ascending
descending
found: 136 books on 6 pages. This is page 1
- Next page

ANTON VAN DE VELDE
Antwerpen die Kühne
Wiek op, 1942, 60 .pp, soft cover, 17 x 23 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Duits/German/Allemand/Deutsch. (Antwerpen)
Book number: 250608&HA
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: Antwerpen Anvers Antverpiana
In shopping cart

More information

VAN DE VELDE ANTON
Perle fine
Antwerpen, van Dieren, 1936, 64 .pp, soft cover, redelijk goed
Book number: 8090214
€  4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
In shopping cart

More information

ANTON VAN DDE VELDE
Tijl - Gekke Historie in Vier Kapittels
Maastricht, UITGEVERs Mij Gebr. Van Aelst. 1930. Mass Market Paperback. goede staat. Good/No Jacket.
Book number: 000628
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Dutch Literature
In shopping cart

More information

ANTON VAN DE VELDE
Tijl II
Maastricht, UITGEVERs Mij Gebr. Van Aelst. 1930. Mass Market Paperback. vervolg op Tijl - goede staat. Good/No Jacket.
Book number: 000629
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Dutch Literature
In shopping cart

More information

EVERAERT S.M. & VAN DE VELDE ANTON
De nieuwe Eva - Mariaspel
Antwerpen, Mariaspel van Antwerpen, 1954. 120pp. 20cm.
Book number: R57432
€  12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198]
Catalogue: Religie
Keywords: Religie religion mariologie mariologie literatuur letteren Vlaanderen België
In shopping cart

More information

EVERAERT, S.M. & VAN DE VELDE, ANTON (GEDICHT).
DE NIEUWE EVA. MARIASPEL.
Antwerpen, Maria-Spel van Antwerpen, 1954 Paperback, originele papieren uitgeversomslag, 20.4x12.2 cm., 120 pp.
Book number: 34433
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: . . maria spel théâtre theatre toneelspel godsdienst religion réligie theologie theology
In shopping cart

More information

GHÉON, HENRI (NAAR HET FRANSCH VAN...BEWERKT DOOR ANTON VAN DE VELDE)
Epihania (de drie koningen)
Bussum, Toneelfonds "Ons Leekenspel". Ill.: François Bisson. Zonder jaar (omstreeks 1935). 77 pp. De tekst en de illustraties zijn in groen gedrukt. De kartonnen band is aan de randen geschaafd (met name op de hoekjes). Band is wat groezelig. Boek zit nog goed in de band. Halflinnen/. Duidelijke gebruikssporen.
Book number: 09007
€  4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
Keywords: François Bisson
In shopping cart

More information

OORTHUYS, CAS, EMMY ANDRIESSE (FOTOGRAFIE), LODE BAEKELMANS, RAYMONS BRULEZ, HUBERT LAMPO, H. TEIRLINCK, ANTON VAN DE VELDE, RENÉ DE CLERCQ, MARNIX GIJSEN, POL DE MONT, PROSPER VAN LANGENDONCK, ALBRECHT RODENBACH
De schoonheid van ons land. Land en volk. De Vlaamse steden
Contact, Amsterdam/ Antwerpen, 1950. 1ste. Ingenaaid, linnen band, 80 pp., z/w 136 foto's op aparte fotopagina's, band en typografie. J. van Krimpen, slijtplek onder- en bovenaan rug.
Book number: 18692
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Catalogue: Fotografie
Keywords: Kunst, Literatuur Poëzie, Literatuur Nederlandstalig
In shopping cart

More information

RUYS M., ALBE, DE ROOVER A., MEYLAND F., VAN DE VELDE ANTON, TIMMERMANS F., VEREMANS R., VERTOMMEN K., FEREMANS G., VAN AEL J., MICHIELS IVO, RENÉ VERBEECK, LIEDEL FRANK, STORM H.
Golfslag Kerstnummer 1947
Antwerpen, 1947, 54 .pp, Genaaid/Broché, 26 x 19 cm. Geïllustreerd/Illustrated/Illustré/Illustriert. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 223544&111E
€  20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

VANDE VELDE ANTON
Faust Junior
Antwerpen, 179 .pp, soft cover, 16 x 21 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 26117&114F
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

VANDE VELDE ANTON
Faust Junior
Antwerpen, 179 .pp, soft cover, 16 x 21 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 26116&114F
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

VELDE, ANTON VAN DER
Als verstekeling naar Londen
Bussum, Het Goede Boek z j ill 1e dr. - Karton
Book number: J22772
€  3.50 [Appr.: US$ 4.39 | £UK 3 | JP¥ 349]
Keywords: kinderboek/jeugdboek
In shopping cart

