| ||||
|
|
|
|||
| found: 54 books on 3 pages. This is page 1 - Next page |
LOUIS PAUL BOON door VERHUYCK Luc & Theo JOCHEMS, Orion, 1972, 1e druk, 64 blz., ingenaaid; . Staat: Goed; isbn: 9026430973; Ontmoetingen Literaire Monografieen .. Book number: 28598 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP 499] Catalogue: Nederlandse Literatuur: proza en letterkunde
Keywords: LITERATUUR Nederlands na 1900 | In shopping cart More information div> |
Metropolis stad onder stroom Antwerpen, Dedalus. 1993, 1ste dr. Paperback, 20x12,5cm. 118 blz. Verschenen n.a.v. Antwerpen Culturele Hoofdstad '93. Als nieuw. Book number: 002235 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP 599] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Verhalen - Gedichten | In shopping cart More information div> |
Lais. Twaalf liefdessprookjes uit de twaalfde eeuw. Deventer, Uitgeverij Ankh-Hermes. 380 pp. (ISBN: 9020249127) gebonden met stofomslag with dust jacket. Met een inleiding van Paul Verhuyck). in goede staat/kl. scheurtje in stofomslag. Book number: 018204 € 7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP 749] Catalogue: Vertaalde Literatuur
Keywords: Marie de France, sprookjes, liefdessprookjes, Franse middeleeuwse letterkunde 9020249127 | In shopping cart More information div> |
De achterkant van de Ronde Tafel. De anonieme Oudfranse lais uit de 12e en 13e eeuw vert./toegelicht. Sub Rosa,1985. Gr.8vo. 148p.,ills. Ing. [Deventer Drukken 2]. Book number: Z4-55-10 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP 1497]
| In shopping cart More information div> |
de achterkant van de Ronde Tafel. , De anonieme Oudfranse lais uit de 12e en 13e eeuw vertaald en toegelicht, illustraties van Corine Kisling. Deventer Drukken 2. . Deventer, Sub Rosa, 1985, height in cm: 24 cm, paperback, in goede staat. , 148 pp, pp.. Book number: 8-331 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP 998] Catalogue: Letterkunde
| In shopping cart More information div> |
DE ACHTERKANT VAN DE RONDE TAFEL - De anonieme Oudfranse LAIS uit de 12e en 13e eeuw. Deventer, Uitgeverij sub rosa, 1985. 1e druk. Paperback/ingenaaid, 24cmx17cm, Net exemplaar. 'Deventer Drukken' - 2. Illustraties: Corine Kisling. Inhoud: 1). Inleiding. 2). Tyolet. 3). Graelent. 4). Tydorel. 5). Lecheor/smeerlap. 6). Trot/Draf. 7). Melion. 8). Haveloc. 9). Mantel. 10). Conseil/Raad. 11). Guingamor. 12). Don. 13). Nabaret. 14). Oiselet/Vogeltje. 15). Espervier/Sperwer. 16). Espine/Meidoorn. 17). Dsir. 18) Uitleiding: a). Lais: het genre. b). De teksten. c). De vertaling. Met bibliografische selectie en namenlijst. 148 pag. Book number: 019687 € 18.00 [Appr.: US$ 22.58 | £UK 14.5 | JP 1796] Catalogue: Algemeen - General
Keywords: keltisch koning arthur tafelronde marie france chrtien troyes | In shopping cart More information div> |
De achterkant van de Ronde Tafel. De anonieme Oudfranse lais uit de 12e en 13e eeuw vertaald en toegelicht. Deventer: Sub Rosa, 1985. 148 p. Pbck. . -- ParadoxBook number: 8517 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP 1497] Catalogue: Literature: Middle Ages
| In shopping cart More information div> |
