ascending
descending
found: 115 books on 5 pages. This is page 1
- Next page

BEKKER, EDWARD, MARISKA MOURIJK, EDMOND ÖFNER, HERMAN PLUGGE, PETER TEEUWISSEN, HAN TIMMERS, JOOST UBBINK EN BART VOS. SAMENSTELLING JAN NOTTEN
Everest 84 - Het verhaal van een gedurfde tocht naar de top van de Mount Everest, verteld door de expeditieleden.
F. Vermeulen, Valkenburg, 1984, paperback, goed
Book number: 8104692
€  3.00 [Appr.: US$ 3.76 | £UK 2.5 | JP¥ 299]
In shopping cart

More information

BEKKER, EDWARD, MARISKA MOURIJK, EDMOND ÖFNER, HERMAN PLUGGE, PETER TEEUWISSEN, HAN TIMMERS, JOOST UBBINK EN BART VOS. SAMENSTELLING JAN NOTTEN
Everest 84 - Het verhaal van een gedurfde tocht naar de top van de Mount Everest, verteld door de expeditieleden.
F. Vermeulen, Valkenburg, 1984, paperback, goed
Book number: 8104631
€  3.00 [Appr.: US$ 3.76 | £UK 2.5 | JP¥ 299]
In shopping cart

More information

DE CEULAER JOSÉ,LIEDEL FRANK,CARLIER LIBERA,GHYSEN JOS,BRULIN TONE,KEMP BERNARD,VANDELOO JOS,DE WISPELAERE PAUL,VOS HERMAN,DURNEZ GASTON,RUYSLINCK WARD,GEERAERTS JEF
Elf twintigers
Nijgh & Van Ditmar, 1971. 1e. "Paperback, ill., 116p + uitscheurbare ""etiketfoto's""". Goed.
Book number: 4864
€  5.25 [Appr.: US$ 6.59 | £UK 4.25 | JP¥ 524]
Keywords: Literatuur Nederlandstalig
In shopping cart

More information

 -
CORVELEYN, BEATRIJS & VOS, HERMAN DE
Je ziel zal leven. Vieringen rondom de psalmen van Franciscus
Paperback; 2008; Discoverybooks. Leeuwarden; 216pp.; Conditie: Als nieuw
Book number: 139544
€  12.50 [Appr.: US$ 15.68 | £UK 10.25 | JP¥ 1248]
Keywords: Religie
In shopping cart

More information

DIBBETS, JAN & FUCHS, RUDOLF HERMAN & VOS, M. M. M. & CENTER, WALKER ART
Jan Dibbets
Walker Art Center, 1987. Paperback. Pp: 156. ISBN: 9780935640243. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U2125574
€  9.95 [Appr.: US$ 12.48 | £UK 8 | JP¥ 993]
Catalogue: Kunst
Keywords: 9780935640243
In shopping cart

More information

DE GOLSM./DELLISE M.P./DESMET R./DE VOS M./HERMAN J./JACOBS B./MEERSSCHAERT G./PLETS I./RUELENS F./VANOPPEN A./BROECKX T.
Sociale wegwijser.Sociale wenken.
Diegem, ced-samsom. Softcover,21x29,5,1187 pp,. zeer geod.
Book number: 7601
€  25.00 [Appr.: US$ 31.37 | £UK 20.25 | JP¥ 2495]
Catalogue: Recht
Keywords: Recht,Precontractuele Fase,Sollisitatie,Rekrutering,Aanwerving,Arbeidsovereenkomst,Sociale Zekerheid.
In shopping cart

More information

DE GOLSM./DELLISE M.P./DESMET R./DE VOS M./HERMAN J./JACOBS B./MEERSSCHAERT G./PLETS I./RUELENS F./VANOPPEN A./BROECKX T.
sociale wegwijser.Sociale wenken.2002
Mechelen, ced-samsom. Pb,21x30,pp 1181. zeer goed.
Book number: 7885
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Catalogue: Economie
Keywords: Tewerkstelling,Arbeid,
In shopping cart

