ascending
descending
found: 50 books on 2 pages. This is page 1
- Next page

BLIJDENSTIJN, ROLAND & VROON, HANNEKE & DERKS, ELVIRE & SEETERS, PIET VAN & SLUIJS, JORIEN VAN DER & VRIJER, FLORA DE & VISSER, L.
Zeist, groei en bouw: Huis ter Heide, Lyceumkwartier en Austerlitz : een inventarisatie van waardevolle gebouwen en gebieden
1983. Gekartonneerd. ISBN: 9789067200141. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1217673
€  17.50 [Appr.: US$ 21.96 | £UK 14.25 | JP¥ 1747]
Catalogue: Reizen en landen
Keywords: 9789067200141
In shopping cart

More information

GAZZANIGA, MICHAEL S. & VISSER, SAMBHAVO & VROON, PIET
Reis door het brein. De magische wegen van de geest
Kosmos, 1991. Paperback. Pp: 215. Overzicht van het vakgebied "cognitieve neurologie" door de pionier van deze wetenschap. ISBN: 9789021516868. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1705635
€  8.99 [Appr.: US$ 11.28 | £UK 7.25 | JP¥ 897]
Keywords: 9789021516868
In shopping cart

More information

HAMILTON, ALISTAIR/ VOOLSTRA, SJOUKE/ VISSER, PIET (ED.)
From Martyr to Muppy (Mennonite Urban Professionals) A Historical Introduction to Cultural Assimilation Processes of a Religious Minority in the Netherlands: the Mennonites.
Amsterdam, Amsterdam University Press, 1994. ill. Paperback, XII, 243 pp.
Book number: T12879
€  12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198]
Catalogue: Kerkgeschiedenis
Keywords: Kerkgeschiedenis
In shopping cart

More information

HAMILTON, ALASTAIR & VOOLSTRA, SJOUKE & VISSER, PIET
From martyr to muppy (Mennonite urban professionals). A historical introduction to cultural assimilation processes of a religious minority in the Netherlands, the Mennonites
Amsterdam Univ Pr, 1994. Paperback. Pp: 243. From Martyr to Muppy (Mennonite Urban Professional People) examines how cultural and religious minorities adapt to society, by either retaining or abandoning their identities. This book reports on the assimilation history of the Dutch Mennonites from a multidisciplinary point of view.From Martyr to Muppy contains contributions from Polish, North American, and Dutch scholars and is illustrated and indexed. ISBN: 9789053560600. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U791612
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Geschiedenis
Keywords: 9789053560600
In shopping cart

More information

HAMILTON, ALASTAIR, SJOUKE VOOLSTRA AND PIET VISSER (ED.)
From Martyr to Muppy (Mennonite Urban Professionals). A Historical Introduction to Cultural Assimilation Processes of a Religious Minority in the Netherlands: the Mennonites.
Amsterdam: Amsterdam University Press, 1994. Paperback, (xii) 243 p.
Book number: 14116
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Catalogue: Mennonitica
In shopping cart

More information

HAMILTON, ALASTAIR & SJOUKE VOOLSTRA & PIET VISSER [EDS.].
From Martyr to Muppy. A historical introduction to cultural assimilation processes of a religious minority in the Netherlands: The Mennonites.
Amsterdam. AUP. 1994. Original publisher's sewn paper-covered boards, pictorial frontcover, tall 8vo: xij, 244pp. 15 contributions, illustrations, notes, references, note on authors, index names, index places, index books, index places. Very fine copy. ISBN: 90-5356-060-2.
Book number: 35993
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: 9053560602
In shopping cart

More information

HAMILTON, ALASTAIR & VOOLSTRA, SJOUKE & VISSER, PIET
From martyr to muppy (Mennonite urban professionals). A historical introduction to cultural assimilation processes of a religious minority in the Netherlands, the Mennonites
Amsterdam Univ Pr, 1994. Paperback. Pp: 243. From Martyr to Muppy (Mennonite Urban Professional People) examines how cultural and religious minorities adapt to society, by either retaining or abandoning their identities. This book reports on the assimilation history of the Dutch Mennonites from a multidisciplinary point of view.From Martyr to Muppy contains contributions from Polish, North American, and Dutch scholars and is illustrated and indexed. ISBN: 9789053560600. Cond./Kwaliteit: Redelijk.
Book number: U511453
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Geschiedenis
Keywords: 9789053560600
In shopping cart

More information

HEIN, PIET. VISSER, WENDY DE.
Piet Hein en de zilvervloot. Oorlog en handel in de West.
Hilversum, 2001. 88 blz. Zw./w. ills. Ing. Stickerrestant op achterplat. (Verloren Verleden 13)
Book number: 231753
€  13.50 [Appr.: US$ 16.94 | £UK 11 | JP¥ 1347]
Keywords: History Netherland W.I.C. Dutch West India Company Geschiedenis Nederland West-Indische Compagnie
In shopping cart

