ascending
descending
found: 24 books

BASTIN NORBERT, THIRY MICHÈLE, E.A.
De glaskunst in Wallonië van 1802 tot heden.
Brussel, Gemeentekrediet, 1986. Boek begeleidde de tentoonstellingen in Charleroi, Luik, Bergen en Namen. Geïllustreerde paperback met flappen, 4to, 223 pp. uitvoerig geïllustreerd met ZW-foto's (enkele in kleur), glossarium, bibliografie. 217 items in de catalogus. Kan rustig beschouwd worden als referentiewerk over de glaskunst in België omdat ook uitgebreid aandacht wordt besteed aan de geschiedenis, de artistieke, industriële en de sociale aspekten van deze sector. Aanbevolen. As new/comme neuf/wie neu/als nieuw
Book number: 19860163
€  25.00 [Appr.: US$ 31.37 | £UK 20.25 | JP¥ 2495]
Catalogue: INDUSTRY
Keywords: verrerie, Val-Saint-Lambert, Christallerie de Vonêche, Ponthière, Société Louis Zoude
In shopping cart

More information

DEMOLDER, EUGÈNE, (NAVERTELD DOOR A. THIRY)
De Hovenier van Madame de Pompadour. Naverteld door A. Thiry
Amsterdam, Querido, 1925. 194 pp., Gebonden, gedecoreerd linnen. 1e druk. 8vo. band van Cris Lebeau. Inscr.: . goed.
Book number: 7772
€  40.00 [Appr.: US$ 50.18 | £UK 32.25 | JP¥ 3992]
Keywords: band van Cris Lebeau
In shopping cart

More information

LANGE, A.; THIRY, D.
1-2-3- klaar. Ik werk met gips.
Antwerpen, Standaard Uitg., 1974. Orig. gekartonn. omslag(oblong formaat). 14pp. Met ills.
Book number: 40427
€  4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
Keywords: handwerken/knutselen/tekenen/schilderen beeldhouwen boetseren gips ISBN 9002126824
In shopping cart

More information

MESLIER, JUAN & HOLBACH, PAUL HENRI THIRY ¬D'
Le bon sens du Curé J. Meslier. Suivi de son testament
1830. Pp: 380. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1881178
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Religie
In shopping cart

More information

THIRY A.
Ach, de kleine stad...
Leuven Davidsfonds, 1936, 164 .pp, Linnen band/Cloth binding, 19 x 15 cm. Band wat verkleurd/Discolouration. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Magazijn b)
Book number: 229823&356F
€  3.00 [Appr.: US$ 3.76 | £UK 2.5 | JP¥ 299]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

THIRY, A.
De Izegrim
Querido, 1929, gebonden, halflinnen . goed.
Book number: A-18993
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Catalogue: Literatuur
In shopping cart

More information

THIRY, A.
Mechelen aan de Tigris. Verhaal van een dorp en een wereld
Ed./Druk: 1. Gekartonneerd. ISBN: 9789064454516. Cond./Kwaliteit: Als nieuw.
Book number: U383634
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Sociologie
Keywords: 9789064454516
In shopping cart

More information

THIRY, A.
Mechelen aan de Tigris. Verhaal van een dorp en een wereld
Ed./Druk: 1. Gekartonneerd. ISBN: 9789064454516. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U802228
€  8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Catalogue: Sociologie
Keywords: 9789064454516
In shopping cart

More information

THIRY, A.
Mechelen aan de Tigris
EPO, 2001. Linnen band. Pp: 183. Tweede druk. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U92253
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Geschiedenis
In shopping cart

More information

THIRY, AUGUST E.A.
Reizigers door de Grote Oorlog - De odyssee van een Belgisch pantserkorps 1915 - 1919
Leuven, Davidsfonds - nieuwstaat, 2008 1e druk.
Book number: 52183
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Historie
In shopping cart

More information

THIRY, A.
Het schoone jaar van Carolus
Amsterdam, Wereldbibliotheek, s.d. 224pp.
Book number: T11718
€  7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749]
Keywords: Literatuur; Letterkunde
In shopping cart

More information

 -
A. THIRY.
Het schoone jaar van Carolus.
Amsterdam, Wereldbibliotheek, S.l. Gebrocheerd, 222pp., 13x19cm., goede staat.
Book number: 34383
€  7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699]
Keywords: roman Lier
In shopping cart