More information

KEIKES, WIEBE & VOS, HERMAN & HAAN, HANS DE & BOER-WIERSMA, EELKJE DE & BLEEKER, ANNEKE
Arresleden in Friesland
1997. Pp: 112. ISBN: 9789068810653. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1917195
€  27.50 [Appr.: US$ 34.5 | £UK 22.25 | JP¥ 2745]
Catalogue: Geschiedenis
Keywords: 9789068810653
In shopping cart

More information

KEIKES, WIEBE/ HERMAN VOS
Arresleden in Friesland
Van Soeren & Co. I.s.m. 'Stichting Behoud Arresleden', 1991. 2e druk, paperback, geïllustreerd, 96 pp + Nieuwsbrief nr 4 (herfst 1991)
Book number: 101342325
€  28.00 [Appr.: US$ 35.13 | £UK 22.5 | JP¥ 2794]
Keywords: Fries
In shopping cart

More information

LINDERS, JOKE & JOS STAAL & HERMAN TROMP & JACQUES VOS [EDS.].
Het ABC van de jeugdliteratuur. In 250 schrijversportretten van Abcoude naar Zonderland.
Groningen. Martinus Nijhoff Uitgevers. 1995. Original publisher's paper-covered boards, pictorial frontcover, large 8vo: 582pp. very richly illustrated, 250 biographies with portrait - biography - bibliography - notes on works, list famous principal figures, list literaty prices, children's magazines, general bibliography, biographical notes editors, credits illustrations. Light wear of use. Fine copy. ISBN: 978-90-68-90474-1.
Book number: 47248
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Keywords: 9789068904741
In shopping cart

More information

LINDERS, JOKE & JOS STAAL & HERMAN TROMP & JACQUES VOS [EDS.].
Het ABC van de jeugdliteratuur. In 250 schrijversportretten van Abcoude naar Zonderland.
Groningen. Martinus Nijhoff Uitgevers. 1995. Original publisher's paper-covered boards, pictorial frontcover, large 8vo: 582pp. very richly illustrated, 250 biographies with portrait - biography - bibliography - notes on works, list famous principal figures, list literaty prices, children's magazines, general bibliography, biographical notes editors, credits illustrations. Very fine copy - as new. ISBN: 978-90-68-90474-1.
Book number: 43357
€  25.00 [Appr.: US$ 31.37 | £UK 20.25 | JP¥ 2495]
Keywords: 9789068904741
In shopping cart

More information

LINDERS, JOKE, STAAL, JOS, TROMP, HERMAN EN VOS, JACQUES
Het ABC van de jeugdliteratuur. In 250 schrijversportretten van Abkoude naar Zonderland
Martinus Nijhoff, 1995, hardcover. 9789068904741 .
Book number: 104727002
€  12.50 [Appr.: US$ 15.68 | £UK 10.25 | JP¥ 1248]
Catalogue: secundaire
In shopping cart

More information

LINDERS, JOKE, JOS STAAL, HERMAN TROMP, JACQUES VOS.
Het ABC van de jeugdliteratuur. In 250 schrijversportretten van Abkoude naar Zonderland.
Groningen, M. Nijhoff, 1995. Orig. pictorial paper hardcover. 582 pp.: ill.; 25 cm. Text in Dutch. - As new. ISBN: 9789068904741. Gewicht/Weight: 1500 grs.
Book number: 28165
€  18.00 [Appr.: US$ 22.58 | £UK 14.5 | JP¥ 1796]
In shopping cart

