ascending
descending
found: 45 books on 2 pages. This is page 1
- Next page

GUNNING, DR. J.H. / SELMS, DS. J.A. / ULFERS, DS. S. / E.A.
Keurgaven. Woorden der Schrift voor elken dag des jaars.
Amsterdam, Uitgeverij Holland, . 3de druk, formaat 14-20cm., linnen. - goed
Book number: 81476
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Catalogue: Theologie
Keywords: Keurgaven. Woorden der Schrift voor elken dag des jaars.
In shopping cart

More information

MOQUETTE, F.J.P. & S.ULFERS (RED.)
Jaarboekje Ten Dienste Der Nederduitsch Hervormde Gemeente Te Rotterdam 1898. Vijfde Jaargang.
Rotterdam, J.M. Bredée 1898. Or. omsl. 201 p. Enige strepen met rood potlood.
Book number: 19455
€  47.00 [Appr.: US$ 58.97 | £UK 37.75 | JP¥ 4691]
Keywords: RELIGION
In shopping cart

More information

ULFERS, S.
De Bijbelsche geschiedenis aan kinderen verteld. Zesde herziene druk door C.J.E. Stelma-Loosjes en Dr. J.H. Stelma. Geïllustreerd met ongeveer 200 kopergravuren.
ROTTERDAM, A. Voorhoeve (voorheen J.M Bredée's uitgevers maatschappij N.V.). 622 blz. Opn. in de band gezet. folio.
Book number: 2086
€  35.00 [Appr.: US$ 43.91 | £UK 28.25 | JP¥ 3493]
In shopping cart

More information

ULFERS, S
De bijbelsche geschiedenis aan kinderen verhaald
Rotterdam, Bolle z j 16 fraaie platen 4e, herziene uitg. - Linnen
Book number: J52249
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Keywords: kinderbijbels
In shopping cart

More information

ULFERS,S.
DE BIJBELSCHE GESCHIEDENIS AAN KINDEREN VERTELD
Rotterdam g.d., 602 pag., 33 gekl. platen van J.H. Hartley, tekst wat vlekkerig (code B-60)
Book number: 13885
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Catalogue: Theologie
Keywords: theologie
In shopping cart

More information

ULFERS, S.
De Bijbelsche Geschiedenis aan kinderen verhaald
D. Bolle, Rotterdam, z.j. 4de herziene uitave. Ingenaaid, hardcover met fraai gedecoreerde omslag, geïllustreerd met 16 fraaie platen, pakketpost. Goed, ondanks kleine beschadiging aan rig.
Book number: 25699
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Religie
Keywords: Jeugdliteratuur
In shopping cart

More information

ULFERS, S,
Dagboek
Bolle. Hardcover, Hardcover, Fair. No Jacket The boards are worn and marked. Some foxing. Netting visible. Dutch.
Book number: da7
USD 50.00 [Appr.: EURO 40 | £UK 32 | JP¥ 3977]
In shopping cart

More information

ULFERS, S.
Van eeuwige dingen. Derde bundel. Gedachten en schetsen
Rotterdam J. M. Bredée z. j. ( ca. 1895 ) eerste druk 303 pp. orn. linnen met goudopdruk 13, 5 x 20 cm. Met illustraties in kleur. Naamstempel vorige eigenaar voorin en opdracht op voortitelblad. Licht stokvlekkig overigens in redelijke staat
Book number: 3685
€  25.00 [Appr.: US$ 31.37 | £UK 20.25 | JP¥ 2495]
Keywords: literature theology bible exegesis s. ulfers
In shopping cart

More information

 -
ULFERS, S.
Van eeuwige dingen. Gedachten en schetsen
J. M. Bredee, circa 1900, gebonden, in linnen, buitenkant iets sleets. goed.
Book number: A-09156
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Romans
In shopping cart

More information

ULFERS, S.,
Van eeuwige dingen. Gedachten en schetsen.
Rotterdam, Bredee, z.j. (ca.1900) 256 pp. Linnen met bandstempel in goud. 2e bundel. Fraaie jugendstil band.
Book number: 2108
€  24.00 [Appr.: US$ 30.11 | £UK 19.25 | JP¥ 2395]
Keywords: jugendstil
In shopping cart

More information

ULFERS, S.
Van eeuwige dingen [oude schetsen]
paperback, goede staat, De Groot Goudriaan (Kampen), 1986, 120 blz. ISBN 9061401429
Book number: 8125337
€  4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
In shopping cart

More information

ULFERS, S
Van Eeuwige Dingen
Rotterdam, Bredee. 3. Gebonden. 251p. Goed.
Book number: 012953
€  11.00 [Appr.: US$ 13.8 | £UK 9 | JP¥ 1098]
Catalogue: Religion Religie
In shopping cart

