ascending
descending
found: 58 books on 3 pages. This is page 1
- Next page

ANDERSEN, H. C. & TICHELEN, HENDRIK VAN
Prentenboek zonder prenten
1930. Linnen band. Pp: 87. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1316370
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Catalogue: Kinderboeken
In shopping cart

More information

TICHELEN, HENDRIK VAN (RED.) TIMMERMANS
Bim bam beieren. Gelegenheidsrijmpjes van nieuwjaar tot oudejaarsavond
V.H. Erven Martin G. Cohen, 1929. Gekartonneerd. Pp: 24. Cond./Kwaliteit: Redelijk.
Book number: U147653
€  125.00 [Appr.: US$ 156.83 | £UK 100.25 | JP¥ 12475]
Catalogue: home
In shopping cart

More information

TICHELEN, HENDRIK VAN
Bim bam beieren. Gelegenheidsrijmpjes
1929. Hardcover. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U529115
€  75.00 [Appr.: US$ 94.1 | £UK 60.25 | JP¥ 7485]
Catalogue: Poëzie
In shopping cart

More information

TICHELEN HENDRIK VAN (SAMENST.)
Bim Bam Beijeren, Gelegenheidsrijmpjes van nieuwjaar tot oudejaarsavond
Erven Martin Cohen zj (plm 1930), 24 pag., halflinnen, ills (12 gekleurde prenten van Felix Timmermans), 18x24 /1, nietjes los van band, schaafplekje op achterplat, boekblok keurig.
Book number: 95283
€  60.00 [Appr.: US$ 75.28 | £UK 48.25 | JP¥ 5988]
Catalogue: Varia
In shopping cart

More information

VAN TICHELEN, HENDRIK / TIMMERMANS, FELIX
Bim bam beieren Gelegenheidsrijmpjes van nieuwjaar tot oudejaarsavond verzameld door Hendrik van Tichelen met prenten van Felix Timmermans
Den Haag, Erven Martin G. Cohen, z.d. (omstreeks 1929). 23,7 x18,4 cm, hardcover, half-linnen. Prachtig boekje met schitterende kleurprenten van Timmermans. De roeste nietjes waarmee het boekje aan het linnen vastzat werden verwijderd. Mooi ex. met hier en daar wat vlekjes.
Book number: 7289
€  195.00 [Appr.: US$ 244.65 | £UK 156.25 | JP¥ 19461]
In shopping cart

More information

VAN TICHELEN, HENDRIK.
EEN BLIK TERUG.
Antwerpen, de Voorzorg, 1961., Gebrocheerd, originele uitgeveromslag, rug vergeeld, frontispice,15x21cm, 103pp.
¶ Een vluchtig levensbeeld. Verzorg met 2 foto 's z/w.
Book number: 6827
€  12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198]
Keywords: litérature letterkunde vlaams flemish flamand
In shopping cart

More information

VAN TICHELEN HENDRIK
Een blik terug
Antwerpen, 1961, 103 .pp, Genaaid/Broché, 21 x 15 cm. Met opdracht/With dedication. Zeer Goed/Very Good/Très bien/Sehr gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Westerlo)
Book number: 224343&A27H
€  12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

 -
VAN TICHELEN, HENDRIK;
EEN BLIK TERUG,
Antwerpen, de Voorzorg, 1961, Gebrocheerd, 105 x 205m., 103pp.
¶ Een vluchtig levensbeeld. Met handgeschreven opdracht van de auteur. In goede staat.
Book number: 33031
€  20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996]
Keywords: litérature letterkunde vlaams flemish flamand
In shopping cart

More information

TICHELEN, HENDRIK VAN
Bobbie en Bontje twee aardige konijntjes
Antwerpen, Aug. Bossaerts, 1949. eerste dr. Illustr.: BUS. 34 pag., hardcover.
Book number: 10010
€  5.75 [Appr.: US$ 7.21 | £UK 4.75 | JP¥ 574]
Catalogue: kinderboek
In shopping cart

