| ||||
|
|
|
|||
| found: 45 books on 2 pages. This is page 1 - Next page |
Keurgaven. Woorden der Schrift voor elken dag des jaars. Amsterdam, Uitgeverij Holland, . 3de druk, formaat 14-20cm., linnen. - goed Book number: 81476 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Theologie
Keywords: Keurgaven. Woorden der Schrift voor elken dag des jaars. | In shopping cart More information div> |
Jaarboekje Ten Dienste Der Nederduitsch Hervormde Gemeente Te Rotterdam 1898. Vijfde Jaargang. Rotterdam, J.M. Bredée 1898. Or. omsl. 201 p. Enige strepen met rood potlood. Book number: 19455 € 47.00 [Appr.: US$ 58.97 | £UK 37.75 | JP¥ 4691]
Keywords: RELIGION | In shopping cart More information div> |
De Bijbelsche geschiedenis aan kinderen verteld. Zesde herziene druk door C.J.E. Stelma-Loosjes en Dr. J.H. Stelma. Geïllustreerd met ongeveer 200 kopergravuren. ROTTERDAM, A. Voorhoeve (voorheen J.M Bredée's uitgevers maatschappij N.V.). 622 blz. Opn. in de band gezet. folio. -- Kool BoekenBook number: 2086 € 35.00 [Appr.: US$ 43.91 | £UK 28.25 | JP¥ 3493] Catalogue: Bijbel: commentaar, verklaring, toelichting
| In shopping cart More information div> |
De bijbelsche geschiedenis aan kinderen verhaald Rotterdam, Bolle z j 16 fraaie platen 4e, herziene uitg. - Linnen Book number: J52249 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497] Catalogue: Kinder- en jeugdboeken
Keywords: kinderbijbels | In shopping cart More information div> |
| In shopping cart More information div> |
De Bijbelsche Geschiedenis aan kinderen verhaald D. Bolle, Rotterdam, z.j. 4de herziene uitave. Ingenaaid, hardcover met fraai gedecoreerde omslag, geïllustreerd met 16 fraaie platen, pakketpost. Goed, ondanks kleine beschadiging aan rig. -- KIEN BoekenBook number: 25699 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Religie
Keywords: Jeugdliteratuur | In shopping cart More information div> |
Dagboek Bolle. Hardcover, Hardcover, Fair. No Jacket The boards are worn and marked. Some foxing. Netting visible. Dutch. -- Chapter 1Book number: da7 USD 50.00 [Appr.: EURO 40 | £UK 32 | JP¥ 3977] Catalogue: Afrikaans Language
| In shopping cart More information div> |
Van eeuwige dingen. Derde bundel. Gedachten en schetsen Rotterdam J. M. Bredée z. j. ( ca. 1895 ) eerste druk 303 pp. orn. linnen met goudopdruk 13, 5 x 20 cm. Met illustraties in kleur. Naamstempel vorige eigenaar voorin en opdracht op voortitelblad. Licht stokvlekkig overigens in redelijke staat Book number: 3685 € 25.00 [Appr.: US$ 31.37 | £UK 20.25 | JP¥ 2495]
Keywords: literature theology bible exegesis s. ulfers | In shopping cart More information div> |
Van eeuwige dingen. Gedachten en schetsen J. M. Bredee, circa 1900, gebonden, in linnen, buitenkant iets sleets. goed. Book number: A-09156 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Romans
| In shopping cart More information div> |
Van eeuwige dingen. Gedachten en schetsen. Rotterdam, Bredee, z.j. (ca.1900) 256 pp. Linnen met bandstempel in goud. 2e bundel. Fraaie jugendstil band. Book number: 2108 € 24.00 [Appr.: US$ 30.11 | £UK 19.25 | JP¥ 2395]
Keywords: jugendstil | In shopping cart More information div> |
Van eeuwige dingen [oude schetsen] paperback, goede staat, De Groot Goudriaan (Kampen), 1986, 120 blz. ISBN 9061401429 -- MooiboekBook number: 8125337 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
| In shopping cart More information div> |
Van Eeuwige Dingen Rotterdam, Bredee. 3. Gebonden. 251p. Goed. -- Champ ClarkBook number: 012953 € 11.00 [Appr.: US$ 13.8 | £UK 9 | JP¥ 1098] Catalogue: Religion Religie
| In shopping cart More information div> |
Van eeuwige dingen. Gedachten en schetsen. Tweede druk. ROTTERDAM, J.M. Bredee. 240 blz. Geb. -- Kool BoekenBook number: 38114 € 12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198] Catalogue: Theologie 20e en 21e eeuw
| In shopping cart More information div> |
