| ||||
|
|
|
|||
| found: 26 books on 2 pages. This is page 1 - Next page |
Tony Bergmann. Antwerpen, L. Opdebeek, 1936 Gebrocheerd, 23pp., 18x27cm., ills. in z/w., goede staat (bovenkant rug verstevigd met kleefband.) ¶ Tweede, herziene uitgave. Book number: 34693 € 12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198]
Keywords: Lier geschiedenis letterkunde auteur schrijver biografie | In shopping cart More information div> |
François et ses copains Bruxelles, 1941, 94 .pp, soft cover, 12 x 18 cm. cover not so good/omslag onfris, traduit et adapté du flamand par Roger Kervyn De Marcke ten Driessche, illustré par Ninon. Goed/Good/Bien/Gut. Frans/French/Français/Französisch. (Mag Westerlo) Book number: 133725&75C € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Nederlandse Schrijvers In Vertaling
Keywords: Nederlandse schrijvers in vertaling | In shopping cart More information div> |
François et ses copains Bruxelles, 1941, 95 .pp, soft cover, 12 x 18 cm. traduit par Kervyn R, illustré. Goed/Good/Bien/Gut. Frans/French/Français/Französisch. (Mag Westerlo) Book number: 121099&323C € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497] Catalogue: Geschiedenis Oudheid
Keywords: Geschiedenis oudheid | In shopping cart More information div> |
Jeugd. De vlieger, Hun broerke, Karossen, Doodzonde, Van een jongen die geluk had, Van ouderzorg en kindervreugde, Op de foor, Naijver, Sooike en zijn vriendjes. Amsterdam, De Mij. voor Goede en Goedkoope Lectuur, z.j. Gebonden. 185 p. Book number: K2739 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Proza
Keywords: proza | In shopping cart More information div> |
Jeugd. Tweede druk. Zeist, Meindert Boogaerdt Jun., 1911. Or. gedecoreerd linnen, (VI), 170p. ¶ 'Bandversiering van Isidoor Opsomer'. Art deco voorplat vermeldt als plaats van uitgave: Krimpen = Lek (is Krimpen aan de Lek) en heeft een opgeplakte illustratie (Opsomer). Gesigneerd en gedateerd door de auteur. Naam vorige eigenaar op eerste schutblad en titelpagina; band enigszins verkleurd; wat roest begin en eind van het boek; goed exemplaar. Book number: 26140 € 25.00 [Appr.: US$ 31.37 | £UK 20.25 | JP¥ 2495] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: Art deco Gesigneerd Lier Meindert Boogaerdt Nederlandse literatuur Opsomer, Isidoor Vlaamse literatuur | In shopping cart More information div> |
Jeugd Amsterdam, 185 .pp, hard cover, 12 x 18 cm. no dust jacket, nederlandsche bibliotheek. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 126531&123D € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
JEUGD, Antwerpen, L. Opdebeek, Uitgever, 1924,, gebrocheerd, 150 x 210mm., 126pp., geïllustreerde omslag. ¶ Goede staat. Book number: 14718 € 12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198]
Keywords: . litérature | In shopping cart More information div> |
Jeugd Amsterdam, 191 .pp, hard cover, 12 x 18 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 208902&38D € 9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Jeugd. Amsterdam; Maatschappij Voor Goede En Goedkoope Lectuur; z.d.; 185 pag.; Nederlandsche Bibliotheek; linnen; Gebruind. - Book number: 07717 € 4.80 [Appr.: US$ 6.02 | £UK 4 | JP¥ 479]
Keywords: Nederlands. | In shopping cart More information div> |
Van een jongen die geluk had. Amsterdam, Wereldbibliotheek, 1923. Or.omsl. Serie Korte verhalen uit de Wereldbibliotheek.nr.11. Book number: 5955 € 11.00 [Appr.: US$ 13.8 | £UK 9 | JP¥ 1098]
| In shopping cart More information div> |
Langs kleine wegen Antwerpen, 1933, 126 .pp, soft cover, 18 x 27 cm. Omslag verkleurd/Cover discoloured, Band verkleurd/Discolouration, Rug beschadigd/Spine damaged, Gevouwen rug/Folded back, Naam op titelpagina/Name on title page, 3e druk/edition/édition/Ausgabe, Penteekeningen van Nelly Degouy. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 188154&47C € 12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198] Catalogue: Oude Kinder- En Jeugdboeken
Keywords: Oude kinder- en jeugdboeken | In shopping cart More information div> |
LANGS KLEINE WEGEN, Antwerpen, Opdebeek, 1933, Gebonden, geïllustreerde kartonomslag, titelpagina met vignet, 180 x 275mm., 127pp.mooie z/w tekeningen. ¶ Derde druk. In goede staat. Book number: 18501 € 20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996]
Keywords: letteren letterkunde literair proza kinder jeugd litérature | In shopping cart More information div> |