More information

 -
TICHELEN, HENDRIK VAN / TIMMERMANS, FELIX.
Hier is gebeurd... Alweer vertelselrijmpjes uit den hoop.
Antwerpen, Ruquoy, Delagarde en Van Uffelen, S.d. Gebonden, linnen rug met gekarton. platten, voorplat met kleurenill., ongepag., 18x24cm., goede staat. Boekblok los in band.
¶ Met illustraties van Felix Timmermans.
Book number: 32188
€  25.00 [Appr.: US$ 31.37 | £UK 20.25 | JP¥ 2495]
Keywords: ... rijmpjes gedichten kinderboek jeugdboek
In shopping cart

More information

 -
VAN TICHELEN, HENDRIK;
HUIS EN SCHOOL,
Gent, Rombaut-Fecheyr, 1946 Gebrocheerd onder papieromslag, titelpagina met vignet, foto-frontispice, 145 x 220mm., 196pp.
¶ Uitgave van Het Willems-Fonds Nr 182. Bespiegelingen ten behoeve van ouders en opvoeders. Met handgeschreven opdracht van de auteur.
Book number: 33032
€  20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996]
Keywords: flemish flamande letteren letterkunde literair proza opvoedkunde Rombaut Fecheyr Willems Fonds envoi gesigneerd signed signé
In shopping cart

More information

TICHELEN, HENDRIK VAN
Huis En School - bespiegelingen ten gerieve van ouders en Opvoeders
Gent, Rombaut-Fecheyr, 1946. 195 pp., Soft Cover. 1e Druk. 8vo. Willemsfonds 182. Inscr.: . Goed.
Book number: 2852
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Catalogue: Diversen
Keywords: Willemsfonds
In shopping cart

More information

VAN TICHELEN HENDRIK
Huis en school
Gent, 1946, 195 .pp, soft cover, 15 x 22 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 24889&116D
€  4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

VAN TICHELEN HENDRIK
In vollen groei. Een woord tot afscheid van het stedelijk schoolmuzeum te Antwerpen
Antwerpen, Fantasio, 1938. 111pp.geïllustreerd "met lichtteekeningen" (2 buitentekstplaten met foto's), gesigneerd met opdracht door auteur, 21cm. onopengesneden, goede staat, B79956
Book number: B79956
€  30.00 [Appr.: US$ 37.64 | £UK 24.25 | JP¥ 2994]
Catalogue: Belgicana
Keywords: België Belgium Vlaanderen antwerpen Museum onderwijs educatie opvoeding heemkunde geschiedenis
In shopping cart

More information

VAN TICHELEN HENDRIK
In vollen groei
Antwerpen - Alkmaar, 1938, 105 .pp, Genaaid/Broché, 17 x 21 cm. Gesigneerd/Signed/Signé, Onopengesneden pagina's/Uncut pages/Pages non rogné/Unaufgeschnitten. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Westerlo)
Book number: 224354&A27H
€  12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198]
Keywords: Gesigneerde boeken
In shopping cart

More information

VAN TICHELEN HENDRIK
Een kijkje in de brieven en het leven van H.C. Andersen
Antwerpen, 1931, 91 .pp, hard cover, 14 x 19 cm. Band wat verkleurd/Discolouration. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 174417&286F
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: Literatuurgeschiedenis
In shopping cart

More information

VAN TICHELEN, HENDRIK.
HET KINDERUUR. ZIJN ONTSTAAN, ZIJN ONTWIKKELING EN WERKING, ZIJN MOGELIJKE TOEKOMST.
Antwerpen, Drukkerij V. Resseler, 1923 Gebrocheerd, originele uitgeversomslag in twee kleuren, 14x20.3 cm., 119pp., roestvlekjes.
¶ Met inleiding van Maurits Sabbe.
Book number: 14729
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Keywords: . pedagogiek
In shopping cart

More information

TICHELEN, HENDRIK VAN
Het kinderuur : zijn ontstaan, zijn ontwikkeling en werking, zijn mogelijke toekomst
Antwerpen, Sele 1923 1e dr. - Inleiding van Maurits Sabbe. - Gebrocheerd
Book number: I58609
€  12.50 [Appr.: US$ 15.68 | £UK 10.25 | JP¥ 1248]
Keywords: kinderuur
In shopping cart

