ascending
descending
found: 156 books on 7 pages. This is page 1
- Next page

AUGUST-VERMEYLEN-FONDS ( UITGEVER ) - NATIONALE HOOGERE SCHOOL VOOR BOUWKUNST EN SIERKUNSTEN , ABDIJ TER KAMER ( DRUKKER )
De Taak . Uitgave August Vermeylen-Fonds.
Brussel, Nationale Hoogere School voor Bouwkunst en Sierkunsten , Abdij ter Kamer, 1946, kleine in-4°, 21,5 x 18 cm, 18 pp, genaaid, originele blinde blauwe omslag ( omslag zon-verkleurd , rugje gescheurd, binnen-in goed). Genummerde editie , exemplaar 72/ 545. Eerste uitgave van het Vermeylen-fonds, bibliofiele editie gedrukt onder de leiding van Jozef Cantré.. .
Book number: 39031
€  50.00 [Appr.: US$ 62.73 | £UK 40.25 | JP¥ 4990]
In shopping cart

More information

DE BAERE DR.C.,VERBOVEN DR.J.,BUYSSE CYRIEL,VERMEYLEN AUGUST,TOUSSAINT VAN BOELARE F.V.,DE BOM EMANUEL
Stemmen uit eigen land.Werk van C.Buysse (De Eenzame), A.Vermeylen (Ahasverus en de Nazarener), E.De Bom (Een Moord), F.V.Toussaint van Boelaere (Een Legende van O.L.V. Van Halle).
De Nederlandsche Boekhandel, 1949. 11e. met woordenlijst, ingenaaid, Keurboeken voor middelbaar en normaal onderwijs, nr.4, 120p. Goed.
Book number: 1713
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: Letterkunde Hedendaagse
In shopping cart

More information

BRUEGEL, PIETER & VERMEYLEN, AUGUST
Pieter Brueghel, Landschappen. Tien gedleurde reproducties
1935. Paperback. Pp: 13. Cond./Kwaliteit: Redelijk.
Book number: U560240
€  4.99 [Appr.: US$ 6.26 | £UK 4 | JP¥ 498]
Catalogue: Kunst
In shopping cart

More information

BRUEGEL, PIETER & VERMEYLEN, AUGUST
Pieter Brueghel, Landschappen. Tien gedleurde reproducties
1935. Paperback. Pp: 13. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U563551
€  4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449]
Catalogue: Kunst
In shopping cart

More information

VAN GELDER H.E. DR (EDIT.), VERMEYLEN AUGUST, E.A.
Kunstgeschiedenis der Nederlanden. Samenvattende kunstgeschiedenis van Nederland en Vlaanderen van begin tot heden
Utrecht, De Haan, 1936. Hardcover, linnen met rode opdruk, gebonden. Talrijke illustraties in ZW en kleur. 568 pp. Met index. Uitgavejaar: ca. 1936. Voor Vlaanderen werkte August Vermeylen mee. Cover onfris. Verder heel goed. Sterk gebonden.
Book number: 19360026
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: ART
In shopping cart

More information

HUDIG, F.W. / JOZEF MULS / AUGUST VERMEYLEN.
Hulde aan de Gebroeders van Eyck bij de 500ste verjaring der Voltooing van het Lam Gods 1432 - 6 mei - 1932.
Gent, Wetenschappelijke Congressen, 1932. Geniet. 28 p. Ills. + bijvoegsel. August Vermeylen zestig jaar.
Book number: B5009
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Kunst
Keywords: kunst
In shopping cart

More information

LANGENDONCK PROSPER - AUGUST VERMEYLEN (PREFACE)
Het werk van Prosper Van Langendonck voor het Langendonckcomité uitgegeven door de Maatschappij voor Goede & Goedkope Lectuur.
S.l., Maatschappij voor Goede & Goedkope Lectuur, 1926, in-8°, 248 pp, sewn, orig.wrapper (a bit scruffy), bibliography, (poetry and prose).. .
Book number: 20846
€  20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996]
In shopping cart

