| ||||
|
|
|
|||
| found: 202 books on 9 pages. This is page 1 - Next page |
Aspects of praematurity and dysmaturity. Leiden: Stenfert Kroese, 1968; xi+356pp., index, bl-wh. ills., tables, graphs, 8vo, cloth w. dustjacket. Excellent copy w. owner's name on first free endpaper. ¶ *texts of the papers, discussions and summing-up presented at the second Nutricia symposium, held at the dept. of pediatrics, Univ. of Groningen, the Netherlands in 1967. Book number: 5404 € 34.00 [Appr.: US$ 42.66 | £UK 27.25 | JP¥ 3393]
Keywords: I Medical Literature PV SIOP pediatrics | In shopping cart More information div> |
Aspects of praematurity and dysmaturity. Groningen, 10-12 May 1967. Editors: J.H.P. Jonxis, H.K.A. Visser, and J.A. Troelstra. Leiden, Stenfert Kroese, 1968. x, 356 p. illus. original publisher's cloth. Fine condition. Nutricia Symposium Groningen, Netherlands Growth congresses. Infant, Premature congresses. Earlier meeting called: Nutricia Symposium on the Adaptation of the Newborn Infant to Extra-Uterine Life. Book number: 77557 € 11.00 [Appr.: US$ 13.8 | £UK 9 | JP¥ 1098]
Keywords: nutrition paediatrics | In shopping cart More information div> |
Aspects of Praematurity and Dysmaturity. Nutricia Symposium Groningen 10-12 May 1967. 1st Edition. Hardcover. Springfield, C.Thomas 1968. Or.cl. w. dust jacket X, 356 pp. First ed. Very good condition. /Dust Jacket Included. Book number: 3778 € 50.00 [Appr.: US$ 62.73 | £UK 40.25 | JP¥ 4990]
| In shopping cart More information div> |
Nutricia Symposium. Aspects of Praematurity and Dysmaturity. Groningen 10-12 May 1967. Leiden. H.E.Stenfert Kroese. 1968. 8°. 356pp. Or.cloth with damaged d.j. Index. Book number: 34675 € 28.00 [Appr.: US$ 35.13 | £UK 22.5 | JP¥ 2794]
Keywords: Psychologie, Psychology | In shopping cart More information div> |
Therapeutic Aspects of Nutrition. Groningen 9-11 May 1975. Fourth Nutricia Symposium. Leiden, Stenfort Kroese 1973. Or.cl. w. dustwr. VII, 344 pp. Book number: 23303 € 35.00 [Appr.: US$ 43.91 | £UK 28.25 | JP¥ 3493]
Keywords: PSYCHOLOGY | In shopping cart More information div> |
De S.D.A.P. Amsterdam, Partijbestuur S.D.A.P.. Wat zij is en wat zij wil. Redelijk. Pamflet 1912. Book number: Pol71 € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Politiek
Keywords: S.D.A.P. | In shopping cart More information div> |
Arbeidersvereeniging volgens de Encykliek - Antwoord op de protest-motie van St. Joseph Fortuin, 1898. Ingenaaid/paperback. 038 blz. Book number: 302-49 € 33.00 [Appr.: US$ 41.4 | £UK 26.5 | JP¥ 3293] Catalogue: Maatschappij en politiek
| In shopping cart More information div> |
Art. 165 van het Wetboek van Strafvordering. Cooperatieve Handelsdrukkerij, Leeuwarden 1888. Oorspr. bedrukt papieren omslag. 53 p. Academisch proefschrift Rijks-Universiteit Groningen Met stellingen. Book number: R3402 € 150.00 [Appr.: US$ 188.19 | £UK 120.25 | JP¥ 14970] Catalogue: Proefschrift
Keywords: proefschrift | In shopping cart More information div> |
Gedenkboek Troelstra Ooord.Uitgegeven t.g.v. de openingvan 't Troelstra-oord op den Vrijenberg te Beekbergen 13 augustus 1927. Amsterdam, Drukk.de Vooruitgang, 1927. First Edition. Half-Leather, 4to - over 93/4" - 12" tall, Good/No Jacket, Hlf.leren gebonden.109 pag.Illustr.Dit gedenkboek is vervaardigd in 1000 genummerde exemplaren.Dit is nr. 515.Bandstempel en initialen van Fré Cohen,houtsneden van Johan van Hell,penteekening van W.A. van de Walle.Met bijdragen van S. de la Bella Jr.,Jan A. van Zutphen, Henri Polak, J.F.A.Ankersmith,R.Stenhuis,F. van de Walle,H.P.Berlage Nz., G.W.Sannes, P,Voogd, Koos Vorrink.Met fraaie illustraties. en foto's. Book number: 010802 € 80.00 [Appr.: US$ 100.37 | £UK 64.25 | JP¥ 7984] Catalogue: Ned.Geschiedenis
Keywords: Troelstra/Troelstra-oord/socialisme/gedenkboek; | In shopping cart More information div> |
Gedenkschriften (4 dln). 1. Wording; 2. Groei; 3. Branding; 4. Storm. Amsterdam, Em. Querido, 1927-1931. 4 dln. Geb. 23 x 17 cm. Ills. Totaal ca. 1300 pp. Book number: 479 € 23.00 [Appr.: US$ 28.86 | £UK 18.5 | JP¥ 2295]
Keywords: autobiografie | In shopping cart More information div> |
Gedenkschriften. Tweede deel, groei. Amsterdam, Querido, 1929, 331 pag. Prima. -- MooiboekBook number: 8091583 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
| In shopping cart More information div> |