Van eeuwige dingen Kampen, De Groot Goudriaan. 1986. (ISBN: 9061401429) Paperback. Oude schetsen, overgezet in hedendaags Nederlands. 120 pp. Book number: 0034323 € 4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449] Catalogue: Theologie
Keywords: 9061401429 | In shopping cart More information div> |
Van eeuwige dingen. Gedachten en schetsen. Rotterdam, J.M. Bredée's boekhandel en uitgevers-mij. Z.j. 256 pag. Decorated cloth. Book number: 13447 € 13.00 [Appr.: US$ 16.31 | £UK 10.5 | JP¥ 1297] Catalogue: Christendom
Keywords: Christendom Religie | In shopping cart More information div> |
Van eeuwige dingen. Gedachten en schetsen. Rotterdam, Bredee, z.j. (ca.1900). 256 pp. Ln. 1e bundel. Topje rug beschadigd. Book number: 2107 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
| In shopping cart More information div> |
Van eeuwige dingen. Gedachten en schetsen. Rotterdam, Bredee, ca. 1900. 2de druk, 240blz., formaat 14-20cm., ingebonden linnen met goudopdruk. - goed Book number: 15432 € 12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198] Catalogue: Theologie
Keywords: Van eeuwige dingen, Gedachten en schetsen. | In shopping cart More information div> |
De gehele bijbelse geschiedenis : aan jongens en meisjes verteld Rotterdam, Voorhoeve z j platen 8e dr. - Herzien door C J E Stelma-Loosjes en J H Stelma. - Linnen Book number: J22815 € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Kinder- en jeugdboeken
Keywords: kinderboek/jeugdboek | In shopping cart More information div> |
De gehele bijbelse geschiedenis aan jongens en meisjes verteld; herzien door C.J.E. Stelma-Loosjes en Dr.J.H. Stelma Voorhoeve. 8ste druk, 1949; met 28 gekleurde platen Book number: 101259547 € 21.50 [Appr.: US$ 26.97 | £UK 17.25 | JP¥ 2146]
| In shopping cart More information div> |
De gehele bijbelse geschiedenis aan jongens en meisjes verteld Voorhoeve R'dam, z.j. 8e druk, gebonden, stuk uit het eerste plaatje gescheurd, redelijk -- MooiboekBook number: 8154896 € 3.50 [Appr.: US$ 4.39 | £UK 3 | JP¥ 349]
| In shopping cart More information div> |
.Harro walter 3e drukk. ROTTERDAM, Sijn van en zonen, z j. 309 blz. Geb.in org linnen stempelband -- Kool BoekenBook number: 46799 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Leesboeken (jeugd en volwassenen)
| In shopping cart More information div> |
Idylls of a Dutch Village ( Eastloorn ) london, T. Fisher Unwin, 1914. First English translation, by Williamson-Napier. Stamp on title page "Presentation copy". 397pp. Foxing to fore edge and end papers. Blue cloth , corners bumped, no dj. Good - vG. -- Pend BooksBook number: 5406 GBP 10.00 [Appr.: EURO 12.5 US$ 15.68 | JP¥ 1247] Catalogue: Travel
Keywords: Holland, Dutch Literature Travel | In shopping cart More information div> |
Idylls of a Dutch Village (eastloorn) London, T. Fisher Unwin, 1914. Cloth, 8vo - over 7¾" - 9¾" tall. Bound in dark blue cloth with gilt titling. In good condition. Slight lean to spine, minor markings to covers and rubbing to edges, discolouration to cloth colour on spine. Covers are nevertheless still attractive. Binding is shaky but secure. Library label on front end paper, occassional spots of foxing throughout, generally clean. 397 pages. Translated by B. Williamson-Napier. Good. Book number: 005373 GBP 7.00 [Appr.: EURO 8.75 US$ 10.97 | JP¥ 873] Catalogue: Antiquarian Fiction 1900-1940
| In shopping cart More information div> |
Oostloorn. Dorpsschetsen. Rotterdam, Sijn & Zonen. D.van., 0, 2e druk, Toestand van het boek is goed, stofomslag: geen stofomslag aanwezig, band: linnen. Book number: 110358 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Nederlandse geschiedenis
| In shopping cart More information div> |
Oostloorn. Dorpsschetsen Rotterdam D. van Sijn & Zoon vijfde, vermeerderde druk z. j. ( ca. 1910 ) 324 pp. linnen met goudopdruk 15 x 21 cm. Stokvlekkig en lichte gebruikssporen Book number: 3645 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: dutch literature 20th century s. ulfers | In shopping cart More information div> |