De duim van Alva De Arbeiderspers. Ed./Druk: 1. Paperback. Pp: 237. De stad is Antwerpen. Het decor is de Sinksenfoor, de jaarlijkse Pinksterkermis. De mensen zijn van vlees en bloed. Veel bloed! Elk jaar klagen de omwonenden over de stijging van de criminaliteit tijdens de zes weken dat de kermis duurt. Sommigen beschuldigen de Grand Guignol, het kleine theater van de angst. Zouden die bizarre sketches echt de bloeddorst opwekken? Anderen wijten de toename van de agressie aan het helse lawaai van de Mighty Maiden, een kermisattractie die de grond doet daveren en elke gedachte onmogelijk maakt. Of ligt de oorzaak in het verleden? De nu zo swingende Antwerpse wijk (Het Zuid) is gebouwd op de plek waar eertijds de dwangburcht stond van de gehate Spaanse hertog Alva. Is er sprake van resident evil " oud kwaad dat in de bodem is achtergebleven en door de kermis wordt geactiveerd? Cornelius Reyziger, Nederlands journalist voor een gezaghebbend tijdschrift, gelooft er niet in. Wanneer zijn vrouw zich bang laat maken door deze wazige theorien, doet hij ze schamper af als onzin. Maar gaandeweg rijst de prangende vraag in hoeverre de mens benvloedbaar is door symboliek, door een beeld. Tot uiteindelijk ook Reyziger wordt meegesleurd in het horrordrama dat de mensheid is. De duim van Alva is een gelaagde literaire thriller die uit zijn voegen barst van de suspense. ISBN: 9789029573016. Cond./Kwaliteit: Als nieuw. Book number: U695090 € 12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP 1198] Catalogue: Spannende boeken
Keywords: 9789029573016 | In shopping cart More information div> |
De duim van Alva De Arbeiderspers. Ed./Druk: 1. Paperback. Pp: 237. De stad is Antwerpen. Het decor is de Sinksenfoor, de jaarlijkse Pinksterkermis. De mensen zijn van vlees en bloed. Veel bloed! Elk jaar klagen de omwonenden over de stijging van de criminaliteit tijdens de zes weken dat de kermis duurt. Sommigen beschuldigen de Grand Guignol, het kleine theater van de angst. Zouden die bizarre sketches echt de bloeddorst opwekken? Anderen wijten de toename van de agressie aan het helse lawaai van de Mighty Maiden, een kermisattractie die de grond doet daveren en elke gedachte onmogelijk maakt. Of ligt de oorzaak in het verleden? De nu zo swingende Antwerpse wijk (Het Zuid) is gebouwd op de plek waar eertijds de dwangburcht stond van de gehate Spaanse hertog Alva. Is er sprake van resident evil " oud kwaad dat in de bodem is achtergebleven en door de kermis wordt geactiveerd? Cornelius Reyziger, Nederlands journalist voor een gezaghebbend tijdschrift, gelooft er niet in. Wanneer zijn vrouw zich bang laat maken door deze wazige theorien, doet hij ze schamper af als onzin. Maar gaandeweg rijst de prangende vraag in hoeverre de mens benvloedbaar is door symboliek, door een beeld. Tot uiteindelijk ook Reyziger wordt meegesleurd in het horrordrama dat de mensheid is. De duim van Alva is een gelaagde literaire thriller die uit zijn voegen barst van de suspense. ISBN: 9789029573016. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U290469 € 9.50 [Appr.: US$ 11.92 | £UK 7.75 | JP 948] Catalogue: Spannende boeken
Keywords: 9789029573016 | In shopping cart More information div> |
Kwelgeest De Arbeiderspers. Ed./Druk: 1. Paperback. Pp: 320. Welke kwade krachten beheersen de vakgroep Westerse antropologie in Leiden? In korte tijd vallen er meerdere doden. Is het de geest van Uilenspiegel die rondwaart? De middeleeuwse plaaggeest zorgt in elk geval voor haat en nijd tussen een aantal wetenschappers die zich met hem bezighouden. Is het hebzucht? De Duitse onderzoeker Waldemar Isfeld heeft een unieke oude Uilenspiegel-druk in zijn bezit die hij aan niemand wil laten zien. De Nederlandse docent Job Deerlijk raakt gefrustreerd en geobsedeerd door die houding. Maar dan doet hij nota bene zlf een merkwaardige vondst in de oude tennisclub Providentia. Slim Bensoussan, Jobs assistent, bijt zich vast in de materie, en ontdekt onvermoede verbanden tussen Uilenspiegel, de tennisgeschiedenis