15.25 | JP¥ 1896]
| In shopping cart More information div> |
Holland. Eerste gedichten. Kampen, Stads Boek- en Courantdrukkerij, z.j. Gebonden. 118 p. Book number: K9532 € 11.50 [Appr.: US$ 14.43 | £UK 9.25 | JP¥ 1148] Catalogue: Poëzie
Keywords: poëzie | In shopping cart More information div> |
In een laaiende lente (roman); A'dam, Querido, 1950, z.dr. (1e = 1921), 212p., gecart., met stofomslag, blauwe salamander Book number: 3382 € 3.50 [Appr.: US$ 4.39 | £UK 3 | JP¥ 349] Catalogue: Nederlands proza na 1880
Keywords: nederlands proza na 1880 | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | - Next page