| ||||
|
|
|
|||
| found: 136 books on 6 pages. This is page 1 - Next page |
Antwerpen die Kühne Wiek op, 1942, 60 .pp, soft cover, 17 x 23 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Duits/German/Allemand/Deutsch. (Antwerpen) Book number: 250608&HA € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Antwerpen Anvers Antverpiana
Keywords: Antwerpen Anvers Antverpiana | In shopping cart More information div> |
Perle fine Antwerpen, van Dieren, 1936, 64 .pp, soft cover, redelijk goed -- MooiboekBook number: 8090214 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
| In shopping cart More information div> |
Tijl - Gekke Historie in Vier Kapittels Maastricht, UITGEVERs Mij Gebr. Van Aelst. 1930. Mass Market Paperback. goede staat. Good/No Jacket. Book number: 000628 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Dutch Literature
| In shopping cart More information div> |
Tijl II Maastricht, UITGEVERs Mij Gebr. Van Aelst. 1930. Mass Market Paperback. vervolg op Tijl - goede staat. Good/No Jacket. Book number: 000629 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Dutch Literature
| In shopping cart More information div> |
De nieuwe Eva - Mariaspel Antwerpen, Mariaspel van Antwerpen, 1954. 120pp. 20cm. -- De LezenaarBook number: R57432 € 12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198] Catalogue: Religie
Keywords: Religie religion mariologie mariologie literatuur letteren Vlaanderen België | In shopping cart More information div> |
DE NIEUWE EVA. MARIASPEL. Antwerpen, Maria-Spel van Antwerpen, 1954 Paperback, originele papieren uitgeversomslag, 20.4x12.2 cm., 120 pp. Book number: 34433 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Theater ; Theater ; Théatre ; Theater
Keywords: . . maria spel théâtre theatre toneelspel godsdienst religion réligie theologie theology | In shopping cart More information div> |
Epihania (de drie koningen) Bussum, Toneelfonds "Ons Leekenspel". Ill.: François Bisson. Zonder jaar (omstreeks 1935). 77 pp. De tekst en de illustraties zijn in groen gedrukt. De kartonnen band is aan de randen geschaafd (met name op de hoekjes). Band is wat groezelig. Boek zit nog goed in de band. Halflinnen/. Duidelijke gebruikssporen. Book number: 09007 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
Keywords: François Bisson | In shopping cart More information div> |
De schoonheid van ons land. Land en volk. De Vlaamse steden Contact, Amsterdam/ Antwerpen, 1950. 1ste. Ingenaaid, linnen band, 80 pp., z/w 136 foto's op aparte fotopagina's, band en typografie. J. van Krimpen, slijtplek onder- en bovenaan rug. -- KIEN BoekenBook number: 18692 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497] Catalogue: Fotografie
Keywords: Kunst, Literatuur Poëzie, Literatuur Nederlandstalig | In shopping cart More information div> |
Golfslag Kerstnummer 1947 Antwerpen, 1947, 54 .pp, Genaaid/Broché, 26 x 19 cm. Geïllustreerd/Illustrated/Illustré/Illustriert. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 223544&111E € 20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Faust Junior Antwerpen, 179 .pp, soft cover, 16 x 21 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 26117&114F € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Faust Junior Antwerpen, 179 .pp, soft cover, 16 x 21 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 26116&114F € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Als verstekeling naar Londen Bussum, Het Goede Boek z j ill 1e dr. - Karton Book number: J22772 € 3.50 [Appr.: US$ 4.39 | £UK 3 | JP¥ 349] Catalogue: Kinder- en jeugdboeken
Keywords: kinderboek/jeugdboek | In shopping cart More information div> |
Anton Van de Velde, ingeleid en samengesteld door Pau l Hardy Pro Arte - Diest, s.d. . Keurbladzijden uit de Nederlandse Letterkunde 31, 148p. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 6907 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: Letterkunde Hedendaagse
