ascending
descending
found: 101 books on 5 pages. This is page 1
- Next page

VOORDE VAN DE, URBAIN
Essay over Karel Van de Woestijne
Antwerpen, De Sikkel. 1934. Soft cover. Book, Essay over het leven en werk van Karel van de Woestijne. Van dit boek werden 300 exemplaren gedrukt op getint velijn van Pannekoek, genummerd van 1 tot 300. Dit is nummer 156. Good/No Jacket.
Book number: 4282
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: Essay
In shopping cart

More information

GEZELLE, GUIDO, URBAIN VAN VOORDE,
Guido Gezelle;
A'dam, Querido, 1926, 1e, 112p., linnen,
Book number: 14772
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Keywords: nederlands proza na 1880
In shopping cart

More information

GIJSEN MARNIX, VAN DE VOORDE URBAIN, MUSSCHE ACHIEL, VAN CAUWELAERT AUGUST, VAN HECKE FIRMIN
Letterkundige almanak voor Vlaanderen 1930
Mechelen, Amsterdam, Het Kompas, De Spieghel. Softcover, 4to, gebonden, 208 pp. in goede staat met roestvlekken, met oorspronkelijke houtsneden o.a. Frans Masereel, Joris Minne. Good.
Book number: 403
€  18.00 [Appr.: US$ 22.58 | £UK 14.5 | JP¥ 1796]
Catalogue: Literature
In shopping cart

More information

GILLE AUGUST ( GILLÉ ) - URBAIN VAN DE VOORDE - MAURITS BILCKE A.O. (AUTEURS)
Hendrik Strick.
Brussel, Rotatyp P.V.B.A., 1955, in-4°, ca. 80 nn pp met 28 volblad z/w ills., genaaid, orig. bedrukte omslag, gedrukt op 206 genummerde exemplaren (nr. 158), omslag iets bestofd maar verder goed exemplaar.. .
Book number: 31616
€  58.00 [Appr.: US$ 72.77 | £UK 46.5 | JP¥ 5788]
In shopping cart

More information

SERVAES ALBERT - URBAIN VAN DE VOORDE (AUTHOR)
Albert Servaes of het religieus expressionisme.
Antwerp, Standaard-Boekhandel, 1943, 19 x 13,4 cm, 32 pp + 8 b/w plates, from the series; Kunstenaars van Heden.(Dutch text).orig. wrapp.." .
Book number: 1592
€  13.00 [Appr.: US$ 16.31 | £UK 10.5 | JP¥ 1297]
In shopping cart

More information

SLABBINCK RIK (& VAN DE VOORDE URBAIN, TEKST)
Rik Slabbinck
Antwerpen, Artiestenfonds, Rockoxhuis, 1962. 79pp.(waarvan 55 pagina's illustraties), 24cm. met geïll.stofwikkel, mooie staat
Book number: S57081
€  23.00 [Appr.: US$ 28.86 | £UK 18.5 | JP¥ 2295]
Catalogue: Kunst
Keywords: Belgische kunst schilderkunst België Vlaanderen painting peinture
In shopping cart

More information

URBAIN VAN DE VOORDE - MARNIX GIJSEN - ACHIEL MUSSCHE - AUGUST VAN CAUWELAERT - FIRMIN VAN HECKE (EDITORS)
Letterkundige Almanak voor Vlaanderen 1930. Literary almanac - periodical (all published).
Mechelen, Het Kompas / Amsterdam, De Spieghel. 1930, In-4°, 25,5 x 19 cm, 208 pp with b/w ills and orig. woodcuts by Cantré, P.De Troyer, H. van Straeten, sewn, orig. wrappers. Editors were; U. Van de Voorde, Marnix Gijsen, A.Mussche, A. van Cauwelaert & F. van Hecke. There are contributions by R.Brulez, Gaston Burssens, M.Gilliams, A.Nahon, Maurice Roelants, Felix Timmermans, Gerard Walschap a.o.." .
Book number: 8223
€  70.00 [Appr.: US$ 87.82 | £UK 56.25 | JP¥ 6986]
In shopping cart