More information

NIEUW VLAAMS TIJDSCHRIFT RED., STICHTER AUGUST VERMEYLEN
Nieuw Vlaams Tijdschrift . Eerste jaargang april t 1946 tot en met maart 1947 (compleet)
Antwerpen, Ontwikkeling, 1946. softcover, papieren platten. 1e druk. 18 x 27 x 15 cm. Inscr.: . 11 delen, waarondonder 1 dubbelnummer. Lopend van blz. 1 t/m 1389, 10 romeins genummerde pagina's met de inhoud van de eerste jaargang, Van deel 1 ontbreekt het achterplat, waarop de inhoudsopgave staat, maar in het laaste deel staan alle bijdragen op auteur, Enkele delen zijn gaaf , maar de meeste delen hebben een losse e/o ingescheurde platten. De deeltjes zijn uiteraard perfect in te binden. redelijk+.
Book number: 13198
€  150.00 [Appr.: US$ 188.19 | £UK 120.25 | JP¥ 14970]
In shopping cart

More information

PERMEKE, CONSTANT - STUBBE, A. / VERMEYLEN, AUGUST
Constant Permeke
Leuven, Davidsfonds. 1931, First Edition. Soft Cover. Text: Dutch. 185 p. + 32 plates; 16 x 20 cm..
Book number: 000882
€  12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198]
Keywords: Constant Permeke Vlaams Expressionisme
In shopping cart

More information

 -
STIJN STREUVELS, HERMAN TEIRLINCK, EMMANUEL DE BOM, AUGUST VERMEYLEN, ALFRED HEGENSCHEIDT EN P. VAN LANGENDONCK (RED.).
Vlaanderen. Maandschrift voor Vlaamsche letterkunde. Derde jaargang. 1905.
Bussum, C.A.J. Van Dishoeck, 1905 Gebonden, demimarocain, gemarmerde platten, 576pp., 18.5x24.5cm., goede staat.
¶ In deze bundel oa. opgenomen "Z'n iegen boas zien" van Cyriel Buysse, "Jeugd" en "De kwade dagen" van Stijn Streuvels..
Book number: 31492
€  65.00 [Appr.: US$ 81.55 | £UK 52.25 | JP¥ 6487]
Keywords: . . . . 1905 Z'n vlaamse tijdschrift
In shopping cart

More information

STREUVELS STIJN, TEIRLINCK HERMAN, DE BOM EMMANUEL, VERMEYLEN AUGUST, HEGENSCHEIDT ALFRED, VANLANGENDONCK P., DEMEYERE VICT. & VANDENWOESTIJNE K. (EDS.)
Vlaanderen. Maandschrift voor Vlaamsche letterkunde. Jaargang 3 (1905) [12 fascicules, volledige jaargang]
Bussum / Antwerpen, Van Dishoeck / Nederlandschen Boekhandel, 1905. Derde jaargang volledig in 12 fascicules: 576pp. 25cm. originele omslag, slechts enkele roestvlekjes, goede staat, T70069
Book number: T70069
€  75.00 [Appr.: US$ 94.1 | £UK 60.25 | JP¥ 7485]
Keywords: Belgicana België Belgique Vlaanderen tijdschrift letteren literatuur letterkunde
In shopping cart

More information

STREUVELS STIJN - HERMAN TEIRLINCK - AUGUST VERMEYLEN - KAREL VAN DE WOESTIJNE - PROSPER VAN LANGENDONCK - EMMANUEL DE BOM - LODEWIJK DE RAET (REDACTIE)
Vlaanderen, Algemeen Vlaamsch Maandschrift. Vierde Jaargang IV nummer 2 Februari 1906 (Los nummer ).
Bussum, Van Dishoeck, Antwerpen, Nederlandsche Boekhandel, 1906, kleine in-4°, 25 x 19 cm, ca. 45 pp, genaaid, originele gele bedrukte omslag, mooi exemplaar zonder vlekken. Los nummer van de vierde jaargang van dit Vlaams letterkundig tijdschrift met o.a. bijdragen van Teirlinck en Streuvels. Prijs voor dit nummer.. .
Book number: 29213
€  14.00 [Appr.: US$ 17.56 | £UK 11.25 | JP¥ 1397]
In shopping cart

