ascending
descending
found: 27 books on 2 pages. This is page 1
- Next page

CHRISTIEN VIERHOUT (-1910) ; MAURITS KAREL HERMAN WAGENVOORT (1859-1944). ROBERTUS JOSEPHUS MARIA VAN DE SCHOOR (1959-).
Tegen het leven is niet te strijden : briefwisseling 1889-1910.
Nijmegen : Vantilt, Met lit. opg., reg. (ISBN/EAN: 9075697201)
Book number: 24496
€  9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Keywords: brieven / Brieven (vorm)
In shopping cart

More information

SPIE, VOSMEER DE (= MAURITS WAGENVOORT)
Louis Couperus En Majesteit.
Amsterdam, I.J.Veen 1894. Or. omsl. 31 p.
Book number: 8766
€  183.00 [Appr.: US$ 229.59 | £UK 146.5 | JP¥ 18263]
Keywords: LITERATURE
In shopping cart

More information

VIERHOUT, CHRISTIEN & WAGENVOORT, MAURITS
Tegen het leven is niet te strijden. Briefwisseling 1889-1910
1999. Paperback. Pp: 254. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U822700
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Sociologie
In shopping cart

More information

VIERHOUT, CHRISTIEN & MAURITS WAGENVOORT
Tegen het leven is niet te strijden. Briefwisseling 1889-1910.
Nijmegen. Vantilt. 1999. Original publishers sewn paperback, pictorial frontcover, 8vo; 254pp. illustrations, notes, chronology letters, index. Very fine copy - as new. Maurits Wagenvoort correspondeerde tijdens zijn verre reizen met zijn vriendin, de Amsterdamse schooljuffrouw Christien Vierhout. Gedurende twintig jaar schreven ze elkaar brieven over contemporaine literatuur, filosofie, muziek, en over het leven.De brieven van Christien Vierhout bieden een interessant beeld van een intelligente, in maatschappij en cultuur geïnteresseerde vrouw uit het - vorige - fin de siècle. In het begin van de briefwisseling is ze tot over haar oren verliefd op de homoseksuele Wagenvoort, die zijn geaardheid verborgen houdt. Op den duur berust ze in een leven alleen en gaat Wagenvoorts pedante toon haar soms tegenstaan. Maar de briefwisseling houdt stand tot Vierhout in 1910 overlijdt. ISBN: 90-75697-20-1.
Book number: 5651
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Keywords: 9075697201
In shopping cart

More information

VIERHOUT, CHRISTIEN; WAGENVOORT, MAURITS
Tegen het leven is niet te strijden
Uitgever: Uitgeverij Vantilt Jaar: 1999 , druk 1. Conditie Als nieuw Binding: Paperback ISBN 9789075697209
Book number: 21887
€  12.49 [Appr.: US$ 15.67 | £UK 10 | JP¥ 1247]
Keywords: 9789075697209
In shopping cart

More information

VIERHOUT, CHRISTIEN & WAGENVOORT, MAURITS
Tegen het leven is niet te strijden. Briefwisseling 1889-1910
Vantilt, 1999. Paperback. Pp: 254. ISBN: 9789075697209. Cond./Kwaliteit: Redelijk.
Book number: U299164
€  7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749]
Catalogue: Geschiedenis
Keywords: 9789075697209
In shopping cart

More information

VIERHOUT, CHRISTIEN / WAGENVOORT, MAURITS
TEGEN HET LEVEN IS NIET TE STRIJDEN. Briefwisseling 1889-1910. Bezorgd door Rob van de Schoor.
Nijmegen, Vantilt, 1999. 1e druk 254 pp. Pb. Geillustreerd. mooie staat
Book number: 25694
€  9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
In shopping cart

More information

WAGENVOORT, MAURITS
Eros in het oosten
R. J. Goddard, Den Haag. 149 pag.
Book number: 101394637
€  15.50 [Appr.: US$ 19.45 | £UK 12.5 | JP¥ 1547]
Keywords: Erotiek
In shopping cart

More information

WAGENVOORT, MAURITS
EROS IN HET OOSTEN.
Den Haag, Boek en Periodiek/Goddard, 1e druk. Linnen band met versiering, 18,5cmx14,5cm, Net exemplaar /Licht verbleekt, Z.j. (1926). Omslag: Lida van Wedell. Inhoud: 1). Vrijage op het dak. 2). De Talisman. 3). De kleine Sjekerleb. 4). Suikerlipje's gestoorde bruiloft. 5). Mona Vanna onder de Bedowienen. 6). 'Ik ben zwart maar lieflijk' (Hooglied). 7). Het verhaal van den Derwisj. 8). Portier Abdallah. 9). De joghi en het meisje. 10). Heiligheid en zonde in Trebizonde. 149 pag.
Book number: 013978
€  34.00 [Appr.: US$ 42.66 | £UK 27.25 | JP¥ 3393]
Keywords: midden
In shopping cart