More information

VOORDE, URBAIN VAN DE
Albert Servaes of het religieus expressionisme
Standaard - Boekhandel. 1943 32pp paperback reproducties
Book number: 101336661
€  14.75 [Appr.: US$ 18.51 | £UK 12 | JP¥ 1472]
Keywords: literatuur
In shopping cart

More information

VOORDE, URBAIN VAN DE
Albert Servaes of het religieus expressionisme
1943. Paperback. Pp: 31. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U954713
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Catalogue: Kunst
In shopping cart

More information

VOORDE, URBAIN VAN DE
Albert Servaes of het religieus expressionisme
1943. Paperback. Pp: 31. Cond./Kwaliteit: Redelijk.
Book number: U954707
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Catalogue: Kunst
In shopping cart

More information

VOORDE, URBAIN VAN DE.
Alice Frey.
Antwerpen,Standaard,z.j. Broch.29p.+Ill. Reeks: Kunstenaars van heden. - Rug beschadigd, beetje gevlekt.
Book number: 63103
€  8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Keywords: ART/KUNST
In shopping cart

More information

VOORDE, URBAIN VAN DE, WALSCHAP, GERARD, E.A.
Alice Nahon herdacht. 16 augustus 1896-21 mei 1933
Antwerpen, De Nederlandsche Boekhandel, 1934, 1e, ingenaaid, 93p.(lichte gebruikssporen).
Book number: 14732
€  20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996]
Keywords: Nederlandse poëzie
In shopping cart

More information

VOORDE, URBAIN VAN DE
Alice Frey (+ catalogus tentoonstelling 22/01 - 03/02 - 1944
Antwerpen / Brussel / Gent / Leuven, Standaard boekhandel, 1944. 19,5 x 13,5 cm - 31+(1)+8ills zw/w - originele omslag (soft cover) - goed ex - monografie in de reeks Kunstenaars van heden.
Book number: 03289
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Keywords: Frey - kunstenaars van heden
In shopping cart

More information

VAN DE VOORDE URBAIN
Alice Frey
Antwerpen, Standaard, 1944. 31pp.+ 8pp.ills. in de reeks "Kunstenaars van heden", 19cm. geïll.omslag
Book number: S58691
€  18.00 [Appr.: US$ 22.58 | £UK 14.5 | JP¥ 1796]
Catalogue: Kunst
Keywords: Belgische kunst belgian art painting schilderkunst Vlaanderen
In shopping cart

More information

VOORDE, URBAIN VAN DE E.A.
Alice Nahon herdacht.
Antwerpen, De Nederlandsche Boekhandel - Leiden, A.W. Sijthoff's Uitgeversmaatschappij, 1934. Or. omslag, 93+3p. Ca. 26,5 X 20 cm.
¶ Met bijdragen van o.a. Frans Smits, Luc. Indestege, G. Walschap, L. Zielens en M. Gijsen. Omslag: Jos. Leonard. Met afbeeldingen (portretten, facsimilé's, e.d.) in Electrotypie. Wat roest, naam op eerste pagina; wat andere minimale gebruikssporen; goed exemplaar.
Book number: 10524
€  22.50 [Appr.: US$ 28.23 | £UK 18.25 | JP¥ 2246]
Keywords: Gijsen, Marnix Leonard, Jos. Nahon, Alice Nederlandse literatuur Vlaamse literatuur Walschap, Gerard Zielens, Lode
In shopping cart

More information

VOORDE, URBAIN VAN DE
Alice Frey
Antwerpen, Standaard. 1944. Redelijk.
Book number: 029354
€  4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
In shopping cart

