| ||||
|
|
|
|||
| found: 252 books on 11 pages. This is page 1 - Next page |
Het boek der duizend spreuken door oud-leerlingen gelezen uit het werk van Cyriel Verschaeve Izegem, Zeemeeuw. 1934. Gebrocheerd, 18x22cm. 142pp. iets verweerd. Book number: 015170 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Vlaamse beweging
| In shopping cart More information div> |
Het Boek der Duizend Spreuken. Door oud-leerlingen gelezen uit het werk van Cyriel Verschaeve. Hem uit dankbaarheid en liefde aangeboden op zijn zestigsten verjaardag. 1874 - 30 April - 1934. Izegem, Vereeniging "Zeemeeuw", 1934. Papier. 8vo. 140 pp. Door Verschaeve met de hand gesigneerd op het titelblad. (Het - oorspronkelijk - alleen aan de rug geplakte stofomslag ontbreekt op beide kartonnen borden. Buitenzijde dus minder. Binnenwerk van goede kwaliteit. Book number: 19909 € 30.00 [Appr.: US$ 37.64 | £UK 24.25 | JP¥ 2994] Catalogue: Literature/Letterkunde
Keywords: letterkunde / literature vlaamse letterkunde / / books | In shopping cart More information div> |
Zwart en goud, met huldegroet aan Paul Krüger (1825-1925) door Cyriel Verschaeve Brugge, Excelsior, s.d. 92pp. 20cm. stempeltje op titelblad -- De LezenaarBook number: T65394 € 20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996] Catalogue: Literatuur, taal-en letterkunde
Keywords: literatuur Vlaanderen dichtkunde poezie flamingantisme | In shopping cart More information div> |
Dietsche dichters. Albrecht Rodenbach Delfien van Haute Guide Gezelle Henriette Roland Holst Louis Leipoldt Brugge, Zeemeeuw, 1937. 208 (4) pp. Wrappers printed in colours. With portraits of the authors on 5 plates o.o.t. Book number: 13174 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
| In shopping cart More information div> |
Elijah (toneel) Brugge, "De Ambachten" Kunstkringuitgaven. 1936, Genummerd (1ste druk). Hard Kaft/linnen/Ingenaaid, 225x165mm. Roodlinnen band met goudopdruk op voorplat en rug. Wat ouderdomsvlekjes op de eerste bladzijden, verder gaaf. 137/1000. 83 p. Belgisch of Nederlands posttarief naar keuze. Zeer Goed. Book number: 000131 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Numbered Books
Keywords: Toneel, Theater Vlaanderen Toneel, Theater | In shopping cart More information div> |
Judas Brugge, Zeemeeuw. 1936. Mass Market Paperback. goede staat. Good/No Jacket. Book number: 000542 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497] Catalogue: Dutch Literature
| In shopping cart More information div> |
RUBENS. Flanderns Spektrum. Freiburg im Breisgau, Herder, 1938. In-8 gr. tela, pp. 126 con un ritratto dell'Artista a colori all'antiporta e 16 tavole in bianco e nero fuori testo. In buono stato (good copy). Book number: 5180 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: ARTE PITTURA BELGIO 1500/1600
| In shopping cart More information div> |
Verzameld werk. 8 delen. S.l., Zeemeeuw, 1936 Gebonden, zwart linnen met goudopdruk, 8 delen, 298+331+311+392+352+309+334+337pp., 16.5x22.5cm., goede staat, rug licht verschenen. ¶ Nr 857 van 1000 exemplaren. alle delen gesigneerd door de auteur. Book number: 34199 € 75.00 [Appr.: US$ 94.1 | £UK 60.25 | JP¥ 7485]
Keywords: handtekening | In shopping cart More information div> |
Zee Symfonieen Brugge, EXcelsior. Mass Market Paperback. goede staat. Good/No Jacket. Book number: 000543 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497] Catalogue: Dutch Literature
| In shopping cart More information div> |
Voor moeder en zuigeling, met teekeningen door Joe English Leuven/Leiden, De Vlaamsche Boekenhalle, 1920. Softcover, gebrocheerd, 4to, 166 pp. Good, cover beschadigd Book number: 34908 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: VARIA
| In shopping cart More information div> |
De Franciskaansche kunstschilder Pater Andreas Bosteels... 1941. Papieren omslag. Pp: 60. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U789297 € 22.50 [Appr.: US$ 28.23 | £UK 18.25 | JP¥ 2246] Catalogue: Kunst
| In shopping cart More information div> |
De Franciskaansche kunstschilder Pater Andreas Bosteels Tielt, Lannoo, 1941. 58pp. + 40 figuren buitentekst, 27cm. oplage van 1000 exemplaren, originele omslag, luttele roestvlekjes (niet in tekst of op illustraties), goed, S73858 -- De LezenaarBook number: S73858 € 30.00 [Appr.: US$ 37.64 | £UK 24.25 | JP¥ 2994] Catalogue: Kunst
Keywords: kunst art O.F.M. Franciscana Franciscanisme schilderkunst peinture Belgicana België Vlaanderen | In shopping cart More information div> |
Op Verschaeve's Zeesymfonieën. Ontleding door Dr.Benoit Lamot. Leraar aan het Sint-Romboutscollege Mechelen s.d. (+/-1920-30). 1e. Ingenaaid, 83p. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 6158 € 7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699] Catalogue: Literatuur Nederlandstalig
Keywords: Letterkunde Hedendaagse,Literatuur Poëzie | In shopping cart More information div> |
Vlaanderen's Germaansch Volksgezicht. Brussel, De Burcht / J. Bernaerts Uitgever., 1943. wa., 1e druk, 82p., met 70 platen / foto's, formaat 19-27cm. - Book number: 96375 € 24.00 [Appr.: US$ 30.11 | £UK 19.25 | JP¥ 2395] Catalogue: Diversen
Keywords: vlaanderen's . | In shopping cart More information div> |
De Dichter Albrecht Rodenbach Uitgave van de kunstkamer "Kerlinga", 1909. Pp: 74. Dit opstel verscheen in de Oogstaflevering 1909 van Jong Dietschland. Onafgesneden. Randen omslag met enkele kleine scheurtjes, verder heel goed. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U21042 € 20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996] Catalogue: Geschiedenis
| In shopping cart More information div> |
Keurgedichten - ingeleid met eene studie door Cyriel Verschaeve Brugge/ Leuven/ Leiden, Sint Michiel & Vlaamsche Boekenhalle, 1919. 144pp. ingebonden in gecart.band (linnen rug met titel in goudopdruk), 16cm. goede staat -- De LezenaarBook number: T56142 € 23.00 [Appr.: US$ 28.86 | £UK 18.5 | JP¥ 2295] Catalogue: Literatuur, taal-en letterkunde
Keywords: Dichtkunde poëzie letteren Vlaanderen België | In shopping cart More information div> |
Hendrik Conscience. Studiën en Kritieken Antwerpen, Conscience Comiteit, 1913. Softcover, gebrocheerd, 4to, 268 pp. Good, roestvlekjes Book number: 44003 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497] Catalogue: CONSCIENCE
| In shopping cart More information div> |
Aan de Vlaamsche jeugd - Verzamelde toespraken Zeemeeuw, Brugge, 1939. 1ste. Ingenaaid, papieren band, 111 pp. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 26862 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Geschiedenis Belgische
| In shopping cart More information div> |
Aan koning Dante Brasschaat, 1921. 32pp. overdruk uit "Onze Jeugd", orig.omslag, goede staat -- De LezenaarBook number: T49213 € 9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Literatuur, taal-en letterkunde
Keywords: Poëzie dichtkunde letteren Dante Italië Middeleeuwen | In shopping cart More information div> |
Aan de Vlaamsche Vrouwen - Feestrede uitgesproken door E.H. Cyriel Verschaeve op den Eersten Landdag der Christene Vlaamsche Meisjes te Oostacker op 16 september 1913 Lannoo-Maes,Thielt, 1913. 1ste. Geniet, 30 pp. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 26860 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Geschiedenis Belgische
| In shopping cart More information div> |
Adam in ballingschap (van J.Van den Vondel) [Letterkundige bespreking] Brugge, Excelsior s.d.[+/- jaren 1930'], 124pp. uit de reeks "Uren bewondering voor groote kunstwerken" -- De LezenaarBook number: T18758 € 12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198] Catalogue: Literatuur, taal-en letterkunde
Keywords: letterkunde Literatuur Toneel Theater | In shopping cart More information div> |
Aischulos Oresteia Brugge, Uitgeverij Zeemeeuw, 1945, paperback, 57 pp., porto 2,00 euro in redelijke staat, kaft voor een stukje los, bovenkant paginas licht beschadigd, verder goed. Book number: EJP165/64031 € 7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749] Catalogue: Oorlog
| In shopping cart More information div> |
Aischulos oresteia Brugge, 1943, 57 .pp, soft cover, 15 x 21 cm. band wat verkleurd/discolouration. Goed/Good/Bien/Gut. Latijn/Latin/Latin/Lateinisch. (Mag Westerlo) Book number: 132529&3A € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Aischulos orestela Brugge, 1943, 57 .pp, soft cover, 15 x 21 cm. Zeemeeuw, Spine damaged/rug beschadigd. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 97088&122E € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Aischulos' Oresteia. Brugge, Zeemeeuw, z.j. Or. omslag, 73+3p. ¶ Gesigneerd door de auteur. Het omslag vertoont enkele kleine vlekjes; naam op titelpagina; verder goed exemplaar. Book number: 3882 € 40.00 [Appr.: US$ 50.18 | £UK 32.25 | JP¥ 3992] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: Aeschylus Gesigneerd Klassieken Mechelen 1996 Cat. nr. 13 Nederlandse literatuur Verschaeve, Cyriel Vlaamse literatuur | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | - Next page