More information

STREUVELS STIJN - HERMAN TEIRLINCK - AUGUST VERMEYLEN - KAREL VAN DE WOESTIJNE - PROSPER VAN LANGENDONCK - EMMANUEL DE BOM - LODEWIJK DE RAET (REDACTIE)
Vlaanderen, Algemeen Vlaamsch Maandschrift. Vierde Jaargang IV nummer 11 November 1906 (Los nummer ).
Bussum, Van Dishoeck, Antwerpen, Nederlandsche Boekhandel, 1906, kleine in-4°, 25 x 19 cm, ca. 45 pp, genaaid, originele gele bedrukte omslag, mooi exemplaar , met enkele niet erg opvallende marginele watervlekken. Los nummer van de vierde jaargang van dit Vlaams letterkundig tijdschrift met o.a. bijdragen van August Vermeylen, Constant Eeckels, Maurits Sabbe, Dr. V. Fris. Prijs voor dit nummer.. .
Book number: 29222
€  14.00 [Appr.: US$ 17.56 | £UK 11.25 | JP¥ 1397]
In shopping cart

More information

STREUVELS STIJN - HERMAN TEIRLINCK - AUGUST VERMEYLEN - KAREL VAN DE WOESTIJNE - PROSPER VAN LANGENDONCK - EMMANUEL DE BOM - LODEWIJK DE RAET (REDACTIE)
Vlaanderen, Algemeen Vlaamsch Maandschrift. Vijfde Jaargang V nummer 1 Januari 1907 (Los nummer ).
Bussum, Van Dishoeck, Antwerpen, Nederlandsche Boekhandel, 1907, kleine in-4°, 25 x 19 cm, ca. 45 pp, genaaid, originele blauwe bedrukte omslag, mooi exemplaar zonder vlekken. Los nummer van de vijfde en laatste jaargang van dit Vlaams letterkundig tijdschrift met o.a. bijdragen van Herman teirlinck, Arnold Sauwen, Toussaint van Boelaere. Prijs voor dit nummer.. .
Book number: 29224
€  14.00 [Appr.: US$ 17.56 | £UK 11.25 | JP¥ 1397]
In shopping cart

More information

STREUVELS STIJN, TEIRLINCK HERMAN, DE BOM EMMANUEL, VERMEYLEN AUGUST, HEGENSCHEIDT ALFRED & VANLANGENDONCK P. (EDS.)
Vlaanderen. Maandschrift voor Vlaamsche letterkunde / Algemeen Vlaamsch Maandschrift. Jaargang 1-5 (1903-1907) [volledig in 5 jaargangen]
Bussum / Antwerpen, Van Dishoeck / Nederlandschen Boekhandel, 1903-1907. volledig in 5 jaargangen: 12 delen per jaargang, 60 delen in totaal, samen bija 3000pp. originele omslag, slechts enkele roestvlekjes, goede staat, B69966
Book number: B69966
€  350.00 [Appr.: US$ 439.11 | £UK 280.25 | JP¥ 34930]
Catalogue: Belgicana
Keywords: Belgicana België Belgique Vlaanderen tijdschrift letteren literatuur
In shopping cart

More information

STREUVELS STIJN, TEIRLINCK HERMAN, DE BOM EMMANUEL, VERMEYLEN AUGUST, HEGENSCHEIDT ALFRED & VANLANGENDONCK P. (EDS.)
Vlaanderen. Maandschrift voor Vlaamsche letterkunde. Jaargang 1 (1903) [12 fascicules, volledige jaargang]
Bussum / Antwerpen, Van Dishoeck / Nederlandschen Boekhandel, 1903. Eerste jaargang volledig in 12 fascicules: 576pp. 25cm. originele omslag (ruggen van enkele fascicules hersteld), slechts enkele roestvlekjes, goede staat, T70067
Book number: T70067
€  75.00 [Appr.: US$ 94.1 | £UK 60.25 | JP¥ 7485]
Keywords: Belgicana België Belgique Vlaanderen tijdschrift letteren literatuur letterkunde
In shopping cart

More information

STREUVELS STIJN - HERMAN TEIRLINCK - AUGUST VERMEYLEN - KAREL VAN DE WOESTIJNE - PROSPER VAN LANGENDONCK - EMMANUEL DE BOM - LODEWIJK DE RAET (REDACTIE)
Vlaanderen, Algemeen Vlaamsch Maandschrift. Vierde Jaargang IV nummer 3 Maart 1906 (Los nummer ).
Bussum, Van Dishoeck, Antwerpen, Nederlandsche Boekhandel, 1906, kleine in-4°, 25 x 19 cm, ca. 45 pp, genaaid, originele gele bedrukte omslag, mooi exemplaar zonder vlekken. Los nummer van de vierde jaargang van dit Vlaams letterkundig tijdschrift met o.a. bijdragen van Omer De Laey en Karel van de Woestijne. Prijs voor dit nummer.. .
Book number: 29214
€  14.00 [Appr.: US$ 17.56 | £UK 11.25 | JP¥ 1397]
In shopping cart