More information

 -
G. CIROT, A. DUFOURCQ, R. THIRY
SYNCHRONISMES DE LA LITTERATURE FRANCAISE. DEPUIS LES ORIGINES JUSQU'A NOS JOURS EN 44 TABLEAUX.
LIBRAIRIE BLOUD & Cie, . 64 pages. In-8 Broché. Etat d'usage. Couv. légèrement passée. Dos satisfaisant. Intérieur frais Classification Dewey : 0-GENERALITES. .
Book number: R260130073
€  24.90 [Appr.: US$ 31.24 | £UK 20 | JP¥ 2485]
Catalogue: GENERALITES
In shopping cart

More information

THIRY A.J.
Urinaire incontinentie, verslag van de 1ste dag voor urologie van Henegouwen in het hôpital St Georges (5 dec 1981)
Brussel, 1983, 60 .pp, paperback, 21 x 30 cm. geïllustreerd. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 95418&282C
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Catalogue: Geneeskunde
Keywords: Geneeskunde
In shopping cart

More information

 -
THIRY, A.
De vader.
De Klyne Librye te Edam [1926]. Oorspr. omslag 39 p. klein vochtvlekje op eerste pagina's
Book number: L3172
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Proza
Keywords: proza
In shopping cart

More information

 -
THIRY, A.
De vader
Edam, De Klyne Librye (jaar en druk onbekend), ingenaaid, 36 p., porto 2,00 euro, verkleurd, maar verder in goede staat.
Book number: EP932/28248
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Catalogue: Roman
In shopping cart

More information

THIRY, A.
De vader`.
Edam, De Klyne Librye,z.d. 1e Uitgave, ingenaaid, 36 pp. 15,5 x 12 cm. verkleurd, maar in goede staat.
Book number: 0350-341
€  12.50 [Appr.: US$ 15.68 | £UK 10.25 | JP¥ 1248]
Catalogue: Literatuur
In shopping cart

More information

 -
THIRY, A.
Van vier pelgrims
Querido, 1928 1ste druk, gebonden, in linnen goudopdruk. goed.
Book number: A-03967
€  13.75 [Appr.: US$ 17.25 | £UK 11.25 | JP¥ 1372]
Catalogue: Literatuur
In shopping cart

More information

THIRY, A.
Vikingers. (Lagerlöf, Björnson, Lie, Hamsun, Undset).
Leuven, Davidsfonds, 1933. 20 cm 165 p. paper. [z.g.staat]
Book number: L1207
€  4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
In shopping cart

More information

TIMMERMANS F., THIRY A.
Begijnhofsproken
Amsterdam, 1908, 173 .pp, hard cover, 16 x 22 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Westerlo)
Book number: 188927&A27E
€  60.00 [Appr.: US$ 75.28 | £UK 48.25 | JP¥ 5988]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

TIMMERMANS, F. & THIRY, A.
Begijnhofsproken: Verzorgd uitgegeven
Amsterdam, geen jaar van uitgave, Veen. 172 pp. Gebonden.Gebroken wit linnen, belettering in rood en zwart. Wit linnen licht gevlekt. Binnenwerk schoon en netjes .
Book number: 16848
€  8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Catalogue: Ned. Bellettrie
In shopping cart

More information

TIMMERMANS, F. EN THIRY, A.
Begijnhofsproken
L. J. Veen, 1ste druk, gebonden, in linnen, geillustreerd, buitenzijde wat roestig, verder in goede staat. goed.
Book number: A-24014
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Literatuur
In shopping cart

More information

TIMMERMANS, F. / THIRY, A.
Begijnsproken: Vierde druk
Amsterdam, 1925, Mij. Voor goede en goedkoope literatuur. 206 pp. Gebonden. Net exemplaar .
Book number: 28035
€  4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449]
Catalogue: Ned. Bellettrie
In shopping cart

More information

TIMMERMANS, FELIX + THIRY, A.;
Die Elfenbeinflöte. Seltsame Geschichten aus dem Beginenhof.
Rückenschild etwas gebräunt. 1. Aufl.
Book number: 21455AB
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Inselbücherei
Keywords: IB205(2)
In shopping cart

More information

| Pages: 1 |

New Search