More information

VOORDE, URBAIN VAN DE E.A.
Alice Nahon herdacht.
Antwerpen, De Nederlandsche Boekhandel - Leiden, A.W. Sijthoff's Uitgeversmaatschappij, 1934. Or. omslag, 93+3p. Ca. 26,5 X 20 cm.
¶ Met bijdragen van o.a. Frans Smits, Luc. Indestege, G. Walschap, L. Zielens en M. Gijsen. Omslag: Jos. Leonard. Met afbeeldingen (portretten, facsimilé's, e.d.) in Electrotypie. Wat roest, minimale gebruikssporen; omslag gebruind en iets beschadigd.
Book number: 11096
€  22.50 [Appr.: US$ 28.23 | £UK 18.25 | JP¥ 2246]
Keywords: Gijsen, Marnix Leonard, Jos. Nahon, Alice Nederlandse literatuur Vlaamse literatuur Walschap, Gerard Zielens, Lode
In shopping cart

More information

VAN DE VOORDE URBAIN
Charles de Coster en de Vlaamsche Idee
Antwerpen - Amsterdam, 68 .pp, soft cover, 13 x 20 cm. Omslag onfris/Cover not so good, Nota 's en/of onderlijningen in het boek, Bibliotheekstempel/Ownership stamp/Cachet de bibliothèque/Bibliothekstempel, Roestvlekjes/Foxing/Taches de rouille/Rostfleckig. Minder Goed/Not so good/Nicht so gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Leuven)
Book number: 243140&LIT
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Keywords: Literatuurgeschiedenis
In shopping cart

More information

 -
VAN DE VOORDE URBAIN
Charles De Coster en de Vlaamsche Idee
Antwerpen, 68 .pp, soft cover, 13 x 20 cm. 2e druk/edition/édition/Ausgabe, Aantekeningen/Annotations, Naam op titelpagina/Name on title page. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 166556&373C
€  9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Catalogue: Vlaamse Beweging
Keywords: Vlaamse Beweging
In shopping cart

More information

VOORDE, URBAIN VAN DE
Charles de Coster's Ulenspiegel
1948. Gekartonneerd. Pp: 59. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1701871
€  4.99 [Appr.: US$ 6.26 | £UK 4 | JP¥ 498]
Catalogue: Over Literatuur
In shopping cart

More information

VOORDE, URBAIN VAN DE
Charles de Coster en de Vlaamse idee.
Mechelen, Het Kompas - Amsterdam, De Spieghel, 1930. Or. omslag, 71+1p.
¶ Met het errata-blad en een krantenknipsel. Wat roest binnenin; verder goed exemplaar.
Book number: 16125
€  9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Catalogue: Uilenspiegel
Keywords: Coster, Charles de Uilenspiegel Vlaamse Beweging Vlaamse literatuur
In shopping cart

More information

VOORDE, URBAIN VAN DE.
Charles de Coster's Ulenspiegel.
Nijmegen/Kortrijk, De Koepel/Zonnewende., 1948. 3e druk. Gebonden. 59 p. Sleutelbloemreeks.
Book number: K7011
€  8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Catalogue: - Studie
Keywords: studie
In shopping cart

More information

VAN DE VOORDE, URBAIN.
CHARLES DE COSTER'S UILENSPIEGEL.
Nijmegen/Kortrijk, De Koepel/Zonnewende, 1948 Ingenaaid, originele kartonnen uitgeversomslag, 17.1x11 cm., 59 pp.
¶ Sleutelbloemreeks.
Book number: 32757
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: COSTER'S . nijmegen kortrijk koepel zonnewende letteren letterkunde
In shopping cart

More information

VOORDE, URBAIN VAN DE.
Charles De Coster en de Vlaamsche Idee.
Antwerpen/Amsterdam, Het Kompas/De Spieghel, z.j. 2e druk. Or. omslag. 68 p.
Book number: K4772
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: - Studie
Keywords: studie vlaams
In shopping cart

More information

VOORDE, URBAIN VAN DE
Critiek en beschouwing. Eerste bundel.
Antwerpen, 'De Sikkel' - Santpoort, C.A. Mees, 1930. Or. omslag, 148+4p.
¶ Grotendeels niet opengesneden; iets verkleurd; verder mooi exemplaar.
Book number: 11123
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Keywords: Nederlandse literatuur Vlaamse literatuur
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | - Next page

New Search