More information

ULFERS, S.
Van eeuwige dingen. Gedachten en schetsen. Tweede druk.
ROTTERDAM, J.M. Bredee. 240 blz. Geb.
Book number: 38114
€  12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198]
In shopping cart

More information

ULFERS, S.
Van eeuwige dingen
Kampen, De Groot Goudriaan. 1986. (ISBN: 9061401429) Paperback. Oude schetsen, overgezet in hedendaags Nederlands. 120 pp.
Book number: 0034323
€  4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449]
Catalogue: Theologie
Keywords: 9061401429
In shopping cart

More information

ULFERS, S.
Van eeuwige dingen. Gedachten en schetsen.
Rotterdam, J.M. Bredée's boekhandel en uitgevers-mij. Z.j. 256 pag. Decorated cloth.
Book number: 13447
€  13.00 [Appr.: US$ 16.31 | £UK 10.5 | JP¥ 1297]
Catalogue: Christendom
Keywords: Christendom Religie
In shopping cart

More information

ULFERS, S.,
Van eeuwige dingen. Gedachten en schetsen.
Rotterdam, Bredee, z.j. (ca.1900). 256 pp. Ln. 1e bundel. Topje rug beschadigd.
Book number: 2107
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
In shopping cart

More information

ULFERS, DS. S.
Van eeuwige dingen. Gedachten en schetsen.
Rotterdam, Bredee, ca. 1900. 2de druk, 240blz., formaat 14-20cm., ingebonden linnen met goudopdruk. - goed
Book number: 15432
€  12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198]
Catalogue: Theologie
Keywords: Van eeuwige dingen, Gedachten en schetsen.
In shopping cart

More information

ULFERS, S
De gehele bijbelse geschiedenis : aan jongens en meisjes verteld
Rotterdam, Voorhoeve z j platen 8e dr. - Herzien door C J E Stelma-Loosjes en J H Stelma. - Linnen
Book number: J22815
€  8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Keywords: kinderboek/jeugdboek
In shopping cart

More information

ULFERS, S.
De gehele bijbelse geschiedenis aan jongens en meisjes verteld; herzien door C.J.E. Stelma-Loosjes en Dr.J.H. Stelma
Voorhoeve. 8ste druk, 1949; met 28 gekleurde platen
Book number: 101259547
€  21.50 [Appr.: US$ 26.97 | £UK 17.25 | JP¥ 2146]
In shopping cart

More information

S. ULFERS
De gehele bijbelse geschiedenis aan jongens en meisjes verteld
Voorhoeve R'dam, z.j. 8e druk, gebonden, stuk uit het eerste plaatje gescheurd, redelijk
Book number: 8154896
€  3.50 [Appr.: US$ 4.39 | £UK 3 | JP¥ 349]
In shopping cart

More information

ULFERS, S.. (1852-1930)
.Harro walter 3e drukk.
ROTTERDAM, Sijn van en zonen, z j. 309 blz. Geb.in org linnen stempelband
Book number: 46799
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
In shopping cart

More information

S. ULFERS:
Idylls of a Dutch Village ( Eastloorn )
london, T. Fisher Unwin, 1914. First English translation, by Williamson-Napier. Stamp on title page "Presentation copy". 397pp. Foxing to fore edge and end papers. Blue cloth , corners bumped, no dj. Good - vG.
Book number: 5406
GBP 10.00 [Appr.: EURO 12.5 US$ 15.68 | JP¥ 1247]
Catalogue: Travel
Keywords: Holland, Dutch Literature Travel
In shopping cart

More information

ULFERS, S.
Idylls of a Dutch Village (eastloorn)
London, T. Fisher Unwin, 1914. Cloth, 8vo - over 7¾" - 9¾" tall. Bound in dark blue cloth with gilt titling. In good condition. Slight lean to spine, minor markings to covers and rubbing to edges, discolouration to cloth colour on spine. Covers are nevertheless still attractive. Binding is shaky but secure. Library label on front end paper, occassional spots of foxing throughout, generally clean. 397 pages. Translated by B. Williamson-Napier. Good.
Book number: 005373
GBP 7.00 [Appr.: EURO 8.75 US$ 10.97 | JP¥ 873]
In shopping cart

More information

ULFERS,S.
Oostloorn. Dorpsschetsen.
Rotterdam, Sijn & Zonen. D.van., 0, 2e druk, Toestand van het boek is goed, stofomslag: geen stofomslag aanwezig, band: linnen.
Book number: 110358
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
In shopping cart

More information

ULFERS, S.
Oostloorn. Dorpsschetsen
Rotterdam D. van Sijn & Zoon vijfde, vermeerderde druk z. j. ( ca. 1910 ) 324 pp. linnen met goudopdruk 15 x 21 cm. Stokvlekkig en lichte gebruikssporen
Book number: 3645
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: dutch literature 20th century s. ulfers
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | - Next page

New Search