ascending
descending
found: 31 books on 2 pages. This is page 1
- Next page

DIV. AUTEURS (F. ABRAHAMS, J.C.H. BLOM, E. BOMHOFF, P. FENTENER VAN VLISSINGEN, J. JANSEN VAN GALEN, A. KLAMER, A. LAMMERS, J. LEIJTEN, G.L. VAN LENNEP, F. VAN DER LINDEN, H. OOSTERHUIS, M. SCHOLTES, K. SCHUYT, H. TRAPMAN, J. TROMP, P. VAN DE VEN E.A.)
Weg van Nederland.
Amsterdam, Balans, 1996. 200pp ingenaaid, paperback met flappen, goede staat, Uitgeversrestant; (oorspr. prijs: 15,84) .
Book number: R00543
€  5.50 [Appr.: US$ 6.9 | £UK 4.5 | JP¥ 549]
Keywords: Korte Verhalen; Essays over Nederland
In shopping cart

More information

DIEMER, H.; A.A. VAN RHIJN & F.J.H.M. VAN DER VEN
Redevoeringen Gehouden Op 5 Januari 1954 Ter Gelegenheid Van de Herdenking Van Het 40-Jarig Bestaan Der Collectieve Arbeidsovereenkomst in Het Grafisch Bedrijf
. 49pp. Wrs. (a bit discoloured)..
Book number: 58276
€  17.00 [Appr.: US$ 21.33 | £UK 13.75 | JP¥ 1697]
In shopping cart

More information

EUPEN,DRS.TH.A.G.,GIESBERS,DR.J.H.G.I.,SCHILLEBEECKX,PROF.DR.E.,VEN,DR.J.A.VAN DER,POIESZ,DRS.G.A.M.,HAARSMA,PROF.DR.F.
WAARDEN EN NORMEN IN HET ONDERWIJS.
Baarn, Ambo b.v. 1977. 1e druk 111 pp. Pb. Rug verkleurd. Lichte vergeling aan de randen. in goede staat
Book number: 24846
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: onderwijs
In shopping cart

More information

GRUNSVEN, M.F.G.M.; WIN, J. TH. H. DE; SWART-POSTHUMES MEYES, J.L. H.; VEN, M.M.E. VAN DE; DINGER, A.E.; JONGMANS, W.J.;RUMMELEN, F.H.; BERCKEL, DR. ING.; F.W. VAN
Mijnennummer 1935. Heerlen Mijn-en Industriestad. het Middelpunt van de Limburgsche mijn-industrie(Mijnen-nummer 4)
Heerlen: VVV/ Limburgsch Dagblad, 1935. Folio, 92pp. Ingenaaid. Met voorwoord van Burgemeester van Grunsven (Heerlen). 4e jaar van de mijnen-nummers. Met regionale geschiedenis, mijnbouw, architectuur en vele foto's en advertenties. Met bijdragen van Peutz. Heel mooi en fris exemplaar. (Please inquire before collecting in our bookstore) Met bijdrage het Krijtland bij Heerlen en Over kasteel Hoensbroek .
Book number: 84525.LVZ
€  35.00 [Appr.: US$ 43.91 | £UK 28.25 | JP¥ 3493]
Catalogue: Limburgensia
In shopping cart

More information

KAAG, H.A., M.J.H. COBBENHAGEN, P.P. VAN BERKUM EN F.J.H.M. VAN DER VEN
Maandschrift Economie, 14e jrg., afl. 8, Mei 1950
Tilburg, H. Gianotten, 1950, paperback, blz. 389-436, wat verkleurd, redelijk
Book number: 8119513
€  4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449]
In shopping cart

More information

DE QUAY J.E., COMMISARIS AUG.C.J., COOLEN ANTOON, TER HAAR ROMENY B., VAN DER VEN F.J.H.M.
Het nieuwe Brabant. (3 volumes)
's-Hertogenbosch, 1952, 374 .pp, hard cover, 17 x 25 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Antwerpen)
Book number: 253823&HN
€  20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996]
Keywords: Streekgeschiedenis Nederland
In shopping cart