en het Nederlandse koningshuis. Is er een schuldige aan te wijzen voor al die doden? Of is de Westerse antropologie bezig zichzelf uit te roeien? Kwelgeest is de tweede roman van het duo Kisling & Verhuyck. Ze publiceerden afzonderlijk elk al vijf romans, eveneens bij De Arbeiderspers. Corine Kisling won in 1997 met Satan in de polder de Schaduwprijs voor het beste literaire thrillerdebuut. De thrillerroman Afgrond werd in 2004 genomineerd voor de Diamanten Kogel. Paul Verhuycks debuut De doodbieren werd in 1992 bekroond met de Anton Wachterprijs en de Vlaamse Debuutprijs. Voor hun gezamenlijke roman Het leugenverhaal kregen ze in 2007 de Zeeuwse Boekenprijs. ISBN: 9789029566650. Cond./Kwaliteit: Als nieuw. Book number: U898844 € 12.50 [Appr.: US$ 15.68 | £UK 10.25 | JP 1248] Catalogue: Romans
Keywords: 9789029566650 | In shopping cart More information div> |
Kwelgeest De Arbeiderspers. Ed./Druk: 1. Paperback. Pp: 320. Welke kwade krachten beheersen de vakgroep Westerse antropologie in Leiden? In korte tijd vallen er meerdere doden. Is het de geest van Uilenspiegel die rondwaart? De middeleeuwse plaaggeest zorgt in elk geval voor haat en nijd tussen een aantal wetenschappers die zich met hem bezighouden. Is het hebzucht? De Duitse onderzoeker Waldemar Isfeld heeft een unieke oude Uilenspiegel-druk in zijn bezit die hij aan niemand wil laten zien. De Nederlandse docent Job Deerlijk raakt gefrustreerd en geobsedeerd door die houding. Maar dan doet hij nota bene zlf een merkwaardige vondst in de oude tennisclub Providentia. Slim Bensoussan, Jobs assistent, bijt zich vast in de materie, en ontdekt onvermoede verbanden tussen Uilenspiegel, de tennisgeschiedenis en het Nederlandse koningshuis. Is er een schuldige aan te wijzen voor al die doden? Of is de Westerse antropologie bezig zichzelf uit te roeien? Kwelgeest is de tweede roman van het duo Kisling & Verhuyck. Ze publiceerden afzonderlijk elk al vijf romans, eveneens bij De Arbeiderspers. Corine Kisling won in 1997 met Satan in de polder de Schaduwprijs voor het beste literaire thrillerdebuut. De thrillerroman Afgrond werd in 2004 genomineerd voor de Diamanten Kogel. Paul Verhuycks debuut De doodbieren werd in 1992 bekroond met de Anton Wachterprijs en de Vlaamse Debuutprijs. Voor hun gezamenlijke roman Het leugenverhaal kregen ze in 2007 de Zeeuwse Boekenprijs. ISBN: 9789029566650. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1004377 € 6.95 [Appr.: US$ 8.72 | £UK 5.75 | JP 694] Catalogue: Romans
Keywords: 9789029566650 | In shopping cart More information div> |
ramsj Kwelgeest De Arbeiderspers. Ed./Druk: 1. Paperback. Pp: 320. Welke kwade krachten beheersen de vakgroep Westerse antropologie in Leiden? In korte tijd vallen er meerdere doden. Is het de geest van Uilenspiegel die rondwaart? De middeleeuwse plaaggeest zorgt in elk geval voor haat en nijd tussen een aantal wetenschappers die zich met hem bezighouden. Is het hebzucht? De Duitse onderzoeker Waldemar Isfeld heeft een unieke oude Uilenspiegel-druk in zijn bezit die hij aan niemand wil laten zien. De Nederlandse docent Job Deerlijk raakt gefrustreerd en geobsedeerd door die houding. Maar dan doet hij nota bene zlf een merkwaardige vondst in de oude tennisclub Providentia. Slim Bensoussan, Jobs assistent, bijt zich vast in de materie, en ontdekt onvermoede verbanden tussen Uilenspiegel, de tennisgeschiedenis en het Nederlandse koningshuis. Is er een schuldige aan te wijzen voor al die doden? Of is de Westerse antropologie bezig zichzelf uit te roeien? Kwelgeest is de tweede roman van het duo Kisling & Verhuyck. Ze publiceerden afzonderlijk elk al vijf romans, eveneens bij De Arbeiderspers. Corine Kisling won in 1997 met Satan in de polder de Schaduwprijs voor het beste literaire thrillerdebuut. De thrillerroman Afgrond werd in 2004 genomineerd voor de Diamanten Kogel. Paul Verhuycks debuut De doodbieren werd in 1992 bekroond met de Anton Wachterprijs en de Vlaamse Debuutprijs. Voor hun gezamenlijke roman Het leugenverhaal kregen ze in 2007 de Zeeuwse Boekenprijs. ISBN: 9789029566650. Cond./Kwaliteit: Nieuw. Book number: B142716 € 7.99 [Appr.: US$ 10.02 | £UK 6.5 | JP 797] Catalogue: Romans
Keywords: ramsj 9789029566650 | In shopping cart More information div> |
Kwelgeest De Arbeiderspers. Ed./Druk: 1. Paperback. Pp: 320. Welke kwade krachten beheersen de vakgroep Westerse antropologie in Leiden? In korte tijd vallen er meerdere doden. Is het de geest van Uilenspiegel die rondwaart? De middeleeuwse plaaggeest zorgt in elk geval voor haat en nijd tussen een aantal wetenschappers die zich met hem bezighouden. Is het hebzucht? De Duitse onderzoeker Waldemar Isfeld heeft een unieke oude Uilenspiegel-druk in zijn bezit die hij aan niemand wil laten zien. De Nederlandse docent Job Deerlijk raakt gefrustreerd en geobsedeerd door die houding. Maar dan doet hij nota bene zlf een merkwaardige vondst in de oude tennisclub Providentia. Slim Bensoussan, Jobs assistent, bijt zich vast in de materie, en ontdekt onvermoede verbanden tussen Uilenspiegel, de tennisgeschiedenis en het Nederlandse koningshuis. Is er een schuldige aan te wijzen voor al die doden? Of is de Westerse antropologie bezig zichzelf uit te roeien? Kwelgeest is de tweede roman van het duo Kisling & Verhuyck. Ze publiceerden afzonderlijk elk al vijf romans, eveneens bij De Arbeiderspers. Corine Kisling won in 1997 met Satan in de polder de Schaduwprijs voor het beste literaire thrillerdebuut. De thrillerroman Afgrond werd in 2004 genomineerd voor de Diamanten Kogel. Paul Verhuycks debuut De doodbieren werd in 1992 bekroond met de Anton Wachterprijs en de Vlaamse Debuutprijs. Voor hun gezamenlijke roman Het leugenverhaal kregen ze in 2007 de Zeeuwse Boekenprijs. ISBN: 9789029566650. Cond./Kwaliteit: Redelijk. Book number: U805657 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP 998] Catalogue: Romans
Keywords: 9789029566650 | In shopping cart More information div> |
Het leugenverhaal. Amsterdam/Antwerpen, Uitgeverij De Arbeiderspers, 2007 (eerste druk) Paperback, 319 pp., porto 2,50 euro , isbn 9789029564908. In zeer goede staat.. Book number: EMP646/78914 € 7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP 699] Catalogue: Roman
| In shopping cart More information div> |
Een kijk op anekdotencollecties in de zeventiende eeuw - Jan Zoet. Het Leven en Bedrijf van Clément Marot. Amsterdam & Atlanta, GA: Rodopi,1991. Paperback. 385 pp. (Atlantis 3) ISBN 9051832974 Mailorder only - Alleen verzending mogelijk. . ISBN Book number: #113500 € 54.00 [Appr.: US$ 67.75 | £UK 43.25 | JP 5389]
Keywords: biobfkl isbn leeg. | In shopping cart More information div> |
Een kijk op anekdotencollecties in de zeventiende eeuw. Jan Zoet:" Het Leven en Bedrijf van Clément Marot." Amsterdam-Atlanta. Rodopi. 1991. Original publishers sewn paperback, pictorial frontcover, 8vo: 370pp. 12 illustrations, footnotes & references, general bibliography, glossary, notes, index nominumindex. Complete text of: " Het leven en bedrijf van Clment Marot ". [94pp.] Very fine copy - as new. Volume 3: Atlantis. ISBN: 90-5183-287-4. Book number: 1450 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP 1497]