More information

WAGENVOORT,MAURITS
In het voetspoor der vaderen. Indrukken van modern Hindoestan
Santpoort, Mees,1929. 152P. Gebonden. Illustraties.
Book number: 40257
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
In shopping cart

More information

 -
WAGENVOORT, MAURITS
In het voetspoor der vaderen. Indrukken van modern Hindoestan
Santpoort, Mees, 1929. Frontispice, 151(1) pp. with 48 more illustrations on plates. Blind-tooled orcloth gilt. Gilt a bit faded, cloth a bit soiled, else a good copy still. Square-4°. * Nice pictures.
Book number: 10948
€  28.00 [Appr.: US$ 35.13 | £UK 22.5 | JP¥ 2794]
In shopping cart

More information

WAGENVOORT, MAURITS
Karavaanreis Door Zuid-Perzië.
Santpoort, C.A.Mees 1926. Or.omsl. 84 pp.
Book number: 24966
€  75.00 [Appr.: US$ 94.1 | £UK 60.25 | JP¥ 7485]
In shopping cart

More information

(COUPERUS, LOUIS). WAGENVOORT, MAURITS, ALS: VOSMEER DE SPIE
Louis Couperus en Majesteit.
Amsterdam, Veen, 1896. Ingenaaid. 32 p. 2e druk. Het boekje is vastgeplakt in oud marmerpapier.
¶ Zeer vroege brochure over Couperus. Achterin reclame voor Hooge troeven (afgebeeld met een variant van de band van H.P. Berlage!) en voor De verzoeking van den H. Antonius. Matige staat, maar toch...
Book number: 258488
€  25.00 [Appr.: US$ 31.37 | £UK 20.25 | JP¥ 2495]
In shopping cart

More information

WAGENVOORT, MAURITS
Nederlandsch-Indische menschen en dingen
. Amsterdam, H.J. W. Becht, 1910. [II], 241 pp. Private green halfcloth binding. (titlep. slightly foxed, otherwise a good copy). - Buur PD 738. Ánother, somewhat belated, reaction to Bas Veth's 'Het leven in Nederlandsch-Indië' (1900). Chapters on 'De Inlanders', 'De Indo's', 'De vreemde Oosterlingen', 'De militairen', 'De "Particulier-sadja"','De ambtenaar B.B.', 'Het leven in Nederlandsch-Indië'. 'De Indische dagbladpers'. (B).
Book number: 004532
€  30.00 [Appr.: US$ 37.64 | £UK 24.25 | JP¥ 2994]
Keywords: South East Asia / Dutch East Indies / Indonesia / Colonial Literature / Memoirs / Essays Journalism, Newspapers, Books, Printing Eurasians, Indo-Europeans, Mestizos Indonesia - Colonial Literature - Memoirs
In shopping cart

More information

WAGENVOORT, MAURITS
Nederlandsch-Indische menschen en dingen.
. Amsterdam, H.J.W. Becht, 1910. 241 pp. Orig. cloth. Collection of essays on life in the Dutch East Indies and the different groups of people living there. From the contents: De inlanders - De Vreemde Oosterlingen - De militairen - De 'Particulier-sadja"- De 'Indo's" - De ambtenaars B.B. - Het leven in Nederlandsch-Indië - De Indische dagbladpers.
Book number: 000795
€  35.00 [Appr.: US$ 43.91 | £UK 28.25 | JP¥ 3493]
Keywords: South East Asia / Dutch East Indies / Indonesia / Colonial Literature / Eurasians / Press / Newspapers. Journalism, Newspapers, Books, Printing Indonesia - General Eurasians, Indo-Europeans, Mestizos Indonesia - Colonial Literature - Memoirs
In shopping cart

More information

WAGENVOORT, MAURITS, (1859-1945)
Oostersche Momenten Aan Den Nijl.
Santpoort, C.A.Mees 1928. Or.linn. 106p. Ills.
Book number: 1258
€  37.00 [Appr.: US$ 46.42 | £UK 29.75 | JP¥ 3693]
In shopping cart