More information

QUAY J.E. DR. PROF. / COOLEN ANTOON / HAAR ROMENY TER B. SS. / VEN VAN DER F.J.H.M. DR. PROF.
Het Nieuwe Brabant
Zuid-Nederlandsche Drukkerij N.V. 1952. Standaardwerken over geologie, flora en fauna, het brabantse landschap, het brabantse dorp, de boerderij, steden, wereldlijke en kerkelijke geschiedenis. 25 cm x 17cm. Hard cover. Ill.: foto's tekeningen landkaartjes. 3 delen. Deel 1; 374 blz. Deel 2; 399 blz. Deel 3; 356 blz. Gewicht tesamen: 3040 gram. Pakketpost. Very good/no jacket..
Book number: 13297
€  35.00 [Appr.: US$ 43.91 | £UK 28.25 | JP¥ 3493]
Catalogue: Noord-Brabant
Keywords: geologie flora fauna Noord-Brabant
In shopping cart

More information

VALKENIER, FRANK (=F.J.H.M. VAN DER VEN).
De Tuimelaar van Onze Lieve Vrouw.
(Tilburg): In eigen beheer, 1940 (=1944). 32 p. Karton. Kleine oneffenheid achtezijde. (100 exx.). Met opdracht voor Gabriël Smit. De Jong 835.
Book number: 11733
€  17.50 [Appr.: US$ 21.96 | £UK 14.25 | JP¥ 1747]
In shopping cart

More information

 -
VAN DER VEN DR F. J. H. M.
VAKVERENIGING EN WERKSTAKING
Dekker & V. D. Vegt N. V.. 1952. In-8 Carré. Broché. Bon état. Couv. convenable. Dos satisfaisant. Intérieur frais. Plaquette de 18 pages. Etiquette de code sur le 1er plat. Tampons et annotations de bibliothèque sur le 1er plat et en page de titre.
¶ Rede uitgesproken bij de aanvaarding van het ambt van buitengewoon hoogleraar in het Arbeidsrecht aan de Katholieke Univ. te Nijmegen.
Book number: RO40173873
€  10.95 [Appr.: US$ 13.74 | £UK 9 | JP¥ 1093]
Keywords: Autres langues
In shopping cart

More information

VEN, F.J.H.M. VAN DER
Arbeidersrechtelijke en sociaal-politieke opstellen
Paul Brand. 1945 256pp Gebonden linnen potloodaantek., boekband verkleurd
Book number: 101423394
€  16.50 [Appr.: US$ 20.7 | £UK 13.25 | JP¥ 1647]
Keywords: studieboeken
In shopping cart

More information

VEN PROF. DR. F.J.H.M. VAN DER
Het arbeidsconflict. Mens en Medemens / aspecten der sociale werkelijkheid.
Utrecht, Spectrum, 1960. 121blz., formaat 13-21cm. - goed
Book number: 9244
€  4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
Catalogue: Mens en Medemens
Keywords: Het , arbeidsconflict, Mens en Medemens , aspecten der sociale werkelijkheid.
In shopping cart

More information

VEN DR F.J.H.M. VAN DER
Arbeidsrechtelijke en Sociaal-Politieke opstellen
Brand, 1945. Gebonden. 256 blz.
Book number: 815-142
€  18.00 [Appr.: US$ 22.58 | £UK 14.5 | JP¥ 1796]
Catalogue: Rechten
In shopping cart

More information

 -
VEN, DR. F.J.H.M. VAN DER
Arbeidsrechtelijke en sociaal-politieke opstellen
Bussum, Paul Brand 1945 (eerste druk), gebonden in half linnen, 256 p., porto 2,50 euro, pagina's verkleurd, gebruikssporen, in goede staat.
Book number: EP130/39246
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
In shopping cart

More information

VEN, F.J.H.M. VAN DER
De crisis in het rechtssysteem der collectieve arbeidsovereenkomst - Rede
Alphen aan den Rijn, Samsom, 1972. gen., 20 pp.
Book number: RE00000000462
€  4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449]
In shopping cart

More information

VEN,F.J.H.M.VAN DER.
Economische en sociale opvattingen in Nederland.
Utrecht [1952]. 108p. (De Nederlandse volkshuishouding tussen twee wereldoorlogen)
Book number: 13838
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
In shopping cart

