ascending
descending
found: 23 books

BECKETT, SAMUEL; VELDE, JACOBA VAN
He, Joe
Uitgever: De Bezige Bij Zonder Jaar. Conditie Goed Binding: Paperback "De Bezige Bij 1967. Literaire reuzenpocket, paperback, 145 blz. Ondanks leeftijd in voortreffelijke staat en ongeschonden."8 stukken ISBN 9789023402145
Book number: 31865
€  15.99 [Appr.: US$ 20.06 | £UK 13 | JP¥ 1596]
Keywords: 9789023402145
In shopping cart

More information

 -
VAN VELDE JACOBA.
LA GRANDE SALLE.
JULLIARD, 1956. 189 pages. Roman. Envoi d'un particulier sur la page de garde. Traduit du hollandais par MADDY BUYSSE. Préface de JEAN REVERZY. In-12 Broché. Etat d'usage. Couv. légèrement passée. Coiffe en pied abîmée. Intérieur acceptable Classification Dewey : 890-Littératures des autres langues. .
Book number: R150138903
€  24.90 [Appr.: US$ 31.24 | £UK 20 | JP¥ 2485]
Catalogue: LETTRES
In shopping cart

More information

RADIGUET, RAYMOND; VELDE, JACOBA VAN
Het bal van graaf d'Orgel
Zonder Uitgever Zonder Jaar. Conditie Als nieuw Binding: Hardcover ISBN 9789021479040
Book number: 12964
€  10.87 [Appr.: US$ 13.64 | £UK 8.75 | JP¥ 1085]
Keywords: 9789021479040
In shopping cart

More information

RADIGUET, RAYMOND & JACOBA VAN VELDE/F.C. KUIPERS (VERTALING)
HET BAL VAN GRAAF D`ORGEL
1956, Querido, 1e druk. Goede staat. Softcover, 166 pp. + 6 blanco pp..
Book number: A17395
€  2.95 [Appr.: US$ 3.7 | £UK 2.5 | JP¥ 294]
In shopping cart

More information

RADIGUET, RAYMOND & VELDE, JACOBA VAN & KUIPERS, F.C.
Het bal van graaf d'Orgel
1981. Linnen band. Pp: 121. ISBN: 9789021479040. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1417944
€  6.50 [Appr.: US$ 8.15 | £UK 5.25 | JP¥ 649]
Catalogue: Romans
Keywords: 9789021479040
In shopping cart

More information

RADIGUET, RAYMOND & VELDE, JACOBA VAN & KUIPERS, F.C.
Het bal van graaf d'Orgel
1956. Linnen band met stofomslag. Pp: 166. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U758668
€  4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
Catalogue: Romans
In shopping cart

More information

RADIGUET, RAYMOND & JACOBA VAN VELDE/F.C. KUIPERS (VERTALING)
HET BAL VAN GRAAF D` ORGEL
1956, Querido, 1e druk. Goede staat. Blauwe gebonden Hardcover, 166 pp..
Book number: A17394
€  3.50 [Appr.: US$ 4.39 | £UK 3 | JP¥ 349]
In shopping cart

More information

RADIGUET, RAYMOND & VELDE, JACOBA VAN & KUIPERS, F.C.
Het bal van graaf d'Orgel
1981. Linnen band. Pp: 121. ISBN: 9789021479040. Cond./Kwaliteit: Redelijk.
Book number: U1101970
€  3.99 [Appr.: US$ 5.01 | £UK 3.25 | JP¥ 398]
Catalogue: Romans
Keywords: 9789021479040
In shopping cart

More information

VAN VELDE, JACOBA
The Big Ward
Simon and Schuster, New York, 1960. Hardcover. First American Edition. Very good in very good little edge-chipped spine panel little sunned dust jacket.. Very Good .
Book number: WARE18RR006
USD 20.00 [Appr.: EURO 16 | £UK 13 | JP¥ 1591]
In shopping cart

More information

VELDE, JACOBA VAN.
Een blad in de wind.
Amsterdam, Querido, 1966. [Salamanderpocket 206] Pocket(naam op schutblad). 157pp. Omslag Gerrit van de Veen.
Book number: 34287
€  2.00 [Appr.: US$ 2.51 | £UK 1.75 | JP¥ 200]
Catalogue: Literatuur
Keywords: salamanderpocket literatuur Nederland proza roman
In shopping cart

More information

VELDE, JACOBA VAN
Een blad in de wind
Querido (Amsterdam), 1979, ISBN 9021492067, 4de druk, 157 blz. goede staat, paperback
Book number: 8147098
€  2.00 [Appr.: US$ 2.51 | £UK 1.75 | JP¥ 200]
In shopping cart