Keywords: 9051832874 | In shopping cart More information div> |
Een kijk op anekdotencollecties in de zeventiende eeuw. Jan Zoet, Het Leven en Bedrijf van Clément Marot Atlanta, GA, 1991. Paperback. Pp: 370. Atlantis 3. ISBN: 9051832874. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U2090437 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP 1497] Catalogue: Geschiedenis
Keywords: 9051832874 | In shopping cart More information div> |
Een kijk op anekdotencollecties in de zeventiende eeuw. Jan Zoet Het Leven en Bedrijf van ClÉément Marot. (Atlantis, no. 3) Amsterdam / Atlanta (Ga), Rodopi. 1991, 370 pp. ( + 12 pp. ill. + 2 pp.). (ISBN: 9051832874) paperback. (kaft aan de randen zonverkleurd). in goede staat. Book number: 014697 € 13.00 [Appr.: US$ 16.31 | £UK 10.5 | JP 1297] Catalogue: Nederlandse Literatuurgeschiedenis
Keywords: literatuurgeschiedenis, Nederland, 17e eeuw, Jan Zoet, Clement Marot, humor, grappen, 9051832874 | In shopping cart More information div> |
Een kijk op anekdotencollecties in de zeventiende eeuw. Jan Zoet, Het leven en bedrijf van Clément Marot. [Atlantis, 3.] Amsterdam: Rodopi, 1991/, . 8vo, 22cm. IV,370,[6] blz., 12 platen, noten & refs., bibl. Ingen., orig. gellustr. omslag. Goed exemplaar. Book number: 9124 € 12.50 [Appr.: US$ 15.68 | £UK 10.25 | JP 1248]
| In shopping cart More information div> |
Een kijk op Anekdotencollecties in de zeventiende eeuw. , Jan Zoet, Het leven en bedrijf van Clément Marot. Atlantis 3. . Amsterdam, Atlanta, 1991, height in cm: 22 cm, paperback, fine copy. , 370 pp, pp.. Book number: 7-1189 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP 998] Catalogue: Algemene Nederlandse Geschiedenis
| In shopping cart More information div> |
Een kijk op anekdotencollecties in de zeventiende eeuw. Jan Zoet Het Leven en Bedrijf van Clément Marot. A'dam, 1991. Omslag. 370 p. Met 12 afb. (Atlantis; 3) Book number: 38627 € 24.00 [Appr.: US$ 30.11 | £UK 19.25 | JP 2395]
| In shopping cart More information div> |
Sermon joyeux et Truanderie. (Villon - Nemo - Ulespiègle). Rodopi, 1987. 29, Neubuch. 255 pp. (ISBN: 978-90-620). Gewicht/weight: 800 gr. Book number: 66333 € 48.60 [Appr.: US$ 60.97 | £UK 39 | JP 4850]
Keywords: Faux Titre 97890620 | In shopping cart More information div> |
Sermon Joyeux et Truanderie. [Villon - Nemo - Ulespiègle]. Amsterdam. Rodopi. 1987. Original publisher's sewn white paperback, pictorial frontcover, 8vo: 256pp. conclusion, notes, bibliography. As new. Volume 29: Faux Titre. Etudes de langue et littrature franaises publies. Book number: 2134 € 14.00 [Appr.: US$ 17.56 | £UK 11.25 | JP 1397]
| In shopping cart More information div> |
Sermon joyeux et Truanderie. (Villon - Nemo - Ulespiègle). Amsterdam 1987. Paperback. 255 pp. (Faux Titre 29) ISBN 9062039499 Mailorder only - Alleen verzending mogelijk. . ISBN Book number: #113502 € 41.00 [Appr.: US$ 51.44 | £UK 33 | JP 4092]
Keywords: biobfkl isbn leeg. | In shopping cart More information div> |
Ulenspiegel, de Sa Vie, de Ses Uvres: Edition Critique Du Plus Ancien Ulespiegle Francais Du Xvie Siecle Antwerp, Uitgeverij C. de Vries-Brouwers. 1988, First Edition. Hardcover, 8vo - over 7" - 9" tall. Ex- Reference Library, original decorated boards hardcover, 327 pages, ex reference library with the usual marks, otherwise very good and complete. box 108. (ISBN: 9061744008) , Very Good/No Jacket. Book number: 70449 GBP 15.00 [Appr.: EURO 18.75 US$ 23.51 | JP 1871] Catalogue: Recent Purchases
Keywords: 9061744008 | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | - Next page