| ||||
|
|
|
|||
| found: 77 books on 4 pages. This is page 1 - Next page |
George Hendrik Breitner : Indrukken en biographische aantekeningen. Van A. Pit, W. Steenhoff, Dr. Jan Veth en Prof. Dr. W. Vogelsang met 90 photogravures naar zijne werken Scheltema & Holkema, 1902. Gekartonneerd. Pp: 184. [1e druk]. Prachtig overzichtswerk in groot formaat van de Nederlandse kunstschilder G.H. Breitner (1857-1923). Rijk geïllustreerd met zwart-wit fotogravures. Mooi exemplaar, degelijk herbonden in halflinnen band. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U77047 € 175.00 [Appr.: US$ 219.56 | £UK 140.25 | JP¥ 17465] Catalogue: Kunst
| In shopping cart More information div> |
Kunst en Samenleving naar Walter Cranes Claims of Decorative Art, in het Nederlandsch bewerkt door Jan Veth, en vercierd met talrijke vignetten, in hout gesneden door G.W. Dijsselhof. Scheltema en Holkema, Amsterdam, 1903. 2e herziene druk, Gedecoreerde halflinnenband, onafgesneden XV + 171 p. stempel op titelpagina. Mooi exemplaar. Book number: R2102 € 150.00 [Appr.: US$ 188.19 | £UK 120.25 | JP¥ 14970] Catalogue: - Studie
Keywords: studie kunst | In shopping cart More information div> |
Kunst en Samenleving. Naar Walter Crane's Claims of Decorative Art, in het Nederlandsch bewerkt door Jan Veth, en versierd met talrijke vignetten, in hout gesneden door G.W. Dijsselhof. Amsterdam, Scheltema en Holkema' s Boekhandel, 1903. Half gilt ornamented cloth with decorated boards, 23 x 19 cm., X, 171 pp. uncut, text in Dutch with woodcuts by G.W. Dijsselhof. Second revised edition. Stamp on front end-paper. Boards slightly spotted. A fine and fresh copy. Book number: 8109 € 150.00 [Appr.: US$ 188.19 | £UK 120.25 | JP¥ 14970] Catalogue: Typography
Keywords: Typography | In shopping cart More information div> |
De Kleine Johannes. 's-Gravenhage. Mouton & Co. 1919. Original publisher's gray cloth hardback, green title spine and frontcover, green ornamental covers, 10th printing [1887], 8vo: frontispiece portrait van Eeden by Jan Veth, [iv], 192pp. Fine copy. Book number: 42738 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
| In shopping cart More information div> |
De Kleine Johannes. 's-Gravenhage. Mouton & Co. 1892. Original publisher's gray cloth hardback, gilt title spine and frontcover, gilt illustration frontcover, 2nd printing [1887], 8vo: engraved frontispiece by Jan Veth, [iv], 192pp. Loose in cover. Book number: 33244 € 25.00 [Appr.: US$ 31.37 | £UK 20.25 | JP¥ 2495]
| In shopping cart More information div> |
Julia. Een verhaal van Sicilië. Haarlem, Gosler, [1885]. 19,2 x 11,4 cm. Ingenaaid. 84 p. 1e druk. Rug gebarsten, maar een zeer goed exemplaar van deze beroemde pastiche in origineel papieren omslag. Book number: 258766 € 80.00 [Appr.: US$ 100.37 | £UK 64.25 | JP¥ 7984]
| In shopping cart More information div> |
Leven en werk van Jan Veth 1927. Gekartonneerd. Pp: 240. Cond./Kwaliteit: Redelijk. Book number: U721190 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Geschiedenis
| In shopping cart More information div> |
