| ||||
|
|
|
|||
| found: 23 books |
He, Joe Uitgever: De Bezige Bij Zonder Jaar. Conditie Goed Binding: Paperback "De Bezige Bij 1967. Literaire reuzenpocket, paperback, 145 blz. Ondanks leeftijd in voortreffelijke staat en ongeschonden."8 stukken ISBN 9789023402145 -- Budget BoekBook number: 31865 € 15.99 [Appr.: US$ 20.06 | £UK 13 | JP¥ 1596]
Keywords: 9789023402145 | In shopping cart More information div> |
LA GRANDE SALLE. JULLIARD, 1956. 189 pages. Roman. Envoi d'un particulier sur la page de garde. Traduit du hollandais par MADDY BUYSSE. Préface de JEAN REVERZY. In-12 Broché. Etat d'usage. Couv. légèrement passée. Coiffe en pied abîmée. Intérieur acceptable Classification Dewey : 890-Littératures des autres langues. . -- Le-livre.comBook number: R150138903 € 24.90 [Appr.: US$ 31.24 | £UK 20 | JP¥ 2485] Catalogue: LETTRES
| In shopping cart More information div> |
Het bal van graaf d'Orgel Zonder Uitgever Zonder Jaar. Conditie Als nieuw Binding: Hardcover ISBN 9789021479040 -- Budget BoekBook number: 12964 € 10.87 [Appr.: US$ 13.64 | £UK 8.75 | JP¥ 1085]
Keywords: 9789021479040 | In shopping cart More information div> |
HET BAL VAN GRAAF D`ORGEL 1956, Querido, 1e druk. Goede staat. Softcover, 166 pp. + 6 blanco pp.. -- Boek na BoekBook number: A17395 € 2.95 [Appr.: US$ 3.7 | £UK 2.5 | JP¥ 294]
| In shopping cart More information div> |
Het bal van graaf d'Orgel 1981. Linnen band. Pp: 121. ISBN: 9789021479040. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1417944 € 6.50 [Appr.: US$ 8.15 | £UK 5.25 | JP¥ 649] Catalogue: Romans
Keywords: 9789021479040 | In shopping cart More information div> |
Het bal van graaf d'Orgel 1956. Linnen band met stofomslag. Pp: 166. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U758668 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: Romans
| In shopping cart More information div> |
HET BAL VAN GRAAF D` ORGEL 1956, Querido, 1e druk. Goede staat. Blauwe gebonden Hardcover, 166 pp.. -- Boek na BoekBook number: A17394 € 3.50 [Appr.: US$ 4.39 | £UK 3 | JP¥ 349]
| In shopping cart More information div> |
Het bal van graaf d'Orgel 1981. Linnen band. Pp: 121. ISBN: 9789021479040. Cond./Kwaliteit: Redelijk. Book number: U1101970 € 3.99 [Appr.: US$ 5.01 | £UK 3.25 | JP¥ 398] Catalogue: Romans
Keywords: 9789021479040 | In shopping cart More information div> |
The Big Ward Simon and Schuster, New York, 1960. Hardcover. First American Edition. Very good in very good little edge-chipped spine panel little sunned dust jacket.. Very Good . Book number: WARE18RR006 USD 20.00 [Appr.: EURO 16 | £UK 13 | JP¥ 1591]
| In shopping cart More information div> |
Een blad in de wind. Amsterdam, Querido, 1966. [Salamanderpocket 206] Pocket(naam op schutblad). 157pp. Omslag Gerrit van de Veen. Book number: 34287 € 2.00 [Appr.: US$ 2.51 | £UK 1.75 | JP¥ 200] Catalogue: Literatuur
Keywords: salamanderpocket literatuur Nederland proza roman | In shopping cart More information div> |
Een blad in de wind Querido (Amsterdam), 1979, ISBN 9021492067, 4de druk, 157 blz. goede staat, paperback -- MooiboekBook number: 8147098 € 2.00 [Appr.: US$ 2.51 | £UK 1.75 | JP¥ 200]
| In shopping cart More information div> |
Een Blad in de wind 1979. Paperback. Pp: 157. ISBN: 9789021492063. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U495840 € 3.99 [Appr.: US$ 5.01 | £UK 3.25 | JP¥ 398] Catalogue: Romans
Keywords: 9789021492063 | In shopping cart More information div> |
