| ||||
|
|
|
|||
| found: 222 books on 9 pages. This is page 1 - Next page |
Middelnederlandse prozaverhalen over de geboorte van Jezus. Utrecht, Stichting De Roos, 1954. Tekeningen van Bert Bouman, typografische verzorging en band van Aldert Witte. Linnen, 77 p. Oplage van 175 genummerde exemplaren: Dit exemplaar is gedrukt voor Dr. C.G.N. de Vooys. Book number: T6888 € 20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996] Catalogue: Letterkunde Nederlands
Keywords: Letterkunde Nederlands | In shopping cart More information div> |
Geschiedenis van de Letterkunde der Nederlanden [8 delen] Antwerpen-Brussel/'s-Hertogenbosch, Standaard-Boekhandel/Teulings'Uitgevers-Mij, 1939-1975, delen 1-5 & 7 & 9 (vollinnen band & met ex-librisstempel van de Limburgse schrijver Hendrik Prijs van Sint-Truiden) verschenen tussen 1939 en 1951; deel 6 is later verschenen als aanvulling van de reeks (1975), deel 8 is nooit verschenen, monumentaal standaardwerk -- De LezenaarBook number: T18312 € 500.00 [Appr.: US$ 627.3 | £UK 400.25 | JP¥ 49900] Catalogue: Literatuur, taal-en letterkunde
Keywords: Letterkunde Taalkunde Literatuur Letteren encyclopedie naslagwerk | In shopping cart More information div> |
Letterkundig Leesboek voor hogere burgerscholen en gymnasia. Deel 1 J. B. Wolters, 1919, gebonden. goed. Book number: A-07773 € 7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749] Catalogue: Taal- En Letterkunde
| In shopping cart More information div> |
Conrad Busken Huet; Den Haag/Antw., Daamen/De Sikkel, 1969, 1e, 244p., gecart., met (besch.) stofomslag, foto's, Nederlanders van de 19e Eeuw, Conrad Busken Huet, Book number: 3052a € 11.50 [Appr.: US$ 14.43 | £UK 9.25 | JP¥ 1148] Catalogue: Biografieën/biografische romans
Keywords: biografieën/biografische romans | In shopping cart More information div> |
Conrad Busken Huet. 's-Gravenhage, Daamen, 1949. 244 pp. gebonden. Portret. (Nederlanders van de negentiende eeuw) band licht verkleurd Book number: 603709 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
| In shopping cart More information div> |
Conrad Busken Huet; Den Haag/Antw., Daamen/De Sikkel, 1969, 1e, 244p., gecart., met (besch.) stofomslag, foto's, Nederlanders van de 19e Eeuw Book number: 3052b € 11.50 [Appr.: US$ 14.43 | £UK 9.25 | JP¥ 1148] Catalogue: Nederlandse literatuur voor 1880
Keywords: nederlandse literatuur voor 1880 | In shopping cart More information div> |
Beatrijs. Naar het Haagse handschrift uitgegeven. Van alle tijden. Biblioth. van Ned. letterkunde o.r.v. Dr. C.G.N. de Vooys J.B. Wolters - Groningen - Djakarta, 1952, linnen ingebonden, goed -- MooiboekBook number: 8139583 € 3.50 [Appr.: US$ 4.39 | £UK 3 | JP¥ 349]
| In shopping cart More information div> |
Beatrijs. Naar het Haagse handschrift uitgegeven. Van alle tijden. Biblioth. van Ned. letterkunde o.r.v. Dr. C.G.N. de Vooys J.B. Wolters - Groningen - Djakarta, 1955, gebonden, roestvlekjes rug en snede, redelijk -- MooiboekBook number: 8107906 € 3.00 [Appr.: US$ 3.76 | £UK 2.5 | JP¥ 299]
| In shopping cart More information div> |
De nieuwe Taalgids. , Tweemaandelijks Tijdschrift. Jaargang 3,5,6,7,9 t/m 88. . Groningen, Wolters, 1909-1995, height in cm: 23 cm, ingebonden. 84 vol., . Book number: 8-1018 € 350.00 [Appr.: US$ 439.11 | £UK 280.25 | JP¥ 34930] Catalogue: Letterkunde
| In shopping cart More information div> |
Esmoreit. Abel spel uit de veertiende eeuw. Naar het Hulthemse handschrift uitgegeven. Groningen, Wolters, 1954. 16de eeuw, 80blz., formaat 14-19cm. - in goede staat Book number: 85363 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Literatuur
Keywords: Esmoreit. Abel spel uit de veertiende eeuw. Naar het Hulthemse handschrift uitgegeven. | In shopping cart More information div> |
Geschiedenis van de letterkunde der Nederlanden. Dl. I t/m IX ( minus VIII, nooit uitgegeven ). Teulings' Uitgevers-Maatschappij L.C.G. Malmberg/ Standaard Boekandel, 's-Hertogenbosch/Brussel. 8 fraaie gebonden dikke delen ( incl. dl. VI ! ). Wetensch. naslagwerk. Book number: 105138652 € 185.00 [Appr.: US$ 232.1 | £UK 148.25 | JP¥ 18463]
Keywords: Literatuurgeschiedenis. | In shopping cart More information div> |
Platenatlas bij de Nederlandsche Literatuurgeschiedenis.: Vierde druk. Groningen / Den Haag / Batavia, 1933, J.B. Wolters. 152 pp. pp. Gebonden. Beige linnen. Net exemplaar . Book number: 2965 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497] Catalogue: Letterkunde