Keywords: Literatuur Toneel,Literatuur Nederlandstalig | In shopping cart More information div> |
Antwerpen de Stoute Brugge, 1942, 60 .pp, soft cover, 18 x 23 cm. Geïllustreerd/Illustrated/Illustré/Illustriert, zwart wit foto's. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Magazijn b) Book number: 186322&386A € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Antwerpen Anvers Antverpiana
Keywords: Antwerpen Anvers Antverpiana | In shopping cart More information div> |
Antwerpen de Stoute 1942. Paperback. Pp: 59. Cond./Kwaliteit: Redelijk. Book number: U649293 € 6.50 [Appr.: US$ 8.15 | £UK 5.25 | JP¥ 649] Catalogue: Lokaal
| In shopping cart More information div> |
Antwerpen, de Stoute. Brugge, Wiek op, 1942. Or. omslag, 59+3p. ¶ Ontwerp Jos. Leonard; talloze foto's. Iets verkleurd; goed exemplaar. Book number: 11574 € 8.50 [Appr.: US$ 10.66 | £UK 7 | JP¥ 848] Catalogue: Topografie België
Keywords: Antwerpen Topografie België | In shopping cart More information div> |
Buske de mol Averbode, 1967, 112 .pp, paperback, 16 x 21 cm. Naam op titelpagina/Name on title page, Band wat verkleurd/Discolouration, 2e uitgave, Geïllustreerd/Illustrated/Illustré/Illustriert. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 167224&379G € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: Kinder- En Jeugdboeken
Keywords: Kinder- en jeugdboeken | In shopping cart More information div> |
DIETSCHE GESTALTEN. Willem Van Saeftinge. Tielt, Lannoo, s.d., Gebrocheerd, originele uitgeversomslag geïllustreerd in kleur, 16x12,5cm,152pp, geïllustreerd z/w. ¶ N° 4: Willem Van Saeftinge. Book number: 5744 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: belgicana heemkunde belgium belgie belgique flemish flamand vlaams | In shopping cart More information div> |
Docter Slim en de microben Malmberg. 1e druk, 100 pp. goed tot zeer goed - Good-Very good. Met stofomslag. Book number: 14957 € 14.00 [Appr.: US$ 17.56 | £UK 11.25 | JP¥ 1397] Catalogue: Algemeen kinderboeken
| In shopping cart More information div> |
Doctor Slim en de microben : 'n wonderlijke geschiedenis voor de jeugd 's-Hertogenbosch, Malmberg z j tek G van Raemdonck 1e dr. - Karton, matige staat Book number: J26806 € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Kinder- en jeugdboeken
Keywords: kinderboek/jeugdboek | In shopping cart More information div> |
DOCTOR SLIM EN DE MICROBEN. 'n Wonderlijke geschiedenis voor de jeugd. Antwerpen, Leeslust, 1932 Gebrocheerd, originele papieren uitgeversomslag met flappen in kleur geïllustreerd door Van Raemdonck G., 16.8x20 cm., 100 pp., geïllustreerd in z/w door Van Raemdonck G. ¶ Roestvlekjes. Book number: 26692 € 18.00 [Appr.: US$ 22.58 | £UK 14.5 | JP¥ 1796]
Keywords: ' . jeugdliteratuur jeunesse youth letteren letterkunde | In shopping cart More information div> |
Het eeuwig masker Utrecht, 126 .pp, soft cover, 11 x 19 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 13859&48F € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Theater En Toneel
Keywords: Theater en Toneel | In shopping cart More information div> |
Het eeuwig masker. Utrecht, Het spectrum, z.j. Ingenaaid met stofomslag. 126 p. Schijnwerpers 38. Book number: L2803 € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: - Toneel
Keywords: toneel | In shopping cart More information div> |
Het eeuwig masker Utrecht, 126 .pp, soft cover, 11 x 19 cm. 'Schijnwerpers', nr. 38. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 48072&288F € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Theater En Toneel
Keywords: Theater en Toneel | In shopping cart More information div> |
Het eeuwig masker. Utrecht, Het Spectrum, zonder jaar. Pocket met stofomslag/with dustjacket, 126 pp, 19 cm. Schijnwerpers 38 Goed / good. Book number: 26248 € 6.50 [Appr.: US$ 8.15 | £UK 5.25 | JP¥ 649] Catalogue: Schijnwerpers
Keywords: toneel, toneelgeschiedenis Schijnwerpers 38 | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | - Next page