More information

STREUVELS STIJN - HERMAN TEIRLINCK - AUGUST VERMEYLEN - KAREL VAN DE WOESTIJNE - PROSPER VAN LANGENDONCK - EMMANUEL DE BOM - LODEWIJK DE RAET (REDACTIE)
Vlaanderen, Algemeen Vlaamsch Maandschrift. Vierde Jaargang IV nummer 9 September 1906 (Los nummer ).
Bussum, Van Dishoeck, Antwerpen, Nederlandsche Boekhandel, 1906, kleine in-4°, 25 x 19 cm, ca. 45 pp, genaaid, originele gele bedrukte omslag, mooi exemplaar zonder vlekken. Los nummer van de vierde jaargang van dit Vlaams letterkundig tijdschrift met o.a. bijdragen van Lodewijk De Raet, Gustaaf Vermeersch. Herman Teirlinck. Prijs voor dit nummer.. .
Book number: 29220
€  14.00 [Appr.: US$ 17.56 | £UK 11.25 | JP¥ 1397]
In shopping cart

More information

STREUVELS STIJN - HERMAN TEIRLINCK - AUGUST VERMEYLEN - KAREL VAN DE WOESTIJNE - PROSPER VAN LANGENDONCK - EMMANUEL DE BOM - LODEWIJK DE RAET (REDACTIE)
Vlaanderen, Algemeen Vlaamsch Maandschrift. Vijfde Jaargang V nummer 8 Augustus 1907 (Los nummer ).
Bussum, Van Dishoeck, Antwerpen, Nederlandsche Boekhandel, 1907, kleine in-4°, 25 x 19 cm, ca. 45 pp, genaaid, originele blauwe bedrukte omslag, mooi exemplaar zonder vlekken. Los nummer van de vijfde en laatste jaargang van dit Vlaams letterkundig tijdschrift met o.a. bijdragen van Herman Teirlinck , Firmin van Hecke, August Vermeylen , Toussaint Van Boelaere , René De Clercq. Prijs voor dit nummer.. .
Book number: 29231
€  14.00 [Appr.: US$ 17.56 | £UK 11.25 | JP¥ 1397]
In shopping cart

More information

STREUVELS STIJN - HERMAN TEIRLINCK - AUGUST VERMEYLEN - KAREL VAN DE WOESTIJNE - PROSPER VAN LANGENDONCK - EMMANUEL DE BOM - LODEWIJK DE RAET (REDACTIE)
Vlaanderen, Algemeen Vlaamsch Maandschrift. Vijfde Jaargang V nummer 5 Mei 1907 (Los nummer ).
Bussum, Van Dishoeck, Antwerpen, Nederlandsche Boekhandel, 1907, kleine in-4°, 25 x 19 cm, ca. 45 pp, genaaid, originele blauwe bedrukte omslag, mooi exemplaar zonder vlekken. Los nummer van de vijfde en laatste jaargang van dit Vlaams letterkundig tijdschrift met o.a. bijdragen van Karel van de Woestijne , Hugo van Walden. Prijs voor dit nummer.. .
Book number: 29227
€  14.00 [Appr.: US$ 17.56 | £UK 11.25 | JP¥ 1397]
In shopping cart

More information

STREUVELS STIJN - HERMAN TEIRLINCK - AUGUST VERMEYLEN - KAREL VAN DE WOESTIJNE - PROSPER VAN LANGENDONCK - EMMANUEL DE BOM - LODEWIJK DE RAET (REDACTIE)
Vlaanderen, Algemeen Vlaamsch Maandschrift. Vierde Jaargang IV nummer 7 Juli 1906 (Los nummer ).
Bussum, Van Dishoeck, Antwerpen, Nederlandsche Boekhandel, 1906, kleine in-4°, 25 x 19 cm, ca. 45 pp, genaaid, originele gele bedrukte omslag, mooi exemplaar zonder vlekken. Los nummer van de vierde jaargang van dit Vlaams letterkundig tijdschrift met o.a. bijdragen van Lodewijk De Raet, Gustaaf Vermeersch. Prijs voor dit nummer.. .
Book number: 29218
€  14.00 [Appr.: US$ 17.56 | £UK 11.25 | JP¥ 1397]
In shopping cart

