| ||||
|
|
|
|||
| found: 25 books |
Homerus. Odyssee Paperback. Pp: 369. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1149809 € 8.50 [Appr.: US$ 10.66 | £UK 7 | JP¥ 848] Catalogue: Talen div
| In shopping cart More information div> |
Ilias. Metrische vertaling 1978. Paperback. Pp: 452. ISBN: 9789022306550. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1737618 € 7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749] Catalogue: Over Literatuur
Keywords: 9789022306550 | In shopping cart More information div> |
Odyssee 1977. Paperback. Pp: 369. ISBN: 9789022305942. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1389303 € 7.95 [Appr.: US$ 9.97 | £UK 6.5 | JP¥ 793] Catalogue: Talen div
Keywords: 9789022305942 | In shopping cart More information div> |
Odyssee 1977. Paperback. Pp: 369. ISBN: 9789022305942. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1737612 € 7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749] Catalogue: Talen div
Keywords: 9789022305942 | In shopping cart More information div> |
Ilias. Metrische vertaling. Amsterdam-Brugge. H.J. Paris-Boekhandel Cultura. 1931. Original publisher's gray cloth spine, green cloth covered boards, gilt title spine and frontcover, tall 8vo: frontispiece portrait, 594pp. [ij]. Fine copy. Book number: 40242 € 25.00 [Appr.: US$ 31.37 | £UK 20.25 | JP¥ 2495]
| In shopping cart More information div> |
Odyssee. Metrische vertaling 1960. Paperback. Pp: 368. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1774212 € 8.50 [Appr.: US$ 10.66 | £UK 7 | JP¥ 848] Catalogue: Klassieke talen
| In shopping cart More information div> |
Odyssee. Metrische vertaling. Amsterdam. H.J. Paris. 1934. Original publisher's gray cloth spine, blue cloth covered boards, gilt title spine and frontcover, tall 8vo; 420pp. [iv]. Fine copy. Book number: 17063 € 25.00 [Appr.: US$ 31.37 | £UK 20.25 | JP¥ 2495]
| In shopping cart More information div> |
Handgeschreven brief aan 'Beste Vic[tor van Vriesland]'. 26,8 x 21,5 cm. Eén blad. Recto en verso. Gesigneerd 'Tim' en gedateerd '25 Aug den Haag [circa 1920]'. 56 regels tekst met paarse inkt in zwierig handschrift. ¶ Zeer uitvoerige brief van de classicus en letterkundige (1858-1941) aan zijn jonge vriend Van Vriesland, met wie hij vanaf 1910 reeds correspondeerde. Timmerman brengt verslag uit van zijn verjaardag. Van Vriesland gaf hem boeken: 'Ik houd heel veel van brieven, autobiografieën en reisbeschrijvingen zoo zelfs dat ik nu al twee deelen uit heb van de brieven'. 'O! Ja wat zijn die brieven aardig & wat is Multatuli met al zijn rarigheden een groot en goed mensch geweest!' Het spijt Timmerman dat zijn eigen werk blijft liggen: 'Driemaal ben ik al mijn stuk over [Gorters] Pan aan het omwerken en nog voldoet het mij niet. 't Is zoo dodelijk saai nu Leida [Aleida Jacoba van Pellecom, Timmermans vriendin] op bed ligt en ik moet mij zoo vaak met allerlei huishoudelijke snert bemoeien'. Voorts over de vrouw van een oude vriend, die hem kwam opzoeken: 'Wat hij daar voor appetisants aan vindt, mag god weten. Ze moet mirakuleus verstandig, geestig, lief, beminnelijk enz. enz. zijn als dat zal moeten opwegen tegen haar uiterlijk. Want ze is schuw-leelijk. De Heks van Endor is er adorable bij' (...) 'Je kan net zoo goed met een orgelpijp of een japansch kralengordijn naar bed gaan!' En over het presentje van een vriend: 'Van Kloos kreeg ik een mand vruchten. Ook aardig bedacht, vooral met het oog op L. die den heelen dag appels ligt te eten'. Verder over de schilders Willem en Pieter de Zwart, van wie de laatste 'verleden week voor ƒ 1375 verkocht' had. Book number: 250996 € 180.00 [Appr.: US$ 225.83 | £UK 144.25 | JP¥ 17964]
| In shopping cart More information div> |
Homerus - Ilias, Metrische vertaling Amsterdam, H.J. Paris (zesde druk) paperback, 452 pag. , porto 2,50 euro, in goede staat.. Book number: CP139/38841 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Informatief
| In shopping cart More information div> |
HOMERUS ILIAS/ ODYSSEE 2 vols Amstetrdam 5th ed., 452/369 pp. c299 -- Moby DickBook number: 123901 € 20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996] Catalogue: Natural History
Keywords: natural history | In shopping cart More information div> |
Ilias. Brussel Amsterdam : Manteau, 1978. 8e dr. 20 cm. 452 p. Grote Marnixpocket 164. Randen omslag gesleten. Naam vorige eigenaar. Vlekken aan onderzijde eerse 10 p.'s. Griekse taal- en letterkunde . Garenloos. ISBN: 90-223-0655-0. Goed+. -- Utz BoekenBook number: 43992 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Oudheid
Keywords: 9022306550 | In shopping cart More information div> |
Ilias. Metrische vertaling H.J. Paris, Amsterdam. 3e druk. 452 pp. Goed exemplaar. Book number: 105138417 € 12.50 [Appr.: US$ 15.68 | £UK 10.25 | JP¥ 1248] Catalogue: Literatuur
Keywords: Homerus | In shopping cart More information div> |