| In shopping cart More information div> |
Platenatals bij de Nedelandsche literatuurgeschiedenis. Groningen: Wolters, 1916. 2e dr. VII, 152 p. Linnen. Folio. . -- ParadoxBook number: 8917 € 12.50 [Appr.: US$ 15.68 | £UK 10.25 | JP¥ 1248] Catalogue: Literature: General Literature
| In shopping cart More information div> |
Platenatlas bij de Nederlandsche Literatuurgeschiedenis. Groningen/Den Haag, J.B. Wolters, 1916. 2e druk. Gebonden. VII + 152 p. Ills. Band verkleurd. Book number: K9899 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497] Catalogue: - Studie
Keywords: studie | In shopping cart More information div> |
Platenatlas bij de Nederlandsche literatuurgeschiedenis. Groningen, Den Haag, Batavia, J.B. Wolters, 1933, 152 pp. geb.half linnen, 24.5 x 32.5 cm. ; band wat verkleurd, overigens in goede staat. Book number: 03678 € 18.50 [Appr.: US$ 23.21 | £UK 15 | JP¥ 1846] Catalogue: Literatuurgeschiedenis
| In shopping cart More information div> |
Platenatlas bij de Nederlandsche Literatuurgeschiedenis. Groningen, Den Haag, J.B.Wolters, 1916. 2nd edition, vlll,152p. 297 illustrations, 2 coloured plates, 17 other plates, folio, original cloth. Book number: 18345 € 27.50 [Appr.: US$ 34.5 | £UK 22.25 | JP¥ 2745]
Keywords: netherlands | In shopping cart More information div> |
Platenatlas bij de Nederlandsche Literatuurgeschiedenis. Groningen: Wolters, 1923. Druk/edition: 3. ex-libris op schutblad . hli. goed. -- Utz BoekenBook number: 12308.1 € 7.80 [Appr.: US$ 9.79 | £UK 6.25 | JP¥ 778] Catalogue: Fictie Nederlands en vertaald
| In shopping cart More information div> |
Platenatlas bij de Nederlandsche Literatuurgeschiedenis Groningen: Wolters, 1923. 3e druk, Linnen gebonden, 152pp. Met platen in kleurendruk, platen op geel getint papier, documenten etc. Halflinnen band met kl. gebr. sp. Folio formaat 25, 5x32cm. Heel goed. (Please inquire before collecting in our bookstore) . Book number: 57236.LIG € 18.00 [Appr.: US$ 22.58 | £UK 14.5 | JP¥ 1796] Catalogue: Literatuurgeschiedenis & -wetenschap
| In shopping cart More information div> |
Platenatlas bij de Nederlandsche literatuurgeschiedenis: Vierde druk. Groningen/Den Haag/Batavia, 1933, Wolters. 152 pp. Gebonden. Linnen. Geïllustreerd met zwartwit-platen. Net exemplaar . Book number: 26051 € 7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699] Catalogue: Letterkunde & Essays
| In shopping cart More information div> |
Platenatlas bij de Nederlandsche Literatuurgeschiedenis. , Tweede druk. . Groningen, Den Haag, Wolters, 1916, height in cm: 33 cm, linnen kaft. , 152 pp, pp.. Book number: 8-933 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Letterkunde
| In shopping cart More information div> |
Platenatlas bij de nederlandsche literatuurgeschiedenis.: Derde druk. Groningen, 1923, J.B. Wolters. 152 pp pp. Hardcover. Rijk geïllustreerd. Net exemplaar . Book number: 1136 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497] Catalogue: Letterkunde
| In shopping cart More information div> |
Platenatlas bij de Nederlandsche literatuurgeschiedenis Groningen, Wolters. 1923, 3e dr. Hardcover, Halflinn. 4to. 152p. met 297 en XVII afbeeldingen. Goed ex. Book number: 003837 € 14.00 [Appr.: US$ 17.56 | £UK 11.25 | JP¥ 1397] Catalogue: Literatuur-Nederlands Proza
Keywords: fotoboeken; literatuurgeschiedenis | In shopping cart More information div> |
Platenatlas bij de Nederlandsche literatuurgeschiedenis 1914. Gekartonneerd. Pp: 162. Cond./Kwaliteit: Redelijk. Book number: U603796 € 9.50 [Appr.: US$ 11.92 | £UK 7.75 | JP¥ 948] Catalogue: Over Literatuur
| In shopping cart More information div> |
Platenatlas bij de Nederlandsche literatuurgeschiedenis Gebonden, hardcover; 4e druk, 1933; J.B. Wolters' Uitgevers-Maatschappij N.V., Groningen/Den Haag/Batavia; 152pp.; Conditie: Als nieuw Book number: 082084 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497] Catalogue: Literatuur/Secundair
Keywords: Literatuurgeschiedenis, Secundair | In shopping cart More information div> |
Platenatlas bij de Nederlandsche literatuurgeschiedenis, Groningen/Den Haag, Wolters, 4e dr.1933, 152p., Linnen., Groen linnen met groene opdruk & portret., Vlekjes & wat sleets., Book number: 9700 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Keywords: studies oudere letterkunde nederlands | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | - Next page