| ||||
|
|
|
|||
| found: 22 books |
Officieele lijkreden uitgesproken bij het stoffelijk overschot van Meester Jan Blockx. Lofrede den 1en Juli uitgesproken. (1912) ... Antwerpen, Koninklijk Vlaamsch Conservatorium, ongedateerd, (1912), 21 pp, brochure.. . Book number: 17237 € 13.00 [Appr.: US$ 16.31 | £UK 10.5 | JP¥ 1297]
| In shopping cart More information div> |
De Jeugd van Tijl Uilenspiegel Antwerpen, Volk en Staat. 1942. Ing. 21x14cm. 344 blz. Ill.: A.Panis. Tekeningen van A.Panis. Kan frisser. Book number: 000173 € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Volkskunde A. Panis | In shopping cart More information div> |
De Jeugd Van Tijl Uilenspiegel Antwerpen, Volk En Staat. 1942. Soft Cover. Ill.: A. Panis. Cover is beschadigd. Fair. Book number: 001566 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Dutch Literature
Keywords: A. Panis | In shopping cart More information div> |
Robert en Bertrand. Brussel, Het Laatste Nieuws, 1941-1942. Or. omslagen, 680p. in los kartonnen omslag. Ca. 22,5 x 16,5 cm. ¶ 43 wekelijkse afleveringen, onafgesneden; or. omslagen met afbeelding op elke voorkant door CH (?) Alberts en J. Waterschoot. Goede reeks! Book number: 28009 € 40.00 [Appr.: US$ 50.18 | £UK 32.25 | JP¥ 3992] Catalogue: Folklore
Keywords: Bendeleven Folklore Robert en Bertrand Verhulst, Raf Volksromans | In shopping cart More information div> |
Jan Coucke en Pieter Goethals Antwerpen, 1940, 818 .pp, soft cover, 15 x 21 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 24707&116F € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Jan Coucke en Pieter Goethals Antwerpen, 818 .pp, soft cover, 15 x 21 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 13101&20B € 13.00 [Appr.: US$ 16.31 | £UK 10.5 | JP¥ 1297] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
JAN COUCKE EN PIETER GOETHALS, Antwerpen, De Wekroep, 1940, Gebonden, geel linnen met letteropdruk, 150 x 210mm., 820pp. ¶ Eerste deel : de moord. Tweede deel : Het volk der verschoppelingen en der rechtlozen - rechtloos tot op het schavot. Linnen is een beetje vervuild. Book number: 18053 € 18.00 [Appr.: US$ 22.58 | £UK 14.5 | JP¥ 1796]
Keywords: vlaming flamand flemish terechtstelling vaderland vaderlands recht law droit vlaamse strijd taalstrijd nationalisme | In shopping cart More information div> |
Jan Coucke en Pieter Goethals De Werkgroep, Deurne, z.j. 1ste. Ingenaaid, linnen band, band minder fris, [XVII] 818 pp. . -- KIEN BoekenBook number: 21376 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Literatuur Nederlandstalig
| In shopping cart More information div> |
Jan Coucke en Pieter Goethals Deurne, De Wekroep. 1940. Linnen band, 15x21cm. 818pp. kan frisser. Book number: 019321 € 7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749] Catalogue: heemkunde
| In shopping cart More information div> |
Jan Coucke en Pieter Goethals Antwerpen, 1940, 818 .pp, soft cover, 15 x 20 cm. cover not so good/omslag onfris. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 54322&2C € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
De jeugd van Tijl Uilenspiegel 's-Gravenhage, De Residentiebode - gebonden - goede staat - teekeningen van A. Panis, 1942 1e druk. Book number: 37454 € 9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Literatuur
| In shopping cart More information div> |
De jeugd van Tijl Uilenspiegel. 's Gravenhage, N.V. De Residentiebode, 1942. Or. omslag, 343+1p. ¶ Met illustraties van A. Panis. Wat verkleurd en iets rimpelig binnenin; goed exemplaar. Book number: 16314 € 8.50 [Appr.: US$ 10.66 | £UK 7 | JP¥ 848] Catalogue: Uilenspiegel