More information

KERSSEMAKERS, LEO & PIM VAN PAGÉE & PIET VISSER [EDS.].
Memento Mori. Dansen met de dood. De dodendans in boek en prent.[Dance of Death].
Amsterdam. N.V.V.A. 2000. Original publisher's sewn light-yellow paperback, pictorial covers, 8vo: frontispiece, 120pp. richly illustrated [4 coloured], 9 contributions, map, 1000 copies printed. CONTENTS: Voorwoord; Piet Visser. 1. André Schwerz; In memoriam Hein Hogerzeil [1918-1999]. 2. Marianne Peereboom; Dansen met de dood. [5 iilustrations, notes]. 3. Karel van der Loo; De Middeleeuwse Dodendans in Psychologisch Perspectief. [5 illustrations, notes]. 4. Louis Peter Grijp/Annelies Tamboer; Dodendansen in levende lijve. [8 illustrations, notes]. 5. John Landwehr; Eeuwen oude Memento Mori boekillustraties en emblemata. [8 ills. chronologische lijst M.Mori-emblemata voornamelijk uitgegeven in de Lage Landen/Chronological list of M.Mori-publications mainly in the Low Countries. 47 Publications mentioned. Notes.]. 6. Arie van den Berg; Kinderprenten. [12 ills.]. 7. Willem Haakma Waagenaar; De legende van de Drie doden en de drie Levenden op de muurschilderingen van de kerk te Westbroek. [ 3ills. notes]. 8. Hein Hogerzeil; Een reisgids langs dodendans-thema's uit de periode 1150-1500. [1 ill. map. 65 vindplaatsen/65 find-spots]. 9. Bram Schuytvlot; Catalogus bij de tentoonstelling. [4 ills. beschrijving van de 60 boeken van de tentoonstelling/description of the 60 books of the exhibition]. Over de auteurs/on the authors. Colofon. Very fine copy - as new. Deliverable from stock. ISBN: 90-75481-06-3.
Book number: 2322
€  12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198]
Keywords: 9075481063
In shopping cart

More information

KERSSEMAKERS, LEO ; PAGÉE, PIM VAN ; VISSER, PIET
Memento Mori - Dansen met de dood De dodendans in boek en prent
Ned. Vereeniging van Antiquaren, Amsterdam, 2000, 1e druk. Gebrocheerd. Rijk geillustreerd. Illustraties. Pp 120.
Book number: de19502
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Devotie
Keywords: devotie, geillustreerd, nederlands, prentkunst, grafiek, kunstgeschiedenis, dodendand, volsgebruik, religie, folklore
In shopping cart

More information

KERSSEMAKERS, LEO & PAGÉE, PIM VAN & VISSER, PIET
Memento mori. Dansen met de dood : de dodendans in boek en prent
2000. Paperback. Pp: 120. ISBN: 9789075481068. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U787159
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: 9789075481068
In shopping cart

More information

KERSSEMAKERS, LEO, PIM VAN PAGÉR, PIET VISSER. REDACTIE.
MM Momento Mori - Dansen met de Dood. De dodendans in boek en prent.
Amsterdam. NVvA. MM. 2000. 8°. 120pp. Pap. Illustr.
Book number: 37567
€  14.00 [Appr.: US$ 17.56 | £UK 11.25 | JP¥ 1397]
Keywords: Kunst, Art
In shopping cart

More information

LEO KERSSEMAKERS, PIM VAN PAGÉE EN PIET VISSER (RED.)
Memento Mori. Dansen met de dood. De dodendans in boek en prent.
Amsterdam, NVvA, 2000. Or. omslag, 120pp.
¶ Oplage 1000 exemplaren; royaal geïllustreerd. Goed exemplaar.
Book number: 24454
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Religie
Keywords: Bibliografie Dodencultus Dodendans Religie Volkskunst
In shopping cart

More information

PEETERS, FLOR/ VENTE, MAARTEN ALBERT, M.M.V. GUIDO PEETERS/ GHISLAIN POTVLIEGHE/ PIET VISSER
De Orgelkunst in de Nederlanden van de 16de tot de 18de eeuw.
Antwerpen, Mercatorfonds, 1971. ill. Or. linnen, 341 pp.
Book number: T12495
€  25.00 [Appr.: US$ 31.37 | £UK 20.25 | JP¥ 2495]
Catalogue: Muziek
Keywords: Muziek
In shopping cart

More information

PIET VISSER
BROEDERS IN DE GEEST, deel I en deel II.
Uitgeverij Sub Rosa, Deventer, 1988, Gebrocheerd, 16x23cm, 466pp, 469pp
¶ De doopsgezinde bijdragen van Dierick en Jan Philipsz. Schabaelje tot de Nederlandse stichtelijke literatuur in de zeventiende eeuw.
Book number: 3734
€  40.00 [Appr.: US$ 50.18 | £UK 32.25 | JP¥ 3992]
Keywords: theology 1988 doopsgezinden katholiek kerkhistorisch mystiek spiritualistisch
In shopping cart

