| ||||
|
|
|
|||
| found: 24 books |
De glaskunst in Wallonië van 1802 tot heden. Brussel, Gemeentekrediet, 1986. Boek begeleidde de tentoonstellingen in Charleroi, Luik, Bergen en Namen. Geïllustreerde paperback met flappen, 4to, 223 pp. uitvoerig geïllustreerd met ZW-foto's (enkele in kleur), glossarium, bibliografie. 217 items in de catalogus. Kan rustig beschouwd worden als referentiewerk over de glaskunst in België omdat ook uitgebreid aandacht wordt besteed aan de geschiedenis, de artistieke, industriële en de sociale aspekten van deze sector. Aanbevolen. As new/comme neuf/wie neu/als nieuw Book number: 19860163 € 25.00 [Appr.: US$ 31.37 | £UK 20.25 | JP¥ 2495] Catalogue: INDUSTRY
Keywords: verrerie, Val-Saint-Lambert, Christallerie de Vonêche, Ponthière, Société Louis Zoude | In shopping cart More information div> |
De Hovenier van Madame de Pompadour. Naverteld door A. Thiry Amsterdam, Querido, 1925. 194 pp., Gebonden, gedecoreerd linnen. 1e druk. 8vo. band van Cris Lebeau. Inscr.: . goed. Book number: 7772 € 40.00 [Appr.: US$ 50.18 | £UK 32.25 | JP¥ 3992] Catalogue: Literaire Romans Ned
Keywords: band van Cris Lebeau | In shopping cart More information div> |
1-2-3- klaar. Ik werk met gips. Antwerpen, Standaard Uitg., 1974. Orig. gekartonn. omslag(oblong formaat). 14pp. Met ills. Book number: 40427 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: Handwerken/Knutselen/Tekenen/Schilderen
Keywords: handwerken/knutselen/tekenen/schilderen beeldhouwen boetseren gips ISBN 9002126824 | In shopping cart More information div> |
Le bon sens du Curé J. Meslier. Suivi de son testament 1830. Pp: 380. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1881178 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Religie
| In shopping cart More information div> |
Ach, de kleine stad... Leuven Davidsfonds, 1936, 164 .pp, Linnen band/Cloth binding, 19 x 15 cm. Band wat verkleurd/Discolouration. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Magazijn b) Book number: 229823&356F € 3.00 [Appr.: US$ 3.76 | £UK 2.5 | JP¥ 299] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
De Izegrim Querido, 1929, gebonden, halflinnen . goed. Book number: A-18993 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Literatuur
| In shopping cart More information div> |
Mechelen aan de Tigris. Verhaal van een dorp en een wereld Ed./Druk: 1. Gekartonneerd. ISBN: 9789064454516. Cond./Kwaliteit: Als nieuw. Book number: U383634 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Sociologie
Keywords: 9789064454516 | In shopping cart More information div> |
Mechelen aan de Tigris. Verhaal van een dorp en een wereld Ed./Druk: 1. Gekartonneerd. ISBN: 9789064454516. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U802228 € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Sociologie
Keywords: 9789064454516 | In shopping cart More information div> |
Mechelen aan de Tigris EPO, 2001. Linnen band. Pp: 183. Tweede druk. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U92253 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Geschiedenis
| In shopping cart More information div> |
Reizigers door de Grote Oorlog - De odyssee van een Belgisch pantserkorps 1915 - 1919 Leuven, Davidsfonds - nieuwstaat, 2008 1e druk. Book number: 52183 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Historie
| In shopping cart More information div> |
Het schoone jaar van Carolus Amsterdam, Wereldbibliotheek, s.d. 224pp. -- De LezenaarBook number: T11718 € 7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749] Catalogue: Literatuur, taal-en letterkunde
Keywords: Literatuur; Letterkunde | In shopping cart More information div> |