Keywords: Panis, A. Uilenspiegel | In shopping cart More information div> |
De jeugd van Tijl Uilenspiegel Antwerpen, Volk en Staat, 1942. Hardcover, gebonden, 8vo,343 pp. geïllustreerd. Good Book number: 37211 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: LITERATURE
| In shopping cart More information div> |
De jeugd van Tijl Uilenspiegel N. V. De Residentiebode, Den Haag, 1942, 1e druk. Gebonden, linnen. Teekeningen door A. Panis. Pp 343. lichte roest. Goed ex. Book number: ln18642 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Literatuur
Keywords: roman, literatuur, geillustreerd, nederlands | In shopping cart More information div> |
De jeugd van Tijl Uilenspiegel. 's Gravenhage, N.V. De Residentiebode, 1942. Or. linnen, 343+1p. ¶ Met illustraties van A. Panis. Ex-libris op eerste schutblad; minimaal verkleurd; goed exemplaar. Book number: 16198 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Uilenspiegel
Keywords: Panis, A. Uilenspiegel | In shopping cart More information div> |
De Jeugd van Tijl Uilenspiegel. 's-Gravenhage. N.V. De Residentiebode. 1942. Original publisher's cream cloth hardback, black & yellow title spine and frontcover, illustration frontcover, 8vo: 344pp. illustrations. Firm copy. Book number: 30662 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
| In shopping cart More information div> |
De Jeugd Van Tijl Uilenspiegel. 's-Gravenhage, N.V. De Residentiebode, 1942. 1ste / 1st. Cloth / Linnen Hardcover, Ill.: Panis, A.. A5, Good / Goed /Good / Goed. 343 pagina's. Illustraties. Titelfoto van de schrijver. Boek en stofomslag in goede staat. Er is een gekleurde ex-libris geplakt op het eerste schutblad. De stofomslag heeft kleine gebruiksspoortjes / 2-tal plakbandjes op de rug boven en onder. Book number: 008708 € 45.00 [Appr.: US$ 56.46 | £UK 36.25 | JP¥ 4491] Catalogue: Jeugd Tijl Uilenspiegel
Keywords: Till Eulenspiegels | In shopping cart More information div> |
De Jeugd Van Tijl Uilenspiegel. 's-Gravenhage, N.V. De Residentiebode, 1942. 1ste / 1st. Cloth / Linnen Hardcover, Ill.: Panis, A.. A5, Good / Goed. 343 pagina's. Illustraties. Titelfoto van de schrijver. Book number: 003280 € 34.00 [Appr.: US$ 42.66 | £UK 27.25 | JP¥ 3393] Catalogue: Jeugd Tijl Uilenspiegel
Keywords: Till Eulenspiegels | In shopping cart More information div> |
De Jeugd van Tijl Uilenspiegel Antwerpen, Volk en Staat, 1942, 343pp.(geïll. met tekeningen van A.Panis) -- De LezenaarBook number: T10018 € 12.50 [Appr.: US$ 15.68 | £UK 10.25 | JP¥ 1248] Catalogue: Literatuur, taal-en letterkunde
Keywords: Literatuur, letterkunde | In shopping cart More information div> |
De jeugd van Tijl Uilenspiegel Reinaert-reeks, s.d. . Gebonden,met stofomslag (enkele scheurtjes), pocketformaat, 290p. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 1832 € 3.10 [Appr.: US$ 3.89 | £UK 2.5 | JP¥ 309] Catalogue: Literatuur Nederlandstalig
| In shopping cart More information div> |
De jeugd va Tijl Uilenspiegel 's-Gravenhage, De Residentiebode 1942 tekeningen door A Panis 1e dr. - Linnen, gevlekt Book number: J89438 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Kinder- en jeugdboeken
Keywords: jeugdboek | In shopping cart More information div> |
De jeugd van Tijl Uilenspiegel Den Haag, De Residentiebode, 1942. eerste dr. Illustr.: A. Panis. 343 pag., hardcover, cover verschoten, pagina's vergeeld, rijk geill. Book number: 21423 € 6.25 [Appr.: US$ 7.84 | £UK 5.25 | JP¥ 624] Catalogue: kinderboek
| In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 |