ascending
descending
found: 679 books on 28 pages. This is page 1
- Next page

(VINKENOOG, SIMON),
Meer poëzie in Carré, 1966 & 2006,
A'dam, Van Gennep, 1e dr.2006, 175p., Garenloos., Met DVD met registraie van het legendarisch Poëzie in Carré 1966., Met natuurlijk Vinkenoog, Ter Balkt, Komrij, Kouwenaar, Enquist, e.v.a.,
Book number: 16679
€  12.50 [Appr.: US$ 15.68 | £UK 10.25 | JP¥ 1248]
Keywords: nederlands
In shopping cart

More information

(VINKENOOG, SIMON (ED.).
Schrijftaal 3.
Written Language 3.Hilversum, de Jong [1974], 4°, loose in or.-portfolio.8 pp.introduction by the editor S.Vinkenoog + 18 facsimiles of handwritten poems by Achterberg, P.v.Ostaijen, K.Schippers, Slauerhoff, Heissenbüttel a.o.(Kwadraat-Bladen).Covers slightly foxed.
Book number: 33605
€  20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996]
In shopping cart

More information

(VINKENOOG, SIMON (ED.).
Schrijftaal 2.
Written Language 2.Hilversum, de Jong [1963], 4°, loose in or.-portfolio.2 pp.introduction by S.Vinkenoog + 19 facsimiles of handwritten poems by Armando, Bernlef, J.G.Elburg, A.Sillitoe, G.Eich a.o.(Kwadraat-Bladen).Upper corner slightly bumbed.
Book number: 33606
€  20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996]
In shopping cart

More information

ANDREUS,HANS,REMCO CAMPERT,HUGO CLAUS,JAN G. ELBURG,JAN HANLO,GERRIT KOUWENAAR,HANS LODEIZEN,LUCEBERT,PAUL RODENKO,KOOS SCHUUR,SIMON VINKENOOG.
Atonaal.Een bloemlezing uit de gedichten.
's-Gravenhage, A.A.M.Stols, 1952. Pictorial Cover, 8vo - over 73/4" - 93/4" tall, Good/No Jacket, 2e dr.1952.PB 104 pag.Orig. omslag.Illustr. van Karel Appel en Corneille.
Book number: 010104
€  18.00 [Appr.: US$ 22.58 | £UK 14.5 | JP¥ 1796]
Catalogue: Literatuur
Keywords: proza;
In shopping cart

More information

ANDREUS, HANS/VINKENOOG, SIMON
Brieven 1950-1956
Baarn: De Prom, 1989. 1e druk, 8vo, paperback, 350pp. Als nieuw. [ISBN: 9068010891] (Please inquire before collecting in our bookstore) .
Book number: 72883.LIT
€  12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198]
In shopping cart

More information

ANDREUS, HANS - VINKENOOG, SIMON.
Brieven 1950 - 1956.
Redactie: Jan vander vegt. Baarn, de Prom, 1989. 1ste druk. Paperback. 350 pag.
Book number: 69146
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Catalogue: Literature
Keywords: Literatuur / Eerste druk ;
In shopping cart

More information

ANDREUS, HANS & VINKENOOG, SIMON
Brieven 1950-1956. Inleiding, tekstverzorging en aantekeningen door Jan van der Vegt
de Prom, 1989. Paperback. Pp: 350. [1e druk]. Vormg.: Peter Koch. Verzamelde correspondentie tussen de beide Vijftigers. Met verantwoording, bijlagen (opstellen van beide auteurs over literatuur en poëzie) en registers. Lichte beschadiging aan kaft. ISBN: 9789068010893. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U155968
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Romans
Keywords: 9789068010893
In shopping cart

More information

ANDREUS, HANS EN SIMON VINKENOOG
Brieven 1950-1956
Westland nv, Schoten. 350 pp.
Book number: 101344250
€  12.50 [Appr.: US$ 15.68 | £UK 10.25 | JP¥ 1248]
Keywords: Literatuur
In shopping cart

More information

ANDREUS, HANS; VINKENOOG, SIMON
Brieven 1950-19856
Baarn, Uitgeverij de Prom. 1989. (ISBN: 9068011359). Soft cover. Book, Inleiding, redactie en aantekeningen: Jan van der Vegt. Good/No Jacket.
Book number: 000454
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: 9068011359 brieven
In shopping cart

More information

ANDREUS, HANS & VINKENOOG, SIMON
Brieven 1950-1956. Inleiding, tekstverzorging en aantekeningen door Jan van der Vegt
de Prom, 1989. Paperback. Pp: 350. [1e druk]. Vormg.: Peter Koch. Verzamelde correspondentie tussen de beide Vijftigers. Met verantwoording, bijlagen (opstellen van beide auteurs over literatuur en poëzie) en registers. Lichte beschadiging aan kaft. ISBN: 9789068010893. Cond./Kwaliteit: Als nieuw.
Book number: U288888
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Romans
Keywords: 9789068010893
In shopping cart

More information

ANDREUS, HANS EN SIMON VINKENOOG
Brieven 1950-1956 (ed. Jan van der Vegt)
Baarn, de prom, 1989. Druk: 1ste druk. octavo, ingenaaid, 350 pp. Leesvouwen.
¶ Verantwoording, literatuuropgave, registers. Boeiende correspondentie tussen voormannen van experimentele en traditionele poezie.
Book number: 50846
€  9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Keywords: ; ; ; PARIJS; BLURB
In shopping cart

