| ||||
|
|
|
|||
| found: 248 books on 10 pages. This is page 1 - Next page |
Thuis. Tijdschrift gewijd aan de inrichting der woning. No. 67 (sept. 1948) en 93 (okt. 1955). 31 x 24 cm. Geïllustreerd. ¶ Twee nummers van het interieurtijdschrift Thuis, in het eerste o.a. een artikel van Viruly en in het tweede een artikel over het interieur van Charles Boost. Book number: 259380 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
| In shopping cart More information div> |
Flying Over Holland / Vliegend Boven Nederland. 1978. Cloth w/dj. Text in English, Dutch, German and French. Kortenhoef, The Netherlands. 1978. (First edition). Oblong quarto. Gilt decorated olive cloth. Fine in fine dustjacket. Text in English, Dutch, German and French. A beautiful copy of this profusely illustrated view of The Netherlands from the air. Book number: 6621 USD 50.00 [Appr.: EURO 40 | £UK 32 | JP¥ 3977]
Keywords: Photography, Aerial | In shopping cart More information div> |
De Wereld van Boven. Utrecht, Douwe Egberts, nd.[c.1938]. sm. 4°. orig. clothbacked pict. col. boards. 54pp. many text-ills. of which depict. pre-war aeroplanes, and aerial views of the Netherlands. Album on dutch Aviation, issued by a Coffee-trader Douwe Egberts, by one of the most famous dutch Aviators of the Royal Dutch Airlines (K.L.M.) A. Viruly. Fine copy. (corners very lightly ruibbed). Book number: 13138 € 45.00 [Appr.: US$ 56.46 | £UK 36.25 | JP¥ 4491]
Keywords: aviation | In shopping cart More information div> |
Kinderen mogen vliegen. Een boek voor jongens en meisjes Andries Blitz Amsterdam. Gekartonneerd. Pp: 139. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U225081 € 5.99 [Appr.: US$ 7.52 | £UK 5 | JP¥ 598] Catalogue: Kinderboeken
| In shopping cart More information div> |
Met de K.L.M. naar Indië. Leesboek voor school en huis. Groningen, P. Noordhoff, 1939, 3de herziene druk. gebonden in slappe band, 146 pp, 21 cm, Ill.: zwart/wit illustraties. Uit de nalatenschap van Leo H. Jelsma. Gebruikt exemplaar, rug flink beschadihd. Redelijk / fair. Book number: 26709 € 4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449] Catalogue: Luchtvaart - Aviation
Keywords: vliegen, vliegtuig, vliegtuigen | In shopping cart More information div> |
Met de K.L.M. naar Indie. Groningen/Batavia, Noordhoff, 1933. Orig. cloth binding. 219pp. With ills. [in perfect cond.] Book number: 2110 € 20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996] Catalogue: Indonesie/Indonesia
Keywords: indonesie/indonesia KLM expedities/reisverslagen/reisverhalen/reisgidsen | In shopping cart More information div> |
Met de K.L.M. naar Indië. Leesboek voor de hoogste klasse der lagere scholl en de eerste klasse van het voortgezet onderwijs. Groningen, P. Noordhoff, 1933. gebonden in slappe band, 222 pp, 21 cm, Ill.: zwart/wit illustraties. Uit de nalatenschap van Leo H. Jelsma. Gebruikt exemplaar, rug flink beschadihd. Redelijk / fair. Book number: 26708 € 4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449] Catalogue: Luchtvaart - Aviation
Keywords: vliegen, vliegtuig, vliegtuigen | In shopping cart More information div> |
Met de KLM naar Indië, leesboek voor school en thuis; Groningen/Batavia, Noordhoff, 1934, 2e (1e = 1933), 224p., halfl., foto's, ills., krtn., wat roest, overigens mooi expl., Buur 1183, Book number: 20331 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Indische letteren
Keywords: indische letteren | In shopping cart More information div> |
Met de K.L.M. naar Indië. . Groningen (etc.), P. Noordhoff N.V. 1933. Illustrated with b/w photographs and line drawings. 223 pp. First edition. Orig. cloth with d.wr. A very good copy. - Buur PD 1183. Book number: 002758 € 17.50 [Appr.: US$ 21.96 | £UK 14.25 | JP¥ 1747] Catalogue: Indonesia - Transport - Aviation
Keywords: Southeast Asia / Dutch East Indies / Indonesia / Netherlands / Travel / Transport / Aviation / Colonial Literature Indonesia - Colonial Literature - Memoirs | In shopping cart More information div> |
Met de KLM naar Indië 3e druk, Noordhoff 1939, 145 pag., paperback, ills, 15x21, conditie goed. Book number: 51143 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Indonesië
Keywords: verbindingen | In shopping cart More information div> |