More information

VELDE,VAN DE ANTON
Anton Van de Velde, ingeleid en samengesteld door Pau l Hardy
Pro Arte - Diest, s.d. . Keurbladzijden uit de Nederlandse Letterkunde 31, 148p. Goed.
Book number: 6907
€  4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
Keywords: Literatuur Toneel,Literatuur Nederlandstalig
In shopping cart

More information

VAN DE VELDE ANTON
Antwerpen de Stoute
Brugge, 1942, 60 .pp, soft cover, 18 x 23 cm. Geïllustreerd/Illustrated/Illustré/Illustriert, zwart wit foto's. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Magazijn b)
Book number: 186322&386A
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: Antwerpen Anvers Antverpiana
In shopping cart

More information

VELDE, ANTON VAN DE
Antwerpen de Stoute
1942. Paperback. Pp: 59. Cond./Kwaliteit: Redelijk.
Book number: U649293
€  6.50 [Appr.: US$ 8.15 | £UK 5.25 | JP¥ 649]
Catalogue: Lokaal
In shopping cart

More information

VELDE, ANTON VAN DE
Antwerpen, de Stoute.
Brugge, Wiek op, 1942. Or. omslag, 59+3p.
¶ Ontwerp Jos. Leonard; talloze foto's. Iets verkleurd; goed exemplaar.
Book number: 11574
€  8.50 [Appr.: US$ 10.66 | £UK 7 | JP¥ 848]
Keywords: Antwerpen Topografie België
In shopping cart

More information

 -
VAN DE VELDE ANTON
Buske de mol
Averbode, 1967, 112 .pp, paperback, 16 x 21 cm. Naam op titelpagina/Name on title page, Band wat verkleurd/Discolouration, 2e uitgave, Geïllustreerd/Illustrated/Illustré/Illustriert. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 167224&379G
€  4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
Keywords: Kinder- en jeugdboeken
In shopping cart

More information

VAN DE VELDE, ANTON.
DIETSCHE GESTALTEN. Willem Van Saeftinge.
Tielt, Lannoo, s.d., Gebrocheerd, originele uitgeversomslag geïllustreerd in kleur, 16x12,5cm,152pp, geïllustreerd z/w.
¶ N° 4: Willem Van Saeftinge.
Book number: 5744
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: belgicana heemkunde belgium belgie belgique flemish flamand vlaams
In shopping cart

More information

 -
ANTON VAN DE VELDE
Docter Slim en de microben
Malmberg. 1e druk, 100 pp. goed tot zeer goed - Good-Very good. Met stofomslag.
Book number: 14957
€  14.00 [Appr.: US$ 17.56 | £UK 11.25 | JP¥ 1397]
In shopping cart

More information

VELDE, ANTON VAN DE
Doctor Slim en de microben : 'n wonderlijke geschiedenis voor de jeugd
's-Hertogenbosch, Malmberg z j tek G van Raemdonck 1e dr. - Karton, matige staat
Book number: J26806
€  8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Keywords: kinderboek/jeugdboek
In shopping cart

More information

VAN DE VELDE, ANTON.
DOCTOR SLIM EN DE MICROBEN. 'n Wonderlijke geschiedenis voor de jeugd.
Antwerpen, Leeslust, 1932 Gebrocheerd, originele papieren uitgeversomslag met flappen in kleur geïllustreerd door Van Raemdonck G., 16.8x20 cm., 100 pp., geïllustreerd in z/w door Van Raemdonck G.
¶ Roestvlekjes.
Book number: 26692
€  18.00 [Appr.: US$ 22.58 | £UK 14.5 | JP¥ 1796]
Keywords: ' . jeugdliteratuur jeunesse youth letteren letterkunde
In shopping cart

More information

VAN DE VELDE ANTON
Het eeuwig masker
Utrecht, 126 .pp, soft cover, 11 x 19 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 13859&48F
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Keywords: Theater en Toneel
In shopping cart

More information

VELDE, ANTON VAN DE.
Het eeuwig masker.
Utrecht, Het spectrum, z.j. Ingenaaid met stofomslag. 126 p. Schijnwerpers 38.
Book number: L2803
€  8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Catalogue: - Toneel
Keywords: toneel
In shopping cart

More information

VAN DE VELDE ANTON
Het eeuwig masker
Utrecht, 126 .pp, soft cover, 11 x 19 cm. 'Schijnwerpers', nr. 38. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 48072&288F
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Keywords: Theater en Toneel
In shopping cart

More information

VELDE, ANTON VAN DE
Het eeuwig masker.
Utrecht, Het Spectrum, zonder jaar. Pocket met stofomslag/with dustjacket, 126 pp, 19 cm. Schijnwerpers 38 Goed / good.
Book number: 26248
€  6.50 [Appr.: US$ 8.15 | £UK 5.25 | JP¥ 649]
Catalogue: Schijnwerpers
Keywords: toneel, toneelgeschiedenis Schijnwerpers 38
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | - Next page

New Search