ascending
descending
found: 37 books on 2 pages. This is page 1
- Next page

CHRISTO; TOMKINS, CALVIN; BOURDON, DAVID; GORGONI, GIANFRANCO
Christo, Running Fence: Sonoma and Marin Counties, California, 1972-1976
New York, Abrams, 1978, Signed, Limited First Edition. (ISBN: 0810907615) Hard Bound with dust jacket, Near Fine/Near Fine, Near fine with light ruffling to upper corner of pages otherwise fine. Boards are covered in white buckram. Attractive slip case with long photograph of the fence pasted to both front and back and spine in near fine condition (light rubbing to front and back and tiny knick to lower corner of photograph on back). This is #108 of 2159 copies signed by Christo on the limitation page. A sample of the white nylon material used for the fence is bound into book. Chronology by Clavin Tomkins, narrative text by David Bourdon, and a wealth of photographs, many in color, by Gianfranco Gorgoni. Additional charge for postage required for this heavy book.
Book number: b22589
USD 260.00 [Appr.: EURO 207.25 | £UK 166 | JP¥ 20682]
Keywords: 0810907615
In shopping cart

More information

CRAMER-SCHAAP, D A (VERZAMELD DOOR) / BIJDRAGEN VAN O.A. A D HILDEBRAND, MIEN LABBERTON EN DAVID TOMKINS
Moeder mag ik lezen? Het speelkwartier
Alkmaar, Kluitman 11937 illustraties van Pol Dom 1e dr. - Gebonden
Book number: J88917
€  9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Keywords: kinderboek
In shopping cart

More information

 -
ERIC ABBOTT; DALE BARTON; JULIA BUTTERWORTH; RICHARD CHARTRES; JAMES COTTER; JOHN DAVIS; DAVID DEEKS; SUSAN ESSAM; SIMON GOLDING; KENNETH LINDOP;HUGH AND CAROL PRIESTNER; KENNETH SANSBURY; PETER SEAR; SIMON SPILKIN; ANTHONY SPOONER; OLIVER TOMKINS; ESTHER
A History of Lincoln Theological College: Edward White Benson and the Founding of Scholae Cancellarii at Lincoln; Buildings and Architecture; The College 1877-1974
Lincoln Theological College, Lincoln, 1974. First Edition, Softcover. Very Good Condition/No Dust Jacket. 39 page pamphlet with clean crisp light blue covers, sound stapled binding, clean pages. Authors are: Eric Abbott; Dale Barton; Julia Butterworth; Richard Chartres; James Cotter; John Davis; David Deeks; Susan Essam; Simon Golding; Kenneth Lindop;Hugh and Carol Priestner; Kenneth Sansbury; Peter Sear; Simon Spilkin; Anthony Spooner; Oliver Tomkins; Esther de Waal; Kevin Wainwright; Alan Webster Quantity Available: 1. Shipped Weight: Under 500g. Inventory No: 50110120041.
Book number: 50110120041
GBP 5.50 [Appr.: EURO 7 US$ 8.62 | JP¥ 686]
Keywords: , Lincoln, Lincolnshire ecclesiastical history, British History Religion and Theology; Lincoln & Lincolnshire; Church & Ecclesiastical History; England; 19th century; History. Lincoln & Lincolnshire Church & Ecclesiastical History History
In shopping cart

More information

GROENE, DE NIEUWE- TOMKINS, DAVID
David Tomkins van de 'Nieuwe Groene'. Gedichten
Amst. Weekblad 'De Nieuwe Amsterdammer', 1917. 44(2) pp. Geíll. gebrocheerd. Met vele illustraties in de text door D. Tomkins. 1 blad met randscheurtje. Omslag iets vlekkig/sleets. Klein-8°.
Book number: 17026
€  28.00 [Appr.: US$ 35.13 | £UK 22.5 | JP¥ 2794]
In shopping cart

More information

HEUX.), DAVID TOMKINS (PSEUD. VAN JOHN WILLEM NICOLAAS LE
Naar de Kopermijnrivier. Een oorspronkelijk jongensboek
1932. Hardcover. Pp: 223. Cond./Kwaliteit: Redelijk.
Book number: U1394625
€  12.50 [Appr.: US$ 15.68 | £UK 10.25 | JP¥ 1248]
Catalogue: Kinderboeken
In shopping cart

