ascending
descending
found: 17 books

HENTY, G. A. & TUUK, TITIA VAN DER & STACEY, W. S.
Voor vrijheid en onafhankelijkheid. Een verhaal uit den Griekschen Vrijheidsoorlog (1821-1832) - met 10 platen
W.Hilarius, 1894. Linnen band. Pp: 256. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U742420
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Catalogue: Kinderboeken
In shopping cart

More information

DOORMAN/HOVEN/TITIA V.D. TUUK/VAN LEENT E.A.
Verhalen en Versjes voor Jongens en Meisjes In den Vrijen Tijd
Amsterdam: Jacs. G. Robbers, 1898. Druk/edition: 1. 128 pag. de verhalen zijn verzameld door Cora, 4 gekleurde platen, 80 houtgravures, het boek is professioneel gerestaureerd, geen originele schutbladen . Illustr.: Hirschberg, Carl/Julia Polinson/Laskeye.a. hli. goed.
Book number: 14843.1
€  62.40 [Appr.: US$ 78.29 | £UK 50 | JP¥ 6228]
In shopping cart

More information

TUUK,TITIA VAN DER
Aza de Schildknaap. Geïllustreerd E.S. Witkamp Jr., (4 platen).
Amsterdam, H.J.W. Becht, (189X), 1ste druk, ills. gedecoreerd linnen. Staat: Goed.
Book number: 10204
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: Boys & Girls
In shopping cart

More information

TUUK, TITIA VAN DER
Aza de schildknaap
Amsterdam tweede druk zonder jaartal illustraties E.S. Witkamp Jr., H.J.W. Becht hardcover linnen met goudopdruk ingenaaid 8vo, roestvlekkig verder goed exemplaar
Book number: bn12455
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
In shopping cart

More information

TUUK, TITIA VAN DER.
Aza de schildknaap.
Amsterdam,Becht,z.j. Geb.or.lin.264p. Illustraties: E.S. Witkamp jr. - Beetje gevlekt aan de binnenkant, omslag licht beschadigd.
Book number: 62327
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: LITERATURE/LITERATUR
In shopping cart

More information

TUUK, TITIA VAN DER; J.H.O. REIJS
DE GEZONDHEID IN HUIS Hygiënische raadgever voor 't huisgezin
Amsterdam, J.T. Swartsenburg. 1918. 251 x 171 mm. 568 pp. Hardcover, geill. linnen band. Nieuwe uitgave. Geil. met 10 gekleurde platen, talrijke ill in de tekst en uitslaande platen van het menselijk lichaam. Rug en hoeken vertonen gebruikssp. verder in goede staat.
Book number: 001429
€  20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996]
Keywords: geschiedenis, gezondheidszorg,
In shopping cart

More information

TUUK, TITIA VAN DER
DE GEZONDHEID IN HUIS
Almelo 3e ed., 568 pp., lith.plates and ill., incl. a mouvable lith. plate (bind.sl.worn) d23
Book number: 128411
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Catalogue: Natural History
Keywords: natural history
In shopping cart

More information

TUUK, TITIA VAN DER.
Het heele jaar rond.
Almelo, Hilarius, z.j., 2e., ingenaaid/gekartonneerd, 118p. Met kleurenillustraties van Frances Craine. Natuurboekjes voor kinderen.
Book number: 15314
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Keywords: Juvenalia
In shopping cart

More information

 -
TUUK, TITIA VAN DER
Met verlof in 't vaderland.
Amsterdam, Vennootschap "Letteren en Kunst", zonder jaar. Gebonden, 238 pp, 21 cm, Ill.: gekleurde platen. Boekblok half los in ban en met name de rug wat sleets. Redelijk / fair.
Book number: 42385
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
In shopping cart

More information

TUUK, T. [TITIA] VAN DER. ORIG. BY MAËL, P. [PIERRE] / MAEL, P. [PIERRE]
Naar de Noordpool
D.B. Centen, 1895. Transl. Hardback. 264 pp. 16 full page wood-engravings and numerous (35) smaller illustr. Gold lettering decor. front. Spine sl. faded. Foxing to some pages. Recased. Size: 17,5 x 26,5 cm. A very rare Polar item.Dutch translation of : Une Française au pôle Nord by Pierre Maël published in France in 1893.Eerste editie.Very good +Arctische gebieden / Arctic and Antarctic areas (incl. Groenland / Greenland, Spitsbergen and Arctic Canada) // Expedities / Expeditions, Expeditieverslagen / Expedition reports // Expedities / Expeditions, Expeditieverslagen / Expedition reports //. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U42800
€  60.00 [Appr.: US$ 75.28 | £UK 48.25 | JP¥ 5988]
Catalogue: Reizen en landen
In shopping cart