De grote zaal; pocket, Salamander 52, Book number: 21269 € 2.50 [Appr.: US$ 3.14 | £UK 2.25 | JP¥ 250] Catalogue: Pocketedities
Keywords: pocketedities | In shopping cart More information div> |
DE GROTE ZAAL. Salamander: Querido's Uitgeversmij Amsterdam, derde druk 1959. Pocket 52. Kaft heeft vlekje. Goed. 142 pag. Omslag: Theo Kurpershoek. Book number: 16827 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: ontroerende roman; oorspronkelijk | In shopping cart More information div> |
De Grote Zaal CPNB, 12e druk 2010. Nederland Leest, pb, 141 pag, als nieuw. Book number: L2182 € 2.50 [Appr.: US$ 3.14 | £UK 2.25 | JP¥ 250] Catalogue: Boekenweekgeschenk
| In shopping cart More information div> |
De grote zaal: roman [Amsterdam]: Stichting Collectieve Propaganda van het Nederlandse Boek, 2010. Jacoba van Velde; [lofrede door: Rosita Steenbeek] De laatste levensdagen van een oude vrouw in een verzorgingstehuis. uitgegeven van de Stichting CPNB ter gelegenheid van Nederland Leest 2010, 1e dr.: Amsterdam: Querido, 1953. - (De Salamander), Bevat tevens: De eenzaamste mens / door Onno Blom 125 pagina's 25 cm. Als nieuw. -- De KantlijnBook number: 31528 € 4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449] Catalogue: Literatuur
Keywords: 9789059651128 | In shopping cart More information div> |
De Grote Zaal CPNB, 12e druk 2010. Nederland Leest, pb, 141 pag, als nieuw. Book number: L2153 € 2.50 [Appr.: US$ 3.14 | £UK 2.25 | JP¥ 250] Catalogue: Boekenweekgeschenk
| In shopping cart More information div> |
De grote zaal CPNB ter gelegenheid van de actie Nederland leest, 2010,geb.met omslag,als nieuw,125 blz, -- MooiboekBook number: 8147925 € 11.50 [Appr.: US$ 14.43 | £UK 9.25 | JP¥ 1148]
| In shopping cart More information div> |
De grote zaal. Amsterdam. CPNB-Nederland Leest. 2010. Original publisher's black paper-covered boards, gilt title spine & frontcover, pictorial dustjacket, red ribbon, 13th printing [1953], large 8vo: frontispiece portrait, 128pp. Very fine copy - as new. Met biografisch essay van Onne Blom. ISBN: 978-90-59651128 Book number: 55713 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Keywords: 9789059651128 | In shopping cart More information div> |
De grote zaal Amsterdam, Querido. 1965, 5e druk. Pocket, Ill.: niet geïllustreerd. Salamanderpocket 52 literatuur. Omslag Addie Horn. Goed. Book number: 027291 € 2.50 [Appr.: US$ 3.14 | £UK 2.25 | JP¥ 250] Catalogue: Salamanderpockets
Keywords: Salamanderpocket 52 literatuur niet geïllustreerd | In shopping cart More information div> |
De grote zaal. Roman 2010. Gekartonneerd met stofomslag. Pp: 125. ISBN: 9789059651128. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1154964 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Romans
Keywords: 9789059651128 | In shopping cart More information div> |
De grote zaal Amsterdam, Querido 2005 (tiende druk) gebonden met hardcover 126 pp., porto 2,50 euro NL, isbn 9789021485317, naam op schutblad, in nieuwstaat. Book number: IP560/71132 € 7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749]
| In shopping cart More information div> |
queridoEen blad in de wind. Salamander pocket 206. Amsterdam, 1966. 157 blz. Pocketboek -- De Wijze UilBook number: 2311 € 3.00 [Appr.: US$ 3.76 | £UK 2.5 | JP¥ 299] Catalogue: Salamander pockets
Keywords: Salamander pocket | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 |