More information

LINDERS, JOKE, STAAL, JOS, TROMP, HERMAN EN VOS, JACQUES.
Het ABC van de jeugdliteratuur; in 250 schrijversportretten van Abkoude naar Zonderland.
Groningen; 1995; Martinus Nijhoff; gekartonneerd; ill. in zwart wit; 581 p.
¶ "Het ABC van de jeugdliteratuur" geeft een overzicht van alle belangrijke kinderboekenschrijvers die vandaag de dag gelezen worden. Schrijvers uit binnen- en buitenland. Schrijvers uit deze tijd, maar ook schrijvers van de klassieke jeugdboeken van vroeger. Aan elke auteur is een kort, overzichtelijk hoofdstukje gewijd, met - een kenmerkend citaat, - biografische informatie, - een bespreking van het werk, - een geselecteerde bibliografie. Naam en datum, in inkt, op voorste schutblad, overigens een prima exemplaar.
Book number: 22252
€  20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996]
Keywords: books/boeken childrens books/jeugdboeken juveniles/jeugdboeken reference books/naslagwerken
In shopping cart

More information

NOTTEN, J. (ED.), BEKKER, E., PLUGGE, H. [HERMAN], TEEUWISSEN, P., TIMMERS, H., VOS, B. (BART) ET AL.
Everest 84. Het verhaal van een gedurfde tocht naar de top van de Mount Everest, verteld door de expeditieleden
F. Vermeulen, Alpinisme promotion v.o.f. 1984. In pictor. wrapper. 96 pp. lavishly illustrated. Size: 21 x 28 cm.Report of the successful Dutch expedition which climbed Mount Everest along the classical South Col route in 1984. As was assumed at that time one member, Bart Vos reached the summit. but in March 2000 it became doubtful if Bart Vos ever had reached the summit. See as well: B. Vos, Himalaya dagboek, M. Mourik, Eén meter Everest and E. Bekker et al. Witboek Everest.Eerste editie.MintMount Everest , Chomo Lungma , Sagarmatha // Himalaya // Himalaya //. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U2010856
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Catalogue: Reizen en landen
In shopping cart

More information

ROSSEELS, MARIA, PAIL LEBEAU, CLEM SCHOUWENAARD, PIET VAN AKEN, HERMAN VOS, CARLA WALSCHAP
Meer Suers dan soets - novellen door… - verhalen rondom lief en leed
Leuven, Davidsfonds, 1977. 314 pp., paperback. 1e druk. 8vo. Romanreeks 606. Inscr.: . Goed+.
Book number: 7432
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: Romanreeks
In shopping cart

More information

ROSSEELS MARIA,LEBEAU PAUL,SCHOUWENAARS CLEM,AKEN,VAN PIET,VOS HERMAN,WALSCHAP CARLA
Meer suers dan soets. Verhalen rondom lief en leed
Davidsfonds - Keurreeks, 1977. 1e. paperback, 314p, Novellen door Maria Rosseels (Meer suers dan soets moet ic ghestadig dragen), Paul Lebeau (De laatste roos),Clem Schouwenaars (De bruiloft van Kana), P. van Aken (Grut), H. Vos (De Strandloopster) en C Walschap (Niet schreien, ouwe). Goed.
Book number: 1024
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Keywords: Letterkunde Algemeen
In shopping cart

More information

ROSSEELS MARIA,LEBEAU PAUL,AKEN,VAN PIET,SCHOUWENAARS CLEM,WALSCHAP CARLA,VOS HERMAN
Meer suers dan soets. Verhalen rondom lief en leed.
Davidsfonds - Keurreeks, 1977. 1e. Novellen door Maria Rosseels (Meer suers dan soets moet ic ghestadig dragen), Paul Lebeau (De laatste roos),Clem Schouwenaars (De bruiloft van Kana), P. van Aken (Grut), H. Vos (De Strandloopster) en C Walschap (Niet schreien, ouwe), gebonden, linnen, met originele stofomslag, 314p. Goed.
Book number: 5230
€  7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699]
In shopping cart