Gedenkschriften. 1. Wording 2. Groei 3. Branding 4.Storm Querido, 1927-1931, gebonden, 4 banden in kunstleer, geillustreerd. goed. Book number: A-18675 € 12.50 [Appr.: US$ 15.68 | £UK 10.25 | JP¥ 1248] Catalogue: Biografisch
| In shopping cart More information div> |
Gedenkschriften / delen 1 t/m 4 / Wording t/m Storm Querido. 1927/28/29/31 278pp/331pp/334pp/354pp Gebonden linnen zw/w foto's + illustr. Book number: 101436192 € 24.00 [Appr.: US$ 30.11 | £UK 19.25 | JP¥ 2395]
| In shopping cart More information div> |
Gedenkschriften. Tweede deel: Groei. Amsterdam, Querido 1930. 331p. 2e druk Geb. Ills. Deel I Book number: 5554 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: Socialisme
| In shopping cart More information div> |
Gedenkschriften. Vier delen. 1. Wording 2. Groei 3. Branding 4. Storm. Em. Querido''''s uitgeverij nv. Amsterdam, 1927, ''''28, ''''29, ''''31. Gebonden en met illustraties 278 + 331 + 334 + 355 pp. 4 delen samen Book number: 101495225 € 35.50 [Appr.: US$ 44.54 | £UK 28.5 | JP¥ 3543]
Keywords: Geschiedenis | In shopping cart More information div> |
Gedenkschriften vierde deel Storm Querido 1931, Amsterdam, gebonden, roestvlekjes snede, redelijk -- MooiboekBook number: 8116923 € 3.50 [Appr.: US$ 4.39 | £UK 3 | JP¥ 349]
| In shopping cart More information div> |
Gedenkschriften 4 delen: deel I: Wording deel II: Groei, deel III: Branding en deel IV Storm Amsterdam: De Arbeiderspers/Querido, 1927-1931. 1e druk, 8vo, donkerblauw linnen gebonden met goudopdruk. 4 delen in 4 banden resp. 277, 331, 334, 356 pp. (originele uitgave). Alle delen bevatten enkele illustraties. Randen rug ietsjes sleets. Mooie set. (Please inquire before collecting in our bookstore) . Book number: 81747.PEN € 30.00 [Appr.: US$ 37.64 | £UK 24.25 | JP¥ 2994] Catalogue: Politicologie en Staatsinrichting
| In shopping cart More information div> |
Gedenkschriften: Wording / Groei Amsterdam, 1950, 331 .pp, hard cover, 15 x 21 cm. Met 80 illustraties. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 195975&274D € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497] Catalogue: Nederlandse Geschiedenis
Keywords: Nederlandse geschiedenis | In shopping cart More information div> |
Gedenkschriften 1 - Wording. Amsterdam, De Arbeiderspers, 1927. geïllustreerd, 278pp ingenaaid, linnen, goede staat, Tweedehands; . Book number: 1100012065 € 4.95 [Appr.: US$ 6.21 | £UK 4 | JP¥ 494] Catalogue: Geschiedenis en Archeologie
Keywords: Geschiedenis; Nederland; Politiek; SDAP; Troelstra | In shopping cart More information div> |
Gedenkschriften. 4 delen in 2 banden. Amsterdam, 1950., linnen met stofomslag. Ill.: ills.; . . Book number: 190-376 € 50.00 [Appr.: US$ 62.73 | £UK 40.25 | JP¥ 4990] Catalogue: NEDERLANDSE GESCHIEDENIS
| In shopping cart More information div> |
Gedenkschriften tweede deel Groei Querido, Amsterdam, 1928, gebonden, roestvlekjes snede, vrij goed -- MooiboekBook number: 8116901 € 3.00 [Appr.: US$ 3.76 | £UK 2.5 | JP¥ 299]
| In shopping cart More information div> |
Gedenkschriften, Deel 3 Querido, 1929. Gebonden. 334 blz. Book number: 816-325 € 12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198] Catalogue: Socialisme
| In shopping cart More information div> |
Gedenkschriften. In Vier Banden: Wording, Groei, Brandinf, Storm. Amsterdam, Querido’s Uitg. Mij. 1931. Hlf. Cloth, 8vo. Toegevoegd: Naam- en zaakregister op P.J. Troelstra’s Gedenkschriften door L.J. Kleijn. Zelfde band. 83pp. Goed, Lichte Gebruikssporen. Book number: 004042 € 24.00 [Appr.: US$ 30.11 | £UK 19.25 | JP¥ 2395] Catalogue: Geschiedenis/History
Keywords: Socialisme/Sdap/Troelstra/ Soc. Democratie. | In shopping cart More information div> |
GEDENKSCHRIFTEN. 4 Delen in 2 banden. Deel I - Wording; Deel II - Groei; Deel III - Branding; Deel IV - Storm. Amsterdam, Arbeiderspers, 1950. 1e druk 685 pp. linnen gebonden goudopdruk. Linnen verkleurd op de rug en aan de bovenrand. Enkele potloodmarkeringen in beide banden. Binnenwerk enige vergeling. Band 1: 331 pp, 80 illustraties. Band 2: 354 pp, 86 illustraties. in goede staat Book number: 32154 € 9.50 [Appr.: US$ 11.92 | £UK 7.75 | JP¥ 948]
Keywords: politiek, geschiedenis | In shopping cart More information div> |
Gedenkschriften, deel 1: Wording / deel 2: Groei / deel 3: Branding / deel 4: Storm Querido. 1927-1931 1297pp Gebonden linnen Minder fraai Z/w foto's Book number: 101302590 € 26.75 [Appr.: US$ 33.56 | £UK 21.5 | JP¥ 2670]
| In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | - Next page