ascending
descending
found: 63 books on 3 pages. This is page 1
- Next page

JONG, A.M. DE & VETERMAN, EDUARD
Een Bataafs driemanschap
1943. Hardcover. Pp: 220. Cond./Kwaliteit: Redelijk.
Book number: U1520014
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Kinderboeken
In shopping cart

More information

MARTIN, HANS & EDUARD VETERMAN
Het Boek Den Haag. "Wat Niet in Baedeker Staat. "
Amsterdam, Strengholt z.j. Or.omsl. (door Hans van Meegeren) 190 p.
Book number: 11141
€  21.00 [Appr.: US$ 26.35 | £UK 17 | JP¥ 2096]
Keywords: CULTURE
In shopping cart

More information

TIMMERMANS, FELIX & VETERMAN, EDUARD
Leontientje. Toneelspel in 3 bedrijven
1952. Gekartonneerd. Pp: 109. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1567145
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Romans
In shopping cart

More information

TIMMERMANS, FELIX & VETERMAN, EDUARD
Leontientje. Toneelspel in drie bedrijven (tien taferelen)
Felix Timmermans - Kring, 2005. Ed./Druk: 6. Gekartonneerd met stofomslag. Pp: 99. Uitgave verlucht met houtsneden van Wim De Cock. Zesde druk. Van deze uitgave verschenen 100 genummerde exemplaren gesigneerd door Gommaar Timmermans en de illustrator. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U510078
€  20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996]
In shopping cart

More information

 -
TIMMERMANS, FELIX/ VETERMAN, EDUARD.
LEONTIENTJE. ( genummerd, gesigneerd).
Antwerpen, Antwerpen, Felix Timmermans - Kring/ Antiquariaat Erik Tonen, 2005.**, 2005 Gebonden, geïllustreerde iuitgeversplatten, originele geïllustreerde omslagwikkel, 14,5x21,5cm, 99pp, geïllustreerd z/w.
¶ Uitgave verlucht met houtsneden van Wim De Cock. Zesde druk. Een van de 100 genummerde exemplaren gesigneerd door Gommaar Timmermans en de illustrator.
Book number: 2185
€  30.00 [Appr.: US$ 37.64 | £UK 24.25 | JP¥ 2994]
Keywords: litérature letterkunde belgie belgië belgium belgique flamand flemish vlaams
In shopping cart

More information

TIMMERMANS, FELIX & VETERMAN, EDUARD
Leontientje. toneelspel in 3 bedrijven (10 tafereelen) door-
Amst. van Kampen, n. d. around 1930. 110 pp. 1 blank. Or. boards ill. in colour. Second edition. Spine a bit discoloured, dedication in ink on fly-leaf. Small-8°.
¶ Goed exemplaar;.
Book number: 16408
€  8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
In shopping cart

More information

 -
TIMMERMANS, FELIX & VETERMAN, EDUARD.
MIJNHEER PIRROEN. SCHOUWBURGSPEL.
Amsterdam, Van Kampen, 1922 Gebrocheerd, originele papieren uitgeversomslag geïllustreerd in kleur, 10.8x15.5 cm., 91 pp., verlucht met 2 z/w houtsneden.
Book number: 28204
€  20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996]
Keywords: zilveren verpoozingen letterkunde toneel belgië belgium belgique vlaams flamand flemish
In shopping cart

More information

TIMMERMANS, FELIX; VETERMAN, EDUARD
Mijnheer Pirroen
Amsterdam, P.N. Van Kampen En Zoon. 1922. Hard Cover. Schouwburgspel door Felix Timmermans en Eduard Veterman. Amsterdam, P.N. Van Kampen En Zoon, 1922. 90p. Met illustratie op de cover. Met twee houtsnedes. Good/Good.
Book number: 003169
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Theatre
In shopping cart

More information

 -
TIMMERMANS, FELIX EN VETERMAN, EDUARD.
MIJNHEER PIRROEN.
Felix Timmermans - Kring, 2003 Gebonden, originele uitgeversomslag geïllustreerd z/w, originele omslagwikkel geîllustreerd z/w, roodopdruk, 15x21.5 cm. 94 pp., verlucht met houtsneden van Wim De Cock, beperkte genummerde en gesigneerde oplage.
¶ Eén van de 125 genumeerde exemplaren gesigneerd door Gommaar Timmermans en Wim De Cock, verlucht met houtsneden van De Cock.
Book number: 6787
€  40.00 [Appr.: US$ 50.18 | £UK 32.25 | JP¥ 3992]
Keywords: . letteren letterkunde autographe signed genummerd numéroté numbered belgië belgium belgique vlaams flamand flemish
In shopping cart

More information

TIMMERMANS, FELIX EN EDUARD VETERMAN,
Mijnheer Pirroen.
[1925] (HB, 2e dr., 90 pag., geb.) Amsterdam. P.N. van Kampen. Geïllustreerd. Serie: Zilveren Verpoozingen. Mooi geïllustreerd. Schouwburgspel.
Book number: 35974
€  12.50 [Appr.: US$ 15.68 | £UK 10.25 | JP¥ 1248]
Keywords: Brabant
In shopping cart

More information

TIMMERMANS, FELIX & EDUARD VETERMAN
Mijnheer Pirroen. Schouwburgspel.
Z.p., Felix Timmermans-Kring, 2003. Or. karton met omslag, 93+1p.
¶ Vierde druk. Met houtsneden van Wim de Cock. Oplage: 100+25 exemplaren. Gesigneerd door Gommaar Timmermans en Wim de Cock. Dit exemplaar heeft ook nog een extra signering en datering op de titelpagina.
Book number: 11432
€  45.00 [Appr.: US$ 56.46 | £UK 36.25 | JP¥ 4491]
Keywords: Bibliofilie Cock, Wim de Geïllustreerde uitgaven Nederlandse literatuur Veterman, Eduard Vlaamse literatuur
In shopping cart