More information

WAGENVOORT, MAURITS
Rococo Italië.
Zutphen, Thieme, 1931. Linnen. (4), 252 p. Geïllustreerd. 1e druk. Naam op titel. Net exemplaar.
¶ Uit de bibliotheek van schrijver-kunstenaar Adriaan Litzroth, met zijn naam en datum op schutblad. Ingenaaid leverbaar voor 12 euro.
Book number: 4059
€  18.00 [Appr.: US$ 22.58 | £UK 14.5 | JP¥ 1796]
In shopping cart

More information

WAGENVOORT, MAURITS
Rococo Italië
1931. Pp: 249. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U2045177
€  7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749]
Catalogue: Kunst
In shopping cart

More information

WAGENVOORT, MAURITS
ROCOCO ITALIË.
Zutphen, W. J. Thieme & Cie, 1931. 1e druk. Linnen band met versiering, 22cmx15cm, Net exemplaar. Cultuurgeschiedenis van Italië in de 18e eeuw. Inhoud: 1). De Italiaansche reis in de achttiende eeuw. 2). Het geestesleven in Italië van de achttiende eeuw. 3). Het Italiaansche carneval in de achttiende eeuw. 4). Het Pausdom en de opheffing van de Jezuïtenorde in de achttiende eeuw. 5). De vreemdelingen in het Rococo-gezelschapsleven te Rome. Met noten. 15 illustraties. Maurits Wagenvoort (1859-1944), voluit Maurits Karel Herman, was een Nederlands romancier en reisschrijver. 249 pag.
Book number: 027276
€  19.00 [Appr.: US$ 23.84 | £UK 15.25 | JP¥ 1896]
Keywords: italia jezuïeten vosmeer spie
In shopping cart

More information

WAGENVOORT, MAURITS
Rococo. Italië
Zutphen, Thieme, 1931. 249(1) pp. Num. b/w ills on plts. Bdg slightly stained, foxed in places.
Book number: 10618
€  12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198]
In shopping cart

More information

WAGENVOORT, MAURITS.
Rococo Italie.
Zutphen W.J. Thieme & Cie, 1931. Gebonden. 249 p. Ills.
Book number: C1111
€  11.50 [Appr.: US$ 14.43 | £UK 9.25 | JP¥ 1148]
Catalogue: Geschiedenis
Keywords: geschiedenis Italie
In shopping cart

More information

 -
WAGENVOORT, MAURITS
Rococo Italië
Zutphen, W.J. Thieme & Cie. 1931. 249 pp. Zwart-wit illustraties. Snede met roestvlekjes. Gebonden/. Boek goed.
Book number: 11600
€  12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198]
Catalogue: kunst/Kunst /art
In shopping cart

More information

WAGENVOORT, MAURITS
Van Rome naar Jeruzalem.
Den Haag, Loman & Funke, [1898]. Linnen (waarschijnlijk de tweede band - op de rug staat De Erven Loosjes Haarlem). 220 p. 1e druk. Stempeltje op titelpagina.
Book number: 27986
€  60.00 [Appr.: US$ 75.28 | £UK 48.25 | JP¥ 5988]
In shopping cart

More information

WAGENVOORT, MAURITS.
Van Rome naar Jerusalem.
's-Gravenhage, Loman & Funke, ca. 1898. Octavo. Pp. 218. Hardcover, bound in the original full buckram, cover printed in blue, bevelled edges, back cover slightly soiled. In a very good condition.
¶ First edition. Rare. Not in OCLC, KVK. Not in Royal Library of the Netherlands. Maurits Wagenvoort (1859-1945), a travelling correspondent for the 'Handelsblad' newspaper. Wrote also under the pseudonym Vosmeer de Spie.
Book number: 1060
€  170.00 [Appr.: US$ 213.28 | £UK 136.25 | JP¥ 16966]
Keywords: Palestine travel travels travellers travelers pilgrims pilgrimages explorers exploration Palästina Palestina Holy Land Jewish Christianity Christendom Christians Israel ancient early Middle East Levant Heiligen Lande Bible Biblical Testament
In shopping cart

More information

WAGENVOORT, MAURITS
Het Stijfhoofdige Bruidspaar. Roman uit den tijd der O.-I. Compagnie.
. Amsterdam, L.J. Veen [1912]. [IV], Orig. cloth-backed decorated boards [variant binding, differing from the art nouveau binding designed by The Neuhuys which also exists). Novel set on the dutch VOC trading post Mazulipatnam on the Coromandel Coast of India. - Buur PD 767.
Book number: 003522
€  47.50 [Appr.: US$ 59.59 | £UK 38.25 | JP¥ 4741]
Keywords: South East Asia / Dutch East Indies / Indonesia / India / Colonial Literature / Fiction / Novels
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | - Next page

New Search