More information

VAN DER VEN F.J.H.M.
Economische en sociale opvattingen in Nederland
Utrecht, Het Spectrum, s.d. 108pp. in de reeks "De Nederlandse volkshuishouding tussen twee wereldoorlogen" nr.4
Book number: N42328
€  12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198]
Keywords: Nederland Economie Sociale geschiedenis Politiek
In shopping cart

More information

VEN, PROF.DR.F.J.H.M.VAN DER.
Geschiedenis van de arbeid. 1. Oudheid en vroege Middeleeuwen. 2.Hoge Middeleeuwen en nieuwe tijd. 3. Negentiende en twintigste eeuw.
Utrecht[Aula-boeken], 1965-1968, 220,313,271 pp. Pocket.
Book number: 6337
€  8.50 [Appr.: US$ 10.66 | £UK 7 | JP¥ 848]
In shopping cart

More information

VAN DER VEN, F.J.H.M.
Geschiedenis van de arbeid. 1: Oudheid en vroege Middeleeuwen. 2: Hoge Middeleeuwen en Nieuwe Tijd. 3;: Negentiende en twintigste eeuw. Aula-boeken, 228, 340, 383.
Utrecht, Spectrum, 1965-68. 18 cm 224; 314;272 p. paper. [z.g.staat]
Book number: 5/48857
€  12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198]
Catalogue: History
Keywords: Economy
In shopping cart

More information

VEN, PROF.DR. F.J.H.M. VAN DER
Geschiedenis van de arbeid II: hoge Middeleeuwen en nieuwe tijd
Utrecht, Spectrum. 1967, 1e druk. Pocket, Ill.: niet geïllustreerd. Aula pocket 340 geschiedenis sociologie economie. Goed.
Book number: 023493
€  2.50 [Appr.: US$ 3.14 | £UK 2.25 | JP¥ 250]
Catalogue: Aula pockets
Keywords: Aula pocket 340 geschiedenis sociologie economie niet geïllustreerd
In shopping cart

More information

VAN DER VEN F.J.H.M.
Geschiedenis van de arbeid (3 volumes)
Het Spectrum, 1968, 806 .pp, Pocket/Poche/Taschenbuch, 11 x 18 cm. Naam op titelpagina/Name on title page. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Leuven)
Book number: 307819&GESCH/ALG
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Geschiedenis
Keywords: Geschiedenis
In shopping cart

More information

VEN, DR. F.J.H.M. VAN DER
Inleiding tot het arbeidsrecht met folder
Tilburg, Henri Bergmans, 1941, paperback, 132 blz. verkleurd maar goed
Book number: 8109136
€  7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699]
In shopping cart

More information

VEN, F.J.H.M. VAN DER,
Jan Loeff.
[1970] (ZB, pag. XIII - XIX, arch.) Deventer. Overdruk uit 'Kerk en Wereld'.
Book number: 39933
€  7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749]
Keywords: Brabantse biografiëen
In shopping cart

More information

VEN, F.J.H.M. VAN DER.
Over de idee der gemeentelijke zelfstandigheid.
Tilburg, A. Reijnen, 1935. Oorspr. omslag. 193 p. + Stellingen. Proefschrift 15 november aan de Nederlandsche Handelshoogeschool te Rotterdam.
Book number: B4608
€  12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198]
Catalogue: Proefschrift
Keywords: proefschrift
In shopping cart

More information

VEN, F.J.H.M. VAN DER
Schaduwen van het modernisme
Paul Brand. 1951 162pp Gebonden linnen beplakt/beschreven schutblad goud opdruk
Book number: 101416390
€  16.50 [Appr.: US$ 20.7 | £UK 13.25 | JP¥ 1647]
In shopping cart

More information

VEN PROF. DR F.J.H.M. VAN DER
Schaduwen van het modernisme
Brand, 1951. Ingenaaid/paperback. 162 blz.
Book number: 808-284
€  21.00 [Appr.: US$ 26.35 | £UK 17 | JP¥ 2096]
Catalogue: Filosofie
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | - Next page

New Search