More information

JACKSON, ASHLEY & TOMKINS, DAVID
Illustrating Empire. A Visual History of British Imperialism
Bodleian Library, 2011. Paperback. Pp: 216. ISBN: 9781851243341. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1080835
€  19.50 [Appr.: US$ 24.46 | £UK 15.75 | JP¥ 1946]
Catalogue: Geschiedenis
Keywords: 9781851243341
In shopping cart

More information

STAPEL, DR.F.W. EN TOMKINS, DAVID.
Verhalen uit de Indische geschiedenis. Leesboek voor de Indische lagere scholen.
J.B. Wolters: Groningen, 1927. Paperback, rug geplakt, omslag vertoont lichte gebruikssporen, verder goed ex., ills. Tomkins, 124 pp.
Book number: 21839
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
In shopping cart

More information

TIENHOVEN, A.B. VAN, JAN WAGENAAR, D.L. DAALDER, DAVID TOMKINS, J. TREFFERS E.A.
Het gulden jongensboek. Hollandsche jongens
Den Haag, Van Goor. 1e druk. kartonnen band, Ill.: Mens, Is. van, Menno, Georg van Raemdonck, H. Verstijnen e.a.. kinderboeken verhalen. Zonder jaartal (1927). Plakbandje bovenaan rug, verder prima ex. Bandtekening Is. van Mens. Goed.
Book number: 026208
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Catalogue: kinderboeken
Keywords: kinderboeken verhalen Mens, Is. van, Menno, Georg van Raemdonck, H. Verstijnen e.a.
In shopping cart

More information

TOMKINS,DAVID
De bannelinge.
Sijthoff Leiden,Zj.(ca1925). 200P, bedrukte linnen band. Illustraties van den schrijver.(goed)
Book number: 39207
€  7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699]
Catalogue: Kinderboeken
In shopping cart

More information

TOMKINS, DAVID
De bannelinge. Met illustraties van de schrijver.
LEIDEN, A.W. Sijthoff's. 200 blz. Geb.
Book number: 8934
€  7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699]
In shopping cart

More information

TOMKINS, DAVID
De bruiloftsgasten
Leiden, Stafleu 1949 tek Iwan Maladoj 1e dr. - Gebrocheerd
Book number: J57235
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: prentenboek
In shopping cart

More information

TOMKINS, CALVIN & BOURDON, DAVID,
Christo, Running Fence: Sonoma and Marin Counties, California, 1972-1976
Harry N. Abrams, 1978. F First Edition. #1143 of 2159 copies, signed by the artist and with a sample of the white linen cloth bound in. A fine unread copy in the original white coarse linen, in the original thick cardboard pictorial slipcase as issued, short splits to top joints upper margin.
Book number: 56393
USD 450.00 [Appr.: EURO 358.75 | £UK 287.25 | JP¥ 35796]
In shopping cart

More information

TOMKINS, DAVID
Het dikkopje; De suikerkip / versjes en plaatjes van David Tomkins; , De suikerkip
Gouda: G.B. van Goor Zonen, [1922]. - 16 pagina's 15 cm. Zeer goed. [vertaald uit het Engels]
Book number: 1935
€  40.00 [Appr.: US$ 50.18 | £UK 32.25 | JP¥ 3992]
Keywords: prentenboeken
In shopping cart

More information

TOMKINS, DAVID
De eerste broek; Lentestormen
Gouda, Van Goor zonder jaar plaatjes van de auteur 1e dr. - (Vroolijk en oolijk ; no. VI). - Gebrocheerd
Book number: J87007
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: kinderversjes
In shopping cart

More information

TOMKINS, DAVID
De kleine vuurtoren
Van Goor en Zonen, Gouda, z.j. gebonden, in goede staat
Book number: 8160342
€  3.00 [Appr.: US$ 3.76 | £UK 2.5 | JP¥ 299]
In shopping cart

More information

TOMKINS, DAVID
De kleine vuurtoren
Gouda, Van Goor ca. 1927 houtsneden van de schrijver 1e dr. - Linnen
Book number: J54494
€  3.50 [Appr.: US$ 4.39 | £UK 3 | JP¥ 349]
Keywords: jeugdboek
In shopping cart

More information

TOMKINS, DAVID
De leeuwtjes; Loontje komt om zijn boontje / versjes en plaatjes van David Tomkins, Loontje komt om zijn boontje
Gouda: G.B. van Goor Zonen, [1922]. - 16 pagina's 15 cm. Zeer goed.
Book number: 1933
€  40.00 [Appr.: US$ 50.18 | £UK 32.25 | JP¥ 3992]
Keywords: prentenboeken
In shopping cart

More information

TOMKINS, DAVID
De luchtreis; Drie paar schoenen / versjes en plaatjes van David Tomkins
Gouda: Van Goor, [1922]. Vroolijk en oolijk 3e Serie; 9 16 pagina's 15 cm. Zeer goed.
Book number: 1934
€  40.00 [Appr.: US$ 50.18 | £UK 32.25 | JP¥ 3992]
Keywords: prentenboeken
In shopping cart

More information

TOMKINS, DAVID
Max op Paschen; De mol en de muis / versjes en plaatjes van David Tomkins, De mol en de muis
Gouda: G.B. van Goor Zonen, [1917]. 16 pagina's 15 cm. Voor en achterplat met waterschade. Buitenzijde weinig aangetast met name binnenzijde duidelijke vochtplek. Zeer goed.
Book number: 1937
€  35.00 [Appr.: US$ 43.91 | £UK 28.25 | JP¥ 3493]
Keywords: prentenboeken
In shopping cart

More information

TOMKINS, DAVID
Miauwke - de geschiedenis van een kater
Van Goor Zonen, z.j. gebonden, vochtvlek kaft, verder redelijk
Book number: 8134101
€  2.00 [Appr.: US$ 2.51 | £UK 1.75 | JP¥ 200]
In shopping cart

More information

TOMKINS, DAVID
NAAR DE KOPERMIJNRIVIER
Amsterdam, Van Holkema & Warendorf's Uitg.-Mij. N.V. - z.j.. Gebonden/ingenaaid. 1 Hoekje besch., Met pen letter H geschreven op titelpag.. Aardig. 223 pag. Met illustraties van den schrijver.
Book number: 6994
€  9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Keywords: jongensboek
In shopping cart

More information

TOMKINS, DAVID (=J.W.N.LE HEUX),
Naar de Kopermijnrivier. Een oorspronkelijk jongensboek.
van Holkema & Warendorf Amsterdam, (1932), 223 pp., linnen, met enkele bruine vlekjes op de sneden, bruine vlekken. Ill.: met bandtekening en 4 platen; de; schrijver. .
Book number: 182-251
€  17.50 [Appr.: US$ 21.96 | £UK 14.25 | JP¥ 1747]
Catalogue: JEUGDBOEKEN
In shopping cart

More information

TOMKINS, DAVID
Naar de Kopermijnrivier
Amsterdam, Van Holkema & Warendorf 1932 ill van de schrijver 1e dr. - Linnen, perfecte staat
Book number: J19661
€  4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
Keywords: kinderboek/jeugdboek
In shopping cart

More information

TOMKINS, DAVID (=J.W.N.LE HEUX),
Naar de Kopermijnrivier. Een oorspronkelijk jongensboek.
van Holkema & Warendorf Amsterdam, (1932), 223 pp., linnen, hier en daar bruine vlekken. Ill.: met bandtekening en 4 platen; de; schrijver. .
Book number: 180-113
€  17.50 [Appr.: US$ 21.96 | £UK 14.25 | JP¥ 1747]
Catalogue: JEUGDBOEKEN
In shopping cart

More information

TOMKINS DAVID
Naar de kopermijnrivier
Antwerpen, 205 .pp, hard cover, 14 x 22 cm. Met illustraties van Roger De Ruyck en den schrijver, band wat verkleurd/discolouration, name on title page/naam op titel pagina, foxing/roestvlekjes, boekband los/cover loose. Minder Goed/Not so good/Nicht so gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 138012&292E
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Keywords: Oude kinder- en jeugdboeken
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | - Next page

New Search