Met de K.L.M. naar Indië. Leesboek voor school en huis. . Groningen (etc.), P. Noordhoff, 1934. Illustrated with b/w photos and line drawings in the text. 224 pp. Second edition (orig.: 1933). Orig. clothbacked pictorial boards. Very good copy. - Buur PD 1183. Book number: 001286 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Keywords: Southeast Asia / Dutch East Indies / Indonesia / Youth Literature / Travel / Aviation / Geography / Colonial Literature Indonesia - Colonial Literature - Fiction Indonesia - Transport - Aviation | In shopping cart More information div> |
Hilversum riep de reiger Amsterdam, Arbeiderspers, 1941. ( 205 pp 25 cm Gekartonneerd ) -- MooiboekBook number: 8098943 € 3.50 [Appr.: US$ 4.39 | £UK 3 | JP¥ 349]
| In shopping cart More information div> |
Hilversum riep de Reiger. Amsterdam, De Arbeiderspers, 1941. Geb. 205 pp. Ills. Geïllustreerd door Uschi. Book number: 4376 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: kinderboeken | In shopping cart More information div> |
Hilversum riep de reiger. Amsterdam, De Arbeiderspers, 1941, 205 pp. geb.linnen, 17 x 24.5 cm. ; slijtsporen aan band, rug en schterplat wat smoezelig, overigens in goede staat. Book number: 02054 € 6.50 [Appr.: US$ 8.15 | £UK 5.25 | JP¥ 649] Catalogue: Luchtvaart
| In shopping cart More information div> |
Hilversum Riep de Reiger Amsterdam, Arbeiderspers. 1941, 205 pp. Decorative Cloth, 8vo. Achterkant vlekkerig tgv. waterschade. Echter alleszins een acceptabel exemplaar. Redelijk, Gebruikssporen. Book number: 002744 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Varia
Keywords: Luchtvaart | In shopping cart More information div> |
Hilversum riep de Reiger Amsterdam, De Arbeiderspers 1941 ill Uschi 1e dr. - Linnen Book number: J29522 € 2.50 [Appr.: US$ 3.14 | £UK 2.25 | JP¥ 250] Catalogue: Kinder- en jeugdboeken
Keywords: kinderboek/jeugdboek | In shopping cart More information div> |
Hilversum riep de reiger Amsterdam: De Arbeiderspers, 1941. 8vo, linnen band met geill. voorplat, 206pp. Met zw/w ill. Enkele roestplekjes op de snede, achterplat wat smoezelig, verder goed. (Please inquire before collecting in our bookstore) . Book number: 76466.VEV € 9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Kinder- en jeugdliteratuur
| In shopping cart More information div> |
Hilversum riep de reiger Amsterdam, Arbeiderspers, 1941. 1e Druk. Linnen, 205p., ill. Uschi, in goede staat. Book number: KB38/1342 € 7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699] Catalogue: Kinderboeken
| In shopping cart More information div> |
Hilversum riep de Reiger; jongensboek met enkele foto's `. Arbeiderspers, 1941, 205 pp. hardcover lichte gebruikssporen; ills. Uschi. -- 't DuveltjeBook number: 1103-057 € 2.50 [Appr.: US$ 3.14 | £UK 2.25 | JP¥ 250] Catalogue: Luchtvaart / Aviation
| In shopping cart More information div> |
Hilversum riep de reiger Amsterdam, Arbeiderspers. 1941, 1e druk. linnen, Ill.: Uschi. luchtvaart kinderboeken. Goed. Book number: 009410 € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: kinderboeken
Keywords: luchtvaart kinderboeken Uschi | In shopping cart More information div> |
Hilversum riep de "Reiger" Amsterdam, Arbeiderspers, 1941. eerste dr. Illustr.: Uschi. 205 pag., hardcover. Book number: 1433 € 7.25 [Appr.: US$ 9.1 | £UK 6 | JP¥ 724] Catalogue: kinderboek
| In shopping cart More information div> |
Hilversum riep de Reiger;`. Arbeiderspers, 1941, jongensboek met enkele foto's 205 pp. hardcover ; ills. Uschi. -- 't DuveltjeBook number: 1103-9057 € 2.50 [Appr.: US$ 3.14 | £UK 2.25 | JP¥ 250] Catalogue: Luchtvaart / Aviation
| In shopping cart More information div> |
Hilversum riep De Reiger Amsterdam, N.V. De Arbeiderspers - 1941. Gebonden. Pag. 5 tot roestvlekjes, verder aardig. geïll. Uschi en div. foto's. 205 pag. Book number: 2099 € 12.50 [Appr.: US$ 15.68 | £UK 10.25 | JP¥ 1248]
| In shopping cart More information div> |
Hilversum riep de reiger Amsterdam, de Arbeiderspers, 1941. 1e druk. Hardcover, ill: Uschi, in goede staat. Book number: KB18/585 € 6.50 [Appr.: US$ 8.15 | £UK 5.25 | JP¥ 649] Catalogue: Kinderboeken
| In shopping cart More information div> |
Hilversum riep de reiger. Amsterdam, Arbeiderspers, 1941. Gekartonneerd, 205 pp, 25 cm, Ill.: tekeningen. Uit de nalatenschap van Leo H. Jelsma. Goed / good. Book number: 26640 € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Luchtvaart - Aviation
Keywords: vliegen, vliegtuig, vliegtuigen Uschi | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | - Next page