| ||||
|
|
|
|||
| found: 19 books |
Sage en feit uit oorlogstijd Leiden: Batteljee & Terpstra, 1946. 40 pagina'slaten van Frans ter Gast; met berijmden tekst van Jan Ubink; met een inl. van G.A. van Poelje Tp. vermeldt abusievelijk: I 88 Pagina's 20 x 28 cm. Zeer goed. -- De KantlijnBook number: 29373 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: 2e Wereld Oorlog WO II
| In shopping cart More information div> |
De schoonheid van ons land. Land en volk. De steden Contact, Amsterdam/ Antwerpen, 1951. 1ste. Ingenaaid, linnen band, 79 pp., 160 z/w foto's op aparte pagina's, band en typografie J. van Krimpen. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 18694 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497] Catalogue: Fotografie
Keywords: Kunst, Literatuur Nederlandstalig | In shopping cart More information div> |
Alied van Asselmuiden Antwerpen, 190 .pp, soft cover, 13 x 18 cm. cover not so good/omslag onfris, saffiersreeks 3, foxing/roestvlekjes. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 124821&327F € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Bilderdijk en Vondel. Het drama der dramaturgen. Leiden, A.W. Sijthoff, 1937. Geniet. 12 p. Rede uitgesproken voor het Genootschap Willem Bilderdijk op 14 mei 1937. [Overdruk uit Haagsch Maandblad september 1937 deel XXVIII nr. 1]. Book number: R1286 € 7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699] Catalogue: - Rede
Keywords: rede | In shopping cart More information div> |
In de Vergulde Ton. Hardcover. Leiden, Sijthoff 1937, Or.ln. 205 p. Book number: 8890 € 42.00 [Appr.: US$ 52.69 | £UK 33.75 | JP¥ 4192]
Keywords: LITERATURE | In shopping cart More information div> |
De roode passagier Elksboek. 2e druk 226pp Gebonden linnen roestvlekjes rug verkleurd Book number: 101438543 € 22.00 [Appr.: US$ 27.6 | £UK 17.75 | JP¥ 2196]
| In shopping cart More information div> |
Ruiters aan de poort. Historische roman Gottmer, Haarlem, 1943. 1ste. Ingenaaid, halflinnen, 244 pp., slijtageplekjes aan rug en hoekjes voorplat, roestvlekjes, naam voorin. -- KIEN BoekenBook number: 16511 € 7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749] Catalogue: Literatuur Nederlandstalig
| In shopping cart More information div> |
Ruiters aan de poort Gottmer. 1943 244pp Gebonden linnen rug beschadigd Book number: 101366970 € 10.95 [Appr.: US$ 13.74 | £UK 9 | JP¥ 1093]
Keywords: romans | In shopping cart More information div> |
Ruiters aan de poort Gottmer. 1943 244pp Gebonden met stofomslag Bekroond Sleets Book number: 101364609 € 10.95 [Appr.: US$ 13.74 | £UK 9 | JP¥ 1093]
Keywords: romans | In shopping cart More information div> |
Ruiters aan de poort. Historische roman. Haarlem, Gottmer, 1943. 1st. 244 pp. Hln. Book number: 16966 € 8.50 [Appr.: US$ 10.66 | £UK 7 | JP¥ 848]
Keywords: historische romans | In shopping cart More information div> |
Ruiters aan de poort historische roman Gottmer. 1943 244pp Gebonden linnen Derde prijs in Romanprijsvraag 1943 verkleurd Book number: 101300828 € 10.95 [Appr.: US$ 13.74 | £UK 9 | JP¥ 1093]
Keywords: literatuur | In shopping cart More information div> |
Ruiters aan de poort. Haarlem, J.H. Gottmer zj. gebonden, 244 pp., porto 2,50 euro in goede staat. Book number: EJP379/76620 € 3.99 [Appr.: US$ 5.01 | £UK 3.25 | JP¥ 398] Catalogue: Roman
| In shopping cart More information div> |
Ruiters aan de poort Haarlem, J.H. Gottmer, z.j.. 1e druk. Gekartonneerd met linnen rug + stofomslag, 244p., omslagtekening: Jan Lutz, stofomslag beschadigd, in goede staat. Book number: JB1/008 € 8.50 [Appr.: US$ 10.66 | £UK 7 | JP¥ 848] Catalogue: Jongensboeken
| In shopping cart More information div> |
Sage en feit uit Oorlogstijd Leiden 1946, N.V. Drukkerij vh Batteljee & Terpstra hardcover gebonden 20cm x 27cm oblong, prima exemplaar, 40 platen van Frans ter Gast inleiding Prof. Dr. G.A. van Poelje. Book number: bn8975 € 11.50 [Appr.: US$ 14.43 | £UK 9.25 | JP¥ 1148]
| In shopping cart More information div> |
Sage En Feit Uit Oorlogstijd. 40 Platen Van Frans Ter Gast. Met Een Inleiding Van Prof. G.A. Van Poelje. Leiden, Batteljee & Terpstra 1946. Or.hlinn. 88 p. Book number: 22625 € 25.00 [Appr.: US$ 31.37 | £UK 20.25 | JP¥ 2495]
Keywords: HISTORY | In shopping cart More information div> |
Sage en feit uit oorlogstijd Leiden: N. V. Drukkerij vh. Batteljee & Terpstra, 1946. 4to, oblong, halflinnen band, 88pp. Onderkant platten verkleurd, hier en daar licht geschaafd, verder goed. (Please inquire before collecting in our bookstore) . Book number: 76072.OON € 20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996] Catalogue: Geschiedenis oorlogen
| In shopping cart More information div> |
Sage en feit uit oorlogstijd N.V. Drukkerij vh. Batteljee & Terpstra. Leiden.. Leiden, 1946. Geb. en geïll. met s.o. 88 pag. Book number: 101312916 € 14.00 [Appr.: US$ 17.56 | £UK 11.25 | JP¥ 1397]
Keywords: W.O. II | In shopping cart More information div> |
Sage en feit uit oorlogstijd. 40 platen van Frans Ter Gast Batteljee & Terpstra, 1946. Linnen band. Pp: 88. Cond./Kwaliteit: Als nieuw. Book number: U308251 € 12.50 [Appr.: US$ 15.68 | £UK 10.25 | JP¥ 1248] Catalogue: Geschiedenis
| In shopping cart More information div> |
Sage en feit uit oorlogstijd Leiden, Batteljee&Terpstra. 1946, 1e dr. Hardcover, Halflinn. Kl.4to. Obl. 40 platen van Ter Gast en berijmde tekst van Ubink; 88p. Keurig. Curiosum. Schaars. Book number: 005174 € 12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198] Catalogue: Tweede Wereldoorlog
| In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 |