More information

ANDREUS, HANS & SIMON VINKENOOG.
Brieven 1950-1956. Inleiding, tekstverzorging en aantekeningen door Jan van der Vegt.
Baarn, De Prom, 1989. Paperback. 350 p.
Book number: B5366
€  12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198]
Catalogue: Biografie
Keywords: biografie brieven
In shopping cart

More information

ANDREUS, HANS, NICO VERHOEVEN EN SIMON VINKENOOG
Drie staat tot een. (Met acht tekeningen van Martin van Veen).
Amsterdam, Moussault, 1962. Ingenaaid. 56 p. 1e druk. Bovenzijde rug iets gedeukt, maar eindelijk eens een ónverkleurd exemplaar!
Book number: 20837
€  18.00 [Appr.: US$ 22.58 | £UK 14.5 | JP¥ 1796]
In shopping cart

More information

ANDREUS, HANS; VERHOEVEN, NICO; VINKENOOG, SIMON
Drie staat tot een
Amsterdam, Moussault. 1962. Soft cover (groot formaat), 23 x 26 cm. Ill.: Martin van Veen. Driemaal acht gedichten + acht tekeningen.
Book number: 0028741
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Poëzie
Keywords: Martin Van Veen
In shopping cart

More information

 -
ANDREUS, NICO VERHOEVEN & SIMON VINKENOOG, HANS
Drie staat tot een.
Amsterdam, Moussault, 1962, 1e dr., oorspronkelijk omslag, 53 p., 26,5 x 24 cm. Acht gedichten bij acht tekeningen van Martin van Veen. Omslag iets verkleurd.
Book number: 14499
€  12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198]
In shopping cart

More information

ANDREUS, HANS / VERHOEVEN, NICO / VINKENOOG, SIMON
Drie staat tot een, acht gedichten, 8 tekeningen van Martin van Veen (gesigneerd door Van Veen)`.
Moussault's, 1962, 26,5 x 24 cm, softcover, 52 pp. kleine verkleuring.
Book number: 0310-141
€  6.75 [Appr.: US$ 8.47 | £UK 5.5 | JP¥ 674]
In shopping cart

More information

ANDREUS, HANS, NICO VERHOEVEN EN SIMON VINKENOOG
Drie staat tot een. (Met acht tekeningen van Martin van Veen).
Amsterdam, Moussault, 1962. Ingenaaid. 56 p. 1e druk. Omslag deels wat verschoten.
Book number: 3510
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
In shopping cart

More information

ANDREUS, HANS & VERHOEVEN, NICO & VINKENOOG, SIMON,
Drie staat tot een, Ach tekeningen van Martin van Veen en acht gedichten van -,
Amsterdam, Moussault's, 1e dr.1962, 53p., Ing., Ills.: Martin van VEEN Vierkant boek, waarvan het rode omslag altijd erg verkleurd is; dit exemplaar maar heel weinig!,
Book number: 7907
€  20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996]
Keywords: nederlands
In shopping cart

More information

ANDREUS, HANS / VINKENOOG, SIMON
Tweespraak.
s'Gravenhage, Stols, 1956. 1ste druk, 35blz., formaat 13-20cm. - goed
Book number: 81071
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Catalogue: Poezie
Keywords: Tweespraak.
In shopping cart

More information

ANDREUS, HANS. , VINKENOOG, SIMON.
Tweespraak.
's-Gravenhage, A.A.M. Stols, 1956. Eerste druk. Oorpronkelijke omslag. 36 pag. KEURIG EXEMPLAAR
Book number: 42630
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Poetry
Keywords: Poetry / Nederlands ;
In shopping cart

More information

ANDREUS, HANS / SIMON VINKENOOG,
TWEESPRAAK. Dialoog in versvorm,
's Gravenhage, Stols, 1956, 1e druk, 38 blz., oorspr. omslag; . Staat: Goed; isbn: geen / none; ..
Book number: 369
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: POEZIE Nederlands na 1900 VINKENOOS S.
In shopping cart

More information

ANDREUS, HANS & VINKENOOG, SIMON.
Tweespraak.
2de druk. 's-Gravenhage, A.A.M. Stols. 1956. 35 pag. Ingenaaid/stofomslag.
Book number: 67405
€  9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Catalogue: Literatuur
Keywords: Literatuur Literatuur, Nederlandse Poëzie
In shopping cart

More information

ANDREWS, GEORGE AND SIMON VINKENOOG (EDS.).
The Book of Grass. An anthology of Indian hemp.
Grove Press New York 1968. Pocket Ills. 242 p. An Evergreen Black Cat book.
Book number: B0849
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Divers
Keywords: divers
In shopping cart

More information

ANDREWS, GEORGE & VINKENOOG, SIMON (EDITORS).
The Book of Grass - an Anthology of Indian Hemp.
Penguin Books, Middlesex, 1972. 378 pp, pages browned, else very good copy in illustrated, limp wrappers.
Book number: 200818
AUD 15.00 [Appr.: EURO 11.75 US$ 14.69 | £UK 9.5 | JP¥ 1168]
Keywords: drugs marihuana hashish marijuana
In shopping cart

More information

ANDREWS, GEORGE AND VINKENOOG, SIMON (EDITORS).
Book of Grass: An Anthology of Indian Hemp.
NY: Grove Press, 1967. Hardcover. Second printing. Very good in a very good dust jacket. Very Good in Very Good dust jacket .
Book number: 20751
USD 14.00 [Appr.: EURO 11.25 | £UK 9 | JP¥ 1114]
Keywords: Drugs Marijuana General Nonfiction III
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | - Next page

New Search