More information

VOS, HERMAN A.
Het ABC van het Naziregiem
Leuven [etc.]: A.N.U.M, [1945]. geteekend door Herman A. Vos Omslagtitel, - [28] p, 17 cm Geniet boekje. Ruggetje iets minder goed. Goed.
Book number: 20067
€  195.00 [Appr.: US$ 244.65 | £UK 156.25 | JP¥ 19461]
Keywords: ABC boeken
In shopping cart

More information

 -
VOS, HERMAN A.
ABC van het naziregiem.
Leuven/Brussel, A.N.U.M., (1944), geniet, 32 p., 16,5 x 12 cm. Karikaturen van Nazi-kopstukken, met een voorwoordje van de tekenaar, een voormalig politiek gevangene. Goed exemplaar van dit kwetsbare boekske.
Book number: 16672
€  145.00 [Appr.: US$ 181.92 | £UK 116.25 | JP¥ 14471]
In shopping cart

More information

VOS, HERMAN A.
Het ABC van het Naziregiem. Geteekend door...
Leuven/Brussel, A.N.U.M. [1944]. Oorspr. omslag. [32 p.].
Book number: B0403
€  500.00 [Appr.: US$ 627.3 | £UK 400.25 | JP¥ 49900]
Catalogue: Geschiedenis
Keywords: geschiedenis W.O. II
In shopping cart

More information

VOS, HERMAN A.
Het ABC van het nazieregiem
Leuven Brussel, A.N.U.M., 1944. 1 volumes. 16,5 x 12 cm. original softcover. 32 pp. many color ills. Good copy Mooi exemplaar. Gewicht/weight: 0 gr.
Book number: 2785
€  175.00 [Appr.: US$ 219.56 | £UK 140.25 | JP¥ 17465]
Catalogue: W.O.II
Keywords: ant- nazie, propaganda
In shopping cart

More information

VOS, HERMAN A.
Het ABC van het Naziregiem
Leuven [etc.]: A.N.U.M, [1945]. geteekend door Herman A. Vos Omslagtitel, - [28] p, 17 cm Geniet boekje. Enigzins verkleurd. Zie beschrijving.
Book number: 30739
€  60.00 [Appr.: US$ 75.28 | £UK 48.25 | JP¥ 5988]
Keywords: ABC boeken
In shopping cart

More information

VOS,HERMAN A.
Het ABC van het ,,naziregiem".
Leuven & Brussel, A.N.U.M, z.j.[=1945]. 28 blz. Met gekleurde ills van Herman A.Vos. Slappe kaft. Geniet. Fraai exemplaar. * Satirisch werkje over de bezetting, tijdens de bezetting getekend en na de bevrijding uitgegeven. [108436]
Book number: 108436
€  160.00 [Appr.: US$ 200.74 | £UK 128.25 | JP¥ 15968]
In shopping cart

More information

VOS, HERMAN A. [ILLUSTRATOR),
ABC van het Naziregiem [in Holland]. [Eerste druk/first edition].
Leuven-Brussel, [COP.] A.N.U.M., [..], 1944. Small 8°. (16x12cm.), original printed coloured illustrated front wrapper, stapled. [28]pp. of introductory text and 27 full-page coloured caricatural plates with satyrical captions in dutch at tails, ater original drawings by Herman A. Vos, a former political prisoner of the Nazi Regime, 1 page of introduction with coloured allied flags printed at top margin, copyright and publ. provenance printed on lower outer wrapper. A collection of 26 coloured caricatural illustrations, exclusive of the coloured illustration on front cover, representing from A-Z Nazi leaders and their cronies during the nazi oppression in occupied Holland 1940-1945. Originally published in liberated Belgion, 1944. Good copy. Rare. (lower outer cover a bit soiled).
Book number: 49567
€  650.00 [Appr.: US$ 815.49 | £UK 520.25 | JP¥ 64870]
Keywords: nazi oppression caricature satyre nazileaders abcbook abbook history holland netherlands illustration drawing second worldwar
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | - Next page

New Search