ascending
descending
found: 43 books on 2 pages. This is page 1
- Next page

LAGERLÖF SELMA,THIRY ANTOON,TICHELEN, VAN TH.,DU CAMP MAXIME,ET ALII
Het Vlaamsche Kerstboek 1933
1933. eenmalig. Ingenaaid, 21,5*28,5cm, 'Dit is het Kerstnummer van de illustratie 'Ons Volk Ontwaakt' verlucht door Eug.Hermans, 112p + Platen buiten tekst (1 plaat ontbreekt), boekblok komt los aan voorplat door opgedroogde lijm, overigens goede staat. Goed.
Book number: 9323
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Keywords: Land en Volkenkunde
In shopping cart

More information

VAN TICHELEN TH.
Beelden uit het evangelie
Antwerpen, 1930, 782 .pp, soft cover, 16 x 21 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 46247&285E
€  12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198]
Keywords: Kerkelijke geschiedenis
In shopping cart

More information

VAN TICHELEN TH.
Beelden uit het evangelie
Antwerpen, 1941, 534 .pp, hard cover, 15 x 22 cm. 5e druk. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 55532&10D
€  12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198]
Keywords: Godsdienstwetenschappen
In shopping cart

More information

VAN TICHELEN TH.
Beelden uit het evangelie
Antwerpen, 1921, 494 .pp, Gebonden/Bound/Relié/Gebunden, 15 x 21 cm. 3e druk. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 58999&42G
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: Godsdienstwetenschappen
In shopping cart

More information

VAN TICHELEN TH.
Beelden uit het evangelie
Antwerpen, 1919, 524 .pp, soft cover, 14 x 20 cm. cover not so good/omslag onfris. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 40485&12C
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: Godsdienstwetenschappen
In shopping cart

More information

VAN TICHELEN TH.
God en godsdienst
Antwerpen, Geloofsverdediging, 1928. Sc, 215 pp. Derde uitgaaf 1928. Interessant is de stelling tegenover de evolutieleer van Darwin (p. 51) en de waardering van de massapers (p. 121). ""Bij het gewoon heidensch publiek staat het verstandelijk peil op het vriespunt."" (p. 121). Scheurtjes in de rug en cover. Beduimeld.
Book number: 19280021
€  7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749]
Catalogue: RELIGION
In shopping cart

More information

VAN TICHELEN TH.
De Godsmannen uit het Oud Testament
Brussel - Leuven - Antwerpen, 1932, 327 .pp, soft cover, 15 x 22 cm. Omslag verkleurd/Cover discoloured, Naam op titelpagina/Name on title page. Minder Goed/Not so good/Nicht so gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Leuven)
Book number: 201330&6C
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Catalogue: Religie
Keywords: Religie
In shopping cart

More information

TICHELEN, TH. VAN.
De Godsmannen uit het Oud Testament.
Antwerpen. Geloofsverdediging. Standaard-Boekhandel. 1932. 8°. 327pp. Oorspr.omslag beschadig en licht vuil. Inhoud goed
Book number: 46987
€  9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Keywords: Theologie, Religion
In shopping cart

More information

TICHELEN, TH. VAN
De godsmannen uit het oude testament.
Antwerpen, Geloofsverdediging, 1932. Paperback, 327 pp, 22 cm, Ill.: houtsnede. Enige vergeling van de band, roestvelkejs en scheef gelezen.. Redelijk / fair.
Book number: 25434
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
In shopping cart

More information

VAN TICHELEN TH.
De Godsmannen uit het Oud Testament
Brussel - Leuven - Antwerpen, 1932, 327 .pp, soft cover, 15 x 21 cm. Omslag onfris/Cover not so good, Omslag verkleurd/Cover discoloured, Naam op titelpagina/Name on title page. Minder Goed/Not so good/Nicht so gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 201339&312G
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Catalogue: Religie
Keywords: Religie
In shopping cart

More information

VAN TICHELEN TH.
De grootmeester der Katholieke bijbelstudiên M.J.Lagrange (1855-1938)
Antwerpen, Geloofsverdediging 1942, 90pp.
Book number: R20262
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Religie
Keywords: Religie Religion Biografie bijbel Dominicana Biblica
In shopping cart

More information

VAN TICHELEN TH.
'T haantje op den toren
Brussel, 1926, 204 .pp, soft cover, 14 x 21 cm. cover onfris. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 118270&321C
€  9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

TICHELEN, VAN TH.
Het haantje op den toren
Brussel: Standaard boekhandel, 1926. 1e druk, 8vo, softcover, 208pp. Lichte gebruikssporen. Net exempl. (Please inquire before collecting in our bookstore) .
Book number: 63109.LIT
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
In shopping cart

More information

VAN TICHELEN TH.,
In den Patriarkentijd
Leuven/Gent/Mechelen, De Vlaamsche Boekenhalle 1923, 144pp.
Book number: R21408
€  11.50 [Appr.: US$ 14.43 | £UK 9.25 | JP¥ 1148]
Catalogue: Religie
Keywords: religie Kerkgeschiedenis Palestina Patristica Kerkvaders Oudheid
In shopping cart