Onze kunst. 3e jaargang nr.2 (februari 1904), gewijd aan Jozef Israëls (geb. 27 januari 1824) Antwerpen / Amsterdam, Buschmann / L.J.Veen, 1904. pp.29-56 met 30 afbeeldingen (zw./w.), 29cm. geïllustreerde omslag, luttele roestvlekjes, vochtplek op omslag, tekst in goede staat, S76371 -- De LezenaarBook number: S76371 € 25.00 [Appr.: US$ 31.37 | £UK 20.25 | JP¥ 2495] Catalogue: Kunst
Keywords: kunst art arts schilderkunst tekenkunst | In shopping cart More information div> |
Kunstenaarsbrieven. Amsterdam-Sloterdijk, Wereldbibliotheek N.V. 1937, 1st Edition. Soft cover. Book, Uitgegeven voor het Frederik van Eeden-Genootschap. Omslag licht onfris, verder heel goed. 18x26 cm. Very Good/Very Good. -- pagina55Book number: 000001 € 21.00 [Appr.: US$ 26.35 | £UK 17 | JP¥ 2096]
Keywords: frederik van eeden/ brieven// | In shopping cart More information div> |
Beelden en groepen. P.N. van Kampen. (1914). 158 p. Rood linnen met goudopdruk. * Vlekje op voorkant. Band licht verkleurd. Book number: 69761 € 13.00 [Appr.: US$ 16.31 | £UK 10.5 | JP¥ 1297] Catalogue: Essays
Keywords: Essays Kunst Kunstgeschiedenis | In shopping cart More information div> |
Beelden En Groepen Amsterdam, Van Kampen. 1918, First Edition. Gebonden. 158p.. Goed. -- Champ ClarkBook number: 017367 € 22.00 [Appr.: US$ 27.6 | £UK 17.75 | JP¥ 2196] Catalogue: Sculpture
| In shopping cart More information div> |
Derkinderens Wandschildering in het Bossche Stadhuis. 1892 (HB, opn. geb., 38 pag., 2de dr.) Amsterdam. S.L. van Loop. Book number: 372758 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497] Catalogue: Brabantse Schilderkunst
Keywords: Brabantse Schilderkunst | In shopping cart More information div> |
Eere-Tentoonstelling van werken van Jan Veth. 's-Gravenhage, Gemeente Museum, 1927. Stiff wrappers (softcover), 20 x 16 cms., 15 pp. listing 58 paintings, 16 drawings/water colours and 11 graphic works. Book number: 16141 € 20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996] Catalogue: Dutch Artists 19th Century 20th Century
Keywords: Dutch Artists 19th Century 20th Century | In shopping cart More information div> |
Het grafisch werk van Jan Veth. Dordrecht/Arnhem, Dordrechts Museum/ Gemeente Museum, 1982. Catalogue, illustrated stiff wrappers (softcover), 25,5 x 20,5 cm., 24 pp. with black&white illustrations. Catalogue raisonné of his graphic work, 143 entries. Scarce. Book number: 1490 € 18.00 [Appr.: US$ 22.58 | £UK 14.5 | JP¥ 1796] Catalogue: Dutch Artists 20th Century
Keywords: Dutch Artists 20th Century | In shopping cart More information div> |
Hollandsche teekenaars van dezen tijd, Amsterdam 1905, 246 pag. Price outside EU (no VAT): euro 32 Book number: 30557 € 33.92 [Appr.: US$ 42.56 | £UK 27.25 | JP¥ 3385] Catalogue: Kunstgeschiedenis
Keywords: /Kunstgeschiedenis | In shopping cart More information div> |
Hollandsche teekenaars van dezen tijd. Amsterdam; 1905; S.L. van Looy; halfleather with renewed binding; (6) 246 pp. ¶ With index. Underlinings in pencil, name in ink on first endpaper Book number: 20148 € 35.00 [Appr.: US$ 43.91 | £UK 28.25 | JP¥ 3493] Catalogue: Art
Keywords: art/kunst drawing/tekenkunst reference books/naslagwerken | In shopping cart More information div> |