Het schoone jaar van Carolus. Amsterdam, Wereldbibliotheek, S.l. Gebrocheerd, 222pp., 13x19cm., goede staat. Book number: 34383 € 7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699]
Keywords: roman Lier | In shopping cart More information div> |
SYNCHRONISMES DE LA LITTERATURE FRANCAISE. DEPUIS LES ORIGINES JUSQU'A NOS JOURS EN 44 TABLEAUX. LIBRAIRIE BLOUD & Cie, . 64 pages. In-8 Broché. Etat d'usage. Couv. légèrement passée. Dos satisfaisant. Intérieur frais Classification Dewey : 0-GENERALITES. . -- Le-livre.comBook number: R260130073 € 24.90 [Appr.: US$ 31.24 | £UK 20 | JP¥ 2485] Catalogue: GENERALITES
| In shopping cart More information div> |
Urinaire incontinentie, verslag van de 1ste dag voor urologie van Henegouwen in het hôpital St Georges (5 dec 1981) Brussel, 1983, 60 .pp, paperback, 21 x 30 cm. geïllustreerd. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 95418&282C € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Geneeskunde
Keywords: Geneeskunde | In shopping cart More information div> |
De vader. De Klyne Librye te Edam [1926]. Oorspr. omslag 39 p. klein vochtvlekje op eerste pagina's Book number: L3172 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Proza
Keywords: proza | In shopping cart More information div> |
De vader Edam, De Klyne Librye (jaar en druk onbekend), ingenaaid, 36 p., porto 2,00 euro, verkleurd, maar verder in goede staat. Book number: EP932/28248 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497] Catalogue: Roman
| In shopping cart More information div> |
De vader`. Edam, De Klyne Librye,z.d. 1e Uitgave, ingenaaid, 36 pp. 15,5 x 12 cm. verkleurd, maar in goede staat. -- 't DuveltjeBook number: 0350-341 € 12.50 [Appr.: US$ 15.68 | £UK 10.25 | JP¥ 1248] Catalogue: Literatuur
| In shopping cart More information div> |
Van vier pelgrims Querido, 1928 1ste druk, gebonden, in linnen goudopdruk. goed. Book number: A-03967 € 13.75 [Appr.: US$ 17.25 | £UK 11.25 | JP¥ 1372] Catalogue: Literatuur
| In shopping cart More information div> |
Vikingers. (Lagerlöf, Björnson, Lie, Hamsun, Undset). Leuven, Davidsfonds, 1933. 20 cm 165 p. paper. [z.g.staat] Book number: L1207 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: Literary Criticism
| In shopping cart More information div> |
Begijnhofsproken Amsterdam, 1908, 173 .pp, hard cover, 16 x 22 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Westerlo) Book number: 188927&A27E € 60.00 [Appr.: US$ 75.28 | £UK 48.25 | JP¥ 5988] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Begijnhofsproken: Verzorgd uitgegeven Amsterdam, geen jaar van uitgave, Veen. 172 pp. Gebonden.Gebroken wit linnen, belettering in rood en zwart. Wit linnen licht gevlekt. Binnenwerk schoon en netjes . Book number: 16848 € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Ned. Bellettrie
| In shopping cart More information div> |
Begijnhofsproken L. J. Veen, 1ste druk, gebonden, in linnen, geillustreerd, buitenzijde wat roestig, verder in goede staat. goed. Book number: A-24014 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Literatuur
| In shopping cart More information div> |
Begijnsproken: Vierde druk Amsterdam, 1925, Mij. Voor goede en goedkoope literatuur. 206 pp. Gebonden. Net exemplaar . Book number: 28035 € 4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449] Catalogue: Ned. Bellettrie
| In shopping cart More information div> |
Die Elfenbeinflöte. Seltsame Geschichten aus dem Beginenhof. Rückenschild etwas gebräunt. 1. Aufl. Book number: 21455AB € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Inselbücherei
Keywords: IB205(2) | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 |