| ||||
|
|
|
|||
| found: 19 books |
Lode Verhees 1946. 1e. Onze schrijvers in het Middelbaaar onderwijs nr.4, ingenaaid, 128p, ex libris, uitgave De Procure, kreuk in voorplat. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 9537 € 6.50 [Appr.: US$ 8.15 | £UK 5.25 | JP¥ 649] Catalogue: Literatuur Nederlandstalig
| In shopping cart More information div> |
De heldentocht van de Alexis, Antwerpsche Bark Antwerpen, 1934, 176 .pp, hard cover, 20 x 26 cm. geïllustreerd, Houtsneden van Mark F. Severin. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 139465&113D € 35.00 [Appr.: US$ 43.91 | £UK 28.25 | JP¥ 3493] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
De heldentocht van de Alexis, Antwerpsche bark. (Met houtsneden van Mark F. Severin). Antwerpen, De Sikkel, 1934. Kwarto. Origineel groflinnen band. 176 p. Houtsneden in kleuren. 1e druk. Mooi exemplaar. Book number: 25254 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
| In shopping cart More information div> |
DE HELDENTOCHT VAN DE ALEXIS, Antwerpen, De Sikkel, 1934, 1e druk, 176 blz., oorspr. omslag; . Staat: Goed; isbn: geen / none; . met houtsneden van Mark F. SEVERIN, omslag smoezelig,. Book number: 23775 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497] Catalogue: Techniek: scheepvaart/Technique: Maritime
Keywords: TECHNIEK Scheepvaart SEVERIN M.F. | In shopping cart More information div> |
De heldentocht van de Alexis, Antwerpsche bark De Sikkel 1934, 175 pag., linnen, ills (tweekleurige houtseneden, Mark F. Severin), 20x26 /3, conditie goed, naam eigenaar. Book number: 32553 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497] Catalogue: Maritiem
Keywords: zeilvaart | In shopping cart More information div> |
De heldentocht van de Alexis Brussel, 210 .pp, paperback, 12 x 19 cm. Schoolstempel aanwezig, Band wat verkleurd/Discolouration. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 190014&348E € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: Kinder- En Jeugdboeken
Keywords: Kinder- en jeugdboeken | In shopping cart More information div> |
De heldentocht van de Alexis Brussel, 210 .pp, soft cover, 12 x 19 cm. Reinaert reeks junior, band wat verkleurd/discolouration. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 82841&124E € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
DE HELDENTOCHT VAN DE ALEXIS. Antwerpen, De Sikkel, 1934., Gebonden, geïllustreerd uitgeverslinnen, 26x19,5cm, 174pp, rijkelijk geïllustreerd in zwart/blauw opdruk, ¶ Antwerpse bark. Met houtsneden van F. Severin. Book number: 13622 € 20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996]
Keywords: litérature letterkunde letteren | In shopping cart More information div> |
De reis van de St Jozef Antwerpen, 156 .pp, hard cover, 11 x 17 cm. de sikkel, cover not so good/omslag onfris, foxing/roestvlekjes, geïllustreerd Hagendoren E. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 117420&313F € 12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198] Catalogue: Oude Kinder- En Jeugdboeken
Keywords: Oude kinder- en jeugdboeken | In shopping cart More information div> |
De reis van de St. Jozef Antwerpen, 156 .pp, hard cover, 19 x 25 cm. name on title page/naam op titel pagina, geïllustreerd door Elza van Hagedoren, cover not so good/omslag onfris. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 38540&275H € 11.00 [Appr.: US$ 13.8 | £UK 9 | JP¥ 1098] Catalogue: Oude Kinder- En Jeugdboeken
Keywords: Oude kinder- en jeugdboeken | In shopping cart More information div> |
De reis van de St. Jozef De Sikkel Antwerpen, 156 .pp, Gebonden/Bound/Relié/Gebunden, 26 x 18 cm. Band wat verkleurd/Discolouration, Boekband los/Cover loose, Geïllustreerd/Illustrated/Illustré/Illustriert. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Antwerpen) Book number: 306779&RC € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Religie
Keywords: Religie | In shopping cart More information div> |
De reis van de St. Jozef. Antwerpen, 'De Sikkel', z.j. Or. halflinnen, 156+2p. ¶ Met illustraties door Elza van Hagendoren. Uitgebreide, gesigneerde opdracht van de auteur uit 1933. Voorplat iets roestvlekkig verder zeer goed exemplaar. Book number: 17790 € 22.50 [Appr.: US$ 28.23 | £UK 18.25 | JP¥ 2246] Catalogue: Jeugdliteratuur
Keywords: Gesigneerd Hagendoren, E. van Jeugdliteratuur Opdrachtexemplaar Reizen | In shopping cart More information div> |
De reis van de St. Jozef. Antwerpen, 'De Sikkel', z.j. Or. halflinnen, 156p. ¶ Met illustraties door Elza van Hagendoren. Lichte gerbuikssporen; goed exemplaar. Book number: 15486 € 8.50 [Appr.: US$ 10.66 | £UK 7 | JP¥ 848] Catalogue: Jeugdliteratuur
Keywords: Hagendoren, E. van Jeugdliteratuur | In shopping cart More information div> |
Vertellingen van den smid Antwerpen, 1931, 162 .pp, soft cover, 15 x 21 cm. Met opdracht/With dedication, Band wat verkleurd/Discolouration, Omslag wat verkleurd/Cover discoloured, Rug beschadigd/Spine damaged. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 180265&261F € 24.00 [Appr.: US$ 30.11 | £UK 19.25 | JP¥ 2395] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Vertellingen van den smid Antwerpen, 1942, 160 .pp, soft cover, 16 x 22 cm. 2e uitgaven, s174, cover not so good/omslag onfris, foxing/roestvlekjes. Minder Goed/Not so good/Nicht so gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 82494&124D € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Vertellingen van den smid Antwerpen, 1942, 156 .pp, soft cover, 16 x 23 cm. Band wat verkleurd/Discolouration, Omslag wat verkleurd/Cover discoloured, 2e uitgave. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 177091&33F € 7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Vertellingen van den smid Antwerpen, 1931, 162 .pp, soft cover, 16 x 21 cm. Roestvlekjes/Foxing/Taches de rouille/Rostfleckig, 1e druk/edition/édition/Ausgabe, Omslag verkleurd/Cover discoloured, Naam op titelpagina/Name on title page. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 190538&350E € 22.00 [Appr.: US$ 27.6 | £UK 17.75 | JP¥ 2196]
Keywords: Genummerde en 1ste drukken Nederlandse Literatuur | In shopping cart More information div> |
Vertellingen van den smid Antwerpen, 1942, 156 .pp, soft cover, 16 x 22 cm. 2e uitgave, omslag wat verkleurd/cover discoloured. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 135439&321D € 9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Vertellingen van den smid Antwerpen, De Sikkel. 1931, 1 e dr. Ingenaaid, 15,5 cm x21 cm. 164 pp.. Redelijk. Book number: 000369 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: nederlandse literatuur
Keywords: nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 |