More information

TICHELEN, TH. VAN.
Land en Volk in Palestina. [BOUND WITH:] Jaarboek van het Davidsfonds voor 1910.
Brugge, Houdmont-Carbonez, 1909. Two volumes bound in one. 8vo. Pp. viii, 192; title, 284. Frontispiece, portrait plates, tail-pieces. Hardcover, contemporary three-quarter cloth and marbled boards, with 2 contrasting morocco labels to spine, lettered in gilt. Good condition. (Old institutional bookplate and stamp; prelims heavily spotted, scattered spotting to some leaves; one leaf stained.) Else a good copy in handsome binding.
¶ First edition.
Book number: 1045
€  55.00 [Appr.: US$ 69 | £UK 44.25 | JP¥ 5489]
Keywords: Palestine studies history historical Biblical Palästina Palestina Holy Land Jewish Judaism Christianity Islam Muslim Israel ancient early Middle East Levant Heiligen Lande Bible Testament
In shopping cart

More information

VAN TICHELEN TH.
Land en volk in Palestina
Brugge, 1919, 192 .pp, soft cover, 15 x 24 cm. Davidsfonds, uitgave nr 165, cover not so good/omslag onfris. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 54479&3G
€  12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198]
Keywords: Landen en Volkeren
In shopping cart

More information

VAN TICHELEN TH.
Land en volk in Palestina
Brugge, 1919, 192 .pp, hard cover, 15 x 24 cm. Davidsfonds, uitgave nr 165, cover not so good/omslag onfris, Spine damaged/rug beschadigd. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 60005&3G
€  14.00 [Appr.: US$ 17.56 | £UK 11.25 | JP¥ 1397]
Keywords: Landen en Volkeren
In shopping cart

More information

TICHELEN, DR. TH. VAN-
Land & Volk in Palestina, uitgave no. 165
Davidsfonds, Brugge, 1909, 192 pp. good.
¶ Hard cardboard(marble)half linen cover. Paper brown spotted. Frontpage map of Palestine..
Book number: 1086
€  29.68 [Appr.: US$ 37.24 | £UK 24 | JP¥ 2962]
In shopping cart

More information

 -
TICHELEN, TH. VAN (VERTALING NL)
Het Nieuw Testament.
Antwerpen, Geloofsverdediging 1926 (eerste druk nl) gebonden, 751 pag. , Porto 2,50 euro NL, in goede antiquarische staat..
Book number: M407W/80276
€  11.99 [Appr.: US$ 15.04 | £UK 9.75 | JP¥ 1197]
Catalogue: Theologie
In shopping cart

More information

VAN TICHELEN TH.
Ons Gustje
Averbode, 48 .pp, Gelijmd, 19 x 27 cm. Geïllustreerd/Illustrated/Illustré/Illustriert. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Westerlo)
Book number: 219937&A1C
€  16.00 [Appr.: US$ 20.07 | £UK 13 | JP¥ 1597]
Keywords: Kinder- en jeugdboeken
In shopping cart

More information

 -
TICHELEN, TH. VAN.
Openbaring van Joannes uit het Grieksch vertaald door Th. van Tichelen.
Maastricht, Middelbare Kunstnijverheidsschool, 1932. Wrappers (paperback) xxxvi,(2) pp.: title vign.; 25 cm. Limited edition of 35 copies, this is no. 26. Text in Dutch. - (covers sl. worn, sl. browned, although good - see image)
¶ 'Openbaring van Joannes werd uit het Grieksch vertaald door Th. van Tichelen en overgenomen uit "het nieuwe testament", uitgegeven door geloofsverdediging, ploegstraat 23, Antwerpen en gedrukt door de leerlingen van de typografieklasse aan de middelbare kunstnijverheidsschool te Maastricht in een éénmalige oplage van 35 exemplaren, welke niet in den handel zijn. Dit is nummer XXVI. Gewicht/Weight: 300 grs.
Book number: 18862
€  35.00 [Appr.: US$ 43.91 | £UK 28.25 | JP¥ 3493]
In shopping cart

More information

VAN TICHELEN TH.
Pater Magrange, de grootmeester der katholieke bijbelstudien (1855-1938)
Antwerpen, 1942, 87 .pp, soft cover, 12 x 19 cm. Spine damaged/rug beschadigd, ownership stamp/bibliotheekstempel. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 103238&66A
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Keywords: Godsdienstwetenschappen
In shopping cart

More information

TICHELEN,TH. V.
SCHEPPING EN ZONDVLOED historisch-kritische studie over Genesis I-IX, 17 / IN DEN PATRIARKENTIJD
Leuven 1920, 196 pag., niet geill. / Leuven 1923, 144 pag., 1 kaart, in één band (code B-651)
Book number: 49568
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: theologie evolution
In shopping cart

More information

VAN TICHELEN TH.
Sint Paulus
Antwerpen, 1941, 396 .pp, soft cover, 15 x 21 cm. cover not so good/omslag onfris, band wat verkleurd/discolouration, vierde herwerkte uitgave. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 132763&29C
€  8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Catalogue: Hagiografie
Keywords: Hagiografie
In shopping cart

More information

TICHELEN, TH. VAN,
Sint Paulus.
1924 (HB, led. rug., goudopdruk, zeer mooie band, 504 pag.)
Book number: 40716
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | - Next page

New Search