More information

VISSER PIET DR. WINSEMIUS ROTH
Balanceren op de smalle weg. Liber amicorum voor dr. C. van Duin, dr. A.G. Hoekema en prof.dr. S. Voolstra
ZOETERMEER, Boekenentrum, 2002. 486 blz pp alsnieuw
Book number: 52231
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Catalogue: Kerkgeschiedenis
In shopping cart

More information

VISSER, PIET
De blauwe ruiters van de Sahara
Amsterdam, Standaard-Boekhandel, z.j. gebonden, linnen rug, redelijk goed
Book number: 8104419
€  8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
In shopping cart

More information

VISSER, PIET.
Broeders in de geest. , De doopsgezinde bijdragen van Dierick en Jan Philipsz. Schabaelje tot in de Nederlandse stichtelijke literatuur in de zeventiende eeuw. Deel I: Tekst; Deel II: Noten, bijlagen, literatuuropgave, register. .
Deventer,, Sub Rosa, 1988, height in cm: 24 cm, paperback. 2 vol., 466 pp, 469 pp, pp..
Book number: 8-698
€  35.00 [Appr.: US$ 43.91 | £UK 28.25 | JP¥ 3493]
Catalogue: Letterkunde
In shopping cart

More information

VISSER, PIET
Broeders in de geest. De doopsgezinde bijdragen van Dierick en Jan Philipsz. Schabaelje tot de Nederlandse stichtelijke literatuur in de zeventiende eeuw (diss.) (Deventer Studiën 7).
2 Volumes. Deventer: Sub Rosa, 1988. Paperback, 466 + 469 p.
Book number: 14092
€  30.00 [Appr.: US$ 37.64 | £UK 24.25 | JP¥ 2994]
Catalogue: Mennonitica
In shopping cart

More information

VISSER, PIET
Broeders in de Geest, De doopsgezinde bijdragen van Dierick en Jan Philipsz. Schabaelje tot de Nederlandse stichtelijke literatuur in de zeventiende eeuw. Compleet 2 delen, Deel I: tekst, Deel II: noten, bijlagen, literatuuropgave en register
Deventer, Sub Rosa, 1988. 2 delen, 466, 469 p. Paperback.
Book number: 45711
€  18.00 [Appr.: US$ 22.58 | £UK 14.5 | JP¥ 1796]
Catalogue: Kerkgeschiedenis
In shopping cart

More information

VISSER, PIET
Dat Rijp is moet eens door eygen Rijpheydt vallen. Doopsgezinden en de gouden Eeuw van de Rijp.
Wormerveer, Stichting Uitgeverij Noord-Holland. 1992, 96 pp. (ISBN: 9071123235) Ppb . in zeer goede staat.
Book number: 010875
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: geschiedenis, De Rijp, 17e eeuw, Doopsgezinden 9071123235
In shopping cart

More information

VISSER, PIET
Doopsgezinden en de gouden eeuw van De Rijp. Dat Rijp is moet eens door eygen Rijpheydt vallen`.
1992 Wormerveer Stichting uitgeverij Noord-Holland, Softcover met flappen, 96pp. Rijkelijk geill.
Book number: 0711-743
€  9.50 [Appr.: US$ 11.92 | £UK 7.75 | JP¥ 948]
Catalogue: Maatschappij
In shopping cart

More information

VISSER, PIET
Doopsgezinden en de Gouden Eeuw van De Rijp. Dat Rijp is moet eens door eygen Roijpheydt vallen.
Wormerveer. Stichting Uitgeverij Noord-Holland. 1992. Original publisher's sewn paperback, pictorial frontcover, square 8vo: 96pp. very richly illustrated, side-notes & references, appendix, general bibliography, credits illustrations, colophon. Very fine copy - as new. Volume 1: Doperse Documentaire Reeks. ISBN: 978-90-71123-23-8.
Book number: 53084
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: 9789071123238
In shopping cart

More information

VISSER, PIET
Het geheim van de Rode Canyon
1957. Pp: 205. Cond./Kwaliteit: Redelijk.
Book number: U1917908
€  4.95 [Appr.: US$ 6.21 | £UK 4 | JP¥ 494]
Catalogue: Kinderboeken
In shopping cart

More information

VISSER PIET
Het geheim van de Rode Canyon
Leuven, 205 .pp, soft cover/dust jacket, 16 x 25 cm. Band wat verkleurd/Discolouration, Stofwikkel beschadigd/Dust jacket damaged, Schoolstempel aanwezig. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 189170&111F
€  11.00 [Appr.: US$ 13.8 | £UK 9 | JP¥ 1098]
Keywords: Kinder- en jeugdboeken
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | - Next page

New Search