Langs kleine wegen L. Opdebeek, 1933, 127 .pp, soft cover, 18 x 27 cm. Derde druk, Pentekeningen van Nelly Degouy. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Antwerpen) Book number: 243777&OKJ € 18.00 [Appr.: US$ 22.58 | £UK 14.5 | JP¥ 1796] Catalogue: Oude Kinder- En Jeugdboeken
Keywords: Oude kinder- en jeugdboeken | In shopping cart More information div> |
Sooike's jeugd Turnhout, 189 .pp, soft cover, 15 x 21 cm. Plaatjes van Theo Op De Beeck. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 166041&384G € 12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198] Catalogue: Oude Kinder- En Jeugdboeken
Keywords: Oude kinder- en jeugdboeken | In shopping cart More information div> |
Sooike's jeugd Turnhout, Proost & Co. 1e druk. kartonnen band, Ill.: Beeck, Theo op de. kinderboeken. Enkele gaatjes in voorplat. Verder goed exemplaar. Goed. Book number: 011343 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: kinderboeken
Keywords: kinderboeken Beeck, Theo op de | In shopping cart More information div> |
Tony Bergmann. Met tekeningen van Felix Timmermans 1936. Ed./Druk: 2. Papieren omslag. Pp: 23. Tweede, herziene uitgave. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U507285 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Over Literatuur
| In shopping cart More information div> |
Vlaamsche humor. Novellenbundel door. Amsterdam, Maatschappij voor goede en goedkoope lectuur, 1923. Linnen band, 166 pp, 18,5 x 12,5 cm. Nederlandsche Bibliotheek 452 Goed / good. Book number: 23681 € 3.00 [Appr.: US$ 3.76 | £UK 2.5 | JP¥ 299] Catalogue: Nederlandse literatuur - Dutch Literature
Keywords: Nederlandsche Bibliotheek 452 | In shopping cart More information div> |
Vlaamsche humor. Novellenbundel. Amsterdam, Mij. voor Goede en Goedkoope Lectuur, 1922. Gebonden. 166 p. Book number: K5348 € 13.50 [Appr.: US$ 16.94 | £UK 11 | JP¥ 1347] Catalogue: Proza Vlaams
Keywords: proza vlaams | In shopping cart More information div> |
Vlaamsche humor: novellenbundel Amsterdam, 1922, 168 .pp, Gebonden/Bound/Relié/Gebunden, 12 x 18 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 142098&294E € 9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Humor
Keywords: Humor | In shopping cart More information div> |
Vlaamsche humor: novellenbundel Amsterdam, 1923, 168 .pp, soft cover, 12 x 18 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 47094&286G € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497] Catalogue: Humor
Keywords: Humor | In shopping cart More information div> |
Zonnig leven Antwerpen, 1955, 95 .pp, soft cover, 17 x 24 cm. geïllustreerd door Jules Fonteyne. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 20636&85G € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Oude Kinder- En Jeugdboeken
Keywords: Oude kinder- en jeugdboeken | In shopping cart More information div> |
Zonnig leven Antwerpen - Opdebeek, 1923, 115 .pp, soft cover, 18 x 27 cm. Omslag onfris/Cover not so good, Omslag verkleurd/Cover discoloured. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Leuven) Book number: 189865&A3D € 20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996] Catalogue: Oude Kinder- En Jeugdboeken
Keywords: Oude kinder- en jeugdboeken | In shopping cart More information div> |
Zonnig leven. Antwerpen, Lodewijk Opdebeek, 1912. Or. geïllustreerd linnen, 100+4p. 27 x 18 cm. ¶ Eerste druk. Illustraties van een hele pagina door Jules Fonteyne. Band iets verkleurd; verder zeer goed exemplaar. Book number: 23024 € 25.00 [Appr.: US$ 31.37 | £UK 20.25 | JP¥ 2495] Catalogue: Jeugdliteratuur
Keywords: Fonteyne, Jules Jeugdliteratuur Opdebeek, L. Vlaamse kinderboeken | In shopping cart More information div> |
Zonnig leven L. Opdebeek, 1923, 115 .pp, hard cover, 19 x 27 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Antwerpen) Book number: 246604&OKJ € 9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Oude Kinder- En Jeugdboeken
Keywords: Oude kinder- en jeugdboeken | In shopping cart More information div> |
Zonnig leven Antwerpen, 1955, 95 .pp, soft cover, 17 x 24 cm. 5e druk, name on title page/naam op titel pagina, band wat verkleurd/discolouration. Minder Goed/Not so good/Nicht so gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 136897&252E € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Oude Kinder- En Jeugdboeken
Keywords: Oude kinder- en jeugdboeken | In shopping cart More information div> |