More information

VETERMAN, EDUARD
De bruiloft van Kloris en Roosje 1946
Amsterdam, Republiek der Letteren, 1946. 1 volumes. 21,5 x 15,5 cm. stiff wrappers. 46 pp. Omslag op rug verkleurd en aan randen voorzijde. Verder goed exemplaar. Gewicht/weight: 0 gr.
Book number: 3355
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Keywords: toneel
In shopping cart

More information

VETERMAN, EDUARD.
De bruiloft van Kloris en Roosje 1946.
Amsterdam, republiek der Letteren, 1946, 1e, ingenaaid met flappen, 46p.
Book number: 8900
€  20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996]
Keywords: Nederlands proza
In shopping cart

More information

VETERMAN, EDUARD.
De bruiloft van Kloris en Roosje benevens de Nieuwjaarswensch 1946.
Amsterdam, Republiek der Letteren, 1946. Oorspr. omslag. 46 p. Onafgesneden. Omslag en typografie Jan van Keulen.
Book number: R3922
€  18.00 [Appr.: US$ 22.58 | £UK 14.5 | JP¥ 1796]
Catalogue: Proza Toneel
Keywords: proza toneel
In shopping cart

More information

VETERMAN, EDUARD
De bruiloft van Kloris en Roosje. Benevens de Nieuwjaarswensch 1946
1946. Pp: 46. Cond./Kwaliteit: Redelijk.
Book number: U1794873
€  8.95 [Appr.: US$ 11.23 | £UK 7.25 | JP¥ 893]
Catalogue: Poëzie
In shopping cart

More information

VETERMAN, EDUARD
De Comedie der IJdelheid. Het laatste tournooi.
Niet in den handel, 1940. eerste dr. 352 pag., hardcover.Uitgave voor besloten kring, beperkte oplage.Pagina met vermelding nr. opl. Mist.
Book number: 6031
€  12.50 [Appr.: US$ 15.68 | £UK 10.25 | JP¥ 1248]
In shopping cart

More information

VETERMAN, EDUARD
De Comedie der IJdelheid. Een Haagsche Tragedie
Niet in den handel, 1940. eerste dr. 331 pag., linnen. Uitgave voor besloten kring, nr. 929 van 980 exemplaren en gesigneerd.
Book number: 8007
€  22.50 [Appr.: US$ 28.23 | £UK 18.25 | JP¥ 2246]
Catalogue: algemeen
In shopping cart

More information

VETERMAN, EDUARD
Essais
Visser. 1941 112pp gesigneerd door auteur en genummerd bij beperkte bijlage van 1000
Book number: 101375007
€  52.00 [Appr.: US$ 65.24 | £UK 41.75 | JP¥ 5190]
Keywords: literatuur
In shopping cart

More information

VETERMAN, EDUARD
Essais
1941. Pp: 112. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1830663
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Romans
In shopping cart

More information

VETERMAN, EDUARD
Essais.
N.p, (niet in den handel), 1941. 112 pp., 8vo, boards, Signed by the author.
Book number: 404672
€  25.00 [Appr.: US$ 31.37 | £UK 20.25 | JP¥ 2495]
Catalogue: Literature
In shopping cart

More information

VETERMAN, EDUARD.
Essais.
Amsterdam, in eigen beheer, 1941, 1e, ingenaaid, 112p. GeLimiteerde oplage, nr. 263/1000, Gesigneerd.
Book number: 10714
€  30.00 [Appr.: US$ 37.64 | £UK 24.25 | JP¥ 2994]
Keywords: Nederlands proza
In shopping cart

More information

VETERMAN, EDUARD
Essais
Huizen, Visser. 1941. Hard Cover. Zeldzaam ex. Gesigneerd door auteur. No.258 uit serie van duizend. 112 pp. Netjes.
Book number: 0025546
€  35.00 [Appr.: US$ 43.91 | £UK 28.25 | JP¥ 3493]
In shopping cart

More information

VETERMAN, EDUARD [=ELIAS VETERMAN].
Essais.
[Amsterdam, in eigen beheer], 1941. Gebonden. 116 p. De Jong 865]. Genummerd 753/1000 exx.
Book number: R1899
€  35.00 [Appr.: US$ 43.91 | £UK 28.25 | JP¥ 3493]
Catalogue: Clandestien
Keywords: clandestien
In shopping cart

More information

VETERMAN, EDUARD
Essays
Huizen, C.Visser, 1941. Karton.18x11cm.Rug verkleurd en met kleine vlekjes, verder goed ex. pp.: 112. Beperkte oplage van 1000 gesigneerde en genumm. Ex.Dit is nr.330.
Book number: 1609
€  12.50 [Appr.: US$ 15.68 | £UK 10.25 | JP¥ 1248]
Catalogue: Varia
In shopping cart

More information

VETERMAN, EDUARD.
Een Haagsche tragedie. De comedie der ijdelheid.
Amsterdam 1e Joachimsthal 1947, linn. 330 p. ex-bibliotheek exemplaar, enigszins los in de band.
Book number: 22963
€  12.50 [Appr.: US$ 15.68 | £UK 10.25 | JP¥ 1248]
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | - Next page

New Search