More information

STREUVELS STIJN - HERMAN TEIRLINCK - AUGUST VERMEYLEN - KAREL VAN DE WOESTIJNE - PROSPER VAN LANGENDONCK - EMMANUEL DE BOM - LODEWIJK DE RAET (REDACTIE)
Vlaanderen, Algemeen Vlaamsch Maandschrift. Vijfde Jaargang V nummer 7 Juli 1907 (Los nummer ).
Bussum, Van Dishoeck, Antwerpen, Nederlandsche Boekhandel, 1907, kleine in-4°, 25 x 19 cm, ca. 45 pp, genaaid, originele blauwe bedrukte omslag, mooi exemplaar zonder vlekken. Los nummer van de vijfde en laatste jaargang van dit Vlaams letterkundig tijdschrift met o.a. bijdragen van Gustaaf Vermeersch , F. Verschoren, Constant Eeckels , Hugo van Walden . Prijs voor dit nummer.. .
Book number: 29229
€  14.00 [Appr.: US$ 17.56 | £UK 11.25 | JP¥ 1397]
In shopping cart

More information

STREUVELS STIJN - HERMAN TEIRLINCK - AUGUST VERMEYLEN - KAREL VAN DE WOESTIJNE - PROSPER VAN LANGENDONCK - EMMANUEL DE BOM - LODEWIJK DE RAET (REDACTIE)
Vlaanderen, Algemeen Vlaamsch Maandschrift. Vierde Jaargang IV nummer 12 December 1906 (Los nummer ).
Bussum, Van Dishoeck, Antwerpen, Nederlandsche Boekhandel, 1906, kleine in-4°, 25 x 19 cm, ca. 45 pp, genaaid, originele gele bedrukte omslag, mooi exemplaar zonder vlekken. Los nummer van de vierde jaargang van dit Vlaams letterkundig tijdschrift met o.a. bijdragen van Lod. De Raet, Firmin Van Hecke , Toussaint van Boelaere. Prijs voor dit nummer.. .
Book number: 29223
€  14.00 [Appr.: US$ 17.56 | £UK 11.25 | JP¥ 1397]
In shopping cart

More information

STREUVELS STIJN - HERMAN TEIRLINCK - AUGUST VERMEYLEN - KAREL VAN DE WOESTIJNE - PROSPER VAN LANGENDONCK - EMMANUEL DE BOM - LODEWIJK DE RAET (REDACTIE)
Vlaanderen, Algemeen Vlaamsch Maandschrift. Vijfde Jaargang V nummer 10 October 1907 (Los nummer ).
Bussum, Van Dishoeck, Antwerpen, Nederlandsche Boekhandel, 1907, kleine in-4°, 25 x 19 cm, ca. 45 pp, genaaid, originele blauwe bedrukte omslag, mooi exemplaar zonder vlekken. Los nummer van de vijfde en laatste jaargang van dit Vlaams letterkundig tijdschrift met o.a. bijdragen van Herman Teirlinck , Constant Eeckels , August Vermeylen . Prijs voor dit nummer.. .
Book number: 29232
€  14.00 [Appr.: US$ 17.56 | £UK 11.25 | JP¥ 1397]
In shopping cart

More information

STREUVELS STIJN, TEIRLINCK HERMAN, DE BOM EMMANUEL, VERMEYLEN AUGUST, HEGENSCHEIDT ALFRED & VANLANGENDONCK P. (EDS.)
Vlaanderen. Maandschrift voor Vlaamsche letterkunde. Jaargang 2 (1904) [12 fascicules, volledige jaargang]
Bussum / Antwerpen, Van Dishoeck / Nederlandschen Boekhandel, 1904. Tweede jaargang volledig in 12 fascicules: 576pp. 25cm. originele omslag (ruggen van enkele fascicules hersteld), slechts enkele roestvlekjes, goede staat, T70068
Book number: T70068
€  75.00 [Appr.: US$ 94.1 | £UK 60.25 | JP¥ 7485]
Keywords: Belgicana België Belgique Vlaanderen tijdschrift letteren literatuur letterkunde
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | - Next page

New Search