| ||||
|
|
|
|||
| found: 58 books on 3 pages. This is page 1 - Next page |
Prentenboek zonder prenten 1930. Linnen band. Pp: 87. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1316370 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Kinderboeken
| In shopping cart More information div> |
Bim bam beieren. Gelegenheidsrijmpjes van nieuwjaar tot oudejaarsavond V.H. Erven Martin G. Cohen, 1929. Gekartonneerd. Pp: 24. Cond./Kwaliteit: Redelijk. Book number: U147653 € 125.00 [Appr.: US$ 156.83 | £UK 100.25 | JP¥ 12475] Catalogue: home
| In shopping cart More information div> |
Bim bam beieren. Gelegenheidsrijmpjes 1929. Hardcover. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U529115 € 75.00 [Appr.: US$ 94.1 | £UK 60.25 | JP¥ 7485] Catalogue: Poëzie
| In shopping cart More information div> |
Bim Bam Beijeren, Gelegenheidsrijmpjes van nieuwjaar tot oudejaarsavond Erven Martin Cohen zj (plm 1930), 24 pag., halflinnen, ills (12 gekleurde prenten van Felix Timmermans), 18x24 /1, nietjes los van band, schaafplekje op achterplat, boekblok keurig. Book number: 95283 € 60.00 [Appr.: US$ 75.28 | £UK 48.25 | JP¥ 5988] Catalogue: Varia
| In shopping cart More information div> |
Bim bam beieren Gelegenheidsrijmpjes van nieuwjaar tot oudejaarsavond verzameld door Hendrik van Tichelen met prenten van Felix Timmermans Den Haag, Erven Martin G. Cohen, z.d. (omstreeks 1929). 23,7 x18,4 cm, hardcover, half-linnen. Prachtig boekje met schitterende kleurprenten van Timmermans. De roeste nietjes waarmee het boekje aan het linnen vastzat werden verwijderd. Mooi ex. met hier en daar wat vlekjes. Book number: 7289 € 195.00 [Appr.: US$ 244.65 | £UK 156.25 | JP¥ 19461] Catalogue: Literature and Philosophy
| In shopping cart More information div> |
EEN BLIK TERUG. Antwerpen, de Voorzorg, 1961., Gebrocheerd, originele uitgeveromslag, rug vergeeld, frontispice,15x21cm, 103pp. ¶ Een vluchtig levensbeeld. Verzorg met 2 foto 's z/w. Book number: 6827 € 12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198]
Keywords: litérature letterkunde vlaams flemish flamand | In shopping cart More information div> |
Een blik terug Antwerpen, 1961, 103 .pp, Genaaid/Broché, 21 x 15 cm. Met opdracht/With dedication. Zeer Goed/Very Good/Très bien/Sehr gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Westerlo) Book number: 224343&A27H € 12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
EEN BLIK TERUG, Antwerpen, de Voorzorg, 1961, Gebrocheerd, 105 x 205m., 103pp. ¶ Een vluchtig levensbeeld. Met handgeschreven opdracht van de auteur. In goede staat. Book number: 33031 € 20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996]
Keywords: litérature letterkunde vlaams flemish flamand | In shopping cart More information div> |
Bobbie en Bontje twee aardige konijntjes Antwerpen, Aug. Bossaerts, 1949. eerste dr. Illustr.: BUS. 34 pag., hardcover. Book number: 10010 € 5.75 [Appr.: US$ 7.21 | £UK 4.75 | JP¥ 574] Catalogue: kinderboek
| In shopping cart More information div> |
Hier is gebeurd... Alweer vertelselrijmpjes uit den hoop. Antwerpen, Ruquoy, Delagarde en Van Uffelen, S.d. Gebonden, linnen rug met gekarton. platten, voorplat met kleurenill., ongepag., 18x24cm., goede staat. Boekblok los in band. ¶ Met illustraties van Felix Timmermans. Book number: 32188 € 25.00 [Appr.: US$ 31.37 | £UK 20.25 | JP¥ 2495]
Keywords: ... rijmpjes gedichten kinderboek jeugdboek | In shopping cart More information div> |
HUIS EN SCHOOL, Gent, Rombaut-Fecheyr, 1946 Gebrocheerd onder papieromslag, titelpagina met vignet, foto-frontispice, 145 x 220mm., 196pp. ¶ Uitgave van Het Willems-Fonds Nr 182. Bespiegelingen ten behoeve van ouders en opvoeders. Met handgeschreven opdracht van de auteur. Book number: 33032 € 20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996]
Keywords: flemish flamande letteren letterkunde literair proza opvoedkunde Rombaut Fecheyr Willems Fonds envoi gesigneerd signed signé | In shopping cart More information div> |
Huis En School - bespiegelingen ten gerieve van ouders en Opvoeders Gent, Rombaut-Fecheyr, 1946. 195 pp., Soft Cover. 1e Druk. 8vo. Willemsfonds 182. Inscr.: . Goed. Book number: 2852 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Diversen
Keywords: Willemsfonds | In shopping cart More information div> |
Huis en school Gent, 1946, 195 .pp, soft cover, 15 x 22 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 24889&116D € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
In vollen groei. Een woord tot afscheid van het stedelijk schoolmuzeum te Antwerpen Antwerpen, Fantasio, 1938. 111pp.geïllustreerd "met lichtteekeningen" (2 buitentekstplaten met foto's), gesigneerd met opdracht door auteur, 21cm. onopengesneden, goede staat, B79956 -- De LezenaarBook number: B79956 € 30.00 [Appr.: US$ 37.64 | £UK 24.25 | JP¥ 2994] Catalogue: Belgicana