More information

TICHELEN, HENDRIK VAN
Van een kleine wereld. Tweede, herziene uitgaaf. Met opdracht en muzikale bijdrage van Dr. J.H. Gunning Wz.
Antwerpen, Uitg. 'De Sikkel' - Santpoort, C.A. Mees, 1930. Or. omslag, 127+1p. 24 x 18 cm.
¶ 'Door de Koninklijke Academie van België met den De Keyn-Prijs bekroond'. Frontispice (in kleur) en andere illustraties (rood en zwart) Elsa van Hagendoren. Omslag aan de overstekende randen wat beschadigd en iets verkleurd; verder goed exemplaar.
Book number: 22812
€  25.00 [Appr.: US$ 31.37 | £UK 20.25 | JP¥ 2495]
Catalogue: Jeugdliteratuur
Keywords: Hagendoren, Elsa van Jeugdliteratuur
In shopping cart

More information

VAN TICHELEN HENDRIK
Koningen van het sprookje
Antwerpen, 1937, 112 .pp, Gelijmd, 17 x 24 cm. Geïllustreerd/Illustrated/Illustré/Illustriert met houtsneden van Stuyvaert V., enkele herstellingen met papier en plakband. Minder Goed/Not so good/Nicht so gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Westerlo)
Book number: 234917&A1E
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Keywords: Oude kinder- en jeugdboeken
In shopping cart

More information

VAN TICHELEN HENDRIK
Koningin van het sprookje
Antwerpen, 1937, 112 .pp, Gelijmd, 17 x 24 cm. Geïllustreerd/Illustrated/Illustré/Illustriert met houtsneden van Stuyvaert Victor. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Westerlo)
Book number: 219933&A1C
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Keywords: Kinder- en jeugdboeken
In shopping cart

More information

VAN TICHELEN, HENDRIK
LATE OOGST
Eigen Beheer, 1965,, gebonden in linnen, 164pp.**
¶ Beperkte oplage; een van de vijftig exemplaren genummerd, gesigneerd en met een getypte brief betreffende de aankondiging van het boek.
Book number: 2520
€  65.00 [Appr.: US$ 81.55 | £UK 52.25 | JP¥ 6487]
Keywords: litérature vlaams letterkunde
In shopping cart

More information

VAN TICHELEN, HENDRIK
Late Oogst. Losse opstellen
Eigen Beheer, 1965. Gekartonneerd. Pp: 164. Dit werk verscheen op 50 ex. Waarvan 50 in linnen gebonden, genummerd en door de schrijver ondertekend, dit is 39. Verder is er een brief ingelegd op briefpapier van de auteur, getypt en door hem ondertekend. Rug heel licht verkleurd door de zon, verder prima. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U17403
€  35.00 [Appr.: US$ 43.91 | £UK 28.25 | JP¥ 3493]
Catalogue: Over Literatuur
In shopping cart

More information

TICHELEN, HENDRIK VAN
Late Oogst.
Antwerpen, Eigen Bheer, 1965. Or. groen linnen met goudopdruk, 164+4p.
¶ Eén van de 50 genummerde en door de auteur gesigneerde exemplaren. Band minimaal verkleurd; goed exemplaar.
Book number: 23881
€  45.00 [Appr.: US$ 56.46 | £UK 36.25 | JP¥ 4491]
Catalogue: Bibliografie
Keywords: Bibliografie Jeugdliteratuur
In shopping cart

More information

VAN TICHELEN HENDRIK
Late Oogst. Losse opstellen.
Antwerpen, Eigen Beheer. Hardcover, linnen, goudopdruk op cover en rug, gebonden, 8vo, 164 pp. 1e druk, genummerd nr. 32, gesigneerd. Very fine.
Book number: 3711
€  45.00 [Appr.: US$ 56.46 | £UK 36.25 | JP¥ 4491]
Catalogue: Literature
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | - Next page

New Search