Jan Veth 1864-1925 'het is geen genot te werken, het is drift...' - Speciaal themanummer van Kunstschrift / Openbaar Kunstbezit, 2005 . Amsterdam / Lochem, Kunst en Schrijven bv, 2005. Geïllustreerd (deels in kleur). 56 pp. Ingenaaid. ¶ Bevat bijdragen van Mariëtte Haveman, Fusien Bijl de Vroe, Diederik Kraaijpoel, Carel Blotkamp e.a. Book number: 007429 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Varia
Keywords: Dutch Art / History | In shopping cart More information div> |
Kunst en samenleving. Naar Walter Crane's claims of Decorative Art. In het Nederlandsch bewerkt door Jan Veth, en vercierd met talrijke vignetten, in hout gesnden door G.W. Dijsselhof. Amsterdam, Scheltema en Holkema, 1903, 2e herziene druk, halfcloth, gold lettering on spine, 8vo, 171 pp., het goed recht der decoratieve kunst; de architectuur der kunst; figuratieve kunst; kunst en arbeid; kunst en handwerk; kunst en commercie; ZELDZAAM; nearfine condition. -- Pallas BooksBook number: 7545 € 150.00 [Appr.: US$ 188.19 | £UK 120.25 | JP¥ 14970] Catalogue: Architecture
Keywords: Veth, kunst, samenleving, kunstgeschiedenis | In shopping cart More information div> |
Kunstbeschouwingen. Algemeene onderwerpen-Reisbrieven-Monumenten-Oude Nederlandsche kunst Amsterdam, Van Looy,1904. 211P. Halflinnen. Schutblad beschadigd; platten licht gevlekt. Book number: 40885 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Art
| In shopping cart More information div> |
Kunstbeschouwingen: algemeene onderwerpen, reisbrieven, monumenten, oude nederlandsche kunst S.L. van Looy. 1904 211pp 16 x 21 cm zachte kaft rug beschadigd band los Book number: 101306946 € 10.95 [Appr.: US$ 13.74 | £UK 9 | JP¥ 1093]
Keywords: Algemene Kunst | In shopping cart More information div> |
Kunstbeschouwingen, Algemeene onderwerpen, reisbrieven, monumenten, oude Nederlandsche kunst, A'dam, S.L. van Looy, 1e dr.1904, 211p., Hlinnen., Met onder meer 'de grondslagen van het glasschilderen' en monografietjes over Albert Cuyp, Frans Hals, Aart van der Neer, Rembrandt, Rubens en Pieter de Hoogh., Book number: 13589 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Keywords: studies kunst | In shopping cart More information div> |
Kunstbeschouwingen. Algemeene onderwerpen - reisbrieven - Monumenten - Oude Nederlandsche kunst. Amst., 1904. 211 pp. Modern h.cloth, sl. loosening. Book number: 72709 € 13.50 [Appr.: US$ 16.94 | £UK 11 | JP¥ 1347]
Keywords: Dutch Art Nederlandse kunst | In shopping cart More information div> |
Kunstbeschouwingen / Algemene onderwerpen+reisbrieven+monumenten+oude Nederlandse kunst Van Looy. 1904 211pp Gebonden halflinnen roestvlekken Book number: 101386948 € 14.00 [Appr.: US$ 17.56 | £UK 11.25 | JP¥ 1397]
| In shopping cart More information div> |
Leven en werk van Jan Veth Haarlem, H.D. Tjeenk Willink, 1927, half linnen/hardcover, 242 p. Dutch Book number: 9239 € 13.00 [Appr.: US$ 16.31 | £UK 10.5 | JP¥ 1297] Catalogue: Kunst Nederland Monografieën
| In shopping cart More information div> |
Leven en werk van Jan Veth Haarlem, H.D. Tjeenk Willink, 1927, geb./hardcover, 242 p. Beperkte genummerde oplage (100 ex., nr.115). Dutch Book number: 4748 € 19.00 [Appr.: US$ 23.84 | £UK 15.25 | JP¥ 1896] Catalogue: Kunst Nederland Monografieën
| In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | - Next page