Keywords: België Belgium Vlaanderen antwerpen Museum onderwijs educatie opvoeding heemkunde geschiedenis | In shopping cart More information div> |
In vollen groei Antwerpen - Alkmaar, 1938, 105 .pp, Genaaid/Broché, 17 x 21 cm. Gesigneerd/Signed/Signé, Onopengesneden pagina's/Uncut pages/Pages non rogné/Unaufgeschnitten. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Westerlo) Book number: 224354&A27H € 12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198] Catalogue: Gesigneerde Boeken
Keywords: Gesigneerde boeken | In shopping cart More information div> |
Een kijkje in de brieven en het leven van H.C. Andersen Antwerpen, 1931, 91 .pp, hard cover, 14 x 19 cm. Band wat verkleurd/Discolouration. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 174417&286F € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Literatuurgeschiedenis
Keywords: Literatuurgeschiedenis | In shopping cart More information div> |
HET KINDERUUR. ZIJN ONTSTAAN, ZIJN ONTWIKKELING EN WERKING, ZIJN MOGELIJKE TOEKOMST. Antwerpen, Drukkerij V. Resseler, 1923 Gebrocheerd, originele uitgeversomslag in twee kleuren, 14x20.3 cm., 119pp., roestvlekjes. ¶ Met inleiding van Maurits Sabbe. Book number: 14729 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Keywords: . pedagogiek | In shopping cart More information div> |
Het kinderuur : zijn ontstaan, zijn ontwikkeling en werking, zijn mogelijke toekomst Antwerpen, Sele 1923 1e dr. - Inleiding van Maurits Sabbe. - Gebrocheerd Book number: I58609 € 12.50 [Appr.: US$ 15.68 | £UK 10.25 | JP¥ 1248] Catalogue: Sociale wetenschappen
Keywords: kinderuur | In shopping cart More information div> |
Van een kleine wereld. Tweede, herziene uitgaaf. Met opdracht en muzikale bijdrage van Dr. J.H. Gunning Wz. Antwerpen, Uitg. 'De Sikkel' - Santpoort, C.A. Mees, 1930. Or. omslag, 127+1p. 24 x 18 cm. ¶ 'Door de Koninklijke Academie van België met den De Keyn-Prijs bekroond'. Frontispice (in kleur) en andere illustraties (rood en zwart) Elsa van Hagendoren. Omslag aan de overstekende randen wat beschadigd en iets verkleurd; verder goed exemplaar. Book number: 22812 € 25.00 [Appr.: US$ 31.37 | £UK 20.25 | JP¥ 2495] Catalogue: Jeugdliteratuur
Keywords: Hagendoren, Elsa van Jeugdliteratuur | In shopping cart More information div> |
Koningen van het sprookje Antwerpen, 1937, 112 .pp, Gelijmd, 17 x 24 cm. Geïllustreerd/Illustrated/Illustré/Illustriert met houtsneden van Stuyvaert V., enkele herstellingen met papier en plakband. Minder Goed/Not so good/Nicht so gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Westerlo) Book number: 234917&A1E € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497] Catalogue: Oude Kinder- En Jeugdboeken
Keywords: Oude kinder- en jeugdboeken | In shopping cart More information div> |
Koningin van het sprookje Antwerpen, 1937, 112 .pp, Gelijmd, 17 x 24 cm. Geïllustreerd/Illustrated/Illustré/Illustriert met houtsneden van Stuyvaert Victor. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Westerlo) Book number: 219933&A1C € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497] Catalogue: Kinder- En Jeugdboeken
Keywords: Kinder- en jeugdboeken | In shopping cart More information div> |
LATE OOGST Eigen Beheer, 1965,, gebonden in linnen, 164pp.** ¶ Beperkte oplage; een van de vijftig exemplaren genummerd, gesigneerd en met een getypte brief betreffende de aankondiging van het boek. Book number: 2520 € 65.00 [Appr.: US$ 81.55 | £UK 52.25 | JP¥ 6487]
Keywords: litérature vlaams letterkunde | In shopping cart More information div> |
Late Oogst. Losse opstellen Eigen Beheer, 1965. Gekartonneerd. Pp: 164. Dit werk verscheen op 50 ex. Waarvan 50 in linnen gebonden, genummerd en door de schrijver ondertekend, dit is 39. Verder is er een brief ingelegd op briefpapier van de auteur, getypt en door hem ondertekend. Rug heel licht verkleurd door de zon, verder prima. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U17403 € 35.00 [Appr.: US$ 43.91 | £UK 28.25 | JP¥ 3493] Catalogue: Over Literatuur
| In shopping cart More information div> |
Late Oogst. Antwerpen, Eigen Bheer, 1965. Or. groen linnen met goudopdruk, 164+4p. ¶ Eén van de 50 genummerde en door de auteur gesigneerde exemplaren. Band minimaal verkleurd; goed exemplaar. Book number: 23881 € 45.00 [Appr.: US$ 56.46 | £UK 36.25 | JP¥ 4491] Catalogue: Bibliografie
Keywords: Bibliografie Jeugdliteratuur | In shopping cart More information div> |
Late Oogst. Losse opstellen. Antwerpen, Eigen Beheer. Hardcover, linnen, goudopdruk op cover en rug, gebonden, 8vo, 164 pp. 1e druk, genummerd nr. 32, gesigneerd. Very fine. -- BalladeBook number: 3711 € 45.00 [Appr.: US$ 56.46 | £UK 36.25 | JP¥ 4491] Catalogue: Literature
| In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | - Next page