More information

TUUK, TITIA VAN DER.
Naar de Noordpool.
Amsterdam; z.j. (ca. 1905); D.B. Centen; gedecoreerd linnen; met 51 gravures in zwart wit; vrije bewerking naar het Frans van Pierre Maël; 264 p.
¶ Enkele katernen los in de band. Band met lichte slijtage aan hoeken en randen.
Book number: 23615
€  12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198]
Catalogue: Art
Keywords: North Pole Polar-regions childrens books/jeugdboeken discoveries/ontdekkingsreizen juveniles/jeugdboeken navigation/scheepvaart
In shopping cart

More information

TUUK, TITIA VAN DER
Het neefje uit de Oost. Een verhaal voor meisjes. Met plaatjes
. Deventer, A.J. van den Sigtenhorst [c. 1890]. Illustrated (with 2 chromolithographed plates). 64 pp. Sewn, orig. pictorial wrs.
¶ Children's book situated in the Netherlands, but with references to the Indies and the Aceh war. - Buur, Jeugdboeken 131.
Book number: 007988
€  22.50 [Appr.: US$ 28.23 | £UK 18.25 | JP¥ 2246]
Keywords: South East Asia / Dutch East Indies / Indonesia / Netherlands / Youth Literature / Colonial Literature 19th. Century Books on Indonesia Indonesia - Military History Up to 1942 Indonesia - Colonial Literature - Youth Literature
In shopping cart

More information

TUUK, TITIA VAN DER
Het neefje uit de Oost. Een verhaal voor meisjes
. Amsterdam, J. Vlieger [c. 1890]. With 2 chromolithographed plates. 66 pp. Bound in modern cloth with batik-design, leather title lable on spine, orig. chromolihographed cover preserved inside.
¶ Children's book mostly situated in Europe, with references the Indies and the war in Aceh. Rare. - Buur, Jeugdboeken 131. (K).
Book number: 006576
€  65.00 [Appr.: US$ 81.55 | £UK 52.25 | JP¥ 6487]
Keywords: South East Asia / Dutch East Indies / Indonesia / Youth Literature 19th. Century Books on Indonesia Indonesia - Colonial Literature - Youth Literature
In shopping cart

More information

TUUK, TITIA VAN DER.
Reuzen en kaboutermannetjes : sprookjes en vertellingen.
Met 27 penteekeningen van Wm. Steelink. Amsterdam : L.J. Veen, [n.d., ca. 1910). 2e druk. Orig. decorated cloth binding. [iv], pp. 97-190, [ii] pp. 18 cm. Occas. foxing. Mailorder only - Alleen verzending mogelijk. . ISBN
Book number: #187929
€  18.00 [Appr.: US$ 22.58 | £UK 14.5 | JP¥ 1796]
Keywords: LITERATURE not .
In shopping cart

More information

 -
TUUK, TITIA VAN DER
De vriend van den postopzichter.
Amsterdam, H.J.W. Becht, zonder jaar. Linnen band, 264 pp, 20 cm, Ill.: tekeningen. Iets roestig. Goed / good.
Book number: 35776
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: E.S. Witkamp Jr.
In shopping cart

More information

TUUK, TITIA VAN DER
Wat er in onzen Tuin te zien is
Almelo, Hilarius - gebonden, met nieuwe linnen rug - goede staat - met gekleured plaatjes van Francis Craine - Natuurboekjes voor kinderen [1915], 2e druk.
Book number: 35690
€  20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996]
Catalogue: Jeugd
In shopping cart

More information

TUUK, TITIA VAN DER
Wat Er in Onzen Tuin Te Zien is
Almelo, W. Hilarius Wzn.. Gebonden, 14x11cm, Ill.: Craine, Frances. uit de serie Natuurboekjes voor Kinderen; geen datum (ca.1910); met 11 kleurenlitho's; 120pp; In Goede Staat.
Book number: 001251
€  25.00 [Appr.: US$ 31.37 | £UK 20.25 | JP¥ 2495]
Keywords: Craine, Frances
In shopping cart

More information

| Pages: 1 |

New Search