More information

VELDE, JACOBA VAN
Een Blad in de wind
1979. Paperback. Pp: 157. ISBN: 9789021492063. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U495840
€  3.99 [Appr.: US$ 5.01 | £UK 3.25 | JP¥ 398]
Catalogue: Romans
Keywords: 9789021492063
In shopping cart

More information

VELDE, JACOBA VAN,
De grote zaal;
pocket, Salamander 52,
Book number: 21269
€  2.50 [Appr.: US$ 3.14 | £UK 2.25 | JP¥ 250]
Catalogue: Pocketedities
Keywords: pocketedities
In shopping cart

More information

VELDE, JACOBA VAN
DE GROTE ZAAL.
Salamander: Querido's Uitgeversmij Amsterdam, derde druk 1959. Pocket 52. Kaft heeft vlekje. Goed. 142 pag. Omslag: Theo Kurpershoek.
Book number: 16827
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: ontroerende roman; oorspronkelijk
In shopping cart

More information

VELDE, JACOBA VAN
De Grote Zaal
CPNB, 12e druk 2010. Nederland Leest, pb, 141 pag, als nieuw.
Book number: L2182
€  2.50 [Appr.: US$ 3.14 | £UK 2.25 | JP¥ 250]
In shopping cart

More information

VELDE, JACOBA VAN
De grote zaal: roman
[Amsterdam]: Stichting Collectieve Propaganda van het Nederlandse Boek, 2010. Jacoba van Velde; [lofrede door: Rosita Steenbeek] De laatste levensdagen van een oude vrouw in een verzorgingstehuis. uitgegeven van de Stichting CPNB ter gelegenheid van Nederland Leest 2010, 1e dr.: Amsterdam: Querido, 1953. - (De Salamander), Bevat tevens: De eenzaamste mens / door Onno Blom 125 pagina's 25 cm. Als nieuw.
Book number: 31528
€  4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449]
Catalogue: Literatuur
Keywords: 9789059651128
In shopping cart

More information

 -
VELDE, JACOBA VAN
De Grote Zaal
CPNB, 12e druk 2010. Nederland Leest, pb, 141 pag, als nieuw.
Book number: L2153
€  2.50 [Appr.: US$ 3.14 | £UK 2.25 | JP¥ 250]
In shopping cart

More information

VELDE, JACOBA VAN
De grote zaal
CPNB ter gelegenheid van de actie Nederland leest, 2010,geb.met omslag,als nieuw,125 blz,
Book number: 8147925
€  11.50 [Appr.: US$ 14.43 | £UK 9.25 | JP¥ 1148]
In shopping cart

More information

VELDE, JACOBA VAN
De grote zaal.
Amsterdam. CPNB-Nederland Leest. 2010. Original publisher's black paper-covered boards, gilt title spine & frontcover, pictorial dustjacket, red ribbon, 13th printing [1953], large 8vo: frontispiece portrait, 128pp. Very fine copy - as new. Met biografisch essay van Onne Blom. ISBN: 978-90-59651128
Book number: 55713
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Keywords: 9789059651128
In shopping cart

More information

VELDE, JACOBA VAN
De grote zaal
Amsterdam, Querido. 1965, 5e druk. Pocket, Ill.: niet geïllustreerd. Salamanderpocket 52 literatuur. Omslag Addie Horn. Goed.
Book number: 027291
€  2.50 [Appr.: US$ 3.14 | £UK 2.25 | JP¥ 250]
Keywords: Salamanderpocket 52 literatuur niet geïllustreerd
In shopping cart

More information

VELDE, CATHARINA JACOBA & STEENBEEK, ROSITA & BLOM, ONNO
De grote zaal. Roman
2010. Gekartonneerd met stofomslag. Pp: 125. ISBN: 9789059651128. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1154964
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Catalogue: Romans
Keywords: 9789059651128
In shopping cart

More information

 -
VELDE VAN, JACOBA
De grote zaal
Amsterdam, Querido 2005 (tiende druk) gebonden met hardcover 126 pp., porto 2,50 euro NL, isbn 9789021485317, naam op schutblad, in nieuwstaat.
Book number: IP560/71132
€  7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749]
In shopping cart

More information

VELDE VAN JACOBA.
queridoEen blad in de wind. Salamander pocket 206.
Amsterdam, 1966. 157 blz. Pocketboek
Book number: 2311
€  3.00 [Appr.: US$ 3.76 | £UK 2.5 | JP¥ 299]
Keywords: Salamander pocket
In shopping cart

More information

| Pages: 1 |

New Search