Odyssee. Metrische vertaling. H.J. Paris, Amsterdam. 2e druk. 369 pp. Goed exemplaar. Book number: 105138418 € 12.50 [Appr.: US$ 15.68 | £UK 10.25 | JP¥ 1248] Catalogue: Literatuur
Keywords: Homerus | In shopping cart More information div> |
Tim's herinneringen. Amsterdam. Uitgeverij De Arbeiderspers. 1983. Original publisher's sewn paperback, overlapping covers, pictorial frontcover, 8vo: 312pp. 8 photographs, afterword, notes. Fine copy. Volume 84: Privé-Domein. ISBN: 978-90-295-4839-7. Book number: 13006 € 12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198]
Keywords: 9789029548397 | In shopping cart More information div> |
Tim's herinneringen 1983. Paperback. Pp: 309. Hierin wordt een geheel eigen beeld gegeven van allerlei figuren van en rond de Beweging van Tachtig. Aangezien de schrijver zich kan beroemen op een zeventigjarige vriendschap met Willem Kloos kan hij met recht een uniek kenner van deze beweging worden genoemd. Privé-domein Nr. 84. ISBN: 9789029548397. Cond./Kwaliteit: Redelijk. Book number: U1301854 € 20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996] Catalogue: Over Literatuur
Keywords: 9789029548397 | In shopping cart More information div> |
Tim`s Herinneringen. [Prive-Domein nr. 84] Amsterdam, Uitgeverij De Arbeiderspers 1983 (eerste druk) paperback met flappen, 3094 pag., porto 2,50 euro NL, isbn 9029548398 naam op schutblad, viltstift streep op boekblok verder in goede gebruikte staat.. Book number: MP582/67586 € 25.00 [Appr.: US$ 31.37 | £UK 20.25 | JP¥ 2495] Catalogue: Prive Domein
| In shopping cart More information div> |
Tim's herinneringen. Asd., Arbeiderspers, 1983. 309 pp. Ingenaaid. Ongebruikt ex., als nieuw. Privé-domein, 84. Book number: 47747 € 48.00 [Appr.: US$ 60.22 | £UK 38.5 | JP¥ 4790] Catalogue: J. Biography, memoirs
Keywords: Memoires, autobiografieen Nederland Netherlands Holland Dutch timmerman, aegidius w. 1858 - 1941 | In shopping cart More information div> |
Tim's herinneringen. Amsterdam - Antwerpen, De Arbeiderspers, 1983. Paperback. 8vo. 309 pp. (Privé Domein nr. 84). (Mooi exemplaar). (ISBN/EAN: 9029548398) Book number: 36900 € 26.00 [Appr.: US$ 32.62 | £UK 21 | JP¥ 2595] Catalogue: Literature/Letterkunde
Keywords: letterkunde / literature / theater / theatre autobiografie / autobiography / prive / privé | In shopping cart More information div> |
Tim's herinneringen. 2e druk Amsterdam : Paris, z.j.. 320 p. : (Orig. sewed paperback with stiff overlapping pictorial covers. Hinges repaired? Could be, but book is VERY GOOD) Book number: 2233 € 14.50 [Appr.: US$ 18.19 | £UK 11.75 | JP¥ 1447] Catalogue: Literature
Keywords: literature | In shopping cart More information div> |
Tim's herinneringen. Amsterdam, H.J. Paris, 1938. 2e druk Oorspr. omslag 320 p. Book number: B9123 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Biografie
Keywords: biografie | In shopping cart More information div> |
Tim's herinneringen. Tweede druk. Amsterdam, H.J. Paris, z.j. Or. omslag, 320p. ¶ Omslag minimaal verkleurd; goed exemplaar. Book number: 20417 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497] Catalogue: Nederlandse literatuur
Keywords: Autobiografie Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Tim`s Herinneringen. [Prive-domein nr. 84] Amsterdam, Uitgeverij De Arbeiderspers 1983 (eerste druk) paperback met flappen, 309 pag., porto 2,50 euro NL, isbn 9029548398 naam op schutblad verder in goede gebruikte staat. Met een nawoord en voorzien van aantekeingen, bezorgd door Harry G.M. Prick.. Book number: MK503/72794 € 24.99 [Appr.: US$ 31.35 | £UK 20 | JP¥ 2494] Catalogue: Prive Domein
| In shopping cart More information div> |
Tim's herinneringen Amsterdam: Arbeiderspers, cop. 1983. Aegidius W. Timmerman; met een naw. en voorzien van aant., bezorgd door Harry G.M. Prick Memoires van de Nederlandse classicus en schrijver, waarin zijn herinneringen aan de Tachtigers centraal staan Oorspr. uitgegeven: Amsterdam: Paris, 1938 309 pagina's, [8] p. foto's, 20 cm. Als nieuw. -- De KantlijnBook number: 25536 € 30.00 [Appr.: US$ 37.64 | £UK 24.25 | JP¥ 2994] Catalogue: Privé domein
Keywords: 9029548398 | In shopping cart More information div> |
TIM's herinneringen Amsterdam H. J. Paris 1938 eerste druk 321 pp. Halflinnen 15 x 21, 4 cm. ill. Achterplat licht beschadigd. Rug verkleurd. Min. gebruikssporen. ¶ portokosten binnen Nederland EUR 5,50 Book number: 4644 € 17.00 [Appr.: US$ 21.33 | £UK 13.75 | JP¥ 1697]
Keywords: literature history autobiography aegidius timmerman first edition | In shopping cart More information div> |
Tim's herinneringen. Tweede druk. H.J. Paris - Amsterdam z.j. Paperback, 320 blz. Book number: 4651 € 12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198] Catalogue: Nederlandse taal en letterkunde
| In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 |