| ||||
|
|
|
|||
| found: 24 books |
Congo en Indië. De Belgische Jezuieten in de Missiën. Kwango, Ceylon, West-Bengalen Brussel, Karel Bulens, 1908. Softcover, gebrocheerd, 8vo, 300 pp. geïllustreerd, lijst missionarissen. Good, cover en enkele bladen gelost Book number: 36006 € 25.00 [Appr.: US$ 31.37 | £UK 20.25 | JP¥ 2495] Catalogue: CONGO
| In shopping cart More information div> |
Twintig Vlaamsche koppen. Eerste en tweede deel. Rousselare, Jules de Meester, 1901. Compleet in 2 uniforme banden. Paperback. 8vo. 163, 189 pp. (Beide exemplaren hebben een zwaar beschadigde, c.q. deels ontbrekende rug. Dit bezwaar wordt "ondervangen" door een transparante omslag. Het binnenwerk is goed). Book number: 37817 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: History/Geschiedenis
Keywords: geschiedenis / history / letterkunde / literature | In shopping cart More information div> |
Uit het werk van Dr.Jul.Persyn Standaard-boekhandel, s.d. 1e. Ingenaaid, 149p (oa omtrent Dante, O.K. de Laey, Verriest, Snieders, H.Schaepman,..). Goed. -- KIEN BoekenBook number: 8103 € 7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749] Catalogue: Letterkunde Algemeen
Keywords: Literatuur Nederlandstalig | In shopping cart More information div> |
Congo en Indië. De Belgische Jezuieten in de missiën. Brussel, Bulens, 1908. XIII+301 pp. With 3 maps (of 4), num. photos. Lists of names. Hardcover. Later green cloth. (Few scattered lib. stamps; occas. light foxing, map of Kwango missing). Good/--. ¶ Incl.: Edward Antonis, Kwango; Alexis Torfs, Ceylon; Leonce Reypens, West-Bengalen. Book number: 50399 € 45.00 [Appr.: US$ 56.46 | £UK 36.25 | JP¥ 4491] Catalogue: Q. Religion
Keywords: Mission, christian missionaries. Belgian colonies, colonial. Zaire, Belgian Congo, Central Africa. Sri Lanka Ceylon West Bengal East India verriest, hugo antonis, edward torfs, alexis reypens, leonce 1908 - 1908 | In shopping cart More information div> |
Hugo Verriest, zijn leven en werken; 's-Gravenhage, De Residentiebode, z.j., 2e, 256p., linnen, Book number: 19960 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Nederlands proza na 1880
Keywords: nederlands proza na 1880 | In shopping cart More information div> |
Joris van Severen Wakken, 1984, 161 .pp, soft cover, 13 x 21 cm. Gevouwen rug/Folded back, Met opdracht/With dedication. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Magazijn b) Book number: 304060&34B € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
| In shopping cart More information div> |
KEURBLADEN HUGO VERRIEST. 2 DELEN. Leuven, Vlaamsche Drukkerij, s.d., Gebrocheerd, 16x20cm, 208pp+209pp. Book number: 6137 € 12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198]
Keywords: litérature | In shopping cart More information div> |
Keurbladzijden Hasselt, 1959, 189 .pp, Pocket/Poche/Taschenbuch, 11 x 18 cm. Vlaamse pockets 7, cover not so good/omslag onfris, 2e druk, nota's. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 88845&123E € 3.00 [Appr.: US$ 3.76 | £UK 2.5 | JP¥ 299] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Keurbladzijden Heideland. -. Samengesteld en ingeleid door Filip De Pillecyn, Vlaamse Pocket 7, titelblad ontbreekt,voor het overige als nieuw, 190p. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 2385 € 3.50 [Appr.: US$ 4.39 | £UK 3 | JP¥ 349] Catalogue: Letterkunde Hedendaagse
| In shopping cart More information div> |
Keurbladzijden. Hasselt; Uitgeverij Heideland; 1959; z.d.; 189 pag.; Vlaamse pockets 7; inleiding Filip De Pillecyn; pocketboek; net exemplaar, papier vergeeld. - Book number: 08703 € 3.60 [Appr.: US$ 4.52 | £UK 3 | JP¥ 359]
Keywords: Nederlands. | In shopping cart More information div> |
Keurbladzijden 1959. 2e. Samengesteld en ingeleid door Filip De Pillecyn, Vlaamse Pocket 7, 190p, als nieuw. -- KIEN BoekenBook number: 2363 € 3.25 [Appr.: US$ 4.08 | £UK 2.75 | JP¥ 324]
| In shopping cart More information div> |
Ons volk moet herleven. Inleiding André Demedts. Z.p., VWS-Cahiers, 1972. Or. geniet omslag, 16p. ¶ VWS-Cahiers Jg. VII, nr. 2/A - zomer 1972. Bibliotheek van de Vlaamse Letteren. Nr. 39. Met biografie en bibliografie. Goed exemplaar. Book number: 27985 € 6.50 [Appr.: US$ 8.15 | £UK 5.25 | JP¥ 649] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: Demedts, André Nederlandse literatuur Tijdschriften VWS-cahiers Vlaamse literatuur West-Vlaanderen | In shopping cart More information div> |
Op wandel Antwerpen, 1922, 125 .pp, soft cover, 12 x 19 cm. 0. Minder Goed/Not so good/Nicht so gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 24869&116H € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Op wandel Antwerpen, 1922, 125 .pp, soft cover, 12 x 19 cm. 4e uitgave, Naam op titelpagina/Name on title page, Roestvlekjes/Foxing/Taches de rouille/Rostfleckig. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 155347&330E € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Portrait. Foto: E. Barbaix, Gent. Antwerpen, Standaard Boekhandel, ca. 1950. Photo-postcard, silver print, 9 x 14 cm. Vlaamse-Weeldereeks 37. Hugo Verriest (Deerlijk 1840-1922). Priester, alom gevierde redenaar. Book number: 46680 € 19.80 [Appr.: US$ 24.84 | £UK 16 | JP¥ 1976]
| In shopping cart More information div> |
Regenboog Uit Andere Kleuren. Derde Uitgave. (Rousselare, Jules de Meester 1902). Or.omsl. 67p. Book number: 1219 € 13.00 [Appr.: US$ 16.31 | £UK 10.5 | JP¥ 1297]
| In shopping cart More information div> |
Regenboog Antwerpen, 1922, 71 .pp, hard cover, 12 x 19 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 24597&116H € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Twintig Vlaamsche koppen. A'dam, L.J. Veen, z.j. Half linnen. 319 pag. Book number: 10035 € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Poetry
Keywords: Poetry / Studies ; | In shopping cart More information div> |
Twintig Vlaamsche koppen Amst. Veen, ca 1915. 319(1) pp. Met auteursportretten buiten text. 3e druk. O(?)hln over marmerplatten. Wat los in de band. Book number: 3283 € 28.00 [Appr.: US$ 35.13 | £UK 22.5 | JP¥ 2794]
| In shopping cart More information div> |
Twintig Vlaamsche Koppen (2 volumes) Leuven, 331 .pp, soft cover, 12 x 18 cm. Omslag wat verkleurd/Cover discoloured, 4e uitgave, Rug beschadigd/Spine damaged, Band wat verkleurd/Discolouration. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 167293&351E € 16.00 [Appr.: US$ 20.07 | £UK 13 | JP¥ 1597] Catalogue: Literatuurgeschiedenis
Keywords: Literatuurgeschiedenis | In shopping cart More information div> |
Twintig Vlaamsche koppen. Leuven - Gent - Mechelen, S.V. De Vlaamsche Boekenhalle, z.j. 2 Dln. Or. omslagen, 157+3; 174+2p. ¶ Vierde uitgave. Met o.a. in deel 2: Stijn Streuvels. Pag. 101-121. Iets stoffig; goede set! Bijgevoegd: knipsel en portretillustratie. Book number: 17276 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur Streuvels, Stijn Vlaamse literatuur | In shopping cart More information div> |
Voordrachten Amsterdam, 1904, 265 .pp, soft cover, 13 x 21 cm. Band wat verkleurd/Discolouration. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 175595&99F € 12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198] Catalogue: Literatuurgeschiedenis
Keywords: Literatuurgeschiedenis | In shopping cart More information div> |
Werk van Hugo Verriest s.l. Vereeniging van letterkundigen, 1913². 256pp. 23cm. enkele stempeltjes [met o.a. een hoofdstuk over Stijn Streuvels, Alfons Van Hee, Albrecht Rodenbach, Amaat Vyncke, Shakespeare en Guido Gezelle] -- De LezenaarBook number: T65437 € 20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996] Catalogue: Literatuur, taal-en letterkunde
Keywords: letteren letterkunde Vlaanderen | In shopping cart More information div> |
Werk van Hugo Verriest Rousselare, 256 .pp, soft cover, 15 x 23 cm. cover not so good/omslag onfris, nota's. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 101577&53C € 24.00 [Appr.: US$ 30.11 | £UK 19.25 | JP¥ 2395] Catalogue: Literatuurgeschiedenis
